Jump to content

Χορηγοί

Περισσότερα

Συνάντηση Audi Α3/S3/RS3 - Ark

Δείτε τις εντυπώσεις & φωτογραφίες απο την συνάντηση.
Εντυπώσεις

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Terra Petra

Δείτε τις εντυπώσεις φωτογραφίες και σχόλια απο την εκδήλωση
Περισσότερα

Συνάντηση Κλασικών Γερμανικών Αυτοκινήτων

Το AUDI SPORT CLUB στην 2η Συνάντηση Γερμανικών Κλασικών Οχημάτων.
Περισσότερα

Συνάντηση Αudi Sport Club - Apolis Πετρούπολη

Περισσότερα
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
kalatzos

Το 2ο μου a4 b7 1.8t

Recommended Posts

Ποιος έκανε πλάκα? Σοβαρά μιλάω bro μου...

• Like 1

Και εγώ μιλάω σοβαρά γιατί το έχω στο πρόγραμμα. Για ταξίδι είναι μια χαρά.

Υ/Γ Χρήστο από βδομάδα όταν έρθω για καφέ θα σε αρρωστήσω :sHa_hehe:

Edited by kalatzos
  • Like 2

Υ/Γ Χρήστο από βδομάδα όταν έρθω για καφέ θα σε αρρωστήσω :sHa_hehe:

Εσύ εμένα ή εγώ εσένα; Γιατί γελάει καλύτερα λένε όποιος γελάει "τελευταίος" => :sHa_hehe:  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:

• Like 2

Είδες bro μου ότι τα θέλετε και τα τραβάτε; Απλά εγώ είμαι ο ψυχολόγος σας, σας διαβάζω και εξωτερικεύω τα θέλω σας!!!  :smokeing:

• Like 2

Αν και είπα ότι θα βαλω τα πλαϊνα από το S4 και θα σταματούσα δεν αντιστάθηκα και έβαλα μπρος για τα μπροστινά φρένα από Cayenne. Τι να κάνουμε αυτή είναι η αρρώστια μας :sSic_fever:.  Πριν λίγο πήρα τις δαγκάνες οι οποίες βάφτηκαν σε κίτρινο. Επίσης τελείωσα και με τους δίσκους οι οποίοι ανοίχτηκαν στο κέντρο κατά 1mm για να κάτσουν ακριβώς.  Σκέφτομαι να βάψω τα κέντρα από τους δίσκους μαύρα και για εμφάνιση και για προστασία από την σκουριά. Θα τα περάσω ένα πυράντοχο αστάρι και πυράντοχο μαύρο χρώμα. Θα αντέξουν λέτε λόγω των υψηλών θερμοκρασιών ή θα έχω κάποιο πρόβλημα? Και μια γεύση από τους δίσκους.

P2251642_zpsek4pkihf.jpg

• Like 3

Βάλε και μια φώτο μόλις τελειώσεις να ακούσεις την φράση που γουστάρεις...

• Like 1

Από βδομάδα θα είμαι τελειωμένος. Σε κάνω και ένα πάτημα στα φρένα αν γουστάρεις :sHa_hehe:. Να τα βάψω τα κέντρα ή θα κάνω μ@λ@κεία?

Edited by kalatzos

Γιάννη,όταν μου είπες στο τηλέφωνο,μου ακούστηκε καλό,με τον καιρό και τις μεγάλες θερμοκρασίες εκεί όμως

δεν ξέρω τι θα επακολουθήσει. Κατ'εμέ,άστα όπως ειναι,μην πυρώσουν κάποτε και το πυράντοχο γίνει πυρομάνι  :fire:  :Party_fest33:

• Like 1

Αυτό φοβάμαι φίλος γαιτί μετά θα είναι πολύ άσχημο. Δεν νομίζω να πυρώσουν όμως κιόλας. Δεν είναι ακατόρθωτο αλλά για τα δικά μας αμάξια θέλει προσπάθεια.

• Like 1

Αν και είπα ότι θα βαλω τα πλαϊνα από το S4 και θα σταματούσα ....

Μην κανεις τέτοιες δηλώσεις ρε Γιάννη.

Εκτειθεσαι...

Και το ξερεις...

Μεγεια οι αγκυρες!!!

Edited by ianos
  • Like 1

Καταρχήν ευχαριστώ και κατά δεύτερον έχεις δίκιο. Δεν πρόκειται να ξαναπώ τέλος γιατί απλά δεν νομίζω να υπάρξει. Πάντα θα υπάρχει κάτι που θα πρέπει να κάνω. Όπως είπα αυτή είναι η αρρώστεια μου...

Γιάννη ανοίγεις μαγαζί ρε μεγάλε? Να 'ρθουμε μια επίσκεψη να σε ξαφρίσουμε λίγο? :sHa_hehe:

Δημήτρης

• Like 2

Τι να κάνω ρε Δημήτρη αφού τα βρήκα σε καλή τιμή είπα να τα πάρω. Βοήθησε και ένας φίλος βέβαια. Καημό τα είχα αυτά τα φρένα από το προηγούμενο Β7.  Αν είχα μαγαζί φαντάσου τι θα έκανα. RS4 θα ήταν το Β7 όπως το έκανε ένας γνωστός :whistling:

Υ/Γ Κρυφά από την γυναίκα εννοείται. Θα της πω ότι μου βγήκαν η μια ή άλλη με τα S4 που θα πουλήσω :JC_cheesy: .

• Like 2

Καταρχήν ευχαριστώ και κατά δεύτερον έχεις δίκιο. Δεν πρόκειται να ξαναπώ τέλος γιατί απλά δεν νομίζω να υπάρξει. Πάντα θα υπάρχει κάτι που θα πρέπει να κάνω. Όπως είπα αυτή είναι η αρρώστεια μου...

Κάποιος φίλος,έγραψε "τέλος" σε ένα post του στο facebook.Απ'όσο θυμάμαι,το "τέλος" το λέει απο 1ο στάδιο,όπου έφυγε σε 28άρα και τώρα

βρίσκεται κάπου στην GTX3071,ακόμα βέβαια βλέπω κατσαβίδια και ράμπες,δεν ξέρω που θα φτάσει,τα "τέλος" όμως τα λέει συχνά,κολλητικό είναι; :sHa_hehe:

Υ.Γ. Μέχρι τέλος βδομάδος,θα έρθω ξανά στο γνωστό συνεργείο,θα πάμε για σουβλάκια μετά στην παραδιπλανή καντίνα;  :sHa_wink3:

• Like 1

Τι να κάνω ρε Δημήτρη αφού τα βρήκα σε καλή τιμή είπα να τα πάρω. Βοήθησε και ένας φίλος βέβαια. Καημό τα είχα αυτά τα φρένα από το προηγούμενο Β7.  Αν είχα μαγαζί φαντάσου τι θα έκανα. RS4 θα ήταν το Β7 όπως το έκανε ένας γνωστός :whistling:

Υ/Γ Κρυφά από την γυναίκα εννοείται. Θα της πω ότι μου βγήκαν η μια ή άλλη με τα S4 που θα πουλήσω :JC_cheesy: .

χαχαχαχαχαχαχαχ τι αλήτης που είσαι! Να τα χαίρεσαι ρε φίλε και μην ανησυχείς, ΚΑΝΕΙΣ δεν τηρεί την υπόσχεσή του περί "τέλους" κλπ ;)

Δημήτρης

• Like 2

Κάποιος φίλος,έγραψε "τέλος" σε ένα post του στο facebook.Απ'όσο θυμάμαι,το "τέλος" το λέει απο 1ο στάδιο,όπου έφυγε σε 28άρα και τώρα

βρίσκεται κάπου στην GTX3071,ακόμα βέβαια βλέπω κατσαβίδια και ράμπες,δεν ξέρω που θα φτάσει,τα "τέλος" όμως τα λέει συχνά,κολλητικό είναι; :sHa_hehe:

Υ.Γ. Μέχρι τέλος βδομάδος,θα έρθω ξανά στο γνωστό συνεργείο,θα πάμε για σουβλάκια μετά στην παραδιπλανή καντίνα;  :sHa_wink3:

Δυστυχώς Χρήστο αυτή είναι η αλήθεια. Αν αρχίσεις δεν σταματάς. Εννοείται ότι θα πάμε για σουβλάκια και μπυρόνια αλλά πάρε κανα 2 μέρες νωρίτερα να ξέρω να κανονίσω με την δουλειά.

• Like 1

Με το που παραλάβω μπαρόμετρο (ακόμη δεν ήρθε),παίρνω τηλέφωνο για ραντεβού στον Φώτη και σε ενημερώνω  :JC_doubleup:

• Like 1

χαχαχαχαχαχαχαχ τι αλήτης που είσαι! Να τα χαίρεσαι ρε φίλε και μην ανησυχείς, ΚΑΝΕΙΣ δεν τηρεί την υπόσχεσή του περί "τέλους" κλπ ;)

Δημήτρης

Έτσι είναι φίλος. Τι να κάνω εγώ φταίω? Μετά δεν θα πρέπει να ξεκινήσω για κανένα υβρύδιο? Δεν έχω άτομο να κάνω ένα φιλικό πάτημα για το χαβαλέ εδώ πάνω. Όλοι μου έγιναν γρήγοροι. Γι'αυτό και εγώ θα τους πατάω όλους στα φρένα για να μάθουν :sHa_hehe: .

• Like 2

δεν αντεξες βλεπω Γιάννη.όπως και να χει έκανες καλη επιλογή με τσ cayene ,δεν έχει σχέση το πολυπιστονο φρενάρισμα με τα μονοπιστονα.

ελπίζω να σε ικανοποιήσει φιλε

Δεν αντεξα φιλε. Καλα τα S4 αλλα δεν εχουν το δαγκωμα που εχουν τα cayenne. Απλα ειναι προοδευτικα και δυνατα.

Από βδομάδα θα είμαι τελειωμένος. Σε κάνω και ένα πάτημα στα φρένα αν γουστάρεις :sHa_hehe:. Να τα βάψω τα κέντρα ή θα κάνω μ@λ@κεία?

Είσαι μεγάλο αλάνι τελικά και εγώ τέτοια θέλω

Είσαι μεγάλο αλάνι τελικά και εγώ τέτοια θέλω

Θελε...

Καλοριζικα Γιάννη!βάλε καμιά φώτο από την δαγκάνα!τι κωδικό έχει γιατί και εγώ ψάχνω porsche φρένα

Ευχαριστω Νικο. Οι δαγκανες ειναι οι ΖR18 & ZL18. Απο εκει που τις πηρα εχει ακομη ενα ζευγαρι σε κοκκινο χρωμα. Φωτο θα βαλω το απογευμα.