Jump to content

Αγορά S3 8p


georgio3gr

Recommended Posts

Οι τούρμπο έχουν από 50 έως 70, αλλά κόστιζαν πάνω από 120. Προφανώς αναφέρεται στην ατμοσφαιρική Γιωργαρα.

 

 

Δημήτρης

το καταλαβα Δημήτρη. "Ημιμετρη" 911 φιλε και 17 ετών;;

Σιγα τα ωα.

Link to comment
Share on other sites

παρτε ενα diesel να σωθείτε :sHa_hehe::sHa_hehe::sHa_hehe::sHa_hehe:

Μην γελάς καθόλου φίλε...

Μόλις γύρισα εκτάκτως από τις διακοπές που έκανα στο Ναύπλιο...100 λίτρα έκαψα μόνο σήμερα στην ανεβασια...δηλ πάνω από 170 γιουρα...

 

Υγ: ας αφήσουμε καλύτερα στην άκρη το τραγικό θέμα των διοδίων....έκτος από τα σχεδόν 50 ευρώ που πληρώνεις αηδιάζεις ρε φίλε στο σταματα-ξεκινα....ειδικά αν βιάζεσαι όπως εγώ σήμερα..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ναι για ατμοσφαιρα έλεγα. Τώρα το diesel βοηθάει πολύ. Έχω δεύτερο αμάξι  yaris 2016 diesel και καίει 4.9.  Για τις διακοπές έβαλα 36 euros και δεν άδειασε το ντεπόζιτο. 

Link to comment
Share on other sites

Μην γελάς καθόλου φίλε...

Μόλις γύρισα εκτάκτως από τις διακοπές που έκανα στο Ναύπλιο...100 λίτρα έκαψα μόνο σήμερα στην ανεβασια...δηλ πάνω από 170 γιουρα...

 

Υγ: ας αφήσουμε καλύτερα στην άκρη το τραγικό θέμα των διοδίων....έκτος από τα σχεδόν 50 ευρώ που πληρώνεις αηδιάζεις ρε φίλε στο σταματα-ξεκινα....ειδικά αν βιάζεσαι όπως εγώ σήμερα..

offtopic βάζεις "μηχανάκι" απομακρυσμένης πληρωμής (τύπου teo-pass, e-pass κτλ) και ξεμπερδεύεις με την κίνηση των διοδίων.

Μόνο αρνητικό όταν πας επαγγελματικό ταξίδι και θέλουν εξοδολόγιο και τα διόδια ή ότι δεσμεύεις 50€ (πχ) για να υπάρχουν μόνιμα μέσα στον ηλεκτρονικό λογαριασμό σου.

Link to comment
Share on other sites

offtopic βάζεις "μηχανάκι" απομακρυσμένης πληρωμής (τύπου teo-pass, e-pass κτλ) και ξεμπερδεύεις με την κίνηση των διοδίων.

Μόνο αρνητικό όταν πας επαγγελματικό ταξίδι και θέλουν εξοδολόγιο και τα διόδια ή ότι δεσμεύεις 50€ (πχ) για να υπάρχουν μόνιμα μέσα στον ηλεκτρονικό λογαριασμό σου.

+1000
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άμα υπήρχε ένα pass για όλα τα  διόδια  ΟΚ, τώρα θες e-pass, fast pass, o-pass.......... πόσους πομποδέκτες να βάλουμε  :sSa_worried3:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το θέμα μεταπώλησης ειναι πολύ μεγάλο και εχει πολλούς συντελεστές. Πχ εγώ το πήρα 55000 και εχω δώσει καμία 15αρια ακόμα, αλλα και να το δώσω στη καλύτερη των περιπτώσεων 20Κ όπως λέει ο Θανασης και ο Βαγγέλης, τι να πάρω; Άσε δεν πειράζει να το χαρώ όσο πάει και ας εχει 80χλμ μεχρι να το βαρεθώ δεν το δίνω. Άλλος ομως λέει σιγά μη κρατήσω ένα αυτοκίνητο του 2007 να γίνει τάφος και το δίνει όσο - όσο..

Το s3 δε που εχει γίνει και best seller εκτός απο εκατοντάδες χιλιόμετρα που έχουν τα περισσότερα, ειναι και τα πιο πειραγμένα απο πάσης απόψεως και αυτό ειναι γνωστό. Προσωπικά γνωρίζω ένα μόνο ΟΕΜ s3 που δεν είχε ούτε προγραμμα μεχρι που πουλήθηκε. Γιαυτο και υπάρχουν τόσες διακυμάνσεις στις τιμές.

 

Δημήτρης

το ήξερα και εγώ αυτό !!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το ήξερα και εγώ αυτό !!!!!!

 

Και γνωρίζω και άλλο ένα S3 φιλαράκι που επίσης ΔΕΝ θα έχει πρόγραμμα ;)

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Και γνωρίζω και άλλο ένα S3 φιλαράκι που επίσης ΔΕΝ θα έχει πρόγραμμα ;)

 

 

Δημήτρης

Θα το φέρω Αθήνα την άλλη βδομάδα να το δείς  :icon_turbo:  :icon_turbo:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα....κ το δικό μας είναι 2007 μοντέλο κ δν έχει πρόγραμμα, δεν έχει τπτ πειραγμένο!...βέβαια, με καμία σκέψη για πούλημα!....οι τιμές σε μεταχειρισμένα παίζουν πάρα πολύ κ πρέπει ο ενδιαφερόμενος να το ψάξει πολύ πριν αγοράσει κάτι....

 

όσο για σένα Filippopatra, να δω πότε θα το δουμε κ εμείς!  ;) ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το ήξερα και εγώ αυτό !!!!!!

Αν ηταν 5θ το αλλο θα το ειχα σιγουρα τσιμπήσει πριν μπει αγγελια.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα....κ το δικό μας είναι 2007 μοντέλο κ δν έχει πρόγραμμα, δεν έχει τπτ πειραγμένο!...βέβαια, με καμία σκέψη για πούλημα!....οι τιμές σε μεταχειρισμένα παίζουν πάρα πολύ κ πρέπει ο ενδιαφερόμενος να το ψάξει πολύ πριν αγοράσει κάτι....

 

όσο για σένα Filippopatra, να δω πότε θα το δουμε κ εμείς!  ;) ....

Τετάρτη απόγευμα θα είμαι Λαμία , θα σου τηλεφωνήσω  :sarcastic_blum:  :sarcastic_blum:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει πλέον το καινούργιο 5θ s3 κάβουρα.

 

 

Δημήτρης

ναι βρε. Το ξέρω.

μας το έλεγε στην εκδρομή ότι παρήγγειλε το 5θ ;)

Link to comment
Share on other sites

Βαλε και καμια απο μεσα!!!

 

 

ΥΓ: φαινεται αρκετα μαμα. Ειναι;;;

Ενα προγραμμα φοραει μονο της revo... Κατα τα αλλα τιποτα, εργοστασιο.

 

Αυτος ηταν και ο λογος που το πηρα βασικα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα προγραμμα φοραει μονο της revo... Κατα τα αλλα τιποτα, εργοστασιο.

 

Αυτος ηταν και ο λογος που το πηρα βασικα!

Καλοριζικο κ καλοταξιδο....τωρα πηρες το σωστο αυτοκινητο!!!!

Εχεις σκοπο να το φτασεις οσο το σιροκο?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο κ καλοταξιδο....τωρα πηρες το σωστο αυτοκινητο!!!!

Εχεις σκοπο να το φτασεις οσο το σιροκο?

Σε ευχαριστω πολυ Βαγγελη!!

 

Μπα οχι, θα το κρατησω ως εχει... Εχασα 6-7κ σε φτιαξιματα στο σιροκκο οποτε δυσκολα θα ξαναρχισω τις βελτιωσεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.