Jump to content

Ανεπίσημο group buy καλώδια τύπου vag com (διαγνωστικά) 2ο μέρος


Dimitris_Kon

Recommended Posts

Καλημέρα πιθανά να θέλω και εγώ καλώδιο. Βέβαια ακόμα δεν έχω το αμάξι γι'αυτό λέω πιθανά έτσι. Μην σας κρεμάσω.

count me in

 

θελω καλωδιο λεμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα καλώδια θα είναι διαθέσιμα την Τρίτη που μας έρχεται, δηλαδή 17/1. Αν κάποιος ακόμα θέλει μέχρι το ΣΚ μου λέει να τα ενσωματώσω στην παραγγελία που θα παραδοθεί την Τρίτη.

 

ΥΣ : Μαρίνο, άλλη φορά όταν στρίβεις Αλεξάνδρας με την οικογένεια και ακούς κάποιον να φωνάζει, κοίτα τριγύρω μπορεί να δεις κανέναν Κον να σε φωνάζει.. Καλά τα wg, ic, bt, meth, αλλά κοιτάμε και λίγο τριγύρω ;)

 

 

Δημήτρης

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα καλώδια θα είναι διαθέσιμα την Τρίτη που μας έρχεται, δηλαδή 17/1. Αν κάποιος ακόμα θέλει μέχρι το ΣΚ μου λέει να τα ενσωματώσω στην παραγγελία που θα παραδοθεί την Τρίτη.

 

ΥΣ : Μαρίνο, άλλη φορά όταν στρίβεις Αλεξάνδρας με την οικογένεια και ακούς κάποιον να φωνάζει, κοίτα τριγύρω μπορεί να δεις κανέναν Κον να σε φωνάζει.. Καλά τα wg, ic, bt, meth, αλλά κοιτάμε και λίγο τριγύρω ;)

 

 

Δημήτρης

εχω γερασει πλεον και δεν ακουω καλα ρε φιλαρακι ,ειναι και η βαβουρα της εξατμισης , βαλε και την γκρινια χαχα....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

εχω γερασει πλεον και δεν ακουω καλα ρε φιλαρακι ,ειναι και η βαβουρα της εξατμισης , βαλε και την γκρινια χαχα....

κουφαίνει η γκρίνια?

Α....θα πω στη γυναίκα να την κόψει λίγο..... :sHa_hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή είναι 65 ευρώ ανά καλώδιο, αφού δεν πιάσαμε σε σύνολο την 40άδα. Οπότε για όσους μένουν Αθήνα, θα παραλάβουν από λέσχη, είτε κατόπιν συννενόησης, είτε σε μια συνάντηση για καφέ προσεχώς, οι υπόλοιποι εκτός Αθηνών, θα ήθελα να γράψουν ώστε να φροντίσω με κάποιο τρόπο την παραλαβή τους.

Θέλω δηλαδή να κάνουμε μια ομάδα εδώ ώστε να συμπληρωθεί η διαφοροποίηση, εκτός και εντός Αθηνών (για όσους δεν έχω στοιχεία, ας το γράψουν ή αν έχω γράψει λάθος, να δηλωθεί)

 

 

2 Dimitris_kon  Εντός Αθηνών

1 Audidis          Εντός Αθηνών

1 Van.Leb        Εντός Αθηνών

1 jks3               Εντός Αθηνών

1 S3-Nick         Εντός Αθηνών

1 Kem              Εντός Αθηνών

1 PanA4           Εντός Αθηνών

1 George_7     Εντός Αθηνών

1 NOEL-S3      Εντός Αθηνών

1 mariosA4      Εκτός Αθηνών

1 jasonbourne Εντός Αθηνών

1 mangp          Εντός Αθηνών

2 mnimonic      Εντός Αθηνών

1 Ianos            Εντός Αθηνών

1 Γριζομάλης   Εντός Αθηνών

1 Audzig          Εκτός Αθηνών

1 _mavrosA3   Εκτός Αθηνών

1 vagem          Εκτός Αθηνών

1 bouzos86     Εκτός Αθηνών

1 konan           Εντός Αθηνών

1 xristoforosQ  Εντός Αθηνών

1 Nassos         Εντός Αθηνών

1 Kavouras      Εντός Αθηνών

1 Johnny A5    Εντός Αθηνών

1 vag               Εντός Αθηνών

1 rabbit            Εκτός Αθηνών

1 dord              Εκτός Αθηνών

1 GTaros         Εντός Αθηνών

1 Audi Mixalis   Εκτός Αθηνών

1 ma4nos        Εντός Αθηνών

1 basiliskaz     Εντός Αθηνών

1 DionyshsQ   Εκτός Αθηνών

1 Kanteo28     Εντός Αθηνών
1 aj_gt           Εντός Αθηνών
1 pending      Εντός Αθηνών
1 Dolby          Εκτός Αθηνών
Edited by audidis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

φίλε δημητρη ειμαι εκτος αθηνων...

αν ημουν αθηνα θα ειχατε βαρεθεί να με βλέπετε στην εδρα και στις συναντήσεις χαχαχαχα

πες μου ενα IBAN να τα βαλω και να σταλεί με γενική κουριερ με δικιά μου χρέωση.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα καλώδια θα είναι διαθέσιμα την Τρίτη που μας έρχεται, δηλαδή 17/1. Αν κάποιος ακόμα θέλει μέχρι το ΣΚ μου λέει να τα ενσωματώσω στην παραγγελία που θα παραδοθεί την Τρίτη

 

 

Δημήτρης

Τώρα το είδα το group buy...θέλω και εγώ...δεν έχω όμως το προγραμμα...το έχει στα DVD που το συνοδεύουν; ( δε χρειάζεται τίποτα άλλο δλδ;) εγκαθιστάς-κουμπώνεις-παίζεις;

Είμαι Αθήνα

 

Edit: με εμένα 39; θα έπαιρνα 2 για να φτάσουμε 40 αλλά το θέλω μόνο για δυο αλλαγές και δε λέει

Edited by escape_A3
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ε δεν παιρνουμε αλλο ενα ρε παιδια για να πιασουμε τον στοχο των 40 και να μας κατσει η καλυτερη τιμη???

 

και κανενας να μην το παρει δια/40 να το κανουμε οικονομικοτερα θα μας ερθει χαχαχαχα

 

ασε που ολο και καποιος θα το τσιμπησει αλλα δια 40 καλυτερα

Edited by pending
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ε δεν παιρνουμε αλλο ενα ρε παιδια για να πιασουμε τον στοχο των 40 και να μας κατσει η καλυτερη τιμη???

 

και κανενας να μην το παρει δια/40 να το κανουμε οικονομικοτερα θα μας ερθει χαχαχαχα

 

ασε που ολο και καποιος θα το τσιμπησει αλλα δια 40 καλυτερα

Kαλημερα, σωστος ας το σκεφτουν οι συντονιστες του group buy.

 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Kαλημερα, σωστος ας το σκεφτουν οι συντονιστες του group buy.

Οντως ειμαστε 39 με 65 ευρω το ενα και εστω οτι εαν ειμασταν 40 θα το παιρναμε 60 ευρω, τοτε:

39 * 65 = 2.535 €

40 * 60 = 2.400 €

 

2.400 / 39 = 61.55 € περιπου και μενει και ενα για την εδρα πχ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα το είδα το group buy...θέλω και εγώ...δεν έχω όμως το προγραμμα...το έχει στα DVD που το συνοδεύουν; ( δε χρειάζεται τίποτα άλλο δλδ;) εγκαθιστάς-κουμπώνεις-παίζεις;

Είμαι Αθήνα

 

Edit: με εμένα 39; θα έπαιρνα 2 για να φτάσουμε 40 αλλά το θέλω μόνο για δυο αλλαγές και δε λέει

Προγραμμα εχει το καλώδιο και συμπεριλαμβάνεται στην τιμή.

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Επομένως, 27 καλώδια είναι για παραλαβή από έδρα και τα υπόλοιπα 13 εκτός Αθηνών.

 

Αν τα έχω μέχρι Τρίτη, θα έχω περιθώριο μιας εβδομάδας για εξόφληση. Αυτό σημαίνει ότι το επόμενο ΣΚ πρέπει να εξοφληθούν και να παραληφθούν. Οπότε προγραμματίζω να ανοίξει η έδρα το Σάββατο 21/1 μετά τις 16.00 μ.μ. για καφέ, να συνδιαστεί. Θα μπορείτε όλοι να έρθετε για παραλαβή?

 

ΥΣ : Για τους εκτός Αθηνών θα ενημερώσω πως θα γίνει η διαδικασία, σύντομα.

 

 

Δημήτρης

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Επομένως, 27 καλώδια είναι για παραλαβή από έδρα και τα υπόλοιπα 13 εκτός Αθηνών.

 

Αν τα έχω μέχρι Τρίτη, θα έχω περιθώριο μιας εβδομάδας για εξόφληση. Αυτό σημαίνει ότι το επόμενο ΣΚ πρέπει να εξοφληθούν και να παραληφθούν. Οπότε προγραμματίζω να ανοίξει η έδρα το Σάββατο 21/1 μετά τις 16.00 μ.μ. για καφέ, να συνδιαστεί. Θα μπορείτε όλοι να έρθετε για παραλαβή?

 

ΥΣ : Για τους εκτός Αθηνών θα ενημερώσω πως θα γίνει η διαδικασία, σύντομα.

 

 

Δημήτρης

Εγω μεσα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κερνας καφέ Δημητραρα????

 

Μέσα και εγώ....

 

Ναι ρε φιλαράκι! Να τα πούμε και μέσα στη νέα χρονιά!

Λοιπόν λίστα για παραλαβή το Σάββατο 21/1 :

 

Kon

aj_gt

Gtaros

mnimonic

 

 

Δημήτρης

Edited by Dimitris_Kon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.