Jump to content

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους...

υστερα απο υποδειξη μελους κατεβασα τους χαρτες του RNSE σε torrent τους εγραψα κανονικα σε dvd + dl αλλα το μηχανημα μου πεταει μυνημα please insert navigation medium...

εχει κανεις καμμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γραφτεί με συγκεκριμένο τρόπο με το Nero το δισκάκι και να τσεκάρεις μια ρύθμιση που δε μπορώ να θυμηθώ τώρα! Με ένα googlαρισμα λογικά θα το βρεις! Έτσι παιδευόμαστε για ενός φίλου και τελικά ήταν αυτη η λεπτομέρεια!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γραφτεί με συγκεκριμένο τρόπο με το Nero το δισκάκι και να τσεκάρεις μια ρύθμιση που δε μπορώ να θυμηθώ τώρα! Με ένα googlαρισμα λογικά θα το βρεις! Έτσι παιδευόμαστε για ενός φίλου και τελικά ήταν αυτη η λεπτομέρεια!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αν μπορεις να μου γραψεις βημα προς βημα τι να κανω θα σου ημουν ευγνωμων!!!

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Από που θα βρω τους χάρτες του 2017; κάποιο λινκ κάτι; είμαι ακόμη με τους χάρτες του 11'

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχουν βγει οι χαρτες του 2017 γιατι εχω του 2016 μικρες διαφορες θα εχουν αλα γιατι να μην ειμαστε up to date εαν γινεται

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα παλικάρι στο ίντερνετ ο οποίος δίνει κάθε ένα dvd 20 ευρώ. Εγώ θα ψάξω να βρω λινκ και να το φτιάξω,αν δε τα καταφέρω,θα δώσω 20 ευρώ, χαλάλι.

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γράψε rsne χάρτες και θα τον βρεις στο car. Είναι κι ένας που δίνει με 30 ευρώ του 2017 ενώ αυτός δίνει του 2018 με 20.

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γράψε rsne χάρτες και θα τον βρεις στο car. Είναι κι ένας που δίνει με 30 ευρώ του 2017 ενώ αυτός δίνει του 2018 με 20.

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εχω κανονίσει με το παιδί που τα πουλάει 30€ . Είναι στο Καματερό αλλά επειδή κινείται συνεχώς και γω έρχομαι από Χαλκίδα δεν έχουμε καταφέρει να βρεθούμε να το πάρω !!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Καματερός :)

Κάπου έχουν γραφτεί οδηγίες στο forum,  image burn ή με rero burn στην ποιο χαμηλή ταχύτητα σε dvd double layer αν θυμάμαι καλά, κόστος 2-3 ευρώ , άμα είναι χαλάσεις 10 dvd σε δοκιμές συμφέρει ο Καματερό.

Σίγουρα υπάρχουν αναφορές σε ξένα forum αμέτρητες , λογικά και το torrent θα έχει οδηγίες σε txt ,  info....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω audi navigation το απλο οχι το plus ηθελα να ρωτησω με αυτο το δισκακι θα μπορω να εχω navigation στο αυτοκινητο ή δεν υποστηριζει?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω audi navigation το απλο οχι το plus ηθελα να ρωτησω με αυτο το δισκακι θα μπορω να εχω navigation στο αυτοκινητο ή δεν υποστηριζει?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μπορείς να βγάλεις μια φωτογραφία το σύστημά σου?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις BNS δυστυχώς. Δεν σου κάνουν οι χάρτες αυτοί που λέμε. Είναι μόνο για RNS-e που είναι αυτό

Audi-Navigation-Plus-RNS-E.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχεις BNS δυστυχώς. Δεν σου κάνουν οι χάρτες αυτοί που λέμε. Είναι μόνο για RNS-e που είναι αυτό

Audi-Navigation-Plus-RNS-E.jpg

Και την υποδοχη που εχει για cd με το κουμπι eject γιατι ειναι?Να τονισω οτι εχει 6 cdιερα το αυτοκινητο.Δηλαδη δεν 2χω navigation;Γιατι λεγεται audi navigation?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και την υποδοχη που εχει για cd με το κουμπι eject γιατι ειναι?Να τονισω οτι εχει 6 cdιερα το αυτοκινητο.Δηλαδη δεν 2χω navigation;Γιατι λεγεται audi navigation?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι χάρτες μπαίνουν στο dvd Drive.

Το eject ανοίγει (edit: την οθόνη) και βλεπεις το dvd drive και τις sd κάρτες.

Edited by Kavouras
Link to comment
Share on other sites

Οι χάρτες μπαίνουν στο dvd Drive.

Το eject ανοίγει (edit: την οθόνη) και βλεπεις το dvd drive και τις sd κάρτες.

Στο δικο μου λεω,οχι σε αυτο που μου εδειξες εσυ.Εμενα δεν ανοιγει η οθονη απο οσο γνωριζω.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου λεω,οχι σε αυτο που μου εδειξες εσυ.Εμενα δεν ανοιγει η οθονη απο οσο γνωριζω.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν την ξερω καλα τη δίκη σου πηγή. Πρεπει να το ψαξω σε ξένα φορουμ.

Κοίταξε στο μανιουαλ του αυτοκινήτου σου. Σιγουρα εχει πλήρη επεξήγηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.