Jump to content

2nd NightWalk 2019

Το δεύτερο nightwalk του 2019!
Περισσότερα

Χορηγοί

Περισσότερα

PMS -Patra Motor Show- 2019

Δείτε τις εντυπώσεις & φωτογραφίες από την εκδήλωση.
Εντυπώσεις

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Ark

Δείτε τις εντυπώσεις φωτογραφίες και σχόλια απο την εκδήλωση
Περισσότερα

3o NightWalk 24/7/2019

Περισσότερα

Recommended Posts

Ειλικρινά δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου πλέον ποιό το ποσοστο αυτών που είναι εξωτερικοί σύμβουλοι και παίρνουν 15000 το μήνα...ποιοί είναι αυτοί που κάθονται και πληρώνονται..........εδώ που φτάσαμε λίγη σημασία έχει πλέον....

Αυτό που με εξοργίζει είναι πώς ενώ κάποιοι είπανε πως θ' αλλάξουν τα πράγματα ..... παραδώσανε την Ελλάδα ( όντας υπό πίεση :sHa_sarcasticlol: ........ τον πολιτικό τον ψηφίζεις ώστε υπό πίεση να μπορεί να βρεί την βέλτιστη λύση και όχι να υπογράφει ό,τι του φέρουν στο τραπέζι ) υπογράφοντας το κ@λόχαρτο που λέγεται μνημόνιο και υποθηκεύσανε το μέλλον το δικό μας και των παιδιών μας................

και τώρα ψάχνουν τρόπο να μην μπούν και τα κατασχέσουν όλα όταν θα χρεωκοπήσουμε και επίσημα............

Άντε και τα πουλάμε όλα.... και παίρνουμε την 5η δόση......... την 6η με τί θα την πάρουμε;;;;....... ή μάλλον με τί ανταλλάγματα θα μας την δώσουν;;;

Τί θα έχει μείνει για ξεπούλημα τότε;;;;;;

Και κάτι ακόμα, διαμαρτύρονται οι πολιτικοί γιατί τους ξεφωνίζει ο κόσμος.......ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ!! Λένε πώς δεν είναι όλοι ίδιοι....Άντε και το δεχόμαστε....

Αυτοί οι ''σωστοί'' δεν βλέπουν-καταλαβαίνουν τί κακό κάνουν οι υπόλοιποι;;;;

Έξυπνοι άνθρωποι δεν διαφημίζουν ότι είναι και ζητάνε να τους ψηφίσουμε κάθε φορά;

Οπότε δύο τινά μπορεί να συμβαίνουν:

1). Ή είναι ηλίθιοι ( και δεν καταλαβαίνουν τί νομοθετούν και τί τους φέρνουν να ψηφίσουν ) και μείς μαζί που τους ψηφίζουμε.

2). Ή βλέπουν - γνωρίζουν και συνειδητά ΣΙΩΠΟΥΝ...........οπότε για μένα είναι 2 φορές χειρότεροι από τους άλλους.

Εγώ άλλη εξήγηση δεν μπορώ να δώσω για το χάλι μέσα στην Βουλή των Ελλήνων.

Και μην ξεχναμε ΠΟΤΕ οτι αυτοι ειναι δια βιου εξασφαλισμενοι (παχυλοι μισθοι , βουλευτικες αποζημιωσεις , καταθεσεις στην ελβετια και εισοδηματιες-επενδυτες) , οπότε μη απορρείτε γιατι δεν τους ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! Εμείς (οι κακομοιρηδες..)και μόνο εμείς έχουμε και το μαχαίρι και το καρπούζι , αν συνεχίσουμε την πατροπαραδοτη ψηφο αυτα και ακομα χειροτερα μας αξιζουν!!

Edited by dpan

Και ομως υπαρχουν ακομα κομματοσκυλα που χειροκροτουν ...

Αποψη Πεταλωτη για την αγανακτηση του κοσμου : "Τραμπουκισμοι της παλιας δεξιας και του παροντως ΣΥΡΙΖΑ ..."

http://www.youtube.com/watch?v=ZIWfu-XBsos

Ηλιας ...

Πώς ο Πεταλωτής και κάθε βουλευτής μπαίνει στην Βουλή στιλάκι και σε χρόνο dt γίνεται μπόγος δεν μπόρεσα να το καταλάβω..............μόνο οι ταβέρνες και τα εστιατόρια γνωρίζουν.............μπήκες Βουλή;....θα λαδώσεις αντεράκι.............Λές και το μόνο που κάνουν είναι το φαί!!!!

Και ομως υπαρχουν ακομα κομματοσκυλα που χειροκροτουν ...

Αποψη Πεταλωτη για την αγανακτηση του κοσμου : "Τραμπουκισμοι της παλιας δεξιας και του παροντως ΣΥΡΙΖΑ ..."

http://www.youtube.com/watch?v=ZIWfu-XBsos

Ηλιας ...

Χαμος χθες...ετυχε να τρωω σε μια μπυραρια στην Αργυρουπολη και το ολο σκηνικο ηταν στα 20 μετρα!

Απορω πως δεν μπουκαραν!

Χαμος χθες...ετυχε να τρωω σε μια μπυραρια στην Αργυρουπολη και το ολο σκηνικο ηταν στα 20 μετρα!

Απορω πως δεν μπουκαραν!

Ειναι "ευγενικοι" τραμπουκοι ... Τα 800+ ατομα που ηταν μαζεμενοι για να διαμαρτυρηθουν ηταν τραμπουκοι ... :whatever:

Αμετανοητα γουρουνια ...

Και για να μην παρεξηγηθω δεν μιλαω μονο για τους "της κυβερνησης" και τα κομματοσκυλα της ...

Ηλιας ...

Αυτοι ειναι πυροβολημενοι στα μυαλα!!Ψωνια , ναρκισσοι του ελεους, θεωρουν τους εαυτους τους αρεια φιλη και φυσικα ο Πεταλωτης που θα μιλουσε? Στο ΚΑΠΗ. Καλα λεω γω οι γεροι και η νοοτροπια που διατηρουν εχουνε μεγαλο μερος ευθυνης..

Σήμερα στις ειδήσεις άκουγα να αναφέρουν για τους συγγενείς του Πεταλωτή και την ομολογουμένως εύλογη και δικαιολογημένη ανησυχία τους μπροστά στον ''κίνδυνο'' που αντιμετώπιζε.............................................. :sHa_sarcasticlol: :sHa_sarcasticlol: ( Η ειρωνία για τον Πεταλωτή και επουδενί για τα συγγενικά του πρόσωπα τα οποία όμως τ' αναφέρανε ως τί; Ως μέσο πρόκλησης τύψεων για τον κόσμο που διαμαρτύρεται που δεν έχει να φάει; )

Τα παιδιά των ανέργων;..... που οι γονείς τους δεν έχουν να τα ταϊσουν και κλαίνε όλοι μαζί;..... ξέχασαν ν' αναφέρουν πώς αυτοί φωνάζανε εχθές..............οι πεινασμένοι.... όχι οι τραμπούκοι ..... Τραμπούκοι των ΜΜΕ.......

Edited by Dikonou

Ειμαστε αξιοι της μοιρας μας,και μετα αναρωτιομαστε ποιος τους ψηφιζει...Ο Σαμαρας κανει περιοδεια στην Κρητη και του φωναζουν εσυ εισαι η ελπιδα μας.Μιλαμε για χοντρο :whatever: Δεν εχει καταλαβει ακομα ο λαος τι τον περιμενει...ακομα ελπιζει στα ιδια και τα ιδια πολιτικα προσωπα!Κριμα ειμαστε αναξιοι των προγονων μας :sCo_idk3:

Ειναι "ευγενικοι" τραμπουκοι ... Τα 800+ ατομα που ηταν μαζεμενοι για να διαμαρτυρηθουν ηταν τραμπουκοι ... :whatever:

Αμετανοητα γουρουνια ...

Και για να μην παρεξηγηθω δεν μιλαω μονο για τους "της κυβερνησης" και τα κομματοσκυλα της ...

Ηλιας ...

Ηλία............... και οι 300.......... μία από τα ίδια είναι :sHa_thumbgoodjob:.

Άκουσες... έστω και ΕΝΑΝ να πει..... "Κόψε και από Εμάς 50 Ευρώ..... ρε Κυβέρνηση" ????

Προσωπικά (μπορεί να κάνω και λάθος)........ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ :sHa_thumbsup2:.

Όλοι λοιπόν......... :faskelo: ΤΟΜΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ :faskelo: και πάλι :faskelo:.

Δημήτρης :sFun_oldguy:

Ηλία............... και οι 300.......... μία από τα ίδια είναι :sHa_thumbgoodjob:.

Άκουσες... έστω και ΕΝΑΝ να πει..... "Κόψε και από Εμάς 50 Ευρώ..... ρε Κυβέρνηση" ????

Όλοι λοιπόν......... :faskelo: ΤΟΜΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ :faskelo: και πάλι :faskelo:.

Δημητρη ειλικρινα σου μιλαω δεν με εξοργιζουν τοσο αυτοι , αυτοι ειναι αυτο που ειναι . Δημιουργηματα μας ... Με εξοργιζουν αφανταστα τα κομματοσκυλα και οι παρατρεχαμενοι . Αυτοι με κανουν εξαλο ... ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ σας αγοραζουν και σας πουλανε !!!!!!!!

Ηλιας ...

Δημητρη ειλικρινα σου μιλαω δεν με εξοργιζουν τοσο αυτοι , αυτοι ειναι αυτο που ειναι . Δημιουργηματα μας ... Με εξοργιζουν αφανταστα τα κομματοσκυλα και οι παρατρεχαμενοι . Αυτοι με κανουν εξαλο ... ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ σας αγοραζουν και σας πουλανε !!!!!!!!

Ηλιας ...

:sSig_agreed: Απόλυτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Προσωπικά...... όσο περνάει από το χέρι μου......... ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ :sHa_thumbgoodjob:.

Ούτε μία Ψήφο........... ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ :LaieA_015: ..... πράγμα το οποίο έκανα και στις τελευταίες Εκλογές :sHa_thumbgoodjob:.

:faskelo: ............... και πάλι.............. :faskelo:.

Ακουσατε χθες τα νεα μετρα?παλι μειωση μισθων,ακομα και στον ιδιωτικο τομεα,μειωση συνταξεων,αυξηση τελων αυτ/των,αυξηση φπα στα τροφιμα +φορο καταναλωσης,αυξηση πετρελαιου θερμανσης και αλλα πολλα.Μειωση μισθων βουλευτων ακουσε κανεις??? :whistling: Εκλεισα την τηλεοραση και ακουγα μουσικη κι εγω...και θα κανω την δικη μου επανασταση,οπως νομιζω εγω και ο καθενας μας :new_thumright:

Ας τον χαίρονται αυτοί που πήγαν και τον ψήφισαν όταν τους κορόιδευε ο άχρηστος μπροστά στα μάτια τους πως τάχα μου έχει λεφτά,κι όχι μόνο αυτό, συνεχίζει να πίνει το αίμα του μέσου Ελληνα και βλέπεις ακόμα να μιλάνε για πασοκ και για κάθε πασοκ,ΝΤΡΟΠΗ

Έχει δώσει ο αλήτης τα κλειδιά στους ξένους να μας *******

Edited by Aristos
Κώστα...ήμαρτον ρε φίλε με τις βρισιές...

Ας τον χαίρονται αυτοί που πήγαν και τον ψήφισαν όταν τους κορόιδευε ο άχρηστος μπροστά στα μάτια τους πως τάχα μου έχει λεφτά,κι όχι μόνο αυτό, συνεχίζει να πίνει το αίμα του μέσου Ελληνα και βλέπεις ακόμα να μιλάνε για πασοκ και για κάθε πασοκ,ΝΤΡΟΠΗ

Έχει δώσει ο αλήτης τα κλειδιά στους ξένους να μας *******

Εμενα δεν μου αρεσε να βλεπω τον πρωθυπουργο της χωρας μου να δινει το χερι στον Γιουνκερ ,συμφωνοντας για το νεο μνημονιο,και να χαμογελαει σαν...μην πω... να ρε :faskelo:

Είχε ειπωθεί πέρυσι πως θα γινόταν μείωση και στους μισθούς των βουλευτών αλλά δεν.. έγινε.. (απορώ γιατί).

Μιχάλης

Ακουσατε χθες τα νεα μετρα?παλι μειωση μισθων,ακομα και στον ιδιωτικο τομεα,μειωση συνταξεων,αυξηση τελων αυτ/των,αυξηση φπα στα τροφιμα +φορο καταναλωσης,αυξηση πετρελαιου θερμανσης και αλλα πολλα.Μειωση μισθων βουλευτων ακουσε κανεις??? :whistling:Εκλεισα την τηλεοραση και ακουγα μουσικη κι εγω...και θα κανω την δικη μου επανασταση,οπως νομιζω εγω και ο καθενας μας :new_thumright:

Γιώργο............. να σου πω ότι.... έχω να δω..... αυτά που σερβίρουν..... ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ :sHa_thumbgoodjob:.

ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΤΡΩΩ.... ΟΤΙ :whatever: ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ :new_thumright:.

ΘΑ ΦΑΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ..... ΕΓΩ..... και ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ :sHa_thumbsup2:.

Και όπως έχω ξαναγράψει..... :faskelo:...... και πάλι....... :faskelo:.

Εκφραστείτε ελεύθερα απέναντι στο λαμογια ριχτε μουτζες να φαν και οι κότες faskelo.giffaskelo.giffaskelo.giffaskelo.gif

Κι αύριο όλοι στις πλατείες, ξεσηκωθείτε κι εσείς του καναπεος

Edited by kostas_7

Πως μου ξεφυγε αυτο Σταυρο (strivis) ... :JC_goodpost:

Ηλιας ...

Βρε παιδιά μήπως είστε άδικοι?

Φρέσκο πράγμα http://www.youtube.com/watch?v=Rb5E-qCQR7Q&feature=player_embedded

και μαντέψτε πηγή: http://government.go...11/06/04/15056/ το site της κυβέρνησηςfishing1.gif

ΥΓ faskelo.giffaskelo.giffaskelo.gif

Και μόνο να σου έλεγαν πόσα θα έσκασαν για αυτό το σποτάκι, θα γινόσουν όχι αγανακτισμένος στο Σύνταγμα, αλλά... καμικάζι!!! :rocket:

Τα υπόλοιπα είναι τρίχες που λέει εκεί μέσα... Κλασικό παιχνίδι λέξεων... Η "επιστήμη" του μάρκετινγκ κάνει θαύματα...

Και μόνο να σου έλεγαν πόσα θα έσκασαν για αυτό το σποτάκι, θα γινόσουν όχι αγανακτισμένος στο Σύνταγμα, αλλά... καμικάζι!!! :rocket:

Τα υπόλοιπα είναι τρίχες που λέει εκεί μέσα... Κλασικό παιχνίδι λέξεων... Η "επιστήμη" του μάρκετινγκ κάνει θαύματα...

Πάνο εννοείται ότι το κατακρίνω και ότι λέει είναι παπάτζεςnew_killpc.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.