Jump to content

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Terra Petra - 21/10/2018

Αγαπητά μέλη. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας προσκαλέσουμε όλους, παλιούς και νέους, στη συνάντηση την Κυριακή, 21/10, στις 16:15 στο Terra Petra, με θέμα τα Audi A4/S4/RS4.
Περισσότερα

Συνάντηση Κλασικών Γερμανικών Αυτοκινήτων - Εντυπώσεις

Το AUDI SPORT CLUB στην 2η Συνάντηση Γερμανικών Κλασικών Οχημάτων.
Περισσότερα

Συνάντηση 30/09/2018 - Escape Park - Εντυπώσεις

Η φθινοπωρινή συνάντηση του Audi Sport Club διοργανώθηκε με επιτυχία, παρά τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν! Σας ευχαριστούμε όλους για την τιμή και την διάθεσή σας!
Εντυπώσεις

To Audi Sport Club στην Πάτρα

Εντυπώσεις από την συνάντηση των μελών στην Πάτρα.
Πληροφορίες

Audi Sport Club

Καλωσορίσατε στη νέα και ανανεωμένη διαδικτυακή κοινότητα του Audi Sport Club!
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
Dimitris_Kon

Καθαρισμός επικαθίσεων (6ο) μέρος

Recommended Posts

Μαστόρια, νομίζω ήρθε η ώρα για ένα ακόμη event επικαθίσεων στα γνωστά tfsi/tsi. Το team κανονίζει λίγο μετά την πρωτοχρονιά, μια συνάντηση για τους γνωστούς καθαρισμούς στα βρώμικα αυτά μοτέρ. Όποιος επιθυμεί να συμμετάσχει, ας το δηλώσει καταρχήν εδώ, ώστε να δούμε πόσοι μαζευόμαστε και να κανονίσουμε ανάλογα. Φυσικά, όποιος θέλει να βοηθήσει με όποιο τρόπο, μπορεί να το δηλώσει, αρκεί να έχει και κάποιες στοιχειώδεις γνώσεις. Το κόστος συμμετοχής ανέρχεται στα 50 ευρώ ανά αυτοκίνητο, το οποίο είναι συμβολικό και περιλαμβάνει τα ισχυρά καθαριστικά που θα χρησιμοποιηθούν και αφορά τους κατόχους κάρτας μέλους.

Δημήτρης

• Like 7

παταω...!...εεεμμ...λαθος ποστ?

θα παρω παλι τον μικρο κ θα ερθουμε να δει απο κοντα πολλα χρωματιστα αυτοκινητα κ ενα παρα πολυ ευχαριστο κλιμα παρεας!

Edited by Paladin
  • Like 3

Side projects περί μικροφώνου επιτρέπονται κυρ Δημήτρη στο event με μικρές πινελιές βοήθειας??

Άντε γιατί 2 χρόνια πια δεν έχω πληρωθεί σεντ για τις φωτογραφήσεις μου, ας κάνουμε απόσβεση με το όφωνο  :sFi_dualpistols:

• Like 2

Αναλόγως με το που θα είναι, μπορώ να έρθω να πειράξω το αυτοκίνητο του Τάσου και του Μάνου...

Επιπλέον αν είναι να λύσουμε και το αυτοκίνητο του Paladin δίνω και παραπάνω από 50...

• Like 5

Το αμαξι το πειραζετε μονο πανω απο το πτωμα μου!!!

• Like 3

Το αμαξι το πειραζετε μονο πανω απο το πτωμα μου!!!

Πως φαίνεται ο άνθρωπος που έχει ρίξει ώρες σ' ένα μοτέρ!!!!!

• Like 1

Καλα, ας έρθει ο Λευτέρης και τα περί του μοτερ του, μόνο για πλάκα τα λαμβάνω! Ζηση μην ανησυχείς αγορι μου δεν πρόκειται να ακουμπήσει κανεις το 8κυλινδρο. Μόνο με ξεσκονόπανο.

Edit : κάποιο μέλος πριν κανα χρόνο με είχε ρωτήσει αν αναλαμβάνω να λυσω πολλαπλή RS4 B7 που είχε, αλλα η απάντηση ήταν προφανής. Δεν θυμάμαι ποιος ήταν!

Δημήτρης

Edited by Dimitris_Kon
  • Like 1

αληθεια? ζητηθηκε τετοιο πραγμα?!..ποιος απ ολους τους ιδιοκτητες το εκανε αυτο αραγε!??! εγω ειμαι με καθαρη εισαγωγη κ ετοιμος...επισης παιζουμε με κλειστα καπο...δεν μπορω να τα αποκαλυψω ολα με τη 1η! ...ασε που πρεπει να περασετε απο Ζηση πρωτα για να παρετε αδεια, αριθμο πρωτοκολλου, ιατρικα γαντια ...εχει καθε δικαιωμα πανω στο "δημιουργημα" του...εγω κομπαρσος ξερεις, 3 πεταλια κ ενα τιμονι..αυτα

Να ρθω και γω;  :g:  :g:

• Like 1

καλημέρα σας.

Μετά την πρόσκληση που μου έκαναν τα παιδιά θα περάσω και εγώ μια βόλτα να γνωρίσω από κοντά την παρέα.

Νεκτάριος

• Like 4

Δημήτρη, επαναλαμβάνω: θα βγάλεις την κολώνα να δουλέψουμε μετά εμείς?

Τον Κάβουρα δεν τον ρώτησα ακόμα για τα υπόλοιπα, αλλά επειδή με αγαπάει δεν θα μου πει όχι  :sFi_bat:

• Like 1

Δημήτρη, επαναλαμβάνω: θα βγάλεις την κολώνα να δουλέψουμε μετά εμείς?

Τον Κάβουρα δεν τον ρώτησα ακόμα για τα υπόλοιπα, αλλά επειδή με αγαπάει δεν θα μου πει όχι  :sFi_bat:

Ναι Σταθάρα τι να σε κάνω! Φυσικά θα την βγάλω, μαζί με όλο τον ουρανό, το τούνελ, τα καθίσματα, τις πόρτες και ό,τι άλλο θέλει ξύλωμα.

Δημήτρης

Ναι Σταθάρα τι να σε κάνω! Φυσικά θα την βγάλω, μαζί με όλο τον ουρανό, το τούνελ, τα καθίσματα, τις πόρτες και ό,τι άλλο θέλει ξύλωμα.

Δημήτρης

Ρε αρχηγέ Μητσάρα το μικρόφωνο να περάσουμε, δεν στέλνω το αμάξι για σκραπ

• Like 1

Ρε αρχηγέ Μητσάρα το μικρόφωνο να περάσουμε, δεν στέλνω το αμάξι για σκραπ

Σώπα καημένε, ένα ξύλωμα ευκαιρία θα 'ναι, πότε άλλοτε θα χεις ευκαιρία να το δεις γυμνό;

Δημήτρης

• Like 3

Σώπα καημένε, ένα ξύλωμα ευκαιρία θα 'ναι, πότε άλλοτε θα χεις ευκαιρία να το δεις γυμνό;

Δημήτρης

Μπροστά πάντως θα το δω γυμνό νωρίτερα, άσε..πάω πάλι για αντλία νερού. Κάτι ήξερα και το είχα βάλει στα interests στο avatar...

• Like 1

δε χανω ευκαιρια να σας δω απο κοντα σε μοτορσπορτ περιβαλλον

οποτε θα ερθω για χαζι

δυσκολα και υπομονετικα

για τα μαστόρια, όχι για εμάς τους οφθαλμοτουρίστες

• Like 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.