Jump to content

Audi Sport Club

Καλωσορίσατε στη νέα και ανανεωμένη διαδικτυακή κοινότητα του Audi Sport Club!
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
AUDI SPORT CLUB

Το AUDI SPORT CLUB στο "GTI της χρονιας" (4ΤΡΟΧΟΙ)

Recommended Posts

Το περιοδικό 4ΤΡΟΧΟΙ διοργανώνει την Κυριακή 23 Νοεμβρίου στην πίστα των Μεγάρων την εκδήλωση “GTI της χρονιάς" στο πλαίσιο της οποίας οι παρευρισκόμενοι θα ψηφίσουν για την ανάδειξη του αγαπημένου GTI της φετινής χρονιάς. Μεταξύ των υποψήφιων GTI είναι και το Audi S1.

Για τους συμμετέχοντες στην ψηφοφορία θα πραγματοποιηθεί κλήρωση από την οποία θα προκύψουν οι τυχεροί που θα συνοδηγήσουν στα υποψήφια GΤΙ καθώς και αυτοί που θα κερδίσουν τα προσφερόμενα δώρα της εκδήλωσης μεταξύ των οποίων σετ ελαστικών, φωτογραφικές μηχανές, κονσόλα PS4, ρολόγια Ferrari κ.α.

Το Audi Sport Club δεν θα μπορούσε να απουσιάζει από μια τέτοια εκδήλωση και φυσικά θέλοντας να ικανοποιήσει τα μέλη του, πέραν όσων έχουν ήδη ανακοινωθεί, εξασφάλισε 3 επιπλέον θέσης για συνοδήγηση στα καυτά GTI του διαγωνισμού καθώς επίσης και 3 θέσεις δίπλα στο Audi S1 οι οποίες θα φιλοξενήσουν αυτοκίνητα μελών.

Το θέαμα θα είναι συναρπαστικό και φυσικά θα είμαστε όλοι παρόντες μια και η λέσχη μας θα έχει ξεχωριστά προνόμια!!

Ώρα έναρξης event 10:00
Η συγκέντρωση μας θα γίνει στις 09:00 , στο Parking του (Σ.Ε.Α.) ΜΕΓΑΡΩΝ (Goody's - Floca) που βρίσκεται αμέσως μετά την Α΄ΕΙΣΟΔΟ για Μέγαρα επί της Ε.Ο. Αθηνών-Πατρών περίπου 10 km μετά τα διόδια της Ελευσίνας.

Υ.Γ. 1- Στην κλήρωση για τις τρεις επιπλέον θέσεις για συνοδήγηση έχουν δικαίωμα συμμετοχής όλοι οι κάτοχοι κάρτας μέλους σε ισχύ και η κλήρωση θα γίνει στον χώρο της πίστας.

Υ.Γ. 2- Όσα μέλη επιθυμούν να βγάλουν ή να ανανεώσουν την κάρτα μέλους, θα μπορέσουν να το κάνουν στον χώρο της συνάντησης.
Υ.Γ 3- Καλό θα ήταν όσα μέλη διαθέτουν ρούχα της λέσχης θα τα φορέσουν ώστε να δώσουμε δυναμικό παρόν!

• Like 8

Για πολλά χρόνια δεν έχανα event των 4Τ.......τώρα που θα είναι και το club εκεί, δεν χάνεται με τίποτα ! Εκτός απροόπτου θα είμαι και εγώ εκεί !  

• Like 7

Αυτά είναι τα λέμε την κυριακή 23 στα φλόκα στα μέγαρα 9:00 για να αναχωρίσουμε παρέα!...

• Like 8

ένα σούπερ event που δεν χάνεται για κανένα λόγο !! μέσα με τα 1000!!!!

• Like 5

Λυπάμαι που το λέω αλλά οι συγκεκριμένοι  κύριοι,δεν αξίζουν τη παρουσία του ASC.Προσωπική μου άποψη.

Kαι αυτό το λέει κάποιος που αγόραζε τους κανονικούς 4τροχούς από μικρό παιδάκι.

Λυπάμαι που το γράφω εδώ,αλλά ένιωσα την ανάγκη. Αν δεν επιτρέπεται ας  διαγραφεί.

Λυπάμαι που το λέω αλλά οι συγκεκριμένοι  κύριοι,δεν αξίζουν τη παρουσία του ASC.Προσωπική μου άποψη.

Kαι αυτό το λέει κάποιος που αγόραζε τους κανονικούς 4τροχούς από μικρό παιδάκι.

Λυπάμαι που το γράφω εδώ,αλλά ένιωσα την ανάγκη. Αν δεν επιτρέπεται ας  διαγραφεί.

ωστόσο  αυτό δεν αναιρεί το event σαν event ανεξάρτητα το περιοδικό !! Θα έχουμε την ευκαιρία να απολαύσουμε όλα τα GTI της Ελληνικής αγοράς , και παράλληλα να διασκεδασουμε και γιατί οχι να κάνουμε εξέδρα και να υποστηριξουμε το δικό μας S1  

Mεσα κ εγω...

το κλαμπ οφειλει να εχει μια δυνατη παρουσια σε τετοια event...

κ εννοειται οτι θα περασουμε καλα,,,ειδικα αν ερθει το μελος supertroll...!!!

• Like 4

Ενδιαφερον, θα προσπαθησω να ερθω...

Αφου θα ειναι και ο Μιχος θα παω... :chair:

Εννοείτε μέσα !!

• Like 1

Mεσα κ εγω...

Επειδή ο λαός το απαιτεί και δεν μου αρέσει να απογοητεύω θαυμαστές.....

Θα δώσω το παρόν!!!

Υ.Γ. Να κανονίσετε ποια λιμουζίνα θα περάσει να με πάρει. Αυτόγραφα θα μοιράζει ο Νάσσος....

• Like 4

Επειδή ο λαός το απαιτεί και δεν μου αρέσει να απογοητεύω θαυμαστές.....

Θα δώσω το παρόν!!!

Υ.Γ. Να κανονίσετε ποια λιμουζίνα θα περάσει να με πάρει. Αυτόγραφα θα μοιράζει ο Νάσσος....

Πανο εαν θελεις σε παιρνω εγω..........θα φερω πανες μην μου χ@στεις...... :sHa_hehe:

• Like 5

Πανο εαν θελεις σε παιρνω εγω..........θα φερω πανες μην μου χ@στεις...... :sHa_hehe:

περνα να παρεις και μενα ρε.

Sent using dark force

• Like 2

εκτος απροοπτου και εγω θα ειμαι εκει!!!

Sent using dark force

Θα μας κανεις κ εσυ την τιμη;;

Mεσα κ εγω...

εεε ρα θα παμε βολτα μεχρι εκει με το λευκο σου....

:sSc_eek:

• Like 1

Βρε λες να γινει κανενα ταξιδακι αυθημερον απο Βορεια Ελλαδα..... ;;;;

• Like 7

Sent using dark force

Εσυ εαν δεν βαλεις το χερι στην τσεπη να κατσεις σπιτι σου.......καβουρια εχεις? :sHa_hehe:

• Like 1

Άντε να δω τις μουτσούνες σας το πρωί λέμε!!!

Ωχχχχ εχει ετοιμάσει ατάκες αυτος...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.