Jump to content

Audi A4 B7: Suspension Modifications


Recommended Posts

ψψψτττ.... τωρα δηλαδη διαφωτιστηκε το ευρυ Α4 Β7 κοινο με το λινκ???

 

1 καφες κ ενα-δυο σαντουιτσακια (γιατι ο τσαμπας λειπει...πηγε βολτα κ στριβει σημερα) κ εξηγω τι δουλευει σε αυτο το πλαισιο κ τι οχι...ποσο πρεπει να ειναι οι γωνιες κ για πιο λογο ..κ γιατι τελικα για να δεις ουσιαστικο κ μετρησιμο αποτελεσμα στο στησιμο πρεπει να πεσει μαρουλλι..με ψεματα δεν στριβει το αμαξι

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι ειδικός για να σχολιάσω,  περιμένουμε από τους ειδικούς ανάλυση ?

 

ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΤΡΙΒΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΡΩΤΑ ,   θα γίνει κανένα σεμινάριο στριψίματος από ειδικούς !!???

να μια πρόταση για το CLUB  (από Σεπτέμβρη)

Edited by metero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στις 4/6/2018 στις 10:39 ΠΜ, Paladin είπε

ψψψτττ.... τωρα δηλαδη διαφωτιστηκε το ευρυ Α4 Β7 κοινο με το λινκ???

 

1 καφες κ ενα-δυο σαντουιτσακια (γιατι ο τσαμπας λειπει...πηγε βολτα κ στριβει σημερα) κ εξηγω τι δουλευει σε αυτο το πλαισιο κ τι οχι...ποσο πρεπει να ειναι οι γωνιες κ για πιο λογο ..κ γιατι τελικα για να δεις ουσιαστικο κ μετρησιμο αποτελεσμα στο στησιμο πρεπει να πεσει μαρουλλι..με ψεματα δεν στριβει το αμαξι

 

Courier δέχεστε για όσους είναι από μακριά; ???

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

εσυ εισαι καρφι για σερρες...κ φαγητο οπου να παμε σουπερ θα ειναι!

On 6/4/2018 at 1:21 PM, metero said:

μιλάμε για κάτι τέτοιο !?????!!!!

 

 

τωρα αυτο ειναι Β5 η δεν βλεπω σωστα?!?!?....ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Paladin οι Σέρρες είναι στολίδι πίστα για ελληνικά δεδομένα αλλά προϋποθέτει χρήμα για καλά λαστιχα-φρενα-αναρτησεις αν πεις να κάνεις χρόνους και όχι να χάνεις τον χρόνο σου... Επίσης θέλει προσοχή γιατί αν φύγεις,θα φύγεις με πολλά και ακόμα και στην καλύτερη που θα πας σε αμμοπαγιδα, όλο και κάτι θα κλαψεις.

Αυτο ειναι Β5 και λογικα 5κυλινδρο σε σειρα ή 6κυλινδρο VR με 4ψηφιο νούμερο hp...

Edited by georgio3gr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, georgio3gr said:

Paladin οι Σέρρες είναι στολίδι πίστα για ελληνικά δεδομένα αλλά προϋποθέτει χρήμα για καλά λαστιχα-φρενα-αναρτησεις αν πεις να κάνεις χρόνους και όχι να χάνεις τον χρόνο σου... Επίσης θέλει προσοχή γιατί αν φύγεις,θα φύγεις με πολλά και ακόμα και στην καλύτερη που θα πας σε αμμοπαγιδα, όλο και κάτι θα κλαψεις.

Αυτο ειναι Β5 και λογικα 5κυλινδρο σε σειρα ή 6κυλινδρο VR με 4ψηφιο νούμερο hp...

 

σερρες παω απο το 2000. Οταν τοτε ο Ολυμπιος μας εδινε τα κλειδια, στηναμε σκηνες στη πιστα για να κανουμε ζεσταμα με την ανατολη (με μηχανες)...δεν υπηρχαν κερκιδες, πιτ box κ τετοια..σοβαρα με το 911ΤΤ μου με cup  (κανονικο βαρος αλλα σωστα στημενο οχι ελαφρωμενο κλπ κλπ) μπηκα το 2009 που εγραψα 1.27 ξερο οταν τα με το 430 δεν μπορουσαν να πανε κατω απο 1.31 ...μετα χρονοι μεχρι 1.25 με μηχανη ...στη καινουργια ασφαλτο που ειναι -2 sec τουλαχιστον δεν εχω πατησει ακομα (γιατι ειχα ανακαλυψει τοτε ενα τρελλο γκομενακι...το οποιο το παντρευτικα τελικα...χαχαχα κ με αποσυντονισε/αποσυντονιζει απο το μοτορσπορτ). Αντιστοιχα με το δικο μου αυτοκινητα τωρα γυριζουν στο 1.25 κ κατω..

 

Ετοιμαζω ομως σοβαρο πισταδικο για χρονους τουλαχιστον 1.15 κ κατω

 

εχω φυγει highside στην 1 κ προσγειωθηκα στην αμμοπαγιδα ...σηκωθηκα..σηκωσα τη μηχανη κ συνεχισα...ωραιες οι σερρες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε ουστ εσυ :sFi_chucks::chair:...κοιτα να εμφανιστεις σε καμια βολτα κ μετα θα μπορεις να εκφερεις κ αποψη! κ μην ανεβαζεις Β5 βιντεακια :sSig_banned:σε Β7 thread....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, metero said:

Β5 ήταν !!!???:icon_turbo:  βόλτα !!?? γιατί με κάλεσε κανένας!!??? :Laie_28:

ολες τις βολτες τις βαζω στις ανεπισημες μελων...οι αλλοι πως τα βλεπουν?!?!?!...κ ερχονται?!

Edited by Paladin
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2018 at 5:18 PM, metero said:

είμαι παράξενος θέλω  ιδιαίτερη πρόσκληση :hehe:

Αύριο βόλτα Σούνιο....για να σε δω..Άντε δες το ποστ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.