Jump to content

Χορηγοί

Περισσότερα

Συνάντηση Audi Α3/S3/RS3 - Ark

Δείτε τις εντυπώσεις & φωτογραφίες απο την συνάντηση.
Εντυπώσεις

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Terra Petra

Δείτε τις εντυπώσεις φωτογραφίες και σχόλια απο την εκδήλωση
Περισσότερα

Συνάντηση Κλασικών Γερμανικών Αυτοκινήτων

Το AUDI SPORT CLUB στην 2η Συνάντηση Γερμανικών Κλασικών Οχημάτων.
Περισσότερα

Συνάντηση Αudi Sport Club - Apolis Πετρούπολη

Περισσότερα
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
Sign in to follow this  
Azurius

1η Συνάντηση Μελών Θεσσαλονίκης για το 2016

Recommended Posts

Με χαρά σας ανακοινώνω οτι η πρώτη συνάντησή μας για το 2016 είναι γεγονός. Μιας και έχουμε πάρα πολύ καιρό να βρεθούμε, νομίζω ότι οι συμμετοχές θα είναι αρκετές. Την Τετάρτη 13 Ιανουαρίου 2016 στις 7 το απόγευμα θα μαζευτούμε στο La Belle Epoque στο Ωραιόκαστρο για να τα πούμε λιγάκι πίνοντας το καφεδάκι μας. Σχεδόν απέναντι απο το μαγαζί έχει άνετο parking οπότε αν το επιτρέψει και ο καιρός ίσως κάνουμε και μια φωτογράφιση των αυτοκινήτων!

To κατάστημα βρίσκεται ανεβαίνοντας τον δρόμο του Ωραιοκάστρου στο αριστερό μας χέρι στην οδό Θεσσαλονίκης 48 και το τηλέφωνο είναι 2310692277

Σας περιμένουμε εκεί!!!!

Για να βλέπω συμμετοχές!!!!

Edited by Azurius
  • Like 3

Θεού θελοντος και αν δεν δουλεύω ή έχω κάποιο έκτακτο θεμα με την οικογένεια, είμαι μέσα... Καλή επιλογή μέρους και πέραν από τα συνηθισμένα... 2-3 μέρες πριν θα ενημερώσω για σίγουρα αν έρθω και αν θα έρθουν και 3-4 αμάξια ακόμα από Κιλκίς...

• Like 4

Θεού θελοντος και αν δεν δουλεύω ή έχω κάποιο έκτακτο θεμα με την οικογένεια, είμαι μέσα... Καλή επιλογή μέρους και πέραν από τα συνηθισμένα... 2-3 μέρες πριν θα ενημερώσω για σίγουρα αν έρθω και αν θα έρθουν και 3-4 αμάξια ακόμα από Κιλκίς...

Άντε Γιωργάρα μου να σε δούμε λιγάκι. Χαθήκαμε εντελώς. Γι αυτό και επιλέχθηκε αυτό το μέρος για να μπορέσουν να έρθουν εύκολα και παιδιά απο μακριά. Θα περιμένω νεότερά σου.

• Like 1

Εκτός απροόπτου μέσα

• Like 1

Το βλεπω δυσκολο για μενα, γιατι εχω υποχρεωσεις στις 7 και στις 8:30.

Αν καταφερω θα περασω για ενα γεια.

Δύσκολο και για εμάς από Χαλάστρα, δουλεύουμε απόγευμα εκείνη την εβδομάδα!! Ίσως είμαστε τυχεροί την επόμενη φορά για να μπορέσουμε να σας δούμε... :sorry:  :sorry:  :sorry:  :sorry:

και εγω μεσα :LaieA_014:

• Like 2

Το βλεπω δυσκολο για μενα, γιατι εχω υποχρεωσεις στις 7 και στις 8:30.

Αν καταφερω θα περασω για ενα γεια.

Αντε γιαννη κανονισε να ερθεις να  γνωριστουμε και απο κοντα!!

Αντε επιτελους να σε βρεθουμε!!!!

Edited by Χρήστος Dolbi
  • Like 1

Αντε επιτελους να σε βρεθουμε!!!!

Πιστευω εκτος απροοπτου και θα δειτε και θα με βρεθειτε... χαχαχα

• Like 3

Αν θα σε βρεθείτε Χρήστο και με τον Γιώργο,ε μπορεί να με βρεθείτε και με μένα  :sHa_hehe:

Υ.Γ. Τα άλογα θα τα αφήσω σπίτι,γιατί εσύ μετά παίρνεις φωτιά και αρχίζεις τα DIY ασταμάτητα  :sHa_hehe:

• Like 5

Αντε τετοια να βλεπω!!!! Να μαζευομαστε σιγα σιγα. Λιγες μερες εμειναν!!!!

Δυστυχώς λόγω προβλήματος με το μαγαζί, αλλάξαμε κατάστημα, κι έτσι τον καφέ μας θα τον πιούμε στο La Belle Epoque που βρίσκεται περίπου 1 χιλιόμετρο πιο επάνω απο το La Nouvelle. Oπότε συνοψίζοντας, η πρώτη συνάντησή μας για το 2016 είναι γεγονός την Τετάρτη 13 Ιανουαρίου 2016 στις 7 το απόγευμα θα μαζευτούμε στο La Belle Epoque στο Ωραιόκαστρο για να τα πούμε λιγάκι πίνοντας το καφεδάκι μας. Σχεδόν απέναντι απο το μαγαζί έχει άνετο parking οπότε αν το επιτρέψει και ο καιρός ίσως κάνουμε και μια φωτογράφιση των αυτοκινήτων! Το τραπέζι είναι κλεισμένο στο όνομα AUDI SPORTS CLUB και στο δικό μου (Αστέριος).

To κατάστημα βρίσκεται ανεβαίνοντας τον δρόμο του Ωραιοκάστρου στο αριστερό μας χέρι στην οδό Θεσσαλονίκης 48 και το τηλέφωνο είναι 2310692277

Edited by Azurius
  • Like 3

Καλησπέρα παιδια,

θα το γνωρίζω τελευταία στιγμη εγω αν θα ερθω...

...από Κατερίνη βλέπετε...

• Like 4

Μακαρι φιλε μου να μπορεσεις και να γνωριστουμε κι απο κοντα!!!

• Like 2

Προβλέπεται μεγάλο πανηγύρι!!!!!  :sHa_wink3:

Η πρωτη συναντηση για το νεο ετος τελειωσε και τολμω να πω πως ξεπερασε καθε προσδοκια μου. Εκανα κρατηση για 12 ατομα και τελικα συγκεντρωθηκαμε 24. Το μαγαζι ηταν πολυ καλο και η παρεα μαζευτηκε μετα απο πολυ καιρο σε ενα πολυ ζεστο κλιμα. Ο χαβαλες και οι συζητησεις εδωσαν και πηραν και γενικα ξεκινησαμε δυναμικα. Θελω να πιστευω οτι και οι επομενες μας συναντησεις θα ειναι το ιδιο ζεστες και ανοικτες. Μια απο τις ομορφες στιγμες της βραδιας ηταν και η φωτογραφιση που καναμε στο Lidl, δυστυχως ομως αρκετοι ειχαν ηδη αποχωρησει...

Θελω να ευχαριστησω το Χριστοδουλο για τη βοηθεια του στο να οργανωσω ολο αυτο, τα παιδια που ηρθαν απο το Κιλκις για να μας επισκευτουν και απεδειξαν οτι δεν μας χωριζουν τα χιλιομετρα και φυσικα ολους αυτους που εδωσαν το παρων στην πρωτη μας συναντηση για το 2016.

Καλη συνεχεια και καλη αυτοκινητιστικη χρονια να εχουμε ολοι μας!

Edited by Azurius
  • Like 11

Την επόμενη θα έχει και πατηματα

• Like 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.