Jump to content

Συνάντηση Α3/S3/RS3 - Ark -Γλυφάδα 18/11

Περισσότερα - Συμμετοχή

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Terra Petra - Εντυπώσεις

Δείτε τις εντυπώσεις φωτογραφίες και σχόλια απο την εκδήλωση
Περισσότερα

Συνάντηση Κλασικών Γερμανικών Αυτοκινήτων - Εντυπώσεις

Το AUDI SPORT CLUB στην 2η Συνάντηση Γερμανικών Κλασικών Οχημάτων.
Περισσότερα

Συνάντηση Αudi Sport Club - Escape Park - Εντυπώσεις

Η φθινοπωρινή συνάντηση του Audi Sport Club διοργανώθηκε με επιτυχία, παρά τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν! Σας ευχαριστούμε όλους για την τιμή και την διάθεσή σας!
Εντυπώσεις

To Audi Sport Club στην Πάτρα

Εντυπώσεις από την συνάντηση των μελών στην Πάτρα.
Πληροφορίες
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×

Recommended Posts

Οι Λάτρεις των συσκευών με σήμα το μηλαράκι ας μοιραζόμαστε στο παρόν τόπικ τα πάντα γύρω απο το αγαπημένο μας logo…..6ihh.jpg

Ας κάνω την αρχή με ενα τελευταίο update του OS X το Maverics που προς το παρόν διατίθεται δωρεάν……γι'αυτό οσοι πιστοί προσέλθετε….

http://www.apple.com/osx/   

• Like 4

Αυτο το τοπικ χρειαζόταν!!!!!!!!!

@ Αν και μας βαζεις φωτιες με το iMac αλλα anyway..

Μου αρεσει που βλεπω σε αυτο το τοπικ πρωην φανατικους samsung!!!!

• Like 1

μετά το προχθεσινό keynote η apple απέδειξε ότι βρίσκεται απλά έτη φωτός μπροστά από τους ανταγωνιστές της! 

Για τι να μιλήσουμε πρώτα? για σχεδιασμό? ποιότητα? software? είναι απλά αλλού! 

όλες οι αναβαθμίσεις ΔΩΡΕΑΝ! Για όλους!

καινούριο λειτουργικό τσάμπα ενώ τα windows ζητούν 100 δολλάρια!

αναβαθμίσεις του iwork Δωρεάν για όλους! η microsoft ζητά καμιά 150 ευρώ για την σουίτα της!!!

αναβαθμίσεις ilife δωρεάν για όλους!! τέτοια η microsoft δεν έχει..... 

καινούριο ipad air & ipad mini retina!. Υπόδειγμα σχεδιασμού και ποιότητας... 80% παγκοσμίως σε ταμπλέτες χρησιμοποιούν ipad...

επίσης για επαγγελματίες καινούριος mac pro με σχεδιασμό Πραγματικά από άλλον πλανήτη! 

Έδωσε πραγματικά ρέστα εχθές η εταιρεία και αυτό που έχω μόνο να πω είναι ότι οι άλλες εταιρείες σε όλους τους τομείς (κινητά,pc,tablets,περιφερειακά και software) μπορούν να φτιάξουν ποπ κορν και να βλέπουν την apple να συνεχίσει να καινοτομεί!

Ένα άλλο σημείο που με ευχαρίστησε και προσωπικά και τονίσθηκε είναι η φιλοσοφία jobs όπου συνεχίζεται και είναι ότι hardware & software πρέπει να είναι φτιαγμένα το ένα για το άλλο δίνοντας απίστευτο αποτέλεσμα στην εμπειρία χρήσης στον χρήστη. Και δόξα το θεό αυτό συνεχίζεται...

ΥΓ: ο safari στα maverics έχει απλά απογειωθεί!! δεν έχω δει πιο γρήγορο browsing ποτε!!

• Like 3

μετά το προχθεσινό keynote η apple απέδειξε ότι βρίσκεται απλά έτη φωτός μπροστά από τους ανταγωνιστές της! 

Για τι να μιλήσουμε πρώτα? για σχεδιασμό? ποιότητα? software? είναι απλά αλλού! 

όλες οι αναβαθμίσεις ΔΩΡΕΑΝ! Για όλους!

καινούριο λειτουργικό τσάμπα ενώ τα windows ζητούν 100 δολλάρια!

αναβαθμίσεις του iwork Δωρεάν για όλους! η microsoft ζητά καμιά 150 ευρώ για την σουίτα της!!!

αναβαθμίσεις ilife δωρεάν για όλους!! τέτοια η microsoft δεν έχει..... 

καινούριο ipad air & ipad mini retina!. Υπόδειγμα σχεδιασμού και ποιότητας... 80% παγκοσμίως σε ταμπλέτες χρησιμοποιούν ipad...

επίσης για επαγγελματίες καινούριος mac pro με σχεδιασμό Πραγματικά από άλλον πλανήτη! 

Έδωσε πραγματικά ρέστα εχθές η εταιρεία και αυτό που έχω μόνο να πω είναι ότι οι άλλες εταιρείες σε όλους τους τομείς (κινητά,pc,tablets,περιφερειακά και software) μπορούν να φτιάξουν ποπ κορν και να βλέπουν την apple να συνεχίσει να καινοτομεί!

Ένα άλλο σημείο που με ευχαρίστησε και προσωπικά και τονίσθηκε είναι η φιλοσοφία jobs όπου συνεχίζεται και είναι ότι hardware & software πρέπει να είναι φτιαγμένα το ένα για το άλλο δίνοντας απίστευτο αποτέλεσμα στην εμπειρία χρήσης στον χρήστη. Και δόξα το θεό αυτό συνεχίζεται...

ΥΓ: ο safari στα maverics έχει απλά απογειωθεί!! δεν έχω δει πιο γρήγορο browsing ποτε!!

Πραγματικά αυτό με τοn safari δεν υπάρχει......κατά τα άλλα τα είπες όλα !!!

• Like 1

Ναι εγώ ήμουν ένας. Απλα συγκρίνοντας μόνο καταλαβαίνεις.....

• Like 1

Ναι εγώ ήμουν ένας. Απλα συγκρίνοντας μόνο καταλαβαίνεις.....

Δηλαδή ρε πρόεδρε πριν παρεις AUDI πήρες και μία BMW τα σύγκρινες και κατέληξες??:):P

• Like 2

Δηλαδή ρε πρόεδρε πριν παρεις AUDI πήρες και μία BMW τα σύγκρινες και κατέληξες?? :):P

Mercedes, ναι!!

Κατέβασα το dynolicious τη προηγούμενη βδομάδα και γέλασε και ο κάθε πικραμένος!Μου φαίνονται αρκετά αξιόπιστες οι μετρήσεις του,μένει να το δοκιμάσω σε περισσότερα αυτοκίνητα για να δώ συγκριτικά αποτελέσματα.Μετράει 0-100,ενδιάμεσους χρόνους,0-400m,ταχύτητα εξόδου,ιπποδύναμη στους τροχούς,διαγράμματα,μέτρηση g κλπ...Είναι ωραίο app αν και λιγάκι τσιμπημένο στα 7,99 ευρώ...

• Like 3

Α ρε κρυφοsamsunακηδες... την λεγατε στον Kavoura για την παντοφλα του και μολις ανακοινωσε το μηλο οτι θα βγαλει "αντιγραφο" του S4 γυαλισε το ματι σας... %)

Α ρε κρυφοsamsunακηδες... την λεγατε στον Kavoura για την παντοφλα του και μολις ανακοινωσε το μηλο οτι θα βγαλει "αντιγραφο" του S4 γυαλισε το ματι σας... %)

Ασε μεγάλε μην αρχίσω με τις αντιγραφές γιατί κρατιέμαι μήνες τώρα....Αχαχαχαχα

• Like 3

Στην λίστα των Top 10 Brands η Apple

http://macsector.com/apple-top-forbes-list-worlds-valuable-brands/

Και με το μικρότερο budget σε διαφήμιση...

http://www.cultofmac.com/252918/apples-advertising-budget-is-tiny-compared-to-microsoft-samsungs/

Edited by Sky
  • Like 2

Πάρτε μιά ιδέα του πόσο πουλήθηκαν σε διμοπρασίες κάποια μικρά πραγματάκια της Apple   :sSic_fever:

http://www.idownloadblog.com/2013/11/24/red-mac-pro-sells-for-a-milly/

Αν διαβασεις ομως ολο το αρθρο, λεει οτι οι τιμες που πουληθηκαν τα πραγματα ειναι γελοια απιστευτα ψηλες, για τον απλουστατο λογο οτι εγιναν σε δημοπρασιες για φιλανθρωπικους σκοπους...

• Like 1

Αν διαβασεις ομως ολο το αρθρο, λεει οτι οι τιμες που πουληθηκαν τα πραγματα ειναι γελοια απιστευτα ψηλες, για τον απλουστατο λογο οτι εγιναν σε δημοπρασιες για φιλανθρωπικους σκοπους...

αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι πουλήθηκαν πραγματικά "αστεία" πανάκριβα σε σχέση με την πραγματική τους τιμή.

Απλά με δυο σπάρους, δυο τρυγόνια! :)

Επιτελους...Το topic που ελειπε..

Κατοχος μερικων ημερων και εγω του νεου iphone 5S...

Τι να πω..Τα λογια ειναι περιτα..

ΑΠΙΣΤΕΥΤΩ...Τρομερα γρηγορο,εκπληκτικη καμερα,τρομερα γραφικα,SIRI πολυ ποιο εξελιγμενο,ελαφρυτερο απο το 5,και απο design πραγματικο κοσμημα(χρωμα Σαμπανιζε)

Γιαννης.

Μάλιστα………. :sSic_fever:

xaxaxaxa.....κατσε να σε φτιαξω λιγο....

σε αρρωσταινω το ξερω... :updown:

• Like 2

xaxaxaxa.....κατσε να σε φτιαξω λιγο....

σε αρρωσταινω το ξερω... :updown:

μας γ@μησες !!!    :sSic_fever:  :sSic_fever:

υπομονη φιλαρακι...θα ερθει η στιγμη.... :sHa_wink3:

παρε αλλο ενα για ορεκτικο....

• Like 1

υπομονη φιλαρακι...θα ερθει η στιγμη.... :sHa_wink3:

παρε αλλο ενα για ορεκτικο....

Ασύρματη φόρτιση???