Jump to content

8η συνάντηση Μελών Θεσσαλίας


Thomas-1.8T

Recommended Posts

που ειναι φωτο ρε να δειξουμε ποσο γρηγοροι ειμαστε στα καρτ οδηγωντας με το ενα χερι και με το αλλο να τρωμε σαντουιτς(και να κανουμε και αναποδο τιμονι στις στροφες...) :biggrinthumb::D

 

 

τι είναι αυτα που λες μαρι χαζια? εγώ σε μία φωτό σε είδα και μου το έπαιζες ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑΣ!!!! :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Εχω ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΛΕΜΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

ΑΓΓΕΛΟς Ο ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑΣ!

Edited by L3g3nd
Link to comment
Share on other sites

τι είναι αυτα που λες μαρι χαζια? εγώ σε μία φωτό σε είδα και μου το έπαιζες ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑΣ!!!! :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

 

Εχω ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΛΕΜΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

ΑΓΓΕΛΟς Ο ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑΣ!

 

μωρε δεν εχω καλη φωτογενεια!! φτου παλι... :P:P

Link to comment
Share on other sites

Βρε βρε!!!

 

Μολις σημερα εμαθα για την συναντηση.....Ωραια!!!Με ενημερωσε ο Χαζομπαμπας και καλος μου φιλος Legend.....Καλιο αργα παρα ποτε!!!Επρεπε να δωσω το παρον αλλα δεν μπορεσα λογω πιεσμενου χρονου....Ελπιζω να περασατε τελεια, αν και αυτο ειναι σιγουρο με τον Θωμα πρωταρχικο παραγοντα και την επομενη φορα θα ειμαι και εγω μαζι με την τρελα σας.....Καμια αλλη φωτο ρε Θωμα???

Link to comment
Share on other sites

Βρε βρε!!!

 

Μολις σημερα εμαθα για την συναντηση.....Ωραια!!!Με ενημερωσε ο Χαζομπαμπας και καλος μου φιλος Legend.....Καλιο αργα παρα ποτε!!!Επρεπε να δωσω το παρον αλλα δεν μπορεσα λογω πιεσμενου χρονου....Ελπιζω να περασατε τελεια, αν και αυτο ειναι σιγουρο με τον Θωμα πρωταρχικο παραγοντα και την επομενη φορα θα ειμαι και εγω μαζι με την τρελα σας.....Καμια αλλη φωτο ρε Θωμα???

¨Ελα βρε τρελή 20 φώτο έχει,απόλαυσε http://forum.audisportsclub.gr/index.php?a...=sc&cat=115

Link to comment
Share on other sites

τι είναι αυτα που λες μαρι χαζια? εγώ σε μία φωτό σε είδα και μου το έπαιζες ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑΣ!!!! :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Εχω ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΛΕΜΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

ΑΓΓΕΛΟς Ο ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑΣ!

Αλήθεια,καμιά τουρμπίνα έχεις εκεί μέσα,καμιά πολλαπλή???

Πω πω τι θυμήθηκα στις 4:00 το πρωί,

τον Στέφο,που άφησε το κινητό,για να είναι ποιο ελαφρύς :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.