Jump to content

Χορηγοί

Περισσότερα

Συνάντηση Audi Α3/S3/RS3 - Ark

Δείτε τις εντυπώσεις & φωτογραφίες απο την συνάντηση.
Εντυπώσεις

Συνάντηση Audi A4 S4 RS4 - Terra Petra

Δείτε τις εντυπώσεις φωτογραφίες και σχόλια απο την εκδήλωση
Περισσότερα

Συνάντηση Κλασικών Γερμανικών Αυτοκινήτων

Το AUDI SPORT CLUB στην 2η Συνάντηση Γερμανικών Κλασικών Οχημάτων.
Περισσότερα

Συνάντηση Αudi Sport Club - Escape Park

Η φθινοπωρινή συνάντηση του Audi Sport Club διοργανώθηκε με επιτυχία, παρά τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν! Σας ευχαριστούμε όλους για την τιμή και την διάθεσή σας!
Εντυπώσεις
Πολιτική προστασίας απορρήτου Read more... ×
KeM

Συνάντηση για καφε στο Dia Noche

Recommended Posts

Μετα τον καφε σε πολυ καλο κλιμα εχω να πω οτι. Κατα τη διαρκεια του καφε συνεχεια εκανα νευματα και χειρονομιες ερωτικου περιεχομενου σε ατομο μεσα απο εδω αλλα ποτε μα ποτε δεν ενεδωσε. Δεν θα ηθελα να παρεβρεθω ξανα σε καποια τετοια συναντηση. Καλο βραδυ

• Like 1

ερωτικά ραντεβού με κόσμο δεν κανονιζονται. μόνο τετ α τετ

Μα δεν ηταν κανονισμενο. Παρ ολ αυτα δεν ειδα καμια ανταποκριση.. οποτε δεν θα θελα να ξανα βρεθω σε τετοιου ειδους συναντησεις.

άλλο θέλω να πω, μέσα σε κόσμο ο άλλος μπορεί να μην μπορεί να ανταποκριθεί. χαχα τα 2 σας την άλλη φορα στα 3χχχ

Για όσους δεν ήρθαν στον καφέ και προφανώς δεν καταλαβαίνουν τα όποια αστεία, περάσαμε πολύ καλά, πολύς χαβαλές, ευτυχώς η συζήτηση δεν ήταν μόνο πάνω στα αμάξια (τουλάχιστον στο "πηγαδάκι" που ήμουν κυρίως εγώ).

Ήρθα κάπως αργοπορημένος, γιατί είχα μία υποχρέωση που άργησε να τελειώσει.

Όσοι δεν ήρθαν, έχασαν χαβαλέ!! :)

Τώρα, για την ζακέτα (επειδή ο kem παρέδωσε σε όσους ήρθαν και είχαν παραγγείλει), δεν έχω λόγια. Προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ, πολύ ποιοτική. :)

Μπράβο σε όσους ασχολήθηκαν!!!

• Like 3

Για όσους δεν ήρθαν στον καφέ και προφανώς δεν καταλαβαίνουν τα όποια αστεία, περάσαμε πολύ καλά, πολύς χαβαλές, ευτυχώς η συζήτηση δεν ήταν μόνο πάνω στα αμάξια (τουλάχιστον στο "πηγαδάκι" που ήμουν κυρίως εγώ).

Ήρθα κάπως αργοπορημένος, γιατί είχα μία υποχρέωση που άργησε να τελειώσει.

Όσοι δεν ήρθαν, έχασαν χαβαλέ!! :)

Τώρα, για την ζακέτα (επειδή ο kem παρέδωσε σε όσους ήρθαν και είχαν παραγγείλει), δεν έχω λόγια. Προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ, πολύ ποιοτική. :)

Μπράβο σε όσους ασχολήθηκαν!!!

Εμενα Γιωργο αν και δεν πηρα ζακετα απ του Κωστα που ειδα δεν μου αρεσε καθολου η ποιοτητα.Προσωπικη γνωμη, Κατα τ αλλα ναι περασεμε τελεια. Βεβαια ειχατε το πηγαδακι και δεν μας παιζατε εμας.. Δεν πειραζει ομως δεν μαθατε τα μυστικα μας.

ΥΓ: τελικα τις μεθανολες θα τις κρυψω θα κρυψω και το δοχειακι ωστε να ειμαι ολοκληρομενος Ποντιξ! Κ04 φτερο μπιελες μεθ και κλασικα θα λεω Κ4 ΣΤΟΚ ολα!! :sHa_hehe:  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:

Εμενα Γιωργο αν και δεν πηρα ζακετα απ του Κωστα που ειδα δεν μου αρεσε καθολου η ποιοτητα.Προσωπικη γνωμη, Κατα τ αλλα ναι περασεμε τελεια. Βεβαια ειχατε το πηγαδακι και δεν μας παιζατε εμας.. Δεν πειραζει ομως δεν μαθατε τα μυστικα μας.

ΥΓ: τελικα τις μεθανολες θα τις κρυψω θα κρυψω και το δοχειακι ωστε να ειμαι ολοκληρομενος Ποντιξ! Κ04 φτερο μπιελες μεθ και κλασικα θα λεω Κ4 ΣΤΟΚ ολα!! :sHa_hehe:  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:  :sHa_hehe:

Προφανώς και γι' αυτό και δεν την πήρες.

Κατά τη γνώμη μου και επειδή τυχαίνει να έχω μία θέση (όποια είναι αυτή) στο club, να σου πω ότι για τα χρήματα που κάνει/κοστίζει, δεν πιστεύω ότι υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο εμπόριο που να μπορείς να το πάρεις το ίδιο "ακριβά" ή ακόμα και φτηνότερα. 

Το να μην σου αρέσει το σχέδιο, οκ... δεκτό. Ίσως μπορούμε να κάνουμε κάτι γι ' αυτό στα καλοκαιρινά ρούχα. :)

Φυσικά και μπορούσαμε να φτιάξουμε ζακέτες με 100€ και 150€. Θα τις έβλεπες και "τρελαινόσουν". Θα έχανε όμως το νόημά της, μίας και ο σκοπός της ζακέτας (ή και των όποιων ρούχων βγαίνουν κατά διαστήματα από το club για τα μέλη) είναι να μπορούν όλα τα μέλη να την αγοράσουν σε όσο το δυνατόν πιο προσιτή τιμή, χωρίς να θυσιάζεται η ποιότητα στην τιμή αυτή (και φυσικά χωρίς να ντρέπεσαι να τη φοράς).

Ευχαρίστως πάντως αν έχεις όρεξη, να μου στείλεις με ένα pm κάποιες υποδείξεις ή και να το συζητήσουμε. Πάντα οι νέες ιδέες είναι ευπρόσδεκτες. :)

• Like 5

Προφανώς και γι' αυτό και δεν την πήρες.

Κατά τη γνώμη μου και επειδή τυχαίνει να έχω μία θέση (όποια είναι αυτή) στο club, να σου πω ότι για τα χρήματα που κάνει/κοστίζει, δεν πιστεύω ότι υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο εμπόριο που να μπορείς να το πάρεις το ίδιο "ακριβά" ή ακόμα και φτηνότερα. 

Το να μην σου αρέσει το σχέδιο, οκ... δεκτό. Ίσως μπορούμε να κάνουμε κάτι γι ' αυτό στα καλοκαιρινά ρούχα. :)

Φυσικά και μπορούσαμε να φτιάξουμε ζακέτες με 100€ και 150€. Θα τις έβλεπες και "τρελαινόσουν". Θα έχανε όμως το νόημά της, μίας και ο σκοπός της ζακέτας (ή και των όποιων ρούχων βγαίνουν κατά διαστήματα από το club για τα μέλη) είναι να μπορούν όλα τα μέλη να την αγοράσουν σε όσο το δυνατόν πιο προσιτή τιμή, χωρίς να θυσιάζεται η ποιότητα στην τιμή αυτή (και φυσικά χωρίς να ντρέπεσαι να τη φοράς).

Ευχαρίστως πάντως αν έχεις όρεξη, να μου στείλεις με ένα pm κάποιες υποδείξεις ή και να το συζητήσουμε. Πάντα οι νέες ιδέες είναι ευπρόσδεκτες. :)

φυσικα η επιλογη ειναι μπετ βαλιου  φορ μανευ απλα γενικα λεω.

• Like 1

Παύλο έχεις εκτεταμένη γνώση QA/QC και πάνω στο ενδυματολογικο?

Παύλο έχεις εκτεταμένη γνώση QA/QC και πάνω στο ενδυματολογικο?

Φυσικα.Σκεφτεσαι να ραφτεις και με ρωτας η ετσι για να μου πεις κατι...;;;

Η Εν λόγω μάρκα είναι η κορυφαία σε ρούχα εργασίας-διαφημιστικά και την δουλεύω πολλά χρόνια ! Κυρίως γιλέκα παντελόνια φούτερ και μπουφάν . Η ποιότητα της θα φανεί σε βάθος χρόνου . Εγώ πάντως την έπλυνα κιόλας και τώρα η ζακέτα έχει ακόμα πιο καλή αίσθηση και δεν έχει μαζέψει καθόλου - Εν αντίθεση με άλλες μάρκες!! Για Το δε logo στο μανίκι , δε χρειάζεται να πούμε πολλά....

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 6

Η Εν λόγω μάρκα είναι η κορυφαία σε ρούχα εργασίας-διαφημιστικά και την δουλεύω πολλά χρόνια ! Κυρίως γιλέκα παντελόνια φούτερ και μπουφάν . Η ποιότητα της θα φανεί σε βάθος χρόνου . Εγώ πάντως την έπλυνα κιόλας και τώρα η ζακέτα έχει ακόμα πιο καλή αίσθηση και δεν έχει μαζέψει καθόλου - Εν αντίθεση με άλλες μάρκες!! Για Το δε logo στο μανίκι , δε χρειάζεται να πούμε πολλά....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Η αλήθεια είναι ότι μιας και εγώ βγάζω τα σχέδια (καθαρά προσωπική ενασχόληση στον ελεύθερο χρόνο που έχω), χρειάζεται υπομονή κόπος και μεράκι για να πετύχουμε ένα καλό αποτέλεσμα με όσο γίνεται πιο χαμηλό κόστος λόγω δυσκολων εποχών. προσωπικά με ενδιαφέρει όπως είπες και εσύ Κώστα, η αντοχή στον χρόνο και θέλω αυτός που θα πάρει κάτι να το ευχαριστηθεί στο τέλος ;)

Sent from my TA-1021 using Tapatalk

• Like 3

Προσωπικά αγοράζω τα είδη του club καθαρά για την οικονομική στήριξη ώστε να συνεχίσει να υπάρχει και μετά για το σχέδιο και την ποιότητα που προφανώς είναι θεμιτά αλλά δευτερευούσης σημασίας, για μένα.

• Like 9