Jump to content

Πρόβλημα σε αυτόματο σασμαν α4 1995


Recommended Posts

Καλησπέρα μία βοήθεια θα ήθελα έχω ένα audi a4 1995 αυτόματο και ξαφνικά μπήκε το σασμαν σε πρόγραμμα κινδύνου δηλαδή ρίχνει μόνο την Τρίτη. Το βιβλίο γράφει ότι πρέπει να πάει συνεργείο audi ξέρει κανείς το λόγο είναι μεγάλη ζημιά;;

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το κοιτάξεις άμεσα μπορεί και να γίνει μεγάλη ζημιά. Έχεις δει τι βλάβη βγάζει στον εγκέφαλο;;;; 

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάει σε 2 3 συνεργεία και δεν έβγαλαν άκρη αύριο πάω αντιπροσωπεία Ευχαριστώ για Τις απαντήσεις σας θα επανέλθω με νέα απο αντιπροσωπεία 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις παρέλαβα το αυτοκίνητο απο gratsias μεσογειων Τελικά μου είπαν ότι είναι ο εγκέφαλος του σασμαν κωδικός βλάβης 01N927733BA Το πρόβλημα είναι ότι η audi πλέων Δεν βγάζει καινούργιους τέτοιους εγκεφάλους μόνο μεταχειρισμένο η κάποιος που να τούς επισκευαζει γνωρίζει κανείς αν εδώ Στην Ελλάδα υπάρχει κανείς που τούς επισκευαζει 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Αγγελόπουλος παναγιω said:

Παιδιά μόλις παρέλαβα το αυτοκίνητο απο gratsias μεσογειων Τελικά μου είπαν ότι είναι ο εγκέφαλος του σασμαν κωδικός βλάβης 01N927733BA Το πρόβλημα είναι ότι η audi πλέων Δεν βγάζει καινούργιους τέτοιους εγκεφάλους μόνο μεταχειρισμένο η κάποιος που να τούς επισκευαζει γνωρίζει κανείς αν εδώ Στην Ελλάδα υπάρχει κανείς που τούς επισκευαζει 

Αυτός είναι ο κωδικός εγκεφάλου. :)

 

Προσωπικά θα ρωτούσα αντιπροσωπεία ποιός ήταν ο τελευταίος κωδικός εγκεφάλου που είναι συμβατός με το αμάξι σου ώστε να τον έψαχνα ebay.

Επίσης ψάχνοντας στο ebay.de δε βρήκα κάτι που να βγάζει ακριβώς με αυτον τον κωδικό (βγάζει ένα με ΒΒ στο τέλος, είναι διαφορετικό? δε λέει και ο πωλητής σε τι αμάξια κάνει - μπορείς να του στείλεις μήνυμα βέβαια)

 

Εναλλακτικά μπορείς να περάσεις από ανταλλακτικάδικα (που έχουν μεταχειρισμένα/ από τρακαρισμένα πχ) και να βρεις αυτό που ψάχνεις. 

Ίσως και να σου δώσει και κάποια εγγύηση (πχ δε θα είναι χαλασμένο!)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.