Jump to content

Χορηγοί

Περισσότερα

Συνάντηση Audi Α3/S3/RS3 - Ark

Δείτε τις εντυπώσεις & φωτογραφίες απο την συνάντηση.
Εντυπώσεις

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Terra Petra

Δείτε τις εντυπώσεις φωτογραφίες και σχόλια απο την εκδήλωση
Περισσότερα

Συνάντηση Κλασικών Γερμανικών Αυτοκινήτων

Το AUDI SPORT CLUB στην 2η Συνάντηση Γερμανικών Κλασικών Οχημάτων.
Περισσότερα

Συνάντηση Αudi Sport Club - Escape Park

Η φθινοπωρινή συνάντηση του Audi Sport Club διοργανώθηκε με επιτυχία, παρά τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν! Σας ευχαριστούμε όλους για την τιμή και την διάθεσή σας!
Εντυπώσεις
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
AUDI SPORT CLUB

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2015 (13/02 - 15/02)

Recommended Posts

:sSig_goodjob:  :sHa_friends:

• Like 1

Για πάμε σιγά σιγά λίστα !! 

και απ οτι βλέπω φέτος θα γίνει μεγάλος χαμός 

1) Dimitris Kon + 1

2) roulias I5  + 3

3) FREDDY

4) mangp +1

5) eleni tt

6) nikos0583 +1

7) Κατερίνα Χριστίνα 

8) Χρηστος Ελενα (FB)

9)NASSOS +1

10)Anestis S4 

11)lizzard +1

12) Sky +1

13) Theodore Saba +1

14) zoumakos +1

15) Soki +1

16 Adui +1

17) Παύλος Προβης +1 (FB)

18) Thomas Dimitriou +1 (FB)

19) Filippospatra +1

20) NA ME KI EGW+ 1

21) vikki-xaris +1

22) kavouras +2

23) Panoulis The Troll

24) CONCILLIERO +1

25) Van Leb 

26) NOEL-S3 +1

27) G_Amar +1

28) Audidis +1

29) Kalkin

30) θοδωρης Παπαγεωργιου (Θάσο)

31) panthir +1

32) Μοντσος Σταυρος (θασο)

33) Γιωργος evo ( φιλος NOEL)

34) Thanasis  topis  (  Βέροια )

35) maniata +1

36) johnaras +1

2 εβδομάδες ακόμα !!!!

• Like 3

είμαι στην ευχάριστη θέσει να σας πω πως όλα τα δωμάτια έχουν κλείσει και είδη έχουμε κρατήσει άλλα 6 σε ένα άλλο ξενοδοχείο (http://kokkinosvrachos.gr/el/) οπού τα 3 από αυτά τα έχουμε είδη κλείσει 

ωστόσο οποίος ακόμα ενδιαφέρεται μπορεί να κάνει κράτηση στο αρχικό ξενοδοχείο με την ίδια τιμή και τα υπόλοιπα θα τα κανονίσει ο ξενοδόχος 

• Like 4

Καλλιο αργα παρα ποτε...Η κρατηση εγινε η προκαταβολη μπηκε μενει μονο η ενδυμασια για το παρτυ μασκε :Laie_25::Laie_28: ....αφιξη με το αλλο μου μισο αργα την Παρασκευη...Βορειους δεν βλεπω και ανυσηχω!!...

Θα χρειαστει και τριτο ξενοδοχειο ετσι οπως το κοβω....

• Like 4

Καλλιο αργα παρα ποτε...Η κρατηση εγινε η προκαταβολη μπηκε μενει μονο η ενδυμασια για το παρτυ μασκε :Laie_25::Laie_28: ....αφιξη με το αλλο μου μισο αργα την Παρασκευη...Βορειους δεν βλεπω και ανυσηχω!!...

Θα χρειαστει και τριτο ξενοδοχειο ετσι οπως το κοβω....

ελα  οι βορειοι να μαζευομαστε..

γιωργο και εγω απο παρασκευη θα ειμαι

θα τα πουμε εκει

Edited by roulias I5
  • Like 2

Παίδες θα είμαι και γω από Παρασκευή πρωί. Θα πέσει πλύσιμο και φωτογράφιση για μεσημεριανό, κανονίστε.

Δημήτρης

Edited by Dimitris_Kon
  • Like 6

Παίδες θα είμαι και γω από Παρασκευή πρωί. Θα πέσει πλύσιμο και φωτογράφιση για μεσημεριανό, κανονίστε.

Δημήτρης

Καλά ρε Δημήτρη και εμείς οι βραδυνοί μόλις φτάσουμε θα πλυθούμε και φωτογραφηθούμε (όπως κάνουμε πάντα!!!) πριν κατέβουμε για φαγητό :sSc_eek:

• Like 3

Δημήτρης

Να πλυθείς καλά μεγάλε και να φορέσεις τα καλά σου. Θα σε κυκλοφορήσω !!!
  • Like 7

Δημήτρης

Παρασκευή βράδυ μετά τη δουλειά, θα σου έρθω. Να μου ζεστάνεις μία καλή θέση στάθμευσης για το αμάξι μου σε παρακαλώ να μην κρυώσει το βράδυ!

• Like 3

Ρε πως ξεπετάγονται οι αρουραίοι.. Ξυριστειτε και οι δυο και πάρτε φόρα...

ΥΣ : Καλα ο καγκουρας το εχει στο αίμα του το αρουριλικι, εσυ πιλοτε θες να χουμε δράματα;

Δημήτρης

• Like 7

Ρε πως ξεπετάγονται οι αρουραίοι.. Ξυριστειτε και οι δυο και πάρτε φόρα...

ΥΣ : Καλα ο καγκουρας το εχει στο αίμα του το αρουριλικι, εσυ πιλοτε θες να χουμε δράματα;

Δημήτρης

χμμ...αμα χρειαστειτε καποιον να κραταει το...σκορ...εδω ειμαι εγω!!!!

• Like 6

Γιατι εχω την αίσθηση οτι το Σάββατο το βράδυ θα έρθει η αστυνομία στην Ελάτη ;

• Like 7

Ντίνο άστα βλέπω πολύ τεστοστερόνη...

Δημήτρης

• Like 4

Δημήτρης

Να φέρω το lavor δηλ. να κάνουμε ομαδικό πλύσιμο; :sHa_hehe: :sHa_hehe: :sHa_hehe:

• Like 3

Καλησπερα σε ολους!

Παιρνω το θαρρος να σας ενημερωσω για μερικα πραγματακια,μιας και εχω επισκεφτει πολλες φορες την Ελατη.

1.Για τους φιλους που θα ταξιδεψουν απο νοτιες περιοχες,μετα την καταβαση του Δομοκου,υπαρχουν εργα στις ευθειες και το κυριοτερο η επιφανεια του δρομου ειναι <<κοτλε>>,λογω του συνεχους αποχιονισμου απο την περασμενη κακοκαιρια.Φθανοντας στην Καρδιτσα και με προορισμο τα Τρικαλα πλεον,φροντιστε να παρετε τον περιφεριακο,διοτι αν μπειτε στην πολη θα πατε μεσω Μουζακιου που και χρονο θα χασετε αλλα και ο δρομος δεν ειναι οτι καλυτερο. Τα καθε τυπου navigator σας βαζουν να πατε μεσω Μουζακιου,μιας και το βλεπουν σαν <<συντομοτερη διαδρομη>>.Ο δρομος μεσω του περιφερειακου Τρικαλων θα σας ανταμειψει.

2.Σας συμβουλευω οσο ακομη αυτονομια και αν εχετε στα ρεζερβουαρ σας,συμπληρωστε καυσιμα ¨η στα Τρικαλα η στην Πυλη/Τρικαλων διοτι μετα την Πυλη δεν θα βρειτε τιποτα και αν θα βρειτε θα ειναι ενα και αυτο μη αξιολογο.Για πλυντηριο ουτε λογος!!Το μοναδικο βενζιναδικο ΕΚΟ που υπηρχε στο κεντρο της Ελατης,εχει κλεισει εδω και καιρο.

3.Για διασκεδαση,εαν και εφ οσον υπαρχει χιονι το χιονοδρονικο ειναι μια χαρα για οσους κανουν σκι η skateboard.Για τους υπολοιπους αξιζει η βολτα με το lift για το σαλε,αλλα το τελευταιο ειναι μαλλον πρωτογονο!Σιγουρα ομως το απολυτο ειναι τα snowmobile που κανουν φοβερες βολτες μεσα στο δασος και ειναι κατι παραπανω απο υπεροχο! Θα τα βρειτε ακριβως πισω απο το παρκινγκ του χιονοδρομικου με 35 ευρω την διαδρομη και αυτα ειναι και τα περισσοτερο συχρονα.Υπαρχει και αλλος με snοwmoblle πιο κατω περιπου πεντακοσια μετρα αλλα εχει λιγα και κατ εμε ειναι ασυντηρητα.Εκει θα βρειτε αλογα αλλα και πονυ σε περιπτωση που δεν θελετε μηχανοκινητη βολτα.

4.Εχει δεν εχει χιονι,παρτε απο τις πολεις σας χιονοκουβερτακια η αλυσιδες διοτι δεν υπαρχει τιποτα κοντα παρα μονον απο την Πυλη η τα Τρικαλα.Μονο αλυσιδες παλαιου τυπου και ουτε ιχνος απο κουβερτακια!Σε περιπτωση χιονοπτωσης δεν θα εχετε προβλημα μια ς και καθαριζουν συνεχεια τον δρομο ειδικα προς το χιονοδρομικο,αλλα πιανει παγο και μαλιστα πολυ!!Μην ρισκαρετε καθολου διοτι απο Πυλη μεχρι Ελατη αλλα και απο Ελατη προς χιονοδρομικο,ο δρομος εχει και ανηφορες και φυσικα και κατηφορες!

5.Για τους οργανωτες σας, αναφερω την ταβερνα <<ΝΙΑΒΗΣ>>,που ειναι μεταξυ Περτουλιου και Νεραιδοχωριου με εξαιρετικη κουζινα,  χωρο ζεστο,προσωπικο αφθονο και τεραστιο παρκινγκ και μπορει να στηριξει ανετα με τις υποδομες του,μαζικες προσελευσεις σαν την δικη σας με λογικοτατες τιμες..Οι επι μερους ταβερνες μεσα στην Ελατη τουλαχιστον αυτες που εγω εχω δοκιμασει,ειναι ετη φωτος πισω.Καθαρα τουριστικες και με φουρνους μικροκυμματων να δουλευουν,overtime!!

Απεναντι απο το μοναδικο περιπτερο της Ελατης ειναι η καφετερια <<ΣΤΟΦΗ>> και ειμαι βεβαιος οτι θα σας αρεσει με τα τρια τζακια της να καινε.Υπεροχος χωρος,ωραιος καφες,γλυκα,ποτα και ειλικρινα τιμες πολυ φθηνες!

Ανετους χωρους η αλανες δεν θα βρειτε για ομαδικη φωτογραφιση μιας και η Ελατη ειναι η Αραχωβα της περιοχης.Ειναι βεβαιο οτι θα εχετε προβλημα στο παρκαρισμα μιας και τα παρκιγκ των ξενοχειων ειναι οποιος,προλαβε τον κυριο ειδε και οι δρομοι στενοι και με παρκαρισμενα αυτοκινητα παντου. Σας προτεινω αν και εφ οσον πατε προς Περτουλι,περαστε το Νεραιδοχωρι και στον δρομο προς Πυρρα στα δεξια θα δειτε μια καταπληκτικη πετροκτιστη αλλα κλειστη εκκλησια με τεραστιο χωρο μπροστα και με υπεροχο τοπιο για φοντο των ομαδικων σας φωτογραφησεων.

Φευγοντας την τελευταια μερα αξιζει να δειτε τον τεχνητο αλλα πανεμορφο καταρρακτη που υπαρχει στην περιοχη.Πριν φθασετε κατω στην Πυλη μερικες εκατονταδες μετρα πριν υπαρχει μια διασταυρωση στα δεξια σας.Δεν θυμαμαι ακριβως το ονομα του χωριου αλλα αυτο μπορουν να σας το πουν ολοι οι ντοπιοι.και ειδικοτερα ο ιδιοκτητης της καφετεριας που σας προανεφερα.Αυτος με εστειλε την πρωτοχρονια για πρωτη φορα μετα απο τοσες επισκεψεις μου εκει και ηταν παραπανω απο υπεροχα! Αν πατε σας συμβουλευω να πατε τμηματικα διοτι φθανοντας στον καταρακτη το πεδιο ελλειγμων ειναι στεναχωρο.(μιλαω για το παρκαρισμα)

Ειμαι σιγουρος οτι θα περασετε τελεια.

• Like 12

Σωραίος TT262 !!!  :wave:  :JC_doubleup:  :wave:  :JC_doubleup:  :wave:  :JC_doubleup:   :wave:

Καλησπερα σε ολους!

Παιρνω το θαρρος να σας ενημερωσω για μερικα πραγματακια,μιας και εχω επισκεφτει πολλες φορες την Ελατη.

1.Για τους φιλους που θα ταξιδεψουν απο νοτιες περιοχες,μετα την καταβαση του Δομοκου,υπαρχουν εργα στις ευθειες και το κυριοτερο η επιφανεια του δρομου ειναι >,λογω του συνεχους αποχιονισμου απο την περασμενη κακοκαιρια.Φθανοντας στην Καρδιτσα και με προορισμο τα Τρικαλα πλεον,φροντιστε να παρετε τον περιφεριακο,διοτι αν μπειτε στην πολη θα πατε μεσω Μουζακιου που και χρονο θα χασετε αλλα και ο δρομος δεν ειναι οτι καλυτερο. Τα καθε τυπου navigator σας βαζουν να πατε μεσω Μουζακιου,μιας και το βλεπουν σαν >.Ο δρομος μεσω του περιφερειακου Τρικαλων θα σας ανταμειψει.

2.Σας συμβουλευω οσο ακομη αυτονομια και αν εχετε στα ρεζερβουαρ σας,συμπληρωστε καυσιμα ¨η στα Τρικαλα η στην Πυλη/Τρικαλων διοτι μετα την Πυλη δεν θα βρειτε τιποτα και αν θα βρειτε θα ειναι ενα και αυτο μη αξιολογο.Για πλυντηριο ουτε λογος!!Το μοναδικο βενζιναδικο ΕΚΟ που υπηρχε στο κεντρο της Ελατης,εχει κλεισει εδω και καιρο.

3.Για διασκεδαση,εαν και εφ οσον υπαρχει χιονι το χιονοδρονικο ειναι μια χαρα για οσους κανουν σκι η skateboard.Για τους υπολοιπους αξιζει η βολτα με το lift για το σαλε,αλλα το τελευταιο ειναι μαλλον πρωτογονο!Σιγουρα ομως το απολυτο ειναι τα snowmobile που κανουν φοβερες βολτες μεσα στο δασος και ειναι κατι παραπανω απο υπεροχο! Θα τα βρειτε ακριβως πισω απο το παρκινγκ του χιονοδρομικου με 35 ευρω την διαδρομη και αυτα ειναι και τα περισσοτερο συχρονα.Υπαρχει και αλλος με snοwmoblle πιο κατω περιπου πεντακοσια μετρα αλλα εχει λιγα και κατ εμε ειναι ασυντηρητα.Εκει θα βρειτε αλογα αλλα και πονυ σε περιπτωση που δεν θελετε μηχανοκινητη βολτα.

4.Εχει δεν εχει χιονι,παρτε απο τις πολεις σας χιονοκουβερτακια η αλυσιδες διοτι δεν υπαρχει τιποτα κοντα παρα μονον απο την Πυλη η τα Τρικαλα.Μονο αλυσιδες παλαιου τυπου και ουτε ιχνος απο κουβερτακια!Σε περιπτωση χιονοπτωσης δεν θα εχετε προβλημα μια ς και καθαριζουν συνεχεια τον δρομο ειδικα προς το χιονοδρομικο,αλλα πιανει παγο και μαλιστα πολυ!!Μην ρισκαρετε καθολου διοτι απο Πυλη μεχρι Ελατη αλλα και απο Ελατη προς χιονοδρομικο,ο δρομος εχει και ανηφορες και φυσικα και κατηφορες!

5.Για τους οργανωτες σας, αναφερω την ταβερνα >,που ειναι μεταξυ Περτουλιου και Νεραιδοχωριου με εξαιρετικη κουζινα,  χωρο ζεστο,προσωπικο αφθονο και τεραστιο παρκινγκ και μπορει να στηριξει ανετα με τις υποδομες του,μαζικες προσελευσεις σαν την δικη σας με λογικοτατες τιμες..Οι επι μερους ταβερνες μεσα στην Ελατη τουλαχιστον αυτες που εγω εχω δοκιμασει,ειναι ετη φωτος πισω.Καθαρα τουριστικες και με φουρνους μικροκυμματων να δουλευουν,overtime!!

Απεναντι απο το μοναδικο περιπτερο της Ελατης ειναι η καφετερια > και ειμαι βεβαιος οτι θα σας αρεσει με τα τρια τζακια της να καινε.Υπεροχος χωρος,ωραιος καφες,γλυκα,ποτα και ειλικρινα τιμες πολυ φθηνες!

Ανετους χωρους η αλανες δεν θα βρειτε για ομαδικη φωτογραφιση μιας και η Ελατη ειναι η Αραχωβα της περιοχης.Ειναι βεβαιο οτι θα εχετε προβλημα στο παρκαρισμα μιας και τα παρκιγκ των ξενοχειων ειναι οποιος,προλαβε τον κυριο ειδε και οι δρομοι στενοι και με παρκαρισμενα αυτοκινητα παντου. Σας προτεινω αν και εφ οσον πατε προς Περτουλι,περαστε το Νεραιδοχωρι και στον δρομο προς Πυρρα στα δεξια θα δειτε μια καταπληκτικη πετροκτιστη αλλα κλειστη εκκλησια με τεραστιο χωρο μπροστα και με υπεροχο τοπιο για φοντο των ομαδικων σας φωτογραφησεων.

Φευγοντας την τελευταια μερα αξιζει να δειτε τον τεχνητο αλλα πανεμορφο καταρρακτη που υπαρχει στην περιοχη.Πριν φθασετε κατω στην Πυλη μερικες εκατονταδες μετρα πριν υπαρχει μια διασταυρωση στα δεξια σας.Δεν θυμαμαι ακριβως το ονομα του χωριου αλλα αυτο μπορουν να σας το πουν ολοι οι ντοπιοι.και ειδικοτερα ο ιδιοκτητης της καφετεριας που σας προανεφερα.Αυτος με εστειλε την πρωτοχρονια για πρωτη φορα μετα απο τοσες επισκεψεις μου εκει και ηταν παραπανω απο υπεροχα! Αν πατε σας συμβουλευω να πατε τμηματικα διοτι φθανοντας στον καταρακτη το πεδιο ελλειγμων ειναι στεναχωρο.(μιλαω για το παρκαρισμα)

Ειμαι σιγουρος οτι θα περασετε τελεια.

ευχαριστούμε φίλε !! πολύ χρήσιμες πληροφορίες 

Δημήτρης

εχω παρει αδεια για να ειμαι κατα τις 11 εκει το πρωι

• Like 3

εχω παρει αδεια για να ειμαι κατα τις 11 εκει το πρωι

Έχουμε πολλά να πούμε ;)

Δημήτρης

• Like 1

Για πάμε σιγά σιγά λίστα !! 

και απ οτι βλέπω φέτος θα γίνει μεγάλος χαμός 

1) Dimitris Kon + 1

2) roulias I5  + 3

3) FREDDY

4) mangp +1

5) eleni tt

6) nikos0583 +1

7) Κατερίνα Χριστίνα 

8) Χρηστος Ελενα (FB)

9)NASSOS +1

10)Anestis S4 

11)lizzard +1

12) Sky +1

13) Theodore Saba +1

14) zoumakos +1

15) Soki +1

16 Adui +1

17) Παύλος Προβης +1 (FB)

18) Thomas Dimitriou +1 (FB)

19) Filippospatra +1

20) NA ME KI EGW+ 1

21) vikki-xaris +1

22) kavouras +2

23) Panoulis The Troll

24) CONCILLIERO +1

25) Van Leb 

26) NOEL-S3 +1

27) G_Amar +1

28) Audidis +1

29) Kalkin

30) θοδωρης Παπαγεωργιου (Θάσο)

31) panthir +1

32) Μοντσος Σταυρος (θασο)

33) Γιωργος evo ( φιλος NOEL)

34) Thanasis  topis  (  Βέροια )

35) maniata +1

36) johnaras + 1

37)giorgos A5 cabrio

μια εβδομαδα  ακόμα !!!!

• Like 3

Μονο.. :sHa_hehe:

• Like 3

Τελικα εκανα την καρδια μου πετρα και εκλεισα κι εγω !!! Με το ετερο ημιση εννοειται. Αχ, πως θα σας αντεξω παλι???

• Like 8

Τελικα εκανα την καρδια μου πετρα και εκλεισα κι εγω !!! Με το ετερο ημιση εννοειται. Αχ, πως θα σας αντεξω παλι???

μμμμ !!! ηρθανε τα άγρια 

• Like 1