Jump to content

Recommended Posts

καλησπερα παιδια! σκεφτομαι μιας και μου σπασανε το ενα μπροστινο φαναρι και θα το αλλαξω αντι να παρω ενα απλο να κανω μια αναβαθμιση σε angel eyes φωτα! το θεμα ειναι αξιζει? η θα βγουν σκαρτα? με ενδιαφερει το look απο τα δαχτυλιδια!

 

http://www.ebay.ie/itm/Angel-Eyes-Scheinwerfer-Set-in-Schwarz-fur-Audi-A3-8L-00-03-Facelift-/362002860502?hash=item54490d49d6:g:XTcAAOSwstJZOYxl

 

αυτα ειναι τα φωτα που θελω να βαλω..! ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα κάτι κοντά σε ΟΕΜ  φίλε, αν δω κάτι τέτοιο στο δρόμο θα πω τι έκανε ο γύφτος στο αουντάκι. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα κάτι κοντά σε ΟΕΜ  φίλε, αν δω κάτι τέτοιο στο δρόμο θα πω τι έκανε ο γύφτος στο αουντάκι. :)

https://www.google.gr/search?q=audi+a3+8l+angel+eyes&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiq_MOLgL7UAhVBWxoKHYmgBiIQ_AUICigB&biw=1920&bih=947#tbm=isch&q=audi+a3+8l+angel+eyes+facelift&imgrc=c3GgLIxJylOURM:

 

νομιζω οτι βγαινει ωραιο καπως ετσι..! το θεμα μου ειναι οτι αν θα χαλασουν γρηγορα.. η γενικα αν θα εχω θεματα με xenon λαμπες κτλ.. δεν θα βγει ωραιο πιστευεις?!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα  μου κάνει κάπως γιατί είναι παντρεμένα με BMW, αν σου αρέσει ΟΚ, ποιοτικά δεν ξέρω, σημασία έχει πως θα φωτίζουν στο δρόμο καταρχήν .

Link to comment
Share on other sites

εχει καποιος να προτεινει κατι ωστε να γινει πιο ωραιο το look? το αμαξι ειναι αυτο!!fAJEFl6.jpg

Μια χαρά κουκλί ειναι.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οτιδήποτε εκτός των ΟΕΜ επιλογών, θεωρώ ότι χαλάνε την εμφάνιση παρά την φτιάχνουν. Προσωπική μου άποψη είναι ότι το γνήσιο s3 look είναι το καλύτερο. 20150627_201918_zps6sqyovdf.jpg

fotosil_s3_5web.jpg

Edited by Theodore Saba
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλα σου λογια.. και ναι ισχυει απλα θελω λιγο την αλλαγη και ψαχνω τι να του κανω :P ισως το κρατησω απλο τοτε και παμε για μηχανικη βελτιωση !! ευχαριστω παντως για τις απαντησεις και αμα υπαρχει καποια αλλη αποψη ειναι δεκτη!

Link to comment
Share on other sites

Υβριδιο Audi με BMW κατα τη γνωμη μου ειναι λαθος. χωρις παρεξηγηση παντα νομιζω οτι μιλαμε για διχασμενη "προσωπικοτητα" αυτοκινητου και απωλεια ταυτοτητας. Αλλα ολα ειναι θεμα προσωπικου γουστου του ανθρωπου που πληρωνει!

Link to comment
Share on other sites

Υβριδιο Audi με BMW κατα τη γνωμη μου ειναι λαθος. χωρις παρεξηγηση παντα νομιζω οτι μιλαμε για διχασμενη "προσωπικοτητα" αυτοκινητου και απωλεια ταυτοτητας. Αλλα ολα ειναι θεμα προσωπικου γουστου του ανθρωπου που πληρωνει!

 

καλα σιγουρα.. απλα νομιζω οτι του πηγαινει.. συμφωνα με τις γνωμες σας μπορει να αρκεστω και να του βαλω τα οεμ σε μαυρα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.