Jump to content

Συνάντηση Α3/S3/RS3 - Ark -Γλυφάδα 18/11

Περισσότερα - Συμμετοχή

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Terra Petra - Εντυπώσεις

Δείτε τις εντυπώσεις φωτογραφίες και σχόλια απο την εκδήλωση
Περισσότερα

Συνάντηση Κλασικών Γερμανικών Αυτοκινήτων - Εντυπώσεις

Το AUDI SPORT CLUB στην 2η Συνάντηση Γερμανικών Κλασικών Οχημάτων.
Περισσότερα

Συνάντηση Αudi Sport Club - Escape Park - Εντυπώσεις

Η φθινοπωρινή συνάντηση του Audi Sport Club διοργανώθηκε με επιτυχία, παρά τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν! Σας ευχαριστούμε όλους για την τιμή και την διάθεσή σας!
Εντυπώσεις

To Audi Sport Club στην Πάτρα

Εντυπώσεις από την συνάντηση των μελών στην Πάτρα.
Πληροφορίες
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
KAPSALISS

Τα στέκια του Audi Sports Club

Recommended Posts

Μέλη και φίλοι του Audi Sports Club , η παρέα μας πρέπει να αναζητήσει 3-4 Cafe για να γίνουν εκ’ περιτροπής τα στέκια μας σε διαφορετικά σημεία της Αθήνας. Το Café OLYMPICO είναι ήδη ένα από αυτά και επιλέχθηκε με βάση τα κάτωθι κριτήρια :

Είναι μεγάλο μαγαζί , το ξέρουν οι περισσότεροι , έχει μεγάλο παρκινγκ , έχει εύκολη πρόσβαση , ωραίες γυναίκες (δεν το είπα εγω αυτο :whistling: ) και τελος είναι κάπου στο κέντρο απο τις περισσότερες περιοχές της Αθήνας .

Λαμβάνοντας υπόψη όσα περισσότερα απο τα παραπάνω κριτήρια μπορείτε , θα θέλαμε από όλους σας τις προτασεις σας . Μπορείτε να προτεινετε όσα Café και σε οποιες περιοχες θέλετε . Οι δημοφιλέστερες προτάσεις θα τεθούν σε ψηφοφορία και έτσι θα αποφασίσουμε πάλι με τον τροπο που πρεπει . Δημοκρατικα. Για να δουμε λοιπόν που θα πίνει τον καφέ του το Audi Sports Club .......... :)

Edited by KAPSALISS

Να προτεινω και εγω???Car4 σαλονικη.....Παλιο καλο στεκι απανταχου τρελαμενων οδηγων βορειου ελλαδος!!!!Εχει σχετικα ευκολο παρκινγκ, το ξερουν ολοι, ειναι κοντα στην κρινη οποτε ειναι κορυφη για στεκι!Ασε που με βολευει γιατι ερχομαι απο χαλκιδικη :P:D Ωραια?Καταχωρηθηκε η προταση μου??

Εγω για Αθηνα προτεινω τα εξης 2 μερη :

α)Flocafe Αγ.Στεφανου (τεραστιο parking , μεγαλο μαγαζι , συστεγαζεται με τα Goodys αν καποιος πεινα , ευκολη εισοδος απο Ε.Ο.)

β)Zeppelin (Γαλατσι) (επισης μεγαλο parking , μεγαλο μαγαζι , οχι καταλληλο για ΣΚ οπου γινεται χαμος)

Edited by dpan_a3

Να προτεινω και εγω???Car4 σαλονικη.....Παλιο καλο στεκι απανταχου τρελαμενων οδηγων βορειου ελλαδος!!!!Εχει σχετικα ευκολο παρκινγκ, το ξερουν ολοι, ειναι κοντα στην κρινη οποτε ειναι κορυφη για στεκι!Ασε που με βολευει γιατι ερχομαι απο χαλκιδικη :P:D Ωραια?Καταχωρηθηκε η προταση μου??

Εννοειται πως καταχωρηθηκε η προταση σου φιλε johnara . Για να οργανωνεστε και εσεις εκει στα βορεια .

Για να βλεπω συμμετοχη..... :D

OLYMPIKO (εκει που παμε μεχρι τωρα και απο οτι νομιζω μας βολευη ολους και εχει και τεραστιο παρκιν).

OLYMPIKO (εκει που παμε μεχρι τωρα και απο οτι νομιζω μας βολευη ολους και εχει και τεραστιο παρκιν).

συμφωνώ για olympico, αρκεί να κανονίζεται όταν δεν υπάρχει αγώνας .... :)

Μην ξεχνάμε όμως,οτι πολλούς μπορεί να μην τους βολεύει και θα πρέπει να μας πουν την γνώμη τους για να καταλήξουμε......για να δούμε και την γνώμη του κόσμου.

Εγώ λέω για:

1. OLYMPIKO

2.Flocafe(Αγ.Στεφάνου)

Και τα 2 με μεγάλο πάρκιν και εύκολα προσβάσημα.

1. "Do it" στην βάρκιζα απίστευτος χώρος για τα αυτοκίνητα, και μετά ζάχο για σουβλάκι (κλασσικά αλήτικα στέκια χεχε).

2. Ολύμπικο.

3. Vive Mar Πάρα πολύ καλό καφέ στην Βούλα!

4. Verde - Παπάγου. Πολύ καλό καφέ Καλός χώρος για τα αυτοκίνητα.

5. Kitchen Bar - Παρα Πολύ καλό Restaurant - Cafe Παραλιακά στο καλαμάκι (εαν δεν κάνω λάθος)

5. Kitchen Bar - Παρα Πολύ καλό Restaurant - Cafe Παραλιακά στο καλαμάκι (εαν δεν κάνω λάθος)

Δε θές να ξαναφάς στ Kitchen Bar....Τους έκλεισε η αγορανομία για ακατάλληλες συνθήκες πρίν κανά 2μηνο....!

Δε θές να ξαναφάς στ Kitchen Bar....Τους έκλεισε η αγορανομία για ακατάλληλες συνθήκες πρίν κανά 2μηνο....!

Μήπως κάνεις κάποιο λάθος ? γιατί πήγε ο αδελφός μου πριν 2 εβδομάδες ;)

Δε κάνω λάθος...έκαναν έφοδο, το έκλεισαν για κάποιο χρονικό διάστημα (δε γνωρίζω πόσο ακριβώς), πληρωσαν πρόστιμο και ξανάνοιξαν...Άσε που είχαμε πάει σαν Club πρίν το σκηνικό που σου λέω, και η εξυπηρέτηση ήταν χάλια...για να μη πω για τα λάθη στις παραγγελίες και τη άθλια ποιότητα του φαγητού σε σχέση με τη τιμή.

Δε κάνω λάθος...έκαναν έφοδο, το έκλεισαν για κάποιο χρονικό διάστημα (δε γνωρίζω πόσο ακριβώς), πληρωσαν πρόστιμο και ξανάνοιξαν...Άσε που είχαμε πάει σαν Club πρίν το σκηνικό που σου λέω, και η εξυπηρέτηση ήταν χάλια...για να μη πω για τα λάθη στις παραγγελίες και τη άθλια ποιότητα του φαγητού σε σχέση με τη τιμή.

Kαι γω μια φορα εχω παει πριν αρκετο καιρο με την κοπελα μου και απο εξυπηρετηση... :new_killpc:

Ασε που μια σαλατα που ζητησαμε ειχε 99% πρασιναδα και 1% απο τα υπολοιπα που ελεγε ο καταλογος :new_lol:

Kαι γω μια φορα εχω παει πριν αρκετο καιρο με την κοπελα μου και απο εξυπηρετηση... :new_killpc:

Ασε που μια σαλατα που ζητησαμε ειχε 99% πρασιναδα και 1% απο τα υπολοιπα που ελεγε ο καταλογος :new_lol:

Κυριοι ειστε :offtopic::offtopic::offtopic::whistling:

Οπότε οι προτάσεις εως τώρα είναι οι εξής:

1. OLYMPIKO(Σ.Ε.Φ)

2.Flocafe(Αγ.Στεφάνου)

3.Υδατόπυργος(Κιούρκα)

4."Do it"(Βάρκιζα

5.Vive Mar(Βούλα)

6.Verde(Παπάγου)

7. Kitchen Bar(Καλαμάκι)

8.Terra Petra(Πετρούπολη)

9.ΝIA(έτσι λέγετε νομίζω-είναι μετά το Olympico)

Άλλες προτάσεις για τα στέκια του Audi Sports Club έχουμε?

μπαρμπα μητσος ταβερνα(ολα στη λαδοκολλα),πισω απο τα νεκροταφεια της καλλιθεας-Ν.σμυρνης-Π.φαληρου...απιστευτο φαγητο,μετα τις 9 δεν βρισκεις να κατσεις και περιμενεις ορθιος για τραπεζι...συνισταται ασυζυτητι...και απο τιμες....εδω ειναι η εκπληξη...!!!

για καλο σουβλακι προτεινεται και το μαγαζι τα τρια γουρουνακια στην κηφισια.εκει το μειον ειναι το παρκινγκ.

Τα τρια γουρουνακια ξεχνα τα Τασο..

1) Παρκινγκ..

2)Εδω δεν βρισκω να κατσω που παω παρεα με 2-3 ατομα..Θα βρουμε 20??

Τα τρια γουρουνακια ξεχνα τα Τασο..

1) Παρκινγκ..

2)Εδω δεν βρισκω να κατσω που παω παρεα με 2-3 ατομα..Θα βρουμε 20??

Ασε που η αστυνομια ειναι υπερβολικα κοντα και στο σηκωνουν στο πι και φι το αμαξι αν παρκαρεις παρανομα... :smurf2::new_lol:

γιατι δεν πανε μερικοι με αυτοκινητα αλλων?

Μήπως μπερδευτήκατε λίγο?

Το topic μιλάει για στέκια καφέ και όχι στέκια φαγητού.......

Αριστο στεκι μπορουν να γινουν ολα, φαι ή καφε ;) Μεχρι και περιπτερο απλως να γουσταρουν αυτοι που μαζεονται!!! :D

Καλο ειναι αλλα δεν εχει δειγμα απο parking oποτε δεν βολευει και τοσο

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.