Jump to content

Audi Sport Club

Καλωσορίσατε στη νέα και ανανεωμένη διαδικτυακή κοινότητα του Audi Sport Club!
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
zalal

ευχαριστω audi sport club!

Recommended Posts

παιδιά καλησπέρα!

Είμαι o zalal και είμαι τραυματίας του χθεσινού αγώνα!

Κατ αρχήν να σας ευχαριστήσω για τα περαστικά που μου εύχεστε όλοι από χθες στο γήπεδο μέχρι και στο forum!!! ....Eπίσης να ευχαριστήσω τους παίκτες αλλά και τον αρχηγό τις ομάδας σας, καθώς έμαθα από τον φίλο-admin-συμπαίκτη της δική μας ομάδας, ότι τον πήρε τηλέφωνο για να μάθει νέα...ευχαριστώ πολύ λοιπόν!

Είναι αλήθεια ότι Ο αθλητισμό δε χωράει φασαρίες και διαφορές και ελπίζω να αλλάξει αυτό και στον επαγγελματικό χώρο για να το χαιρόμαστε όλοι!

Από κει και πέρα, Ο τραυματισμός έχει να κάνει με το γονάτο όπως καταλάβατε όλοι, καθώς το πόδι κόλλησε κάτω αλλά το υπόλοιπο σώμα δύστυχος γύρισε!! ....η ακτινογραφία δεν έδειξε κάτι, αλλά το κρακ που έκανε με κρατάει ανήσυχο, και μάλλον θα πάω για μαγνητική...δόξα το θεό να λεμέ και συνεχίζουμε!!

Αυτά ήθελανα πω και ελπίζω αυτές οι αξίες και το ενδιαφέρων που δείξατε, να μην τις χάσετε!!

με όλο το σεβασμό λοιπόν προς εσάς.

zalal

Βασικα σαν "αρχηγος" αυτης της ομαδας θελω να σε ευχαριστησω που ανοιξες αυτο το τοπικ για να μας ευχαριστησεις.Δεν εκανα (καναμε) κατι σημαντικο εχθες γιατι αυτο

που μενει πανω απο ολα ειναι η ανθρωπια.Μαζευομαστε καθε εβδομαδα να παιξουμε για την πλακα μας και για την αγαπη που εχουμε για το ποδοσφαιρο.

Λογικο ειναι οτι οταν υπαρχει ενας τραυματισμος ενος παικτη εστω και της αντιπαλης ομαδας πρεπει να ασχολιουμαστε μονο με αυτο ΚΑΙ οχι το παιχνιδι.

Οπως εγινε και εχθες που σταματησαμε τον αγωνα αμεσααααα.

Πανω απο ολα ειναι η ΥΓΕΙΑ και μετα ολα τα αλλα.

Σου ευχομαι και απο εδω μεσα ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΣΗ

Περαστικά και εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό smile.gif

Ευχαριστω...και ας ελπισω οτι δεν θα ειναι!!

edit:

Σε ευχαριστω πετρο (αν δεν κανω λαθος)....και περισσοτερο ανοιξα το θεμα γιατι και συ και ολοι ξερουμε οτι αυτα δεν τα βλεπεις καθε μερα, συχνα δεν νοιαζετε κανεις....οποτε, ακομα και το τυπικο εχει τη βαρυτητα του!!

Edited by zalal

Φιλε περαστικα -ηταν μεγαλη ατυχια-ελπιζω να ειναι η τελευταια σου..με το καλο να σε ξαναδουμε αντιπαλο και να βαζεις ωραια γκολακια σαν το χθεσινο :flag_of_truce: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

Φιλε περαστικα -ηταν μεγαλη ατυχια-ελπιζω να ειναι η τελευταια σου..με το καλο να σε ξαναδουμε αντιπαλο και να βαζεις ωραια γκολακια σαν το χθεσινο :flag_of_truce: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

σε ευχαριστω πολυ καλογερε!!!

edit:

Σε ευχαριστω πετρο (αν δεν κανω λαθος)....και περισσοτερο ανοιξα το θεμα γιατι και συ και ολοι ξερουμε οτι αυτα δεν τα βλεπεις καθε μερα, συχνα δεν νοιαζετε κανεις....οποτε, ακομα και το τυπικο εχει τη βαρυτητα του!!

Ναι Πετρο με λενε .

Δυστυχως αυτο που αναφερεις ειναι αληθεια.Εχει χαθει η ανθρωπια.

Μετα τον χθεσινο μας αγωνα εγινε και ενα αλλο γεγονος που δειχνει το ηθος της ομαδας μας θελω να πιστευω.Μελος της ομαδας μας βρηκε ενα πορτοφολι και το παραδωσαμε στον κατοχο του που ειναι παικτης της ομαδας Renault.

Ευχαριστω...και ας ελπισω οτι δεν θα ειναι!!

edit:

Φιλε zalal, αν και δε σε γνωριζω προσωπικα, σου ευχομαι περαστικα και γρηγορα να αναρρωσεις!

Οσο για την ανθρωπια, αν δεν τη δειξεις φιλε στη δυσκολη στιγμη, τοτε τι να την κανεις;

Ναι Πετρο με λενε .

Δυστυχως αυτο που αναφερεις ειναι αληθεια.Εχει χαθει η ανθρωπια.

Μετα τον χθεσινο μας αγωνα εγινε και ενα αλλο γεγονος που δειχνει το ηθος της ομαδας μας θελω να πιστευω.Μελος της ομαδας μας βρηκε ενα πορτοφολι και το παραδωσαμε στον κατοχο του που ειναι παικτης της ομαδας Renault.

ναι, το διαβασα και αυτο...πολλα μπραβο, γιατι ειμαι σιγουρος πως πολλοι θα ειχανε γινει λουιδες!!!

Περαστικά και καλή ανάρρωση!

Δημήτρης

Μεγαλε περαστικα και σιδερενιος :sHa_thumbgoodjob:

Περαστικά και απο εμένα και γρήγορα πάλι δυνατός στο γήπεδο !!!! :sHa_thumbgoodjob:

Περαστικά φίλε μου , Να είναι κάτι επιπόλαιο και οχι σοβαρό ... :sHa_comfort:

Σιδερένιος και γρήγορα πίσω στα γήπεδα ... :new_thumright:

Ηλιας ...

Φιλε μου περαστικα σου και γρηγορα παλι πισω στα γηπεδα :sHa_thumbgoodjob:

Φιλε μου περαστικα και γρηγορη επανοδο!!:sHa_thumbgoodjob: Η αληθεια ειναι οτι οταν σε ειδα να πονας στο γηπεδο, μου ξυπνησες ασχημες αναμνησεις... αλλα τελος καλο ολα καλα!! Ευχομαι η κατασταση σου να ειναι να ειναι μονο για παγο :sHa_thumbsup2:

Παλικάρι σου εύχομαι όλα να πάνε καλά...να αποδειχθεί ότι δεν είναι κάτι σοβαρό και να συνεχίσεις να κάνεις αυτό που σου αρέσει τοσο....

Είναι όμορφο στις μέρες μας να διαπιστώνουμε (με πράξεις) ότι η ανθρωπιά δεν χάθηκε....

Ευχομαι καλή ανάρρωση, καλή επιτυχία στην ομάδα σας και βέβαια, τι να πω για την ποδοσφαιρική ομάδα, απλά respect!

Περαστικά και από εμένα... Εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό και να σε δούμε σύντομα σε ενεργό δράση... :sHa_thumbsup2:

Φίλε μου περαστικά σου και καλή ανάρρωση να έχεις.. :sHa_thumbgoodjob:

Θα συμφωνήσω με τον Ντίνο.Πραγματικά έχουμε δεί και έχουμε δεί.Βέβαια μόλις πήγαμε να σου τραβήξουμε το χέρι απο το γόνατο σου και δέν το άφηνες με τίποτα εκεί λίγο φοβήθηκα,για να πώ την αλήθεια αγχώθηκα(φοβόμουν χιαστούς)

Αφού όμως η ακτινογραφία ήταν οκ πιστεύω πώς και η μαγνητική θα είναι καλή.Τώρα το πατάς καθόλου?

Περαστικά και καλή ανάρρωση φίλε.Ότι και νά'ναι μή σε πάρει από κάτω γιατί διορθώνονται όλα ;)

περαστικα φιλε μου και σηδερενιος

Φίλε μου περαστικά σου και καλή ανάρρωση να έχεις.. :sHa_thumbgoodjob:

Θα συμφωνήσω με τον Ντίνο.Πραγματικά έχουμε δεί και έχουμε δεί.Βέβαια μόλις πήγαμε να σου τραβήξουμε το χέρι απο το γόνατο σου και δέν το άφηνες με τίποτα εκεί λίγο φοβήθηκα,για να πώ την αλήθεια αγχώθηκα(φοβόμουν χιαστούς)

Αφού όμως η ακτινογραφία ήταν οκ πιστεύω πώς και η μαγνητική θα είναι καλή.Τώρα το πατάς καθόλου?

Γιωργο σε ευχαριστω για τις ευχες!! ....και γω χιαστους φοβομουν και φοβαμαι ακομα!!! ...η ακτινπγραφια ειναι η αληθεια οτι ηταν καθαρη αλλα δε δειχνει χιαστους!! ....οποτε θα παω και για μαγνιτικη!! ...βεβαια ολα αυτα οταν αρχισω να το παταω λιγο γιατι ποναει ακομα και το γονατο ψηλοπηγαινει οπου θελει αυτο :sHa_sarcasticlol: ...δε θελω να λεω πολλα, θα δειξει και θα σας κρατησω ενημερους :new_thumright: !!

Περαστικά παλίκαρε εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είναι κάτι απλό...:sHa_thumbgoodjob:

Γιωργο σε ευχαριστω για τις ευχες!! ....και γω χιαστους φοβομουν και φοβαμαι ακομα!!! ...η ακτινπγραφια ειναι η αληθεια οτι ηταν καθαρη αλλα δε δειχνει χιαστους!! ....οποτε θα παω και για μαγνιτικη!! ...βεβαια ολα αυτα οταν αρχισω να το παταω λιγο γιατι ποναει ακομα και το γονατο ψηλοπηγαινει οπου θελει αυτο :sHa_sarcasticlol: ...δε θελω να λεω πολλα, θα δειξει και θα σας κρατησω ενημερους :new_thumright: !!

Περαστικά και καλή δύναμη φίλε :sHa_thumbsup2:

θα σας κρατησω ενημερους :new_thumright: !!

Θα περιμενουμε με μεγαλη ανυπομονησια !!!

Ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο.Πραγματι τρομαξαμε οι περισσοτεροι

οταν εγινε ο τραυματισμος σου.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑ