Jump to content

19-12-2010 Ανεπισημη στην Ονειρουπολη Δραμας


Recommended Posts

Kατα πασα πιθανοτητα θα σας συντροφευσω κ εγω αν κ θα ειμαι ξενυχτης λογω δουλειας.Παρακαλω τον mod να σβησει το προηγουμενο ποστ.Καταλαθος μπηκα με τον "επαγγελματικο" λογαριασμο!

Link to comment
Share on other sites

Άι στο καλό σου και έκανα πόση ώρα να καταλάβω τί δεν καταλαβαίνω.

 

Μα είναι δυνατόν να μη καταλάβεις απ'την αρχή.Ο άντρας ματζούνι :hysterical: :hysterical: :sHa_sarcasticlol:

Link to comment
Share on other sites

Τι γινετε ρε παιδια δεν θα μας τιμησει κανενας αλλος με την παρουσια του :whistling:

Ας γραψω την παρεα μηπως και τσιμπησετε :sLo_hug3:

 

Dim80A4Allroad +2

Dimtdi +2

Panthir +1

zamanf +3

autoradioA3 +1

simonA4 +1

Johnaras 90%

Peris 99% Kαλα αν δεν ερθει εχει να φαει πολυ :sFi_bat::boxing:

Lol ?

 

 

Και να υπενθυμισω οτι οποιος εχει δωσει παραγγελια ρουχα αυριο θα μπορει να τα παραλαβει :sHa_thumbgoodjob:

Edited by simon a4
Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωσω ολους τους ενδιαφερομενους πως η ωρα και ο τοπος συναντησης για αυριο ειναι στις 13:00 στην εισοδοτης ονειρουπολης !Το υπολοιπο προγγραμα θα βγει σε συνεννοηση μεταξυ μας.Μαγαζι για φαγητο εχει κανονιστει σε καλο και φτηνο (λογω κρισεως )μαγαζι!

Οσοι θελουν να ερθουν νωριτερα κερναω μπουγατσα και :coffeetime: στο μαγαζι μου.

Τηλεφωνογια οτι χρειαστειτε 6933311555

Σας περιμενουμε ολους!!! :sHa_thumbgoodjob:

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωσω ολους τους ενδιαφερομενους πως η ωρα και ο τοπος συναντησης για αυριο ειναι στις 13:00 στην εισοδοτης ονειρουπολης !Το υπολοιπο προγγραμα θα βγει σε συνεννοηση μεταξυ μας.Μαγαζι για φαγητο εχει κανονιστει σε καλο και φτηνο (λογω κρισεως )μαγαζι!

Οσοι θελουν να ερθουν νωριτερα κερναω μπουγατσα και :coffeetime: στο μαγαζι μου.

Τηλεφωνογια οτι χρειαστειτε 6933311555

Σας περιμενουμε ολους!!! :sHa_thumbgoodjob:

 

Δείξε λίγο έλεος ρε Σίμο και σε εμάς που θα λείπουμε... Βόλτα,μάσα,ρούχα, κορυφαία παρέα και πριν από όλα αυτά μπουγάτσα και καφές????Μα δεν μας λυπάσαι καθόλου????? :sFun_drool2:

Link to comment
Share on other sites

Είναι και Κυριακή...οπότε έχει και πριν τη μπουγάτσα μενού.

Κοινωνία,Αντίδωρο και ένα σακουλάκι κόλυβα.Όλο και κανένα μνημόσυνο θα έχει

"Ο Αρίστος ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες"

Link to comment
Share on other sites

Σίμο πόσα χιλιόμετρα είναι το μαγαζί σου ακριβώς απ'την Αθήνα :sHa_sarcasticlol::new_iloveyou:

Δεν θα στο πω σε χιλιομετρα αλλα σε ωρες.Σε ενα τετραωρακι με το S3 θα εισαι εδω αν το σανιδωσεις!!! :icon_turbo:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα στο πω σε χιλιομετρα αλλα σε ωρες.Σε ενα τετραωρακι με το S3 θα εισαι εδω αν το σανιδωσεις!!! :icon_turbo:

 

Σίμο το δίπλωμα θα το έχω μόλις φτάσω :sHa_sarcasticlol: .

Να σαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα δείς πάνω και τις αφεντομουτσουνάρες μας :biggrinthumb::new_iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκο....................... από εμένα, το μαγαζί σου είναι 2 ώρες και 34', σύμφωνα με το GPS.

Άν με ζορίσει κανείς στην Εγνατία............ μπορεί και κάτι λιγότερο :sHa_thumbsup2:.

Ετοίμασε.................... 2 μπουγάτσες με κρέμα................. μπόλικη άχνη και κανέλλα............... αααααααα και δύο διπλούς καπουτσίνο :sHa_thumbgoodjob:.

Αν κάνει και Κρύο........... ακόμα καλύτερα.

 

 

 

 

Δημήτρης :sFun_oldguy:

 

ΥΓ:

1/ Για το Θησέα, δεν χρειάζεται............ θα του δώσω εγώ από τη δικιά μου :sHa_sarcasticlol:

2/ Στείλε μου με pm τη διεύθυνση του autoradio, να περάσω πριν έρθω σ' εσένα, να του αφήσω 2 Μολότωφ Δώρο, επειδή κοροϊδεύει για τις τελίτσες :sFun_nahnahna3:.

Edited by Dim80A4Allroad
Link to comment
Share on other sites

Είναι και Κυριακή...οπότε έχει και πριν τη μπουγάτσα μενού.

Κοινωνία,Αντίδωρο και ένα σακουλάκι κόλυβα.Όλο και κανένα μνημόσυνο θα έχει

"Ο Αρίστος ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες"

 

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Φαντάζομαι κ.Δημήτρη να ενημερωθώ για την άφιξή σας για να είμαι παρόν στον πρωινό καφέ!!!!!!

(είμαι μόλις 2 λεπτά δρόμο απο το μαγαζί του Σίμου...)

Edited by panthir
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκο....................... από εμένα, το μαγαζί σου είναι 2 ώρες και 34', σύμφωνα με το GPS.

Άν με ζορίσει κανείς στην Εγνατία............ μπορεί και κάτι λιγότερο :sHa_thumbsup2:.

Ετοίμασε.................... 2 μπουγάτσες με κρέμα................. μπόλικη άχνη και κανέλλα............... αααααααα και δύο διπλούς καπουτσίνο :sHa_thumbgoodjob:.

Αν κάνει και Κρύο........... ακόμα καλύτερα.

 

 

 

 

Δημήτρης :sFun_oldguy:

 

.

 

 

Άν είναι έτσι να κανονισω να σου στείλω 2-3 cordoba :icon_turbo: με μπουριά στην Εγνατία. :haha4: :haha4:

Link to comment
Share on other sites

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Φαντάζομαι κ.Δημήτρη να ενημερωθώ για την άφιξή σας για να είμαι παρόν στον πρωινό καφέ!!!!!!

(είμαι μόλις 2 λεπτά δρόμο απο το μαγαζί του Σίμου...)

 

Οπωσδήποτεεεεεεεε :sHa_thumbsup2:

 

 

 

Δημήτρης :sFun_oldguy:

Edited by Dim80A4Allroad
Link to comment
Share on other sites

Άν είναι έτσι να κανονισω να σου στείλω 2-3 cordoba :icon_turbo: με μπουριά στην Εγνατία. :haha4: :haha4:

 

Πού τον θυμήθηκες τον τύπο................... ρε Πασχάλη ????

Θα γελάμε ακόμα :sHa_thumbgoodjob: ρε Φίλε.

 

 

 

 

Δημήτρης :sFun_oldguy:

Link to comment
Share on other sites

Σίμο το δίπλωμα θα το έχω μόλις φτάσω :sHa_sarcasticlol: .

Να σαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα δείς πάνω και τις αφεντομουτσουνάρες μας :biggrinthumb::new_iloveyou:

Καλα και αν δεν το εχεις δεν τρεχει και τιποτα! :sFun_nahnahna3:

Οσο για το αλλο κανονηστε τοσυντομα γιατι δεν με προλαβαινετε τον αλλο μηνα φευγω!!! gym_bike.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα και αν δεν το εχεις δεν τρεχει και τιποτα! :sFun_nahnahna3:

Οσο για το αλλο κανονηστε τοσυντομα γιατι δεν με προλαβαινετε τον αλλο μηνα φευγω!!! gym_bike.gif

 

Ζηλεύωωωω :sorry:

 

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Σε 5΄ φορτώνω το Α4 στη αυτοκινητάμαξα.7-8 το πρωί πήγαινε να το παραλάβεις.

Κάτω από το τιμόνι θα έχω τα χαρτιά, λεφτά για βενζίνη και μωρομάντηλα. :sHa_friends:

Link to comment
Share on other sites

Σε 5΄ φορτώνω το Α4 στη αυτοκινητάμαξα.7-8 το πρωί πήγαινε να το παραλάβεις.

Κάτω από το τιμόνι θα έχω τα χαρτιά, λεφτά για βενζίνη και μωρομάντηλα. :sHa_friends:

 

 

Άσε και κανά ψιλό για τα διόδια :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.