Jump to content

Four Rings Fest 2011 - 5η Χρονιά - Σέρρες.


Recommended Posts

Τι να πω . Ειμαι σιγουρος οτι ολα ηταν τελεια και το κλιμα υπεροχο οπως παντα στις εκδηλωσεις του club .

Η στενοχωρια μου που δεν καταφερα τελικα να ανεβω εχει γινει ζηλια (με την καλη εννοια) ...

Μπραβο παιδες για ολα για αλλη μια φορα !!! :bravo: :bravo: :bravo:

 

 

Ηλιας ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια πολυ χαρηκα που σας ξαναειδα απο κοντα ολους τους παλιους φιλους το club και φετος γνωρισα και καινουρια μελη!!!

παντα τετοια να εχουμε!!

αν και δεν μπορεσα να μεινω στο ξενοδοχειο και εγω τουλαχιστον τα ειπαμε στην πιστα!

δυστυχως (οπως και το περιμενα) δεν μπορεσα να κανω κατι καλο στην πιστα διοτι το δισκοπλατο πατιναριζε σε ολο το 0-400 και αναγκαζομουν να παταω και να αφηνω συνεχεια!! βεβαια αναγκαστηκα να ριξω την πιεση για να κανω ενα ρολλ με το scuby αλλα ειναι απογοητευικο αν δεν εχεις πιεση με τετοιο τουρμπο!!! next time !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια που οργανωσαν ολη την εκδηλωση!

 

Τα παντα ηταν αψογα.................και αξιζαν τα χιλιομετρα!!!

 

Χαρηκα που γνωρισα απο κοντα πολλα παιδια, που μονο απο το nickname τα γνωριζα!

 

Η εμπειρια της πιστας, τοσο σαν θεατης, οσο και σαν "αγωνιζομενος" ειναι απιστευτη!

 

Αντε και του χρονου να ειμαστε καλα, χωρις πολλες απουσιες!!!

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγω με την σειρά μου ότι ήταν μια "τυπική" συνάντηση του Audi Sport Club.....

δηλ. καλή παρέα , αγαπημένες φάτσες, γνωριμές νέως φατσών, πολύ κέφι, πολυ καλή διάθεση, πολλά πειράγματα, ατελείωτα γέλια.....

Σίμο...ΕΣΥ το ξεκίνησες εμεις το τελειώσαμε για παρτυ σου.....σε θέλαμε εκει......

αλλα αντι για σένα μας έστειλες το αυτοκίνητό σου και αυτό μας φτάνει!!!!!!

DSC_4719.JPG DSC_4724.JPG:new_iloveyou:

Να είμαστε καλά και να περάσουμε πολλά τέτοια ΣΚ!!!!!

Edited by panthir
Link to comment
Share on other sites

Ότι και να πω λίγο θα είναι...Ένα τεράστιο μπράβο σε όσους ασχολήθηκαν με αυτό το event... πραγματικά άριστη οργάνωση όλα στην ώρα τους!!! Πολύ ωραίο το event στην πίστα και γενικά το κλίμα ήταν εκπληκτικό!!!! :worthy: :worthy:

Μπράβο σε όλα τα μέλη που παρόλες τις οικονομικές δυσκολίες συμμετείχαν στο event και πιστεύω όλοι έμειναν

ευχαριστημένοι!!!!

Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ και στους χορηγούς που στήριξαν το event!!!!!! :JC_doubleup: :JC_doubleup:

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγω με την σειρά μου ότι ήταν μια "τυπική" συνάντηση του Audi Sport Club.....

δηλ. καλή παρέα , αγαπημένες φάτσες, γνωριμές νέως φατσών, πολύ κέφι, πολυ καλή διάθεση, πολλά πειράγματα, ατελείωτα γέλια.....

Σίμο...ΕΣΥ το ξεκίνησες εμεις το τελειώσαμε για παρτυ σου.....σε θέλαμε εκει......

αλλα αντι για σένα μας έστειλες το αυτοκίνητό σου και αυτό μας φτάνει!!!!!!

post-7569-0-93864200-1318828191_thumb.jpg post-7569-0-11473800-1318828630_thumb.jpg:new_iloveyou:

Να είμαστε καλά και να περάσουμε πολλά τέτοια ΣΚ!!!!!

Εγω το εστειλα εσυ κανονισε να ερθει πισω μην ξεχαστειτε!!! :flag_of_truce::LaieA_013:

Δημητρη και σε εσενα αξιζει ενα μεγαλο μπραβο γιατι σε αφησα μονο και εριξες πραγματικα παρα πολυ τρεξιμο!!! :new_iloveyou::JC_doubleup:

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εστειλα εσυ κανονισε να ερθει πισω μην ξεχαστειτε!!! :flag_of_truce::LaieA_013:

Δημητρη και σε εσενα αξιζει ενα μεγαλο μπραβο γιατι σε αφησα μονο και εριξες πραγματικα παρα πολυ τρεξιμο!!! :new_iloveyou::JC_doubleup:

Πολλά μεγάλα μπράβο Σίμο... Πάνθηρας όνομα και πράγμα... :worthy: :worthy:

Link to comment
Share on other sites

όλα υπέροχα όπως πάντα

και του χρόνου ακόμα καλλύτερα

Τα εύσημα στην Δ.Ο. και σε όσους

ασχολύθηκαν για την επιτυχία του

F R F 2011.(που πέρασε στην ιστορία)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα γράψω ακόμα λεπτομέρειες αλλά γουστάρω να διαβάζω το πόσο καλά περάσατε και πραγματικά χαίρομαι...

Σας ευχαριστούμε όλους για άλλη μια φορά.!!!new_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγάλο μπράβο για τις ωραίες στιγμές που ζήσαμε για ακόμη μια φορά κόντρα στην κατάθλιψη των καιρών που ζούμε :clap2:

Link to comment
Share on other sites

παιδια συστυχως δεν ανεβηκα σερρες.

 

ξυπνησα σαββατο πρωι στην λαρισα και εριχνε καρεκλες και λεω δεν θα μπουμε καν πιστα και ξενερωσα και τελικα εχασα γτ οπως μου ειπε ενας κυριος με ενα s3 που πετυχα τυχαια στην επιστροφη μου για πατρα ο καιρος σας εκανε την χαρη ακι ηταν τελεια!

κριμα πολυ κριμα γτ για να ερθω σερρες ξεκινησα και τελικα λογω καιρου αλλαξα πλανα!

στενοχωρηθηκα παρα πολυ γτ ηθελα να σας γνωρισω!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

διαφορα πατηματα :

το πρωτο πατημα ο mangp με ενα subaru που δηλωνε 360 αλογα :sHa_sarcasticlol:

δεν χαμπαριασε ο πετρος τον πηγε και στην εκκινηση ηταν μπροστα αλλα μετα βγηκε η δυναμη του subaru!!

(δεν μασαμε ομως)

 

http://www.youtube.com/watch?v=dkIZJjVFI70

Edited by adui
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.