Jump to content

Χορηγοί

Περισσότερα

Συνάντηση Audi Α3/S3/RS3 - Ark

Δείτε τις εντυπώσεις & φωτογραφίες απο την συνάντηση.
Εντυπώσεις

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Terra Petra

Δείτε τις εντυπώσεις φωτογραφίες και σχόλια απο την εκδήλωση
Περισσότερα

Συνάντηση Κλασικών Γερμανικών Αυτοκινήτων

Το AUDI SPORT CLUB στην 2η Συνάντηση Γερμανικών Κλασικών Οχημάτων.
Περισσότερα

Συνάντηση Αudi Sport Club - Escape Park

Η φθινοπωρινή συνάντηση του Audi Sport Club διοργανώθηκε με επιτυχία, παρά τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν! Σας ευχαριστούμε όλους για την τιμή και την διάθεσή σας!
Εντυπώσεις
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
Kavouras

Καθαρισμός επικαθίσεων (5ο μέρος)!!

Recommended Posts

Εγώ θα είμαι εκεί κατά τις 9 να σε τρολλαρω

Sent from my SM-P550 using Tapatalk

Και εγω παρέα. Ετοιμαζεται αποβαση S/RS!!!!!

Edited by GTaros
  • Like 2

Ποιος έχει rs?

• Like 2

Μπα παίδες μαϊμού είναι μην τρομάζεις το Μπίλυ τώρα που παίρνει αέρα και το κεφάλι του ;)

Δημήτρης

• Like 2

Εσύ Δημήτριε φέρε πέρα από τα καλώδια, την γνώση σου και τα ηρεμιστικά για να αντικρύζεις τον Κάβουρα να επιβλέπει, και καμιά φωτογραφική μηχανή να έχω λόγο χρήσιμο λόγο ύπαρξης

• Like 2

Την εχω ήδη καργαρει Σταθαρα ;)

Δημήτρης

Καλά γιατί τα έχετε βάλει όλοι με τον επιβλέποντα δεν μπορώ να καταλάβω............Γιωργάρα μην μασάς και σε θέλω ΚΕΡΒΕΡΟ στα πρωτόκολλα εργασιών........ 

• Like 2

Έχω μαλλί ακόμα και δεν με τρομάζει ο ήλιος

Επειδή αύριο θα βρέχει μπορεί το keep it clean να μου κρατάει το αμαξι συνεχώς καθαρό σε όλη τη διάρκεια της βροχής?

• Like 1

Φοβάσαι μη μπουν νερά ε; πάρε ομπρέλα Μπιλυ!

Δημήτρης

• Like 1

Τεσταρισμενη ηλιοροφη της συγκεκριμένης εταιρειας σε φιατ μαλιστα και δεν μπαζει ιχνος σταγόνας.....

Edited by GTaros

Καλά γιατί τα έχετε βάλει όλοι με τον επιβλέποντα δεν μπορώ να καταλάβω............Γιωργάρα μην μασάς και σε θέλω ΚΕΡΒΕΡΟ στα πρωτόκολλα εργασιών........ 

Κάτσε να του βγάλω άλλη μία από τις καλές του πόζες και θα καταλάβεις. Στην πρώτη την καλή κρατήθηκα και δεν πόσταρα τόσους μήνες

• Like 1

Φοβάσαι μη μπουν νερά ε; πάρε ομπρέλα Μπιλυ!

Δημήτρης

Και εσένα τι θα σε έχω? Θα σου φέρω κυριλέ ομπρέλα να κρατάς. Εγώ έβαλα οροφή, βρέχει δεν βρέχει ανοιχτή θα την εχω

• Like 1

Τα εργαλεία τα εχω στο Β8! Όποτε χάσατε! Θα έρθω με το ταπεινό 120hp A4 B8 χαχαχ!

Δημήτρης

• Like 1

Απλα κανω πως δεν το άκουσα. Γρήγορα στ γκαραζ να βγαλεις το τερας βολτουλα

Παρα πολυ ωραια σημερα! Κ χαρηκα που σας γνωρισα κ απο κοντα ((ειδικα εκει με τη κουβεντα με τις καμπερ κ το συγκλινο ...ο γιατρος εχει πει να λετε ναι)

Εχω να δηλωσω πως ο Καβουρας ειχε δωσει ψυχη κ εαυτο στην εργασια κ ολα αυτα περι μακιατο ηταν κακοφημα σχολια απο ζουλιαρηδες ιδιοκτητες audi .... Η βρωμα ειχε περασει μεσα απο τα γαντια...μονο συτο εχω να πω

Edited by Paladin
  • Like 10

Παρα πολυ ωραια σημερα! Κ χαρηκα που σας γνωρισα κ απο κοντα ((ειδικα εκει με τη κουβεντα με τις καμπερ κ το συγκλινο ...ο γιατρος εχει πει να λετε ναι)

Εχω να δηλωσω πως ο Καβουρας ειχε δωσει ψυχη κ εαυτο στην εργασια κ ολα αυτα περι μακιατο ηταν κακοφημα σχολια απο ζουλιαρηδες ιδιοκτητες audi .... Η βρωμα ειχε περασει μεσα απο τα γαντια...μονο συτο εχω να πω

Αυτο το κλαμπ με εχει κανει να χαλάσω ακομα και το μανό στα νύχια!!!

Τσαμπα το μανικιούρ!!!!

Παρακαλώ να αποζημειωθω!!!!

Edited by Kavouras
  • Like 4

Κάποιοι ιδρώνανε και κάποιοι άλλοι έκαναν pr για να μην χαλάσουν τα νύχια...

Δημήτρης

• Like 3

Άντε να παίξει και καμιά φώτο να δούμε τις επικές στιγμές που χάσαμε εμείς οι από μακρυά....

Θα ήθελα από την πλευρά μου να γράψω για το event τον επικαθισεων, όλα τα παιδιά προσπάθησαν για το καλύτερο αποτέλεσμα και αυτό φάνηκε από την οργάνωση που υπήρχε στην παραμικρή λεπτομέρεια. Αφού τους ευχαριστήσω έναν προς έναν θα αναφερθώ στον τροπο που εργάστηκαν, όπου συμπεριφέρθηκαν στα αμάξια μας σαν να ήταν δικά τους όχι από φόβο μην δεν πάει κάτι καλα, αλλά από το μεράκι για αυτό που κάνουν. Όσο για το αποτέλεσμα εκτός από την πρώτη εντύπωση στην ομαλή λειτουργία του κινητήρα και αφού πλέον είχα το χρόνο για την οδήγηση του σε διάφορες συνθήκες ειναι υποδειγματικός! Καλή συνέχεια στο ότι και αν κάνετε.

• Like 8

Θα ήθελα από την πλευρά μου να γράψω για το event τον επικαθισεων, όλα τα παιδιά προσπάθησαν για το καλύτερο αποτέλεσμα και αυτό φάνηκε από την οργάνωση που υπήρχε στην παραμικρή λεπτομέρεια. Αφού τους ευχαριστήσω έναν προς έναν θα αναφερθώ στον τροπο που εργάστηκαν, όπου συμπεριφέρθηκαν στα αμάξια μας σαν να ήταν δικά τους όχι από φόβο μην δεν πάει κάτι καλα, αλλά από το μεράκι για αυτό που κάνουν. Όσο για το αποτέλεσμα εκτός από την πρώτη εντύπωση στην ομαλή λειτουργία του κινητήρα και αφού πλέον είχα το χρόνο για την οδήγηση του σε διάφορες συνθήκες ειναι υποδειγματικός! Καλή συνέχεια στο ότι και αν κάνετε.

Γιωργάρα είναι χαρά μας να βλέπουμε τέτοια μέλη σαν εσάς! Εμείς ευχαριστούμε για την παραχώρηση των αυτοκινήτων σας! Ακριβώς όπως το περιγράφεις, τα βλέπουμε σαν δικά μας αμάξια όχι ως ξένα. Πραγματικά χαίρομαι και που γνωρίζω τέτοια μέλη στο κλάμπ.

Θα ανεβάσω αργότερα μέσα στην ημέρα φωτογραφίες από την όλη διαδικασία.

Δημήτρης

• Like 7

Έχω να πω ως παρατηρητής, αφού δεν έκανα στο δικό μου, λόγω του ότι αφενός στο άμεσο μέλλον, θα αλλάξω πολλαπλή εισαγωγής (θα μπει από 160άρι rocco & είπα μην λύνω 2 φορές) και αφετέρου δεν είχα "μαζέψει"-αγοράσει όλα τα ανταλλακτικά (τσιμούχες-τσιμουχακια) που πιθανώς να χρειαζόμουν, ειλικρινά είδα σοβαρότητα και υπευθυνότητα στα βλέμματα και στις κινήσεις όλων!

Πλην, βέβαια μιας περίπτωσης, που έκανε p.r .....

edit για ΥΓ: προ-δηλώνω από τώρα για τον επόμενο καθαρισμό :D

Edited by escape_A3
  • Like 4

Ένα ακόμα επιτυχημένο event έλαβε χώρα με καθαρισμούς 3 πολλαπλών εισαγωγής σε Α4 Β8 μελών του κλαμπ. Η συμμετοχή ήταν πολυ μεγάλη και ξεπέρασε κάθε προσδοκία. Πρέπει να ευχαριστήσουμε οπωσδήποτε τα μέλη που παραχώρησαν τις αμαξάρες τους για καθαρισμό, όσο και ολα τα μέλη που ήρθαν στο event που διοργανώθηκε. Επίσης πρέπει να ευχαριστήσουμε και το μέλος Aristos για την αφιλοκερδή παραχώρηση του πλυντηρίου του και εν γενει του χώρου του που αν και έβρεχε ευτυχώς προστατευμένοι ολοκληρώσαμε με επιτυχία το event λόγω του κλειστού χώρου. Τέλος να ευχαριστήσω και τον Στάθη για τις φωτογραφίες. Το τι βγήκε απο τα tfsi δεν λέγεται... Ακολουθεί "σκληρό" υλικό :

34473674463_37b80dee5e_h.jpg

34896167120_ef0dd9eee3_h.jpg

34439760784_3a7c301237_h.jpg

34439760674_aadeed9dac_h.jpg

35117301752_68a3e1ce2c_h.jpg

Edited by Dimitris_Kon
  • Like 12

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.