Jump to content

Eλαστικά σε διάσταση 225/45/17


Eλαστικά σε διάσταση 225/45/17  

22 members have voted

  1. 1. τι προτείνεται να βάλω

    • Bridgestone Potenza RE 050 A
    • Continental Sport Contact 3
    • Michelin PRIMACY HP
      0
    • Dunlop SP Sport Fast Response
      0
    • Pirelli P Zero Rosso
    • Pirelli P Zero Asimmetrico
    • Toyo Proxes T1-R
      0
    • Yokohama Advan Sport V103 S


Recommended Posts

παιδιά θα μπορούσατε να μου προτείνεται τι λάστιχα να βάλω?

θα ήθελα να ψηφίσετε από προσωπική εμπειρία και όχι τι έχετε ακούσει για να είμαστε πιο αντικειμενικοί

 

για να σας δώσω να καταλάβετε μερικά πραγματάκια.

θέλω να είναι αρκετά καλο σε βρεγμένο αλλα όχι παρα πολύ μαλακό γιατί η άσφαλτος εδώ στην αγγλία είναι πολύ αγρια που σημαίνει ότι θα γίνει φιτίλια μέσα σε ένα χρόνο.

 

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω Πάρη ότι μπορεί κανείς να βάλει το χέρι του στην φωτιά για αυτό το θέμα.

Τα λάστιχα είναι σε συνάρτηση με το τι αυτοκίνητο έχεις,το στήσιμό του,

σε τι οδόστρωμα το περπατάς,τον τρόπο οδήγησης και χίλια δυό άλλα πράγματα...

+ του ότι πάνω απ'όλα,

θα πρέπει να έχεις δοκιμάσει όλα τα λάστιχα σε ένα και μόνο ένα αμάξι για να έχεις άποψη ολοκληρομένη.

 

Φιλικά Θωμάς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω Πάρη ότι μπορεί κανείς να βάλει το χέρι του στην φωτιά για αυτό το θέμα.

Τα λάστιχα είναι σε συνάρτηση με το τι αυτοκίνητο έχεις,το στήσιμό του,

σε τι οδόστρωμα το περπατάς,τον τρόπο οδήγησης και χίλια δυό άλλα πράγματα...

+ του ότι πάνω απ'όλα,

θα πρέπει να έχεις δοκιμάσει όλα τα λάστιχα σε ένα και μόνο ένα αμάξι για να έχεις άποψη ολοκληρομένη.

 

Φιλικά Θωμάς.

 

 

απλά θα ήθελα από προσωπική σας εμπειρία φυσικά πιο προτιμάτε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΤΑ CONTINENTAL SPORT CONTACT 3 ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

ΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ.ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕΙ.

 

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

Link to comment
Share on other sites

Εγω φοραγα conti 3 sport αλλα σημερα εβαλα την παλια και δοκιμασμενη συνταγη Pirelli P zero Rosso κορυφαιο ελαστικο και ημουν πολυ ευχαριστημενος απο αυτα οταν τα φοραγα στο Γκολφ,οχι οτι δε ημουν ευχαριστημενος απο τα conti αλλα μαλλον μαλακο λαστιχο που φθειρετε ευκολα!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΤΑ CONTINENTAL SPORT CONTACT 3 ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

ΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ.ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕΙ.

 

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

 

Χρησιμοποίησε πεζά και όχι κεφαλαία για να γράφεις, είναι σαν να φωνάζεις.

 

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Εγω φοραγα conti 3 sport αλλα σημερα εβαλα την παλια και δοκιμασμενη συνταγη Pirelli P zero Rosso κορυφαιο ελαστικο και ημουν πολυ ευχαριστημενος απο αυτα οταν τα φοραγα στο Γκολφ,οχι οτι δε ημουν ευχαριστημενος απο τα conti αλλα μαλλον μαλακο λαστιχο που φθειρετε ευκολα!

 

Αν τα Conti τα θεωρείς μαλακό λάστιχο που φθείρεται εύκολα, τότε με τα P Zero Rosso ξεκίνα να μαζεύεις απο αύριο χρήματα

για την επόμενη αλλαγή ελαστικών ώς το καλοκαίρι. Πίστεψέ με...

Edited by teo20net
Link to comment
Share on other sites

Έχετε συνυδητοποιήσει ποτέ ποιο είναι το σφάλμα που κάνουμε όλοι?

Αλλάζουμε ελαστικά,μόλις τελειώσουν τα παλιά μας,και φυσιολογικό είναι.

Μην περιμένουμε λοιπόν απο ένα τελειωμένο ελαστικό,να έχω σύγκριση,έστω και με ένα... made in τσικιτάουα!!!

Το "καλό" χωρίς γόμα,φυσικά και θα φανεί σαν φτερό στον άνεμο.... :sCo_hmmthink: :sCo_hmmthink: :sCo_hmmthink:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχετε συνυδητοποιήσει ποτέ ποιο είναι το σφάλμα που κάνουμε όλοι?

Αλλάζουμε ελαστικά,μόλις τελειώσουν τα παλιά μας,και φυσιολογικό είναι.

Μην περιμένουμε λοιπόν απο ένα τελειωμένο ελαστικό,να έχω σύγκριση,έστω και με ένα... made in τσικιτάουα!!!

Το "καλό" χωρίς γόμα,φυσικά και θα φανεί σαν φτερό στον άνεμο.... :sCo_hmmthink: :sCo_hmmthink: :sCo_hmmthink:

 

 

+1000

 

Πες τα χρυσοστομε!!!!

 

Καλες γιορτες και καλη Πρωτοχρονια.

 

Giovanni

Link to comment
Share on other sites

Αν τα Conti τα θεωρείς μαλακό λάστιχο που φθείρεται εύκολα, τότε με τα P Zero Rosso ξεκίνα να μαζεύεις απο αύριο χρήματα

για την επόμενη αλλαγή ελαστικών ώς το καλοκαίρι. Πίστεψέ με...

ok! Μαλλον δεν ειδες οτι τα φοραγα σε αμαξι 340 αλογων και ειπα οτι ημουν ευχαριστημενος ουτε κιχ δεν ειχαν κανει!!! :sHa_thumbsup2:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

παιδιά θα μπορούσατε να μου προτείνεται τι λάστιχα να βάλω?

θα ήθελα να ψηφίσετε από προσωπική εμπειρία και όχι τι έχετε ακούσει για να είμαστε πιο αντικειμενικοί

 

για να σας δώσω να καταλάβετε μερικά πραγματάκια.

θέλω να είναι αρκετά καλο σε βρεγμένο αλλα όχι παρα πολύ μαλακό γιατί η άσφαλτος εδώ στην αγγλία είναι πολύ αγρια που σημαίνει ότι θα γίνει φιτίλια μέσα σε ένα χρόνο.

 

 

ευχαριστώ

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΤΑ avonZZ3  ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΦΟΡΑΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

ΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ.ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Πατριώτη που το ξέθαψες αυτό το ποστ από το 2010! Λογικά θα έχει βάλει λάστιχα από τότε .
Και σύμφωνα με τους κανονισμούς μή γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις .
Ευχαριστώ και φιλικά πάντα!

Edited by Theodore Saba
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.