Jump to content

Recommended Posts

Αγόρασα το Audi a4l 2019 πέρυσι. Είναι ένα πολύ καλό αυτοκίνητο με εξαιρετικές επιδόσεις σε όλα τα σημεία. Μόνο ένα πράγμα, χρησιμοποιώ το Mi Note9, το carplay του υποστηρίζει μόνο την Apple, οπότε πρέπει να αγοράσω ένα άλλο Apple 12, επειδή το σύστημα πλοήγησης που συνοδεύει το σύστημά του δεν είναι πραγματικά τόσο εύκολο στη χρήση, εξακολουθώ να είμαι συνηθισμένος να με χρησιμοποιεί στο τηλέφωνο. Τώρα τελικά συνέδεσα το Audi μου και το νέο μου Apple 12, αλλά το πρόβλημα ήρθε. Μια μέρα πάρκαρα το αυτοκίνητό μου στο πάρκινγκ του εμπορικού κέντρου, επειδή το τηλέφωνο ήταν συνδεδεμένο στο καλώδιο USB, μετά ξέχασα να το βγάλω και δεν μπορούσα να βρω τόσο το αυτοκίνητό μου όσο και το iPhone μου όταν επέστρεψα. Πραγματικά χρειάστηκε πολύς χρόνος για να τα ανακαλύψω, οπότε θέλω πραγματικά να αγοράσω έναν ασύρματο προσαρμογέα για να αντικαταστήσω το καλώδιο USB μου. Για το ασύρματο dongle carplay, έχω ακούσει για serveral μάρκες όπως cplay2air, ottocast, carlinkit κ.λπ. Το έχει αγοράσει κανείς στο παρελθόν; Μπορεί κανείς να το προτείνει; σας ευχαριστώ όλους!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι, χρησιμοποιώ συνεχώς το καλώδιο USB, αλλά νομίζω ότι είναι εντάξει. Απλώς εκνευρίζομαι που το "my audi" μου δεν μπορεί να συνδεθεί, οπότε δεν μπορώ να δω πού είναι το αυτοκίνητό μου. Αλλά αυτό που είπες "δεν μπορώ να συνδεθώ ασύρματα" είναι επίσης ένα πρόβλημα. Μην ξεχάσετε να μας το πείτε αφού το αγοράσετε και το χρησιμοποιήσετε. Στη συνέχεια, θα εξετάσω εάν θα αγοράσω έναν προσαρμογέα και για το Audi A3 μου ή όχι. χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.