Jump to content

Audi Sport Club

Καλωσορίσατε στη νέα και ανανεωμένη διαδικτυακή κοινότητα του Audi Sport Club!
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
AUDI SPORT CLUB

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ

Recommended Posts

Σίγουρα μια από τις σημαντικότερες στιγμές του Audi Sport Club... Ίσως η σημαντικότερη από την ημέρα λειτουργίας του και αναμφίβολα η τολμηρότερη εάν αναλογιστεί κανείς τις γενικότερες συνθήκες που επικρατούν αυτή τη στιγμή στην χώρα μας... Αλλά αν κάνει μια γρήγορη αναδρομή ο καθένας μας μέσα του, τελικά αυτή η λέσχη, αυτή η παρέα, επέτρεψε ποτέ στις συνθήκες να επηρεάσουν την πορεία της, να αλλοιώσουν τους στόχους της ή να την οδηγήσουν σε εκπτώσεις στις αξίες της? Κάθε ένας που είναι κομμάτι του Audi Sport Club ξέρει την απάντηση...

Έτσι και τώρα... Αθόρυβα, υπομονετικά, με δουλειά χρόνων, έχοντας γερές βάσεις και μεγάλα όνειρα, αυτή η λέσχη με μοναδικό στήριγμα τα ίδια της τα μέλη, αλλά και μια ομάδα μερικών ανθρώπων που εμπράκτως πρόσφεραν την απαραίτητη οικονομική στήριξη, καταφέρνει να κάνει πραγματικότητα το μεγαλύτερο όνειρο που θα μπορούσε να έχει μια λέσχη αυτοκίνητου!!!

ΤΟ AUDI SPORT CLUB ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΧΩΡΟ!!!

Και όμως... Καλά διαβάσατε!!! Η πολυαγαπημένη μας λέσχη απέκτησε το δικό της χώρο, στον οποίο πλέον θα μπορεί να υποδέχεται όλα της τα μέλη, να φιλοξενεί πάρα πολλές από τις δραστηρίοτητες της και φυσικά να αποτελεί σταθερό σημείο συνάντησης ακόμα και για ένα γρήγορο καφεδάκι, ένα ποτό, ή απλά μια χαλαρή βραδιά με φίλους...

Το forum του Audi Sport Club, τα διάφορα αξεσουάρ του, όλες οι συναντήσεις και οι δραστηρίοτητες τις λέσχης έχουν πάντα σαν βασικό τους χαρακτηριστικό την ποιότητα και φυσικά αυτό το στοιχείο δεν θα μπορούσε να λείπει από την έδρα της!! Με πολύ κόπο, μεράκι και με την πολύτιμη οικονομική συνεισφορά μερικών μελών, στήθηκε ένας πολύ ζεστός και φιλόξενος χώρος, κατάλληλα διακοσμημένος και διαμορφωμένος ώστε να μπορεί να υποδεχτεί όλες τις εποχές τα μέλη της λέσχης και να τους προσφέρει την αίσθηση ότι μπαίνουν σε έναν χώρο που τουλαχιστον σέβεται τους επισκέπτες του και τους προκαλεί να τον σεβαστούν και αυτοί!!

Διακοσμημένο με στοιχεία που παραπέμπουν άμεσα σε χώρο "λατρείας" των αυτοκίνητων Audi και με διάφορες πρωτότυπες ιδέες, το σπίτι του Audi Sport Club σίγουρα αφήνει την αίσθηση ενός πολύ προσεγμένου και αξιόλογου χώρου, ο οποίος δημιουργήθηκε με πολύ αγάπη και ο οποίος σίγουρα θα την ανταποδώσει με την φιλοξενία και την ζεστασιά του!

Το κάθε μέλος θα μπορεί να επισκέπτεται την λέσχη του Audi Sport Club, θα μπορεί να απολαύσει το ζεστό ή κρύο ρόφημα του, το αναψυκτικό του ή τον χυμό του, να ακούσει μουσική με την υπόλοιπη παρέα, να περάσει ευχάριστα την ώρα του παρακολουθώντας συνδρομητική τηλεόραση, να διαβάσει την εφημερίδα η το περιοδικό του, να περιηγηθεί στο διαδίκτυο μέσω Wifi και φυσικά να περάσει τόσο υπέροχα όσο μόνο η παρέα μας ξέρει να περνάει!!! Επιπλέον όλα τα μέλη θα μπορούν να παραλαμβάνουν από το "σπίτι" μας, τις κάρτες μέλους τους καθώς και να επιλέγουν οποιοδήποτε από τα αξεσουάρ του Audi Sport Club τα οποία θα είναι άμεσα διαθέσιμα!! Επίσης στην λέσχη μας υπάρχει η δυνατότητα να πραγματοποιούνται κάθε είδους D.I.Y. καθώς ειδικές ράμπες, επαγγελματικός εργαλειοφόρος και μια σειρά εργαλείων περιμένουν όλα τα "ανήσυχα" μέλη!!

Ο χώρος του Audi Sport Club είναι πλέον πραγματικότητα!! Στην οδό Αθηνάς 6 στην Καλλιθέα, σε ένα σημείο με πάρα πολύ εύκολη και γρήγορη πρόσβαση από κάθε σημείο της Αθήνας μιας και βρίσκεται δίπλα σε μεγάλες οδικές αρτηρίες της πόλης, περιμένει να φιλοξενήσει παλαιά και νέα μέλη!

Σίγουρα κάποιες ελλείψεις θα υπάρχουν και πάντα θα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης! Όλα θα γίνουν σταδιακά εφόσον αυτό το εγχείρημα στηριχθεί έμψυχα και έμπρακτα από τους φίλους της λέσχης!! Η αρχή έχει γίνει και με την σημαντικότατη οικονομική στήριξη κάποιων μελών μας, η έδρα μας έχει φτάσει σε ένα εξαιρετικό επίπεδο! Το μόνο που μένει είναι να την κρατήσουμε ζωντανή κυρίως με την παρουσία μας και την θετική μας ενέργεια!!

Το Audi Sport Club περνάει σε μια νέα εποχή... Κόντρα στις δυσκολίες της εποχής και σε συνθήκες που προκαλούν εμπόδια αποδεικνύει πως όταν υπάρχει αγάπη, μεράκι, συνεργασία και πάθος, όσο υψηλός και αν είναι ο στόχος μπορεί να γίνει πραγματικότητα! Αρκεί και μόνο μια απλή και πάσης φύσεως συνεισφορά όλων μας, ώστε να μπορέσουμε να κρατήσουμε τον παραπάνω χώρο "μας" χωρίς καμία εξάρτηση από κανέναν, παρά μόνο από εμάς τους ίδιους, εσάς δηλαδή τα μέλη, αφού τα έσοδά μας είναι μηδαμινά και τα έξοδα συντήρησης του πιο πάνω χώρου, είναι πάγια και μηνιαία.
Ελάτε να χαρούμε τις κατακτήσεις μας στο ΣΠΙΤΙ του Audi Sport Club!!!

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Από εδώ και πέρα λοιπόν το "σπίτι" του Audi Sport Club βρίσκεται στην οδό Αθηνάς 6 στην Καλλιθέα και περιμένει όλους εσάς να το επισκεφθείτε με επίσημη πρώτη συνάντηση το ερχόμενο Σαββάτο 25 Μαΐου και ώρα 8 το βράδυ!
Περιμένουμε όλα τα μέλη ανεξαιρέτως να γιορτάσουμε μια από τις σημαντικότερες στιγμές της αγαπημένης μας λέσχης!!

Ένα όνειρο γινεται πραγματικότητα... Δεν πρέπει να λείψει κανείς!!!

IMG_0025.JPG

IMG_0131.JPG

IMG_0231.JPG

IMG_0259.JPG

IMG_0262.JPG

IMG_0264.JPG

σαύρα hdr.jpg

Edited by Legend
  • Like 32

Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια!!!

• Like 3

τι εγινε συγχρονισμενος με την ανακοινωση ημουνα... χαχαχαχ

ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια που το στησανε αυτο..... :sSig_goodjob:

το μονο που μπορω να ευχηθω ειναι παντα τετοια και ο κοπος τους να βρει ανταποκριση.... :JC_doubleup:

• Like 3

Ωπ ωπ ωπ ! Τι έχουμε εδώ ?  :JC_goodpost:

:JC_doubleup:  Καλορίζικο παιδιά να είναι !!! :JC_doubleup:

Εύχομαι κάθε μέλος να τιμήσει το χώρο αυτό και να χαρεί με τη σειρά του το σπιτικό του A.S.C.

Εγώ θα σας τιμήσω στα σίγουρα το Σάββατο μιας και κάποια άτομα μου έχουν λείψει ήδη και θα χαρώ 

πολύ να τους συναντήσω εκεί μιας και δε μου δίνεται κάθε μέρα η ευκαιρία να βρίσκομαι κοντά

στους φίλους που γνώρισα μέσα από το A.S.C. αλλά και στα υπόλοιπα μέλη ! :sHa_friends:

:clap2: Ένα μεγάλο μπράβο στα άτομα που επιμελήθηκαν και βοήθησαν στο να γίνει πράξη αυτό το όνειρο !!! :clap2:

:new_lol: Σας έέέέέέρχομαιιιιιιιιιιιιι !!!!  :icon_turbo:  :icon_turbo:  :icon_turbo:

Edited by Yellow Devil S3
  • Like 4

Συγχαρητήρια για το νέο αυτό χώρο και πολλά μπράβο σε όλους όσους συντέλεσαν για τη δημιουργία του !!!

Edited by M@rios
  • Like 3

Εύγε,αυτό που κάνει μια λέσχη,ακόμα πιο "ζεστή"

Το συγκεκριμένο εγχείρημα άργησε λίγο αλλά δικαίωσε αυτούς που αγαπάνε πραγματικά τη λέσχη.

• Like 3

Μπραβο..!! Θα σας γινω τσιμπουρι...!!!! και παλι μπραβο !!!

Αυτό θέλουμε!!

• Like 1

Ότι και να γράψω θα είναι λίγο ! Ο χώρος είναι απίστευτος φτιαγμένος με πολύ αγάπη και τις προσωπικές πινελιές ανθρώπων που αγάπησα μέσα από το ASC ! Σίγουρα θα περάσουμε απίστευτες στιγμές στο νέο μας σπίτι ! Τι είπα ? Νέο σπίτι ?

Να το βάλω και στο Ε9 μου τώρα που θα κάνω την φορολογική δήλωση !  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:

Για άλλη μια φορά Συγχαρητήρια !!!

• Like 6

Με συγκινήσατε πάλι παλιόπαιδα !

http://goo.gl/maps/2Fbn6

Edited by G_AmaR
  • Like 3

Ότι και να γράψω θα είναι λίγο ! Ο χώρος είναι απίστευτος φτιαγμένος με πολύ αγάπη και τις προσωπικές πινελιές ανθρώπων που αγάπησα μέσα από το ASC ! Σίγουρα θα περάσουμε απίστευτες στιγμές στο νέο μας σπίτι ! Τι είπα ? Νέο σπίτι ?

Να το βάλω και στο Ε9 μου τώρα που θα κάνω την φορολογική δήλωση :sHa_hehe:  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:

Για άλλη μια φορά Συγχαρητήρια !!!

έγραψες άρχοντα!!!! :)

• Like 1

Ενταξει δεν εχω λογια!!Καταπληκτικη ιδεα που πρεπει ολοι να αγκαλιασουμε και να υποστηριξουμε! Το μονο που με στενοχωρει ειναι οτι το Σαββατο θα βρισκομαι σε γαμο στην βορεια Ελλαδα και δεν θα μπορεσω να παραβρεθω...αλλα θα το επισκεφτω σιγουρα οταν επιστρεψω! :JC_doubleup:

• Like 5

Οτι και να πω θα ειναι λιγο για ακομη μια φορα....

ειμαι σιγουρος οτι καποιοι θα ετρεξαν πολυ για να γινει ολο αυτο πραγματικο!!!
Μπραβο σε οσους βοηθησαν και με οποιο τροπο για να συμβει και ευχομαι και εγω συντομα να το δω απο κοντα....

Για ακομη μια φορα το Club audi ειναι ποοοοοολυ μπροστα!!!

Μπραβο και παλι

• Like 6

Πλάκα μας κανεις!!!

Αυτο ειναι καλύτερο απο πολλές εκθέσεις Audi!!!!

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

(ξέρω ότι ειναι σαν να φωνάζω, αλλα μερικά πράγματα πρέπει να ακούγονται)

• Like 5

Είμαι πολύ συγκινημένος και χαρούμενος γιατί το όνειρο πολλών ετών έγινε πραγματικότητα!!!!!

Ελπίζω όλοι να το αγκαλιάσουν γιατί αυτός ο χώρος ανήκει σε όλα τα μέλη του Audi Sport Club, είναι το σπίτι μας!!! 

Τα υπόλοιπα θα τα πούμε από κοντά!!!! 

Xarths.png

Edited by Legend
  • Like 2

τις βλεπω και τις ξανα βλεπω......δεν ξερω τι να γραψω?
βλεπω τοσο μερακι, ωρες πολλες, χρημα, διαθεση, αποτελεσμα τοσο ομορφο!!!πραγματικα μια εικονα 1000 λεξεις!!!!

και παλι μπραβο

• Like 4

τι να πω !!  ένα μεγάλο μπράβο σε αυτούς που έδωσαν εκτός από πολλές ώρες δουλειάς και την ψυχή τους για να πάρει  οστά ένα όνειρο που είχαμε από παλιά .Δεν έχω λογία !! είναι τελειοοοο 

θα τα πούμε από κοντά το Σαββάτο 

• Like 2

πολλα like στο χωρο, πραγματι ειναι κατι που χρειαζοταν και πιστευω οτι η λεσχη περνα σε αλλο επιπεδο πλεον!!

πολλα συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ασχοληθηκαν.

ειναι ο ιδανικος χωρος για λεσχη, φουλ εξοπλισμενος με οτι μπορει να χρειαστει το μελος, φτιαγμενο με πολυ μερακι και αγαπη, πιστευω οτι ολοι θα το αγκαλιασουν και θα υποστηριξουν το ολο εγχειρημα!

το σαββατο λοιπον ολοι εκει, να δωσουμε το παρον  για μια καλη αρχη!!

• Like 5

το όνειρο έγινε πραγματικότητα!

:worthy: για όλους αυτούς που τρέξανε...και τρέξανε πολύ!!!

να την χαρούμε και να την δούμε να ευημερεί!!!!

• Like 5

Πολλά Πολλά Μπράβο σε όσους υλοποίησαν με μεράκι, κόπο και χρήμα το όνειρο για μια πραγματική Λέσχη αυτοκινήτου όπως το 

Audi Sport Club !!!

Αυτά από εδώ....τα υπόλοιπα από κοντά με την πρώτη ευκαιρία !

Edited by Theodore Saba
  • Like 4

πολλα μπραβο δεν εχω λογια να πω!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ :sSc_eek:  :sSc_eek:

Μέσα απο την καρδιά μου,πολλά μπράβο σε ΟΛΟΥΣ όσους ασχολήθηκαν αλλά και στήριξαν αυτό το project,το όνειρο εδω και 8χρόνια +...!!!

Εύχομαι ότι καλύτερο για την συνέχεια για να μπορέσει αυτό το εγχείρημα να συνεχιστεί,τα λόγια είναι περιττά... :sHa_thumbgoodjob:  

• Like 5

Ενα πολυ μεγαλο μπραβο σε οσους ετρεξαν και ασχοληθηκαν ωστε να γινει αυτο το καταπληκτικο μερος

Πραγματικα τους αξιζει ενα πολυ μεγαλο μπραβο

Υ.Γ. και επειδη εγω μενω πολυ κοντα (Μοσχατο) θα ειμαι συνεχεια εκει.

• Like 3

Ενα πολυ μεγαλο μπραβο σε οσους ετρεξαν και ασχοληθηκαν ωστε να γινει αυτο το καταπληκτικο μερος

Πραγματικα τους αξιζει ενα πολυ μεγαλο μπραβο

Υ.Γ. και επειδη εγω μενω πολυ κοντα (Μοσχατο) θα ειμαι συνεχεια εκει.

:JC_doubleup:

Θέλουμε να μας στηρίξετε παιδιά!! (ο καθένας με τον τρόπο του φυσικά)

Σας περιμένουμε όλους στα εγκαίνια (και όχι μόνο)!!!! :Laie_28:

• Like 2

Συγχαρητήρια και πάλι συγχαρητήρια!!

..είναι μιά άριστη πρωτοβουλία - προσπάθεια, που ελπίζω να "ενώσει" όλους εμάς τους "λάτρεις" των audi ..και όχι μόνο!!

Συμπαραστέκομαι και δηλώνω ότι ήρθε η ώρα να γίνω vip μέλος του club! Θέλω κάρτα μέλους ..τώρα!!!

(..οκ, θα το κανονίσω με τον Κον ..και θα έρθω να την παραλάβω το Σάββατο!).

@ Μπουρνιόπαιδο ..πάλι στην μάπα θα σε φάω εε;;

• Like 5

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.