Jump to content

multimedia οθονη προβλημα αναλυσης οθονης


Recommended Posts

καλησπερα.εχει καποιος τοποθετησει οθονη 8*8 ιντσων η αλλη  σταθερη σε α3 8v 1,6 του 2015  και αντιμετωπιζει προβλημα (διπλη εικονα η κομμενη εικονα)  στην απεικονιση ΜΟΝΟ του εργοστασιακου μενου??λογω  αναλυσης οθονης απο το ΜΙΒ  400*234 που πηγαινει σε οθονη 1480*480 καμια ιδεα?     

Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει οθόνη 10,25 ίντσες από την Rsnav λειτουργεί σαν Android.
Αυτό που εγκατάστησες είναι μόνο οθόνη? Αν ναι τότε γιαυτό σου βγάζει 2 ίδιες οθόνες γιατί το αυθεντικό mmi σου δεν υποστηρίζει μεγαλύτερη ανάλυση 68039afad5fdd33e9b76e05bc37667c0.jpg

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα HRAKLHS εχω εγκαταστησει την IQ-AN9295 GPS  8*8  με αναλυση 1280*480 και η οθονη  δουλευει τελεια  (android ,εφαρμογες, Χειριστηρια)μονο το εργοστασιακο μενου το εμφανιζει διπλο μικρο η κομμενο οτι αλλαγη και να κανω απο τις ρυθμισεις....original dpi που εχει .Η δικια σου τουλαχιστον δουλευει σωστα στο μενου audi ...λυπαμαι τα λεφτα που εδωσα... 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το rsnav έχει ρύθμιση στην κανονική ανάλυση του mmi η να το δείχνει σε όλη την οθόνη. Πόσο σου βγήκε αν επιτρέπεται, εμένα με blackfridays στα 590 με dash camera και adas drive και κάμερα οπησθοπορειας 590 μαζί με εκτελωνισμό.

Δεν είμαι ευχαριστημένος από τον ήχο όμως θέλει ρυθμίσεις αλλά για τα λεφτά του καλο είναι το επέλεξα γιατί έχει καλό after sales support

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου πηγε στα 710 με καμερα οπισθοπορειας και χρειαστηκα και ενα φιλτρο για την καμερα, ο ηχος μου στο usb εχει χαμηλοτερη ενταση και θελει να το ανοιξεις παραπανω.ειχε συμφωνα με την εταιρια που τα εισαγει  αντροιντ 9,  και επειδη   σπαστικα με τισ ρυθμισεισ της οθονησ που εχει ,προσπαθησα να του κανω απντειτ και πηγε στα  ανδροιντ 10 ....οταν ομωσ κανω ελενχο του λειτουργικου με καποιεσ εφαρμογεσ απο το play μου βγαζει 8.1 ορεο και ονομα συσκευησ letv  μοντελο max365 κατι τετοιο.....χαχα πιασε αυγο και κουρευτο τσαιναταουν.το μενου του μοιαζει με τα tafio realmedia .de τα οποια οπως εχω δει πιο προσεχτικα  μαζι με τα rsnav πρεπει να ειναι τα πιο αξιοπιστα σε σταθερη οθονη.εχεισ καμια φωτο απο το μενου του rsnav?audi

Link to comment
Share on other sites

Το φίλτρο τι κάνει μου το είπαν και εμένα αλλά δεν το πέρασα λειτουργεί καλά η κάμερα το μόνο πρόβλημα της είναι ότι δεν έχει σωστό calibration αν δεις την φωτογραφία οι κίτρινες γραμμές δεν είναι σωστά και τους έστειλα Mail. Ένα αλο θέμα το Android auto είναι σπαστικό δεν λειτουργεί σωστά θα μου πεις η μονάδα από μόνη της είναι Android δεν το πολύ χρειάζομαι άσε που έχω βάλει sim κάρτα και έχω δεδομένα και κλήσεις.
565d254ae448689ce043162b2577faae.jpg

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1975068649_IMG_20201117_131454825_HDR(4).thumb.jpg.e52e9fc00afa144112cfd3a973273cdc.jpg
Το έχω και εγώ αυτό το μενού αλλά με την αναβάθμιση που έκανα μοιάζει όπως τα νέα audi εχω 2 επιλογές σαν αυτό που έχεις και σαν αυτό που σου έχω στείλει στην πρώτη φωτογραφία ή αλλιώς υπάρχουν και launcher που κάνεις custom
Ότι σου άρεσε

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.