Jump to content

μια βοηθεια για τον καταλυτη..


Recommended Posts

Γιαλατζης = εγγυηση. Πας με κλειστα ματια.

+1. Και εγώ εκεί είχα κάνει το downpipe με τον καταλύτη. Άψογη δουλειά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ναι θα παω..ξερω οτι θα κανει καλη δουλεια..αλλα το θεμα μου ειναι οταν δει τον καταλυτη να μην αρχισει να μου λεει οτι ειναι παλιος οτι δν κανει οτι δν φτανει για πολλα αλλογα και θελει να βαλω αλλον..θα το δουμε αυτο ομως..η τιμη τι σας λεει..?

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η τιμη Νικο,αξιολογη της δουλειας του...

Edited by ChRiS82
Link to comment
Share on other sites

Για μενα το 50αρικο πανω για να βαλει τον καταλυτη ειναι αρκετα.

Αμα μπορεις να τον κοψεις κατι καλο θα ηταν (για την τσεπη σου)

Βεβαια ειχα ρωτησει θεσ/κη καπου για dp με δικο μου καταλυτη και ξεκινησε τον προλογο με πλακακια να βγαινει ο καταλυτης και πλακακι στην ενωση με το μεσαιο και κατι αλλα ψιλα 330-350

Τελικα εκανα dp 70αρι, καλυτη κατω σπιραλ 70αρι, μετα τον καταλυτη 63αρι μεχρι το μεσαιο με 180ε. Οκ ισως να μην ειναι για βιτρινα αλλα ανοξειδωτο το ενα ανοξειδωτο και το αλλο.

 

Για να καταλαβεις ποσο μαστορες ειναι ο ιδιος (και ενας αλλος) πριν 1.5 χρονο μου ειχαν πει οτι δεν γινοταν να μπει απο κατω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γνωρίζει ή έχει τοποθετήσει κανείς πρόσφατα 200άρη ελεύθερο καταλύτη σχετικά σε καλή τιμή? Δεν με ενδιαφέρει η μάρκα απλά να μην ανάβει λαμπάκι.

Link to comment
Share on other sites

Με HJS 200άρη δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Δεν είναι ο πιο οικονομικός αλλά δεν πιστεύω  ότι και με κάποιον άλλο επώνυμο θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει ή έχει τοποθετήσει κανείς πρόσφατα 200άρη ελεύθερο καταλύτη σχετικά σε καλή τιμή? Δεν με ενδιαφέρει η μάρκα απλά να μην ανάβει λαμπάκι.

Ειδες magnaflow 200cpi απο γιαλατζη; Αυτον φοραω και αν θυμάμαι καλά και ο Γιώργος.

Link to comment
Share on other sites

Ειδες magnaflow 200cpi απο γιαλατζη; Αυτον φοραω και αν θυμάμαι καλά και ο Γιώργος.

 

 

Πέρασα από εκεί και τώρα λέει έχει άλλους αλλά με περίπου 100 ευρώ πιο ακριβούς από ότι έβαλες εσύ και ο Γιώργος και μου έδωσε παραπάνω τιμή για ολόσωμη εξάτμιση από ότι είχες βάλει εσύ την δικιά σου και έφυγα χωρίς δεύτερη σκέψη. Υπάρχουν και άλλοι εξατμισάδες...

Edited by kalatzos
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη εγω τον magnaflow το πηρα απο Γερμανία μεδω ebay περιπου 150 ευρω. Αν θελεις σου δινω το λινκ

Γιαννη φτιαξε με το link να τον παραγγειλω απευθειας γιατι αυριο ερχεται και το downpipe. Τι euro και τι διαμετρο εχει; Δεν νομιζω να εχουμε καποιο θεμα με ανναμενο λαμπακι?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ειδες magnaflow 200cpi απο γιαλατζη; Αυτον φοραω και αν θυμάμαι καλά και ο Γιώργος.

φίλε μου θυμάσαι κωδικό του magnaflow ,γιατί στο site βλέπω 2 κωδικούς που ταιριάζουν.
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου θυμάσαι κωδικό του magnaflow ,γιατί στο site βλέπω 2 κωδικούς που ταιριάζουν.

Μετά από τόσο καιρό ολίγον δύσκολο, ούτε στην αρχή αγοράστηκε με κωδικό, αλλά έγιναν όλα στον επαγγελματία που μου έφτιαξε όλη την εξάτμιση. Αν θυμάμαι καλά είναι 200ρης,δεν είμαι σίγουρος όμως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.