Jump to content

Πρώτη φορά οδική...


Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά για τις μέρες! Χθες το βράδυ μετά από χαλαρή έξοδο ξεκίνησα να φυγω και μετά από 3-4 χιλιόμετρα άκουσα θόρυβο από κάτω κάτι σαν πλαστικο να τρίβεται σε μέταλλο..  Πήγαινα με 80 όταν άρχισε να ακούγεται και γενικά δεν ειχα ζορίσει το αμάξι εκείνη την ημέρα.. 

Πηγαίνοντας με 20 και αλάρμ για να βρώ να σταματήσω κάπου επειδή ήμουν σε περιφεριακο ,  άρχισαν να ακουγονται από κάτω ισχυρά κοπανηματα και κάτι σαν μαγκωμα πίσω τροχών, χειρόφρενο να σήκωνα έτσι δεν θα έκανε.. σαν να ήθελαν να ξεκολλήσουν οι τροχοί το ένιωθα ένα πράγμα,  ο θόρυβος εκκωφαντικος σαν να έριχναν σφυριες, όταν το έβαλα στην οδική είδα λάδια αλλά δεν μπορώ να διακρίνω από που , οι ταχυτητες μπαίνουν ολες και του έκανα ενα μπρός πίσω και πηγε κανονικά το αυτοκίνητο...  Έχω βγάλει μια φώτο αν κάποιος καταλάβει από που είναι μπας και καταλάβω τι μπορεί να έχει θα ήταν μεγάλη βοήθεια . 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Παρθενικό topic για εμένα! 

Το αμάξι ειναι s3 8p 2008 manual 

Η φώτο μετά από πολυ αποκοπή για να χωρέσει δεν είναι πολύ καλή.. 

IMG_20211029_130519.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να χαιρετησε το τρανσφερ σου, ειναι στα δεξια εκει που ειναι τα λαδια στη φωτο.

 

Βαλβολινες, λαδια τρανσφερ ειχες τσεκαρει?

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε csaris, σχετικά προσφατα κιόλας , είμαι πολυ τυπικός σε οτι αφορά το αυτοκίνητο και γίνονται όλα πριν την ώρα τους, για αυτό είμαι και λίγο στεναχωρημένος είναι η αλήθεια.. Από βδομάδα θα έχω νέα.. Οτι και να έχει αρπάξει εκεί πέρα είναι τσουχτερό....αλλά τι να κάνουμε, υγεία πάνω από όλα! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.