Jump to content

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΟΥ AUDI A3


Recommended Posts

Παιδια καλησπερα, μετα απο δυο μηνες και μετα απο πολυ ψαξιμο αγορασα τελικα το audi a3 1.6tdi . Το ξερω θα μου πειτε ολοι πως απο το ενα ακρο(audi a4 b8,5 1.8tfsi 170ps mqb) πηγα στο αλλο ακρο, η απαντηση ειναι οτι απογοητευτικα απο τους μαντραδες και φοβηθηκα μην παρω κανενα σκοτωμένο αμαξι και το φυσαω και δεν κρυωνει μετα.

 

Παμε τωρα στο νεο αμαξι, λοιπον εχουμε και λεμε το αμαξι το πηρα απο την KOSMOCAR μεσω  της αντιπροσωπειας ΕΤΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ , το αμαξι ειχε μολις 15895χλμ, κυκλοφορησε 4/7/2016 (εννια μηνων αμαξι δηλαδη) και εχει αλλα τεσσερα χρονια εργοστασιακη εγγυηση που ειναι πολυ σημαντικο. Το αμαξι το ειχε ενας απο τους διευθυντες της AUDI.

 

Το αμαξι ελεγχθηκε απο δυο διαφορετικες αντιπροσωπειες μεσω αριθμο πλαισιου το οποιο φυσικα ηταν και καθαρο απο θεμα βλαβων, οπως επισης ελέγχθηκε και μεσω αριθμου κυκλοφοριας απο ασφαλιστικες εταιριες το οποιο παλι ηταν καθαρο το ιστορικο του, το αμαξι ελεγχθηκε επισης απο δικο μου ατομο μεσα στην αντιπροσωπεια και ειναι σε τελεια κατασταση ,

 

Η τιμη του μαζι με τα χαρτια μου βγηκε κοντα στα 23000 ευρω , το ξερω σας ελεγα οτι δεν θελω να δωσω πανω απο 20000 ευρω αλλα τελικα ειπα να δωσω κατι παραπανω για να εχω το κεφαλι ησυχο,

 

Το αμαξι ειναι εκδοση ambition με xenon και πακετο led plus.

 

Σημερα που το εκανα 400χλμ το ζορισα σε στροφες και εμεινα απολυτα ικανοποιημενος, ειναι τρομερο σαν αμαξι καμια σχεση με το προηγουμενο που ειχα και εννοειται ειναι πολυ οικονομικο σε θεμα καυσιμου, το ξερω οικονομια και αλογα δεν πανε μαζι απλα σας λεω σαν πρωτη εντυπωση που εχω απο το αμαξι.

 

 

post-8990-0-25114500-1495392609_thumb.jpg

post-8990-0-71261000-1495392619_thumb.jpg

post-8990-0-54763800-1495392644_thumb.jpg

post-8990-0-66871400-1495392655_thumb.jpg

post-8990-0-15621900-1495392744_thumb.jpg

post-8990-0-44751200-1495392755_thumb.jpg

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Εστω κι έτσι........Ε ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!!!!

 

ΜΕΓΕΙΕΣ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΛΆ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ!!!!

 

Άλλαξε την υπογραφή σου ρεμάλι.............

 

 

και ξέρεις εσύ!!!!

 

2015-audi-s3-sedan-blue-my-2015-sepang-blue-8v-s3-audi-car.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εστω κι έτσι........Ε ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!!!!

 

ΜΕΓΕΙΕΣ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΛΆ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ!!!!

 

Άλλαξε την υπογραφή σου ρεμάλι.............

 

 

και ξέρεις εσύ!!!!

 

attachicon.gif2015-audi-s3-sedan-blue-my-2015-sepang-blue-8v-s3-audi-car.jpg

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ειπαμε ΞΕΡΩΩΩΩΩ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΗΞΕΡΑΑΑΑΑΑΑ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα καλά δεν είναι κόκκινο...;;;;;

 

Καλοριζικο και καλοτάξιδο φιλαράκι...εύχομαι να το ευχαριστηθείς με το παραπάνω...απόλαυσε την οικονομία του και κάνε βόλτες με την φαμίλια να το γουστάρεις...

 

Υγ:τυχεροί οι πετρελαιακηδες μόλις απόκτησαν έναν γκουρού...ετοιμαστείτε τώρα όλοι για διατριβή στα tdi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μα καλά δεν είναι κόκκινο...;;;;;

 

Καλοριζικο και καλοτάξιδο φιλαράκι...εύχομαι να το ευχαριστηθείς με το παραπάνω...απόλαυσε την οικονομία του και κάνε βόλτες με την φαμίλια να το γουστάρεις...

 

Υγ:τυχεροί οι πετρελαιακηδες μόλις απόκτησαν έναν γκουρού...ετοιμαστείτε τώρα όλοι για διατριβή στα tdi

ΟΧΙ φιλε δεν ειναι κοκκινο, χαχαχαχαχαχαχα, οσο για το γκουρου ηδη βρηκα καποια σεταπ στο εξωτερικο που βαζουν τουρμπινα απο διλιτρο , αλλα εγω δεν ειμαι τετοιος προς θεου...... χαχαχαχαχαχαχα

 

ευχαριστω Μητσαρα να εισαι καλα

Edited by tasossline
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Τάσο με πολλά,ασφαλή και οικονομικά χιλιόμετρα . Πανέμορφο είναι και εύκολα το λες και Α4 από θέμα ομορφιάς και όγκου. Προσωπικά για το μέγεθος και την οικονομία του, τολμώ να πω ότι ίσως το προτιμούσα αν έπαιρνα σήμερα καινούργιο αυτοκίνητο. Πολύ καλη αγορά !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ φιλε δεν ειναι κοκκινο, χαχαχαχαχαχαχα, οσο για το γκουρου ηδη βρηκα καποια σεταπ στο εξωτερικο που βαζουν τουρμπινα απο διλιτρο , αλλα εγω δεν ειμαι τετοιος προς θεου...... χαχαχαχαχαχαχα

 

ευχαριστω Μητσαρα να εισαι καλα

ΗΔΗ;;;;;

Ρε εισαι αδιόρθωτος!!!!

 

Καλορίζικο Τάσο! Η πλατφόρμα αυτη εχει βελτιωθεί τρομερά σε σχεση με το προηγουμενο πάτωμα.

Προσωπικά με ξενίζει το diesel, αλλα το θεμα ειναι εσένα να σου κανει κλικ που θα το οδηγεις καθημερινά και θα το ζεις.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά να είστε καλά.

 

Γιώργο φίλε πλάκα κάνω δεν θα του βάλω τίποτα ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ πιο μετά θα δούμε .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά να είστε καλά.

 

Γιώργο φίλε πλάκα κάνω δεν θα του βάλω τίποτα ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ πιο μετά θα δούμε .

 

Ρε πολυ παρεα με τον Dikonou κανεις μου φαινεται.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τάσο καλορίζικο και από εμένα και καλές απολαύσεις!

 

Έχω καταντήσει κουραστικός και γραφικός, αλλά για πολλοστή φορά θα πως πως αισθητικά είναι από τα ομορφότερα μοντέλα audi που έχουν κυκλοφορήσει γενικώς. Νομίζω πως η Audi πέτυχε το απόλυτο υβρίδιο Α3 & Α4..

 

Κούκλα και μεγιές!

 

ΥΓ. αν απογοητευτείς ποτέ με το diesel, ξήλωσε άμεσα όλα τα "tuning kits" και μιλάς πρώτα με εμένα πριν καν ξυπνήσεις!!

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο φιλε! ..να το χαρεις...να του πιεις το αιμα με το μπουρι της σομπας!! να σε κανει να χαμογελας!

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο Τάσο. Έκανες την καλύτερη κίνηση από οικονομική άποψη. Να το χαρείς φίλε ;)

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο ...ένα μίνι Α4 ....  η γυναίκα όμως στην φώτο το στραβοκοιτάζει  !!!???!!! :crazy:  :crazy: 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά να είστε καλά.

Γιώργο φίλε πλάκα κάνω δεν θα του βάλω τίποτα ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ πιο μετά θα δούμε .

Καλοτάξιδο φίλε!!! Να το χαρείς και.....

ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΞΕΙΣ ΟΥΤΕ ΒΙΔΑ!!!

χαχαχαχαχα :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο φίλε!!! Να το χαρείς και.....

ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΞΕΙΣ ΟΥΤΕ ΒΙΔΑ!!!

χαχαχαχαχα :)

οχι φιλε , απλα εαν πω να κανω κατι θα του βαλω ενα προγραμμα μονο και ενα φιλτρο πανελ μεσα στο παπα και τελος.

 

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου.

 

Ρε πολυ παρεα με τον Dikonou κανεις μου φαινεται.....

Αυτος κανει πολυ παρεα μαζι μου  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:

Τάσο καλορίζικο και από εμένα και καλές απολαύσεις!

 

Έχω καταντήσει κουραστικός και γραφικός, αλλά για πολλοστή φορά θα πως πως αισθητικά είναι από τα ομορφότερα μοντέλα audi που έχουν κυκλοφορήσει γενικώς. Νομίζω πως η Audi πέτυχε το απόλυτο υβρίδιο Α3 & Α4..

 

Κούκλα και μεγιές!

 

ΥΓ. αν απογοητευτείς ποτέ με το diesel, ξήλωσε άμεσα όλα τα "tuning kits" και μιλάς πρώτα με εμένα πριν καν ξυπνήσεις!!

Οντως ειναι φιλε πολυ ομορφο, απο τα πιο ομορφα αμαξια της AUDI.

 

Δεν καταλαβα ομως τι εννοεις στο ΥΓ. μπορεις να μου το εξηγησεις ?

 

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου.

 

καλοριζικο φιλε! ..να το χαρεις...να του πιεις το αιμα με το μπουρι της σομπας!! να σε κανει να χαμογελας!

Να σε καλα φιλε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου.

Πανέμορφο Τάσο. Έκανες την καλύτερη κίνηση από οικονομική άποψη. Να το χαρείς φίλε ;)

 

 

Δημήτρης

Να σε καλα Μητσο ευχαριστω πολυμ ετσι πιστευω και εγω οτι εκανα καλη κινηση.

 

καλορίζικο ...ένα μίνι Α4 ....  η γυναίκα όμως στην φώτο το στραβοκοιτάζει  !!!???!!! :crazy:  :crazy:

Να σε καλα Γιωργαρα ευχαριστω πολυ, οσο για την κυρια που φαινεται εκει ειναι η μανα μου και οχι η γυναικα μου, απλα χτυπουσε ηλιος και κατεβασε το κεφαλι ετσι  :sHa_wink3:

Link to comment
Share on other sites

Αστειευόμενος το είπα, μην πειράξεις ούτε βίδα....

 

οχι φιλε , απλα εαν πω να κανω κατι θα του βαλω ενα προγραμμα μονο και ενα φιλτρο πανελ μεσα στο παπα και τελος

........ααααχ, όλες οι ταινίες "Transformers" κάπως έτσι ξεκινάνε!! :D Edited by escape_A3
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.