Jump to content

2nd NightWalk 2019

Το δεύτερο nightwalk του 2019!
Περισσότερα

Χορηγοί

Περισσότερα

PMS -Patra Motor Show- 2019

Δείτε τις εντυπώσεις & φωτογραφίες από την εκδήλωση.
Εντυπώσεις

Εκδρομή Στενή Ευβοίας 24/11/2019

Περισσότερα

3o NightWalk 24/7 20:00

Περισσότερα
simon a4

19-12-2010 Ανεπισημη στην Ονειρουπολη Δραμας

Recommended Posts

Την καλημερα μου σε ολους.Προσοχη στον δρομο σε ολους οσους ερθουν σημερα στην Δραμα.Ειμαι σιγουρος πως θα περασουμε τελεια!!! :sHa_thumbgoodjob:

Την καλημερα μου σε ολους.Προσοχη στον δρομο σε ολους οσους ερθουν σημερα στην Δραμα.Ειμαι σιγουρος πως θα περασουμε τελεια!!! :sHa_thumbgoodjob:

Πραγματικά,πολύ θα ήθελα να ήμουν κοντά σας...ειδικά σήμερα που ίσως είναι η τελευταία

συνάντηση με τον Σιμάκο....cry.gif

Θα περάσετε super,είμαι σίγουρος.

Το παριζάκι δεν βλέπω στην λίστα όμως...sCo_hmmthink.gif

πάμε να πλένουμε και κανα αμάξι....πως θα υποδεχτούμε τους καλεσμένους μας!!!:biggrinthumb:

πάμε να πλένουμε και κανα αμάξι....πως θα υποδεχτούμε τους καλεσμένους μας!!!:biggrinthumb:

Σωστόοοοοςς...biggrinthumb.gif

Ακυρο!!!

Edited by antrikos13

Καλα και αν δεν το εχεις δεν τρεχει και τιποτα! :sFun_nahnahna3:

Οσο για το αλλο κανονηστε τοσυντομα γιατι δεν με προλαβαινετε τον αλλο μηνα φευγω!!! gym_bike.gif

Σίμο ειλικρινά κάποια στιγμή θα το κανονίσουμε με τα άλλα τα ρεμάλια να σου έρθουμε πάνω μια βόλτα(εννοείτε να γνωρίσουμε και υπόλοιπα παιδιά Δημήτρη Πασκουάλ την αφεντομουτσούνα του Πέρι χαχαχαχαχαχα και όσοι είσαστε πάνω δηλαδή :biggrinthumb:) .

Φεύγεις και αφήνεις πίσω σου συντρίμια :sHa_sarcasticlol::new_iloveyou:

Δημητρη ακολουθα τις τελιτσες κ θα βγεις στο μαγαζι μου!sHa_hehe.gif

Τελικά περνάμε καλά στην ονειρούπολη. Κρίμα σε όσους δεν ήρθαν.

Και ξέχασα να αναφέρω και τις φοβερές μας μπλούζες και τα σκουφάκια που ταιριάζουν με το σκηνικό.

Μολις μπηκα σπιτι.Η παρεα μας ητανε μικρη σε ατομα αλλα μεγαλη σε κεφι.Φαγαμε ηπιαμε γελασαμε ειδαμε και καποιους φιλου που ειχαμε καιρο να δουμε και στο τελος πηγαμε και στην ονειρουπολη να παξουμε σαν παιδια και εμεις!!!

Στην παρεα μας ηταν ο super Δημητρης που μας ηρθε απο το Λιτοχωρο ο Πασχαλης που ηρθε απο Σερρες ο Δημητρης αποΚαβαλα(dimtdi) o Περης απο Ξανθη που ειχε πολυ καιρο να ερθει σε συναντηση και φυσικα ο Γιωργος (autoradioA3) και ο Δημητρης(panthir)απο Δραμα!!!Απο οτι καταλαβατε ειχαμε κοσμο απο ολη την Μακεδονια :whoohoo: Αργοτερα θα δειτε και φωτο και θα σας πεσουν τα :sSc_jawdrop2:

Θα ήθελα πολύ να είμαι εκεί....Ειλικρινά... Ίσως μια άλλη φορά... :)

περάσαμε πολύ ωραία!!!!

Ο καιρός καλός....η παρέα υπέροχη.... το τοπίο Ονειρικό....Ε? τι άλλο να ζητήσουμε ???

αυτό είναι το Audi Sports Club....

περάσαμε πολύ ωραία!!!!

Ο καιρός καλός....η παρέα υπέροχη.... το τοπίο Ονειρικό....Ε? τι άλλο να ζητήσουμε ???

αυτό είναι το Audi Sports Club....

Γυρίσαμε κι εμείς στη Βάση μας και πρέπει να γράψω δυό λόγια και να ανεβάσω κάποιες φωτό, διότι αύριο ξαναφεύγουμε, αυτή τη φορά για Αθήνα και ο χρόνος πιέζει.

Το πώς περάσαμε δεν είναι δυνατόν να "μπει" σε δύο λέξεις.

Αυτό το οποίο ΠΡΕΠΕΙ να πω είναι ότι το Audi Sport Club είναι.................... ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ (φωναχτά να μας ακούσουν όλοι).

Για άλλη μια φορά λοιπόν, συναντήσαμε τους Γνωστούς-Αγνώστους Audάκηδες της Βόρειας Ελλάδας, δλδ:

Σίμος (simon a4) + Ελένη

Δημήτρης (panthir) + Μελίνα

Πασχάλης (zamanf) + Λένα + Παιδιά

Δημήτρης (dimtdi)

Γιώργος (autoradioa3) + Βερόνικα (???)

και γνωρίσαμε, μετά από πολύ καιρό τον:

Περίανδρο (peris) + Μαρία

Δεν θα αμφισβητήσω ότι στην Αθήνα, περάσατε Πολύ Ωραία, σήμερα.

Εγώ θα αναφέρω απλά, τί κάναμε, γενικώς.

Αρχικά ταξιδέψαμε προς τη Δράμα όπου και συναντηθήκαμε, σε ΓΝΩΣΤΟ Γωνιακό Μπουγατσατζίδικο (ονόματα δεν λέμε).

Ξεκινήσαμε τη μέρα μας με Σπέσιαλ Μπουγάτσα με κρέμα - Καφεδάκι και Κουβεντούλα.

Συνεχίσαμε με τα εδέσματα που βλέπετε στις φωτό (Δεν τα περιγράφω διότι στο τέλος κάποιοι θα βάλουν τα :cry:), ρετσινούλες και επίσης πολύ κουβεντούλα για τα πάντα.

Κατά το βραδάκι επισκεφθήκαμε την Ονειρούπολη. Κάναμε βόλτα σε όλα τα Σπιτάκια-Περίπτερα και στο τέλος πήγαμε στο σπίτι του Αγίου Βασίλη !!!!!!!!!!!!!!!!!

Εκεί................ κάπου χάλασε η δουλειά, διότι............... ο Πασχάλης είχε την ιδέα να καθίσει στα πόδια του Αγίου, με αποτέλεσμα να σπάσει η καρέκλα και να βρεθούν και οι δύο στο πάτωμα :sHa_sarcasticlol:.

Σαν να μην έφτανε αυτό............. μόλις ο Άγιος συνήλθε............. ακούστηκε ο Πασχάλης ο οποίος είπε "Εγώ......... Άγιε Βαθίλη, σέλω να μου φέλειθ, ζύο Κουάττλο" (μετάφραση: "εγώ Άγιε Βασίλη θέλω να μου φέρεις δύο Quattro").

Εεεεεεεε................ ο Άγιος, μετά το ταράκουλο που έπαθε, είπε ότι θα πάρουμε τρία. Δεν ξέρω τί ή ποιά "ΤΡΙΑ" ???

Τελικά, μετά από το ατυχές συμβάν, για να καλμάρουμε τον πόνο μας, την πέσαμε σε άλλο "Γνωστό Γωνιακό Μαγαζί" και χτυπήσαμε μερικές γλυκές κρέπες με τα αντίστοιχα καφεδάκια.

Τελικά.................. κατά τις 22:00, αποχωρήσαμε με βαριά καρδιά αλλά................ με την Απόλυτη Ευχαρίστηση ζωγραφισμένη στα πρόσωπά μας.

ΜΠΡΑΒΟ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ τα ΠΑΙΔΙΑ της ΔΡΑΜΑΣ :sHa_thumbsup2: , αλλά και όσους ταξίδεψαν, για να βρεθούμε εκεί :sHa_thumbgoodjob:

post-11709-018530400 1292805943_thumb.jpg post-11709-086360600 1292805957_thumb.jpg post-11709-075883900 1292805964_thumb.jpg

post-11709-038445800 1292805971_thumb.jpg post-11709-091172300 1292805977_thumb.jpg post-11709-004103500 1292805986_thumb.jpg

post-11709-033111000 1292805998_thumb.jpg post-11709-057045600 1292806010_thumb.jpg post-11709-049889000 1292806021_thumb.jpg

post-11709-078516800 1292806030_thumb.jpg post-11709-000383700 1292806041_thumb.jpg post-11709-032981000 1292806051_thumb.jpg

post-11709-009125700 1292806061_thumb.jpg post-11709-024906500 1292806070_thumb.jpg post-11709-088221200 1292806079_thumb.jpg

post-11709-046832200 1292806094_thumb.jpg post-11709-002134400 1292806105_thumb.jpg post-11709-060674900 1292806118_thumb.jpg

post-11709-042122800 1292806128_thumb.jpg post-11709-049051800 1292806138_thumb.jpg post-11709-005213100 1292806149_thumb.jpg

post-11709-083395700 1292806159_thumb.jpg post-11709-059943400 1292806170_thumb.jpg post-11709-069221300 1292806180_thumb.jpg

post-11709-085388800 1292806190_thumb.jpg post-11709-021806300 1292806201_thumb.jpg

Δημήτρης :sFun_oldguy:

Edited by Dim80A4Allroad

Δημητρη εισαι θεος μετα απο τετοια ταλαιπωρια ειχες κουραγιονα βαλεις τις φωτο :sHa_thumbgoodjob::clap2:

• Like 1

Εκεί................ κάπου χάλασε η δουλειά, διότι............... ο Πασχάλης είχε την ιδέα να καθίσει στα πόδια του Αγίου, με αποτέλεσμα να σπάσει η καρέκλα και να βρεθούν και οι δύο στο πάτωμα :sHa_sarcasticlol:.

Σαν να μην έφτανε αυτό............. μόλις ο Άγιος συνήλθε............. ακούστηκε ο Πασχάλης ο οποίος είπε "Εγώ......... Άγιε Βαθίλη, σέλω να μου φέλειθ, ζύο Κουάττλο" (μετάφραση: "εγώ Άγιε Βασίλη θέλω να μου φέρεις δύο Quattro").

Εεεεεεεε................ ο Άγιος, μετά το ταράκουλο που έπαθε, είπε ότι θα πάρουμε τρία. Δεν ξέρω τί ή ποιά "ΤΡΙΑ" ???

Δημήτρης :sFun_oldguy:

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Ο,τι και να πούμε είναι λίγο....

ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Club (και στον Σίμο ειδικά) που μου δίνει την δυνατότητα να γνωρίζω τέτοιους ανθρώπους!!!!!!!!

panoulis.....το 8έλουμε κι εμείς πολύ την επόμενη φορά...αλλα θα πάρεις και τον Ντίνο μαζι...!!!!

Edited by panthir

Να ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου τα παιδιά από την Δράμα για την οργάνωση, την υποδοχή και την πανέμορφη μέρα που μας πρόσφεραν καθώς και όλους που μας τίμησαν με την παρουσία τους.

Απλά θα ήθελα να τονίσω πως :

1. τελικά οτιδήποτε και να κάνει το :worthy:Audi Sport Club :worthy: είναι μαγευτικό.

2. Με βαριά καρδιά θα ήθελα να ενημερώσω τον Dim80A4Allroad για κάτι που με στεναχώρησε πολύ (μετά από τηλεφωνική επικοινωνία που είχα σήμερα με την μαμά μου που αποκάλυψε πως ο Άγιος Βασίλης τελικά δεν υπάρχει :sSa_worried3: ) οπότε το σιγουρέψαμε το δώρο :whatever: :whatever: :whatever:

Audi Sport Club Forever

Κακοπεράσατε πάλι καμάρια μου!!! Όλο ταλαιπωρία είστε... :sFun_nahnahna3:

Δεν ξέρω τι θα κάνετε αλλά την επόμενη φορά θα το ανακοινώσετε ένα μήνα πριν να κάνουμε τα κουμάντα μας, να μην συμπίπτει με άλλη συνάντηση στην Αθήνα και θα σας πω εγώ τι πάει να πει γρήγορο πιρούνι!!! :sHa_sarcasticlol:

Υ.Γ.1 Ζήλεψα τα ρούχα... Φαίνονται τρομερά!!!Άντε να έρθουν και τα δικά μας...

Υ.Γ.2 Δημήτρη (panthir) να είσαι σίγουρος πως δεν την γλιτώνετε... :new_iloveyou: (Μη σου πω ότι θα κάνουμε παρέα εκπομπή....χαχαχαχαχαχα)

Λοιπόν διάβασα είδα και κατάλαβα ότι περάσατε superrrr.Αλλάααααα δέν θα σας πώ ότι ζηλεύω όχι.

Δέν ζηλεύω λέμε............

Δεν ζηλεύωωωωωωωωωωωω............

Καλά ζηλεύω λίγο.Εντάξει πολύ μή με πιέζετε :hysterical::sHa_sarcasticlol:

Μπράβο ρε παιδιά μπορεί να ήταν λίγα τα άτομα αλλά η παρέα φάνηκε ότι κράτησε σε υψηλό επίπεδο τη συναντησή σας. :biggrinthumb:

Υ.Γ. Πραγματικά κάποια στιγμή θα πρέπει να κανονιστεί ένα τέτοιο "τζέρτζελο" να μαζευτούμε και να γίνει ΧΑΜΟΣΣΣ!!!!

Πάντα τέτοια.

AUDI SPORT CLUB FOR EVER

Nα ευχαριστήσω και εγώ με τη Μαρία το Σίμο καταρχήν που μας έβαλε με το ζόρι να έρθουμε.Μπορεί να μας χάλασε λίγο το πρόγραμμα γιατί ήταν δύσκολο να λείψουμε από τη δουλειά και ακόμη δυσκολότερο μετά τις ρετσίνες να κάνουμε και βάρδια αλλά άξιζε.Ήταν ευκαιρία για εμάς να αλλάξουμε λίγο το κλίμα.

Επίσης ευχαριστώ τον Πασχάλη και τον Δημήτρη που μας έκαναν την τιμή να διανύσουν τόσα χλμ για να μας δούνε μαζί με τις οικογένειές τους.

Νιώθεις περίεργα όταν βλέπεις φάτσες με τις οποίες μιλάς καθημερινά αλλά δεν τις έχεις δει ποτέ και μόλις τις συναντάς νομίζεις ότι τους βλέπεις κάθε μέρα.Τέτοια ήταν η φάτσα του Πάνθηρα.

Επίσης χάρηκα που ξαναείδα του Σίμου το Α4.Τελικά έπεσε σε καλά χέρια.

ΥΓ.1 Κύριε Δημήτρη ευτυχώς που όταν ερχόσουν έριξες τελίτσες στο δρόμο και βρήκες το γυρισμό.

ΥΓ.2 Υπόσχομαι την επόμενη φορά στον Θησέα να είναι και αυτός στο τραπέζι.

Το Σιμο και το Δημήτρη (A4 allroad) τους έχω γνωρίσει,τους υπολοίπους δε τους έχω γνωρίσει ακόμα αλλά εύχομαι και ελπίζω όσο πιο σύντομα γίνεται να κάνω ένα ταξίδι στο βορά για να τα πούμε από κοντά.....τ' ακούς Περιιιιιιιιιιιιιι biggrinthumb.gif

Τ''ακούω Κώτσο.Εμείς θα συναντηθούμε το Μάιο που θα κάνει το ASC εκδρομή πανελλήνια για την απονομή στο Καραισκάκης

Τ''ακούω Κώτσο.Εμείς θα συναντηθούμε το Μάιο που θα κάνει το ASC εκδρομή πανελλήνια για την απονομή στο Καραισκάκης

hysterical.gifhysterical.gifhaha4.gifparty2.gifparty2.gif

Τι ωραίο να βλέπεις όλα τα παιδιά μαζεμένα!!! Παντα έτσι ρε παίδες!!

Μπραβο ρε παιδια βλεπω περασατε υπεροχα παντα τετοια..Παντως αν χρειαστειτε καμια βοηθεια θα σας στειλουμε...Εχουμε εδωωωωω!!!

Μπραβο ρε παιδια βλεπω περασατε υπεροχα παντα τετοια..Παντως αν χρειαστειτε καμια βοηθεια θα σας στειλουμε...Εχουμε εδωωωωω!!!

Θα μας βγάλεις το όνομα εσύ τελικά... :new_iloveyou:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.