Jump to content

Γενέθλια Audi Sport Club 2017 - Ναυπλιο


Recommended Posts

Ναι ο ΓΤΠ Καβάλα χαχαχα! Φιλαρακι εχω Δικαστήριο στη Ρόδο την Δευτέρα αν δεν πάει για αναβολή θα έρθω σίγουρα, γιαυτο δεν εχω δηλώσει ακόμα.

 

 

Δημήτρης

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι ο ΓΤΠ Καβάλα χαχαχα! Φιλαρακι εχω Δικαστήριο στη Ρόδο την Δευτέρα αν δεν πάει για αναβολή θα έρθω σίγουρα, γιαυτο δεν εχω δηλώσει ακόμα.

 

 

Δημήτρης

Θα μας αναγκάσεις με τον Ντίνο να φάμε και την δική σου μερίδα !!!!!!  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι ο ΓΤΠ Καβάλα χαχαχα! Φιλαρακι εχω Δικαστήριο στη Ρόδο την Δευτέρα αν δεν πάει για αναβολή θα έρθω σίγουρα, γιαυτο δεν εχω δηλώσει ακόμα.

 

 

Δημήτρης

ετοιμάζουν θυσίες τα κοπάδια με τα ζώα στο Ναυπλιο για να τιμήσουν την παρουσία μας κ θα λείπεις?

Θα μας αναγκάσεις με τον Ντίνο να φάμε και την δική σου μερίδα !!!!!!

Φίλιππε ο Ντίνος κάνει διατροφή...Μόνο σαλάτες...
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ετοιμάζουν θυσίες τα κοπάδια με τα ζώα στο Ναυπλιο για να τιμήσουν την παρουσία μας κ θα λείπεις?Φίλιππε ο Ντίνος κάνει διατροφή...Μόνο σαλάτες...

 χααχαχαχχαχα κ εγω είμαι στο όγκο ...... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι τρικαλα κορινθίας εκείνο το ΣΚ και δυστυχώς δεν άλλαζαν οι ημερομηνίες, να περάσετε καλά! Περιμένουμε πλούσιο φωτογραφικό υλικό.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για τα μικρα τι προβλέπεται απο χρεωση;;;

σορι για την καθυστέρηση !! για τα παιδιά θα έχουμε μια διαφορετική χρέωση  σαφώς μικρότερη και θα εξαρτηθεί κατά περίπτωσή 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σορι για την καθυστέρηση !! για τα παιδιά θα έχουμε μια διαφορετική χρέωση σαφώς μικρότερη και θα εξαρτηθεί κατά περίπτωσή

Ευχαριστώ Νικο τα λεμε την Κυριακή!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ότι και να πω για αυτό το event θα είναι λίγο. Η παρέα άψογη όπως πάντα το φαγητό τέλειο και το μέρος ακόμα καλύτερο. Μπράβο στον Νίκο και σε όσους μετείχαν στην διοργάνωση αλλά και σε όσους την τίμησαν με την παρουσία τους. Και του χρόνου!

Συνημμένες μερικές φωτό από το event f4e33bbd81f44e74839364a070a4a8c0.jpge33401a3591f807459a16bc99959ac74.jpg952e00ace28abaea660d6d0ee223b73b.jpg52e7bff959a666210b371ccff75e0621.jpgb33d3cf139af4ce59e3acd13f951bc15.jpg22491584cb322d30425a1a13ec9e833c.jpge8bf62fe2c2fc76a338b0dd0029d2a65.jpg7cf88605f29e9bd10fe7a8e1c5e19af8.jpgb1e587f8278fd9957e1badec83b0d57f.jpg

 

Sent from my TA-1021 using Tapatalk

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπράβο στα παιδιά που οργάνωσαν μια υπέροχη εκδρομή. Χάρηκα που είδα πάλι μετά από καιρό παλιούς φίλους, γνώρισα καινούργια μέλη, φάγαμε, γελάσαμε και σβήσαμε μαζί ένα ακόμη κεράκι για τα γενέθλια του club που μας ενώνει.

Να είμαστε καλά όλοι και να ξαναβρεθούμε και στην επόμενη !

Edited by Theodore Saba
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Legend unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.