Jump to content

Συνάντηση Α3/S3/RS3 - Ark -Γλυφάδα 18/11

Περισσότερα - Συμμετοχή

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Terra Petra

Δείτε τις εντυπώσεις φωτογραφίες και σχόλια απο την εκδήλωση
Περισσότερα

Συνάντηση Κλασικών Γερμανικών Αυτοκινήτων - Εντυπώσεις

Το AUDI SPORT CLUB στην 2η Συνάντηση Γερμανικών Κλασικών Οχημάτων.
Περισσότερα

Συνάντηση Αudi Sport Club - Escape Park

Η φθινοπωρινή συνάντηση του Audi Sport Club διοργανώθηκε με επιτυχία, παρά τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν! Σας ευχαριστούμε όλους για την τιμή και την διάθεσή σας!
Εντυπώσεις

To Audi Sport Club στην Πάτρα

Εντυπώσεις από την συνάντηση των μελών στην Πάτρα.
Πληροφορίες
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
Dimitris_Kon

Επίσημη συνάντηση AudisportClub με το Audi S3 & TT Club Hellas

Recommended Posts

Μάλλον έπεσε για ύπνο Δημήτρη το παιδί.......θα πάω να δω αν ξεσκεπάστηκε :sHa_hehe: :sHa_hehe:

:sSc_eek:   :haha4:  :hysterical:

ρε μλκες....Τι κάθεστε και γράφετε!!!

Θα σας σκίσω!!!

Πάντως προσωπικά το "update" από την χθεσινή συνάντηση είναι το παρακάτω:

1. ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!τελικά μερικοί κάγκουρες ζούν ανάμεσά μας! (γιατί άλλοι έχουν το.....όνομα και άλλοι τη χάρη! :sHa_sarcasticlol:  )

2. Το μαγαζί που έχει το S3 club ως συνάντηση στην Παλλήνη (Alma libre) είναι πολύ ωραίο! Ήσυχο (σημαντικό κατ' εμέ) και με πάρκινγκ! Προσωπικά θα ξαναπήγαινα άνετα!

3. Προσωπικά εξεπλάγην θετικά! Από την Καλλιθέα, μέσω "Ποτάμι" και Α.Ο. ήμασταν εκεί σε 25 λεπτά! (αν δε μας έκανε κύκλους ο Κον τόσο περίπου θα κάναμε  :new_iloveyou:  - μάλλον ήθελε να ακούει τη σκάστρα του Νάσσου...? Ποιός ξέρει... :updown: )

ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ!!!!!!!!  :thumbsup: 

Edited by Dimitris_Kon
ALTAMIRA είναι εστιατόριο ρε - έλεος
  • Like 4

Εχθές η συνάντησή μας ξεκίνησε από την έδρα όπου από τις 6.15 μαζευτήκαμε αρκετά μέλη, μεταξύ των άλλων Adui, Leras, Kavouras, εγώ, Velos, Θοδωρής (pschiptuning), Nasos13, dj xatzi, Dinos, Panoulis, panoz67, Kem, Νίκος Μπούτσης (δεν θυμάμαι Νικ), Βιβή και ήπιαμε καφεδάκι και μετά, κατά τις 21.00 ανεβήκαμε audi train για τη συνάντηση με το S3 club οι : Adui, Leras, Kavouras, εγώ, Velos, Θοδωρής (pschiptuning), Nasos13, dj xatzi και κάποιοι ακόμα (δεν θυμάμαι ακριβώς - συγχωρέστε με)! Καθ΄ οδόν δεν θα αναφερθώ στη φάτσα του Βέλους, που ξαφνικά είδα τα μάγουλά του να κολλάνε πίσω στο προσκέφαλο του Νάσου. Μόλις φτάσαμε στο ALMA LIBRE μας υποδέχθηκαν τα παιδιά από το S3 club (Ντέμης, Βαραντέρουμ), ο κ. Ντέμης προσφέρθηκε να μας κουβαλήσει και καρέκλες - καθίσματα, καθώς είχαν ήδη καμια 25αριά άτομα - μέλη (μπορεί και παραπάνω) για να καθίσουμε, να πω επίσης, ότι ο Varaderum με ενημέρωσε, ότι οι ίδιες εκπτώσεις που ισχύουν για το S3 club, ισχύουν και για το ASC, σε σχέση με τα ποτά που σερβίρει το πιο πάνω μαγαζί, το οποίο παρεπιμπτόντως, είναι πολύ ωραία επιλογή, με καλοκαιρινή διάθεση, άνετο και με πάρκινγκ, μόνο που το πάκινγκ γέμισε από Audi πάσης φύσεως! Χάρηκα που είδα παιδιά που είχα καιρό, IGTFLOG, missS3, remwin και άλλα μέλη που είτε γνώριζα από παλιά, είτε γνώρισα εχθές, με τα οποία είχα και μηχανικές συζητήσεις.
Η συνάντηση ήταν πολύ επιτυχημένη και ήδη αναβαθμίζεται σε μεγαλύτερες διαστάσεις η επαφή και συνεργασία των 2 κλαμπ μεταξύ τους. Από μεριάς μου να ευχαριστήσω το S3 club για την πρόσκληση και την επιτυχημένη διεξαγωγή της συνάντησης, αλλά και τη "ζεστασιά" που μας επέδειξαν από μεριά τους.

Δημήτρης

Edit : Για το φαγοπότι που ακολούθησε, θα αναφερθώ αργότερα.

Edited by Dimitris_Kon
  • Like 4

Φωτογραφίες δεν υπάρχουν παιδιά για μας που είμαστε 1000 χιλιόμετρα μακρυά ?

Δυστυχως λογο επαγγελματικων υποχρεωσεων δεν μπορεσα να ακολουθησω... Σιγουρα ομως στην επομενη συναντηση θα ειμαι μαζι σας!! Χαιρομαι ομως που υπαρχει τοδο καλη διαθεση!!!

Ο Varaderum μετα καπου θα ροκανισε σουβλακια... Δεν μπορει!!!ΧΑΧΑΧΑ

• Like 2

Μπράβο στα παιδιά για την φιλοξενία τους. Και εγώ λόγο σοβαρού προβλήματος δεν μπόρεσα να παρευρεθώ.

Την επόμενη πάντως σίγουρα θα είμαι εκεί.

Send from somewhere......

• Like 2

Προσθέτω και γω μερικές πριν φύγουμε από κάτω, μετά στο καφέ και μετά στη μάσα :sSc_eek:

IMG_0500_zps97bdb862.jpg

IMG_0499_zps3c854dad.jpg

20130605215433lls.jpg

20130605215520lls.jpg

20130605215537lls.jpg

20130605215915.jpg

IMG_0502_zps134d1652.jpg

IMG_0505_zps32946937.jpg

IMG_0508_zps238ffb05.jpg

IMG_0509_zps8ca9cc5a.jpg

Δημήτρης

• Like 4

Εχθές η συνάντηση ήταν πολύ ωραία με τα παιδιά του αδελφού club s3 καθώς και η συνάντηση με τους φίλους του δικού μας club.υπήρχαν αρκέτες απουσίες που ελπίζουμε να επανορθώσουν!την επόμενη φορά που θα πάμε βόλτα θα δανειστώ το παιδικό καθισματάκι από τον φίλο lera για να κάθονται ποιό άνετα μερικοί φίλοι....... :sHa_hehe: ανεβάστε και τις κάλες φωτογραφίες από τα πιτόγυρα γιατί μερικοί κάνανε δίαιτα.....(ευτυχώς το μαγαζί ήταν καθαρό γιατί καποίος θα έκανε την λάντζα) :sCo_hmmthink:

• Like 3

ολα σουπερ χθες.....καφεδακι εδρα - μπυριτσα με το S3 club - σουβλακια Γερακα....τι αλλο να ζηταγαμε... :LaieA_014:

υγ.1 ο velos ηταν λιγο αναψοκοκκινισμενος χθες... :heat:

υγ.2 μερικοι χθες κανανε διαιτα ...... χαχαχαχα καλο το ανεκδοτο απο οτι καταλαβατε στις φωτο..... :sHa_hehe:

• Like 4

Παιδια ευχαριστουμε πολυ που δωσατε το παρον χθες στη συναντηση του Audi S3 & TT Club Hellas.

Ελπιζω το μερος να σας αποζημιωσε την οδηγικη ταλαιπωρια.

Xαρηκα που ειδα πολλα παιδια απο την Δ.Ο.

Επισης χαρηκα που υπαρχουν πολλοι κοινοι γνωστοι αναμεσα στα 2 club οποτε και η παρεα ειναι πιο ευκολο να δεθει.

κατι που πρεπει ηδη να γινεται, καθως τα πειραγματα εκατερωθεν αρχιζουν και σηκωνουν πιεση!!!

Κι ακομα δεν εχουμε πιασει οβερ.....

Επιπλεον μερικοι σιγουρα εχουν τακιμιασει....ειδικα στα μαχαιροπιρουνα!!!! :heat:

Σειρα εχει η επομενη εβδομαδα, οπου θα γινει η δικια μας αποβαση στα μερη σας....start your forks....eeeeehhh engines I mean!

Edited by Sim3d
  • Like 6

Τωρα συνειδητοποιω οτι η παρεα εχει ενα θεμα με τα σουβλακια... :LaieA_014: :LaieA_014:

την επομενη φορα θα εχετε ακομα εναν συμμαχο...ελπιζω μονο να μην μαζευτει η πυροσβεστικη...!!!!

• Like 3

Χαχαχαχαχχαχχα.....πεθαινω να βλεπω το βελος στη διαιτα!!!

Χθες ολα ηταν ιδανικα...καφεδακι απο νωρις στην εδρα μας και στη συνεχεια ποτακι με τα αδελφικα s3 k TT Club!!!

Ολα ηταν perfecto!!!

ΥΓ Βελος την αλλη φορα μην ξεχασεις να φερεις μαζι σου και το π.....λι σου!!!για να μπορεις να φας παραπανω ρε παιδακι μου το λεω!!!!

I LOVE YOU ASC!!!!

• Like 5

Χθες ολα ηταν ιδανικα...καφεδακι απο νωρις στην εδρα μας και στη συνεχεια ποτακι με τα αδελφικα s3 k TT Club!!!

Ολα ηταν perfecto!!!

ΥΓ Βελος την αλλη φορα μην ξεχασεις να φερεις μαζι σου και το π.....λι σου!!!για να μπορεις να φας παραπανω ρε παιδακι μου το λεω!!!!

I LOVE YOU ASC!!!!

Κοροιδεύεις ρε αλήτη το παιδί που είδες απ΄ τη στεναχώρια του δεν κατάφερε να φάει όλο το σουβλάκι.. Και μετά ήθελε και παγωτούμπα..

Δημήτρης

• Like 1

Ολα ηταν perfecto!!!

I LOVE YOU ASC!!!!

Κοροιδεύεις ρε αλήτη το παιδί που είδες απ΄ τη στεναχώρια του δεν κατάφερε να φάει όλο το σουβλάκι.. Και μετά ήθελε και παγωτούμπα..

Δημήτρης

Εσυ εχεις κι αλλο υλικο!!!

Ανεβασε.......

Θα γίνουμε ρόμπα και μετά ποιός τον ακούει???

Δημήτρης

Με τη σειρα μου θελω να πω οτι η χθεσινή συναντηση ηταν πολύ επιτυχημένη σαν πρώτη επίσημη συνάντηση με το αδελφό s3 club.Το κλίμα ήταν αρκετά παρείστικο φιλόξενο και ζεστό απο τα παιδιά του s3 club,το περιβάλλον ήταν πραγματικά υπέροχο με καλοκαιρινή διάθεση όντως όπως είπε και ο Κον με άνετο πάρκιν για να είναι "ασφαλισμένα" όλα τα καμάρια και γενικότερα μια πολύ όμορφη βραδυα με πολλές συζητήσεις καινούριες γνωριμίες αστεία πειράγματα όπως ακριβώς αναμενόταν να εξελιχθέι απο ανθρώπους που έχουν πολλά κοινά ενδιαφέροντα και φυσικά μια ατέλειωτη αγάπη που τους ενώνει για τα αυτοκίνητα της Audi.

Επίσης πιστεύω πως με την κατάλληλη συνεργασία αλλα και με την δυναμική που έχουν οι δύο πλευρές,στο μέλλον οι στιγμές που αναμένεται να βιώσουμε θα είναι πραγματικά ιστορικές!!

Σε αυτό το σημείο να ευχαριστήσω και γώ απο μεριάς μου όλα τα παιδιά που συνέβαλλαν για να οργανωθεί η χθεσινή συνάντηση με τη φιλοξενία που μας προσέφεραν και βέβαια τα παιδιά (Ντέμη και Varaderum) για την υποδοχή τους στο μαγαζί και τις απαραίτητες συστάσεις :new_thumright:

Υ.Γ.Το βέλος θα μιλήσει όταν πρέπει και σας δείξει τι εστί σουβλακερί,δίαιτα φούσκωμα τα μάγουλα και απ'το φαί αλλα και απ'το προσκέφαλο του Νάσου....Εχει ο καιρός λεει μουχρίτσες όλοι σας :hehe::sHa_sarcasticlol: :sHa_sarcasticlol: :love::new_iloveyou:

Γιώργος

Edited by Velos
  • Like 5

Δημήτρης

Εσυ εχεις κι αλλο υλικο!!!

Ανεβασε.......

Δημήτρης

Οχι συνεχίστε δηλαδή να δώ έτσι απο περιέργεια τι άλλο έχετε για το βέλος!!!!

Ζηλεύεται το λιγερο κορμί μου αλλα γι'αυτό τα λέτε αυτα...

Ελάτε και σας έχω παγωτούμπα δυναμική................πύραυλο να δουν τα μάτια σας :sSc_eek: :sSc_eek:

:chair::new_iloveyou:

• Like 2

Χαχαχαχαχαχα.......ρε παιδια ο gi0rg0s που εχει χαθει;;;;;;;

Χαχαχαχαχαχα.......ρε παιδια ο gi0rg0s που εχει χαθει;;;;;;;

Προχώρα πρώτο-δεύτερο-τρίτο φανάρι και συνέχισε όλο ευθεία θα τον βρείς χαχαχαχαχα

• Like 1

Ο "Γκιόργκος" χαχαχαχαχ

Δημήτρης

• Like 1

Ο "Γκιόργκος" χαχαχαχαχ

Δημήτρης

Ρε είσαι λουκουμάς τώρα......τι να σου πώ.....καταλάθος βγήκε....

Βαραντέροοοοοο......θα τον κυνηγήσω τον φίλο σου χαχαχαχαχαχαχ

• Like 2

Γιώργο μου χρωστάς ένα προσκέφαλο.....έκανε λακούβα! :hehe:

• Like 2

Εσένα θα σου κάνω δώρο ένα ποδήλατο μεγάλε να ξεδίνεις στις ορθοπεταλιές και όχι στα άλλα τα πετάλια :sHa_sarcasticlol: :sHa_sarcasticlol:

Edited by Velos
  • Like 2

Κάγκουρες όλοι σας! Άλλοι λεγόντουσαν κάγκουρες, αλλά άλλοι έχουν τη χάρη...

Δημήτρης

Τωρα συνειδητοποιω οτι η παρεα εχει ενα θεμα με τα σουβλακια... :LaieA_014: :LaieA_014:

την επομενη φορα θα εχετε ακομα εναν συμμαχο...ελπιζω μονο να μην μαζευτει η πυροσβεστικη...!!!!

Δεν είναι πολύ αισθητό βέβαια αλλά αν μας παρατηρήσεις πάαααρα πολύ, μπορεί και να το καταλάβεις!

Καλά δεν τα λεώ Ντίνο και Δημήτρη (κον)??

Δημήτρης

Κοκοκοκο???

παρήγγειλε καλύτερα κανα ράτζο για την επόμενη βόλτα γιατί κάποιοι....νυστάζουν!!! :new_lol:

Βέλος ακούει??? :new_iloveyou:

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.