Jump to content

19-12-2010 Ανεπισημη στην Ονειρουπολη Δραμας


Recommended Posts

Ποσο σας ζηλευω μακαρι να μπορουσα να ημουν κι εγω εκει να γνωρισω τους βορειοελλαδιτες του club μας.Ελπιζω καποια στιγμη σε πανελληνια να το καταφερω.Μπραβο παντα τετοια να εχουμε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τον Άγιο Βασίλη στην Ονειρούπολη ζήτησα την επόμενη φορά να μου στείλει

Δημήτρη Κον-Αρίστο-Ντίνο-Κώτσο-Πανούλη-Λέτζεντ-Σόκι-Άλεξ-Πέτρο-Πανταζή-Αντούι....

και...Γιώργο-Νίκο-Μπάμπη -Μαρίκα-Κατίνα-Ασπασία και όλο το υπόλοιπο ASC εδώ για να γιορτάσουμε.....και μου είπε πάρε τ'απίδια μου π@πάρ@, πάνε Αθήνα άμα θες να κάνεις Χριστούγεννα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τον Άγιο Βασίλη στην Ονειρούπολη ζήτησα την επόμενη φορά να μου στείλει

Δημήτρη Κον-Αρίστο-Ντίνο-Κώτσο-Πανούλη-Λέτζεντ-Σόκι-Άλεξ-Πέτρο-Πανταζή-Αντούι....

και...Γιώργο-Νίκο-Μπάμπη -Μαρίκα-Κατίνα-Ασπασία και όλο το υπόλοιπο ASC εδώ για να γιορτάσουμε.....και μου είπε πάρε τ'απίδια μου π@πάρ@, πάνε Αθήνα άμα θες να κάνεις Χριστούγεννα

 

Και εσύ τι θα κάνεις??? Θα έρθεις???

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ τι θα κάνεις??? Θα έρθεις???

 

Φυσικά, αλλά καθυστερώ λίγο γιατί δεν μπορώ να κλείσω κελί στη φυλακή με θέα.Είναι όλα πιασμένα ρε γαμώτο

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, αλλά καθυστερώ λίγο γιατί δεν μπορώ να κλείσω κελί στη φυλακή με θέα.Είναι όλα πιασμένα ρε γαμώτο

 

Έλα ρε ..... μην κολλάς.... θα μείνουμε παρέα στο δικό μου.... Δεν ροχαλίζω...(πολύ).... :sHa_sarcasticlol:

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε ..... μην κολλάς.... θα μείνουμε παρέα στο δικό μου.... Δεν ροχαλίζω...(πολύ).... :sHa_sarcasticlol:

 

Ναι ρε Πέρι φαντάσου εγώ είμαι στο τρίτο ο Πανούλης στο πέμπτο και ίσα ίσα που το ακούω όταν κοιμάται :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :new_iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Πασχάλη έγραψες!!!! Τώρα μπήκαν τα πράγματα στην θέση τους!!!! Αποκτήσαμε μια εικόνα βρε παιδί μου για όλους σας!!!! Άντε να δω πότε θα σας δούμε και από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς αυτό......

64044053.jpg

71264142.jpg

 

Διαμαρτύρομαι!!!!!!Ωραίοι είστε αγόρια,όμως και μεις οι γυναίκες είμαστε μέλη του club....Να εκείνο εκεί το χεράκι που φαίνεται στο μπουτάκι του Πέρη είναι το δικό μου.....κι ας με κόψανε απο τη foto... :biggrinthumb:

Link to comment
Share on other sites

Διαμαρτύρομαι!!!!!!Ωραίοι είστε αγόρια,όμως και μεις οι γυναίκες είμαστε μέλη του club....Να εκείνο εκεί το χεράκι που φαίνεται στο μπουτάκι του Πέρη είναι το δικό μου.....κι ας με κόψανε απο τη foto... :biggrinthumb:

 

 

 

Και αυτή είναι η Μαρία που παραπονιέται με το υπέροχο της χέρι

60789388.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έδωσες αξία στο μπουτάκι του Πέρι.....χαχαχαχαχαχαχαχα

Πέριιιιιιιιιιι :new_iloveyou: :new_iloveyou: :new_iloveyou: :new_iloveyou:

 

Απλά μόλις του τσέπωσα λεφτά και δεν πρόλαβα να πάρω το χέρι μου.

Πω πω...τόσο χάλια βγήκα?

Ευχαριστώ Πασχάλη πάντως

ΥΓ μεταξύ μας.....κάνε λίγο zoom out

Edited by Μαρίatos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα την τύχη να τους γνωρίσω από κοντα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου τα παιδιά από την Δράμα για την οργάνωση, την υποδοχή και την πανέμορφη μέρα που μας πρόσφεραν καθώς και όλους που μας τίμησαν με την παρουσία τους.

 

Απλά θα ήθελα να τονίσω πως :

 

1. τελικά οτιδήποτε και να κάνει το :worthy: Audi Sport Club :worthy: είναι μαγευτικό.

 

2. Με βαριά καρδιά θα ήθελα να ενημερώσω τον Dim80A4Allroad για κάτι που με στεναχώρησε πολύ (μετά από τηλεφωνική επικοινωνία που είχα σήμερα με την μαμά μου που αποκάλυψε πως ο Άγιος Βασίλης τελικά δεν υπάρχει :sSa_worried3: ) οπότε το σιγουρέψαμε το δώρο :whatever: :whatever: :whatever:

 

 

Audi Sport Club Forever

 

 

αχαχχαχαχαχαχαχαχα Πασχάλη....μη μου λες τέτοια ρε...κι εγω περίμενα το δώρο....να το πάμε μια βόλτα στα καμάρια στο νότο να σκάσουν!!!!!!!!!!

 

Κακοπεράσατε πάλι καμάρια μου!!! Όλο ταλαιπωρία είστε...

Δεν ξέρω τι θα κάνετε αλλά την επόμενη φορά θα το ανακοινώσετε ένα μήνα πριν να κάνουμε τα κουμάντα μας, να μην συμπίπτει με άλλη συνάντηση στην Αθήνα και θα σας πω εγώ τι πάει να πει γρήγορο πιρούνι!!!

 

Υ.Γ.1 Ζήλεψα τα ρούχα... Φαίνονται τρομερά!!!Άντε να έρθουν και τα δικά μας...

Υ.Γ.2 Δημήτρη (panthir) να είσαι σίγουρος πως δεν την γλιτώνετε... :new_iloveyou: (Μη σου πω ότι θα κάνουμε παρέα εκπομπή....χαχαχαχαχαχα)

 

Πάνο...μη μου βάζεις ιδέες......

 

Nα ευχαριστήσω και εγώ με τη Μαρία το Σίμο καταρχήν που μας έβαλε με το ζόρι να έρθουμε.Μπορεί να μας χάλασε λίγο το πρόγραμμα γιατί ήταν δύσκολο να λείψουμε από τη δουλειά και ακόμη δυσκολότερο μετά τις ρετσίνες να κάνουμε και βάρδια αλλά άξιζε.Ήταν ευκαιρία για εμάς να αλλάξουμε λίγο το κλίμα.

Επίσης ευχαριστώ τον Πασχάλη και τον Δημήτρη που μας έκαναν την τιμή να διανύσουν τόσα χλμ για να μας δούνε μαζί με τις οικογένειές τους.

 

Νιώθεις περίεργα όταν βλέπεις φάτσες με τις οποίες μιλάς καθημερινά αλλά δεν τις έχεις δει ποτέ και μόλις τις συναντάς νομίζεις ότι τους βλέπεις κάθε μέρα.Τέτοια ήταν η φάτσα του Πάνθηρα.

 

Επίσης χάρηκα που ξαναείδα του Σίμου το Α4.Τελικά έπεσε σε καλά χέρια.

 

ΥΓ.1 Κύριε Δημήτρη ευτυχώς που όταν ερχόσουν έριξες τελίτσες στο δρόμο και βρήκες το γυρισμό.

ΥΓ.2 Υπόσχομαι την επόμενη φορά στον Θησέα να είναι και αυτός στο τραπέζι.

 

Ελα Πέρι...πες την αλήθεια....αφού με ξέρεις....έχουμε συναντηθεί.... απλώς ήταν πολύ σκοτεινά....:sHa_hehe:

 

Εγώ είχα την τύχη να τους γνωρίσω από κοντα!!!!!

 

εμείς να δεις ...... :whoohoo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.