Jump to content

Συνάντηση Α3/S3/RS3 - Ark -Γλυφάδα 18/11

Περισσότερα - Συμμετοχή

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Terra Petra - Εντυπώσεις

Δείτε τις εντυπώσεις φωτογραφίες και σχόλια απο την εκδήλωση
Περισσότερα

Συνάντηση Κλασικών Γερμανικών Αυτοκινήτων - Εντυπώσεις

Το AUDI SPORT CLUB στην 2η Συνάντηση Γερμανικών Κλασικών Οχημάτων.
Περισσότερα

Συνάντηση Αudi Sport Club - Escape Park - Εντυπώσεις

Η φθινοπωρινή συνάντηση του Audi Sport Club διοργανώθηκε με επιτυχία, παρά τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν! Σας ευχαριστούμε όλους για την τιμή και την διάθεσή σας!
Εντυπώσεις

To Audi Sport Club στην Πάτρα

Εντυπώσεις από την συνάντηση των μελών στην Πάτρα.
Πληροφορίες
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
Kavouras

Καθαρισμός επικαθίσεων (μέρος 4ο)!!

Recommended Posts

Εγω βενζινη βαζω παντα κ μονο 100 απο 2-3 συγκεκριμενα βενζιναδικα. 1 ΒΡ κ 2 Εκο. Σταθερης ποιοτητας. Λαδια γενικα 5-30 ..απο το σκαραβαιο mobil 1 αλλα τα αλλαζω στα 5000 οποτε οτι κ να βαλω αν ειναι φουλ συνθετικο ειναι οκ. Το κοντερ μου εχει μια κοκκινη γραμμη στα 130 που γενικα την αποφευγω..δεν ξερω αν ειναι για επικαθησεις η για κραδασμους κινητηρα.

Ερωτηση...σε τι αναφερεστε οταν λετε εδρα; Εδρες βαλβιδων;

Το V8 του rs4 ειναι σημαντικα πιο εξελιγμενο μοτερ απο το v8 tt σαν τεχνολογια...οχι σαν βελτιωση.. Δεν ειναι τυχαιο νομιζω οτι βγαζουν σχεδον τα ιδια αλογα. Αν μπορεις Gtaro να μου δωσεις καποιο λινκ της μετατροπης απλα για αναφορα κ διαβασμα... Παω στην χοντρη αρκουδα μου να γραψω το project..

5000κμ δεν είναι πολύ λίγα για φουλ συνθετικά λάδια ?

Αυτή την εκδοχή για την κόκκινη γραμμή, ομολογουμένως δεν την γνώριζα. Πίστευα ότι έχει να κάνει με όριο ταχύτητας που έχουν οι κλειστοί αυτοκινητόδρομοι.

Αν εννοείς την έδρα που λέει ο audidis, είναι ο φυσικός χώρος που έχει το club όπου γίνονται συναντήσεις και διάφορα events. Δες εδώ 

• Like 1

Πράγματι ειναι το σύνηθες όριο ταχύτητας, δεν εχει σχέση με κατι άλλο.

Δημήτρης

• Like 2

Καλημέρα, πιστεύω ότι πρέπει να ξαναζεστάνουμε το θέμα και να οργανώσουμε καθαρισμούς!

Τι λέτε για ένα απο τα δυο επόμενα ΣΚ

Καλημέρα, πιστεύω ότι πρέπει να ξαναζεστάνουμε το θέμα και να οργανώσουμε καθαρισμούς!

Τι λέτε για ένα απο τα δυο επόμενα ΣΚ

sorry αλλά προσωπικά τα 2 επόμενα Σ/Κ είμαι τίγκα στις υποχρεώσεις, όπως και οι καθημερινές.

Δεν ξέρω οι άλλοι 2 "επιβλέποντες" ή αλλιώς και "ξύνομαι και δίνω εντολές" τι λένε...

Πιστεύω το πότε θα γίνει πρέπει να μας το πουν τα μαστόρια αφού συνεννοηθούν μεταξύ τους.

Παίδες, θα το κανονίσουμε άμεσα, μιας και ανοίγει ο καιρός πλέον. Θέλω να πιστεύω πριν το Πάσχα, θα ορίσουμε την πολυπόθητη ημερομηνία, δηλαδή εντός του Απριλίου.

Δημήτρης

• Like 4

Ανακεφαλαίωση : Ποιά από τα μέλη παραπάνω, θα βρίσκονται εντός Αθηνών, την εβδομάδα μετά το Πάσχα; Προγραμματίζουμε έναν καθαρισμό για εκείνη την περίοδο και πρέπει να δούμε πόσοι ακριβώς έχουν δηλώσει και τι αυτοκίνητο έχουν για καθαρισμό.

Δημήτρης

Ανακεφαλαίωση : Ποιά από τα μέλη παραπάνω, θα βρίσκονται εντός Αθηνών, την εβδομάδα μετά το Πάσχα; Προγραμματίζουμε έναν καθαρισμό για εκείνη την περίοδο και πρέπει να δούμε πόσοι ακριβώς έχουν δηλώσει και τι αυτοκίνητο έχουν για καθαρισμό.

Δημήτρης

Εγω θα ειμαι εδω παντως..

a3 8p 2.0 tfsi Quattro 91.000 km

Εχω ταξει και σουβλακια.. :-D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by aj_gt
  • Like 2

χαχαχαχαχ! Πάρε και ένα ποτηράκι της αντλίας να περάσουμε αν δεν το έχεις αλλάξει ;)

EDIT : αναφέρομαι σε αυτό αν κατάλαβες http://forum.audisportsclub.gr/index.php/topic/8291-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CF%80%CE%BF%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%AC%CE%BA%CE%B9-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B5%CE%BA%CE%BA%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%85-%CF%83%CE%B5-tfsi-%CF%84%CE%BF-%CE%B3%CE%BD/

Δημήτρης

Edited by Dimitris_Kon

Εγω μιας κ "ειμαι καθαρος" θα ηθελα ερθω να βοηθησω σε οτι μπορω.....αλλα θα λειπω ολη την εβδομαδα μετα το Πασχα :( 

• Like 2

χαχαχαχαχ! Πάρε και ένα ποτηράκι της αντλίας να περάσουμε αν δεν το έχεις αλλάξει ;)

EDIT : αναφέρομαι σε αυτό αν κατάλαβες http://forum.audisportsclub.gr/index.php/topic/8291-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CF%80%CE%BF%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%AC%CE%BA%CE%B9-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B5%CE%BA%CE%BA%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%85-%CF%83%CE%B5-tfsi-%CF%84%CE%BF-%CE%B3%CE%BD/

Δημήτρης

Προληπτικά άλλαξα Ο,τι βαλβίδες πάσχουν,και πολλαπλασιαστές,ε φυσικά και το ποτηράκι..

´Αλλο...ακουω... :-D

Προληπτικά άλλαξα Ο,τι βαλβίδες πάσχουν,και πολλαπλασιαστές,ε φυσικά και το ποτηράκι..

´Αλλο...ακουω... :-D

Καθαριστικό - ενισχυτικό της Audi για να βάλεις αμέσως μετά τον καθαρισμό ;)

Δημήτρης

Καθαριστικό - ενισχυτικό της Audi για να βάλεις αμέσως μετά τον καθαρισμό ;)

Δημήτρης

Και Πως το ζητάω το ζουμακι αυτο;;;

• Like 1

Θα ειμαι και εγω εκει να κανω ερωτησεις..αν παλι ειναι πολλες οι ερωτησεις..θα κανω εντυπωση

καθαρισμο θα κανω με την εγκατασταση της φτερωτης...για να ειναι ολα σωστα οταν και αν παρει μπροστα!

Edited by Paladin
  • Like 1

Εάν υπάρχει χρόνος-χώρος και για μένα, θα έρθω...(δεν έχει καθαριστεί ποτέ)

Α3 1.4 87000

Δεν είχα δηλώσει πιο πριν όμως...ότι μου πείτε...εάν όχι, καλώς....στη μεθεπόμενη

Edited by escape_A3
  • Like 1

Θελω κ εγω καθαρισμο ολο το καπακι ομως!!! S3 8p με 42500 αν δεν φυγω το πασχα...χαχαχαχαχα

• Like 2

Θελω κ εγω καθαρισμο ολο το καπακι ομως!!! S3 8p με 42500 αν δεν φυγω το πασχα...χαχαχαχαχα

Εσένα μπορεί και να ισχύει ακόμα η εγγύηση Βαγγέλη

• Like 1

Εσένα μπορεί και να ισχύει ακόμα η εγγύηση Βαγγέλη

c6e93887a58c86ecd794863f33944b32.jpg
  • Like 4

ΘΕΟΣ :sHa_hehe:

• Like 1

κανονιστε και θα ερθω και εγω να θαυμασω τραγανα μπρουταλ αγορια στα ρουχα της δουλειας

• Like 1

Μέσα εστω και για λίγο εκτος αν με κρατήσετε με το ζορι για βοήθεια και δεν δωσω εναλλακτική στη γυναίκα και τα μικρά!!!

• Like 1

Μέσα εστω και για λίγο εκτος αν με κρατήσετε με το ζορι για βοήθεια και δεν δωσω εναλλακτική στη γυναίκα και τα μικρά!!!

Να μην δώσεις Ζήση. Άπαξ και πατήσεις στο event είσαι σκλάβος του club.

Λίστα

1) aj_gt (A3 8P)

2) george1978 (A4 B8)

3) escape_A3 (A3 8P)

4) ........

Δημήτρη (Κον) κάνε ένα update στη λίστα γιατί δεν γνωρίζω αν είχες συνεννοηθεί και με άλλα μέλη από παλιότερα, μιας και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.