Jump to content

Audi Sport Club

Καλωσορίσατε στη νέα και ανανεωμένη διαδικτυακή κοινότητα του Audi Sport Club!
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
Stel3

Ανεπίσημο Καφεδάκι - Αναβαθμίσεις Α3 26/3 16:00

Recommended Posts

Το λεω και στην περιγραφή οτι θα το εχω :)

Θα πουμε τελικα μερος και ωρα??να εχουμε πει...να πουμε στις 4 και μιση μαρινα αλιμου?πριν το kitchen bar?

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα γίνει σύντομα αλλαγη του τίτλου. 16:00 στην μαρίνα αλίμου στο πάρκινγκ το μεγαλο που είναι δίπλα απο το μαγαζι Skippers. Μολις κανουμε δεξια στο πρατήριο της shell συνεχίζουμε και στον επόμενο δρόμο που εχει για δεξια μπαίνουμε και στα 100 μέτρα αριστερά ειναι το πάρκινγκ.

12884484_10204385749684134_460976598_n.j

Παιδιά μήπως τελικά να το κάναμε αύριο,γιατι σήμερα μετά τις 2 όλα τα site λένε ότι θα βρέχει???

Όντως αλλαξε ενώ χθες έλεγε μετα τις 5. Ρε παιδια ομως ειναι πεντακάθαρος ο ουρανός!

Αν ολοι θέλουν ομως μεσα για αυριο!

Edited by Stel3

Τώρα βάζετε δύσκολα...

Για αύριο δεν ξέρω αν θα μπορέσω, τι σας πειράζει αν βρέξει;

Το θεμα ειναι να μπορουμε να κατσουμε και εξω δτα αμαξια...να βγαλουμε και καμια φωτο!!αν βρεχει δε θα μπορουμε!κατα πασα πιθανοτητα αν βρεχει εγω δε θα ερθω παιδια sorry

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

• Like 1

Ναι αν βρέχει εχουμε θεμα!

Συγνώμη αλλά προτιμάτε να βρεθείτε δίπλα στα αμάξια σας και να φωτογραφηθείτε, από το να μπείτε για καφέ να γνωριστείτε και να ανταλλάξετε 5-10 κουβέντες?

Edited by Kavouras
  • Like 2

Θελουμε να τα συνδυάσουμε ολα κάβουρα! Ο καφές γινετε και πιο πολυ για υα Α3 8V αλλ ταυτόχρονα θελουμε να γνωριστούμε και με άλλους λάτρεις-κατόχους! Η εκφώνηση νομιζω ειναι πολυ σαφής.

Εγω δεν εχω θεμα και να βρέχει απλα βλεπω οτι πολυ εχουν και αμαρτία να εχουν πλύνει και τα αμάξια...

Edited by Stel3
  • Like 1

Θελουμε να τα συνδυάσουμε ολα κάβουρα! Ο καφές γινετε και πιο πολυ για υα Α3 8V αλλ ταυτόχρονα θελουμε να γνωριστούμε και με άλλους λάτρεις-κατόχους! Η εκφώνηση νομιζω ειναι πολυ σαφής.

να δικαιολογήσω λίγο το παραπάνω post μου: Ο καιρός το Μάρτιο όπως και τους άλλους μήνες του χειμώνα, δεν είναι ποτέ "με το μέρος μας" όταν κανονίζουμε έξω συναντήσεις, καθώς υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βρέξει ή να κάνει πάρα πολύ κρύο. Οπότε όταν κανονίζεις καφέ τέτοια εποχή, δεν μπορεί να σου εγγυηθεί κανείς ότι ο καιρός θα σε ευνοήσει.

Όταν λοιπόν διαβάζω ότι υπάρχει η σκέψη ότι "επειδή θα βρέχει μήπως να το κάνουμε άλλη μέρα" ή ότι δε θα έρθουν κάποιοι αν βρέξει, προσωπικα μου φαίνεται λίγο κάπως...

Τελοσπάντων. Ό,τι θέλετε παιδιά. Απλά προσωπικά θα σας προτρέψω να μην σας χαλάσει τον καφέ μία πρόγνωση καιρού (που μπορεί να αλλάξει και τελικά να μην βρέξει ή να βρέξει λίγο, οπότε μετά τον καφέ να μπορείτε να κάνετε αυτό που θέλετε)

• Like 1

Και εγω αυτής της γνώμης ειμαι , ειναι μια πρόγνωση και αυριο λεει δεν θα βρέχει αλλα ολοι ξέρουμε οτι ο καιρός ειναι τρελός.. Αν συμφωνούμε ολοι παμε και σημερα αποκλείετε να βρέχει συνέχεια και αν θελετε το κανουμε και 3σ που σιγουρα δεν θα βρέχει για καμια ωρα και μετα!

Κάβουρα αλλάξετο αν μπορεις σε παρακαλω για αυριο , έπιασε κιολας βροχή και ετσι να ειναι ολοι ευχαριστημένοι και σιγουρα ολοι μας στεγνοί!

Ναι αυριο βρέξει χιονίσει...

Για αύριο οκ θα έρθω.

Μην αλλάξετε πάλι, αν βρέξει εβρεξε το θέμα είναι να γνωριστούμε και να τα πούμε από κοντά.

Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα!

Η παρέα εξαιρετική, θα χαρώ να τα ξαναπούμε.

Πολλά ευχαριστώ στον Στέλιο που ασχολήθηκε με την αναβάθμιση και του δικού μου Α3.

Μπραβο παιδια!!πολυ ωραια η συναντηση!!πρωτη φορα ειδα τοσα 8ν μαζεμενα!!κορυφη ο Στελιος!!!μας εφτιαξε ολους!!ευχαριστουμε θηριο!!

Ολα σουπερ! Καιρο ειχα να πιω καφεδακι χαλαρα με καλη παρεα!

Thanks Στελιο και για το δικο μου πειραγμα....

Αντε την αλλη φορα κανονιστε για Χαλκιδα μια ηλιολουστη μερα να τα ανοιξετε κι ολας στην Εθνικη...χεχε

• Like 2