Jump to content

Project RS2 - RS2


Recommended Posts

σωστη μετατροπη

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία προσθήκη,

 

αριστερή πλευρά 18αρες δεξιά 17αρες. 225 λάστιχο σε όλα αν και παίζει να το πειράξω και αυτό. Αντιστάθμιση των σινεμπλοκ. Θα σας πω τις εντυπώσεις σύντομα 17a4fa80b5de22ab6070019fd3de9171.jpgd88e189b5cc60f770e4b639b7090b916.jpg

 

 

 

 

κατσε ρε γιατρε γιατι εσυ θα με τρελανεις !μη μου πεις ότι θα βγεις ετσι στο δρομο ,αριστερα τις 18άρες και δεξια τις 17άρες ? γιατι με τα κόλπα με τα σινεμπλόκ σε έχω ικανό...

Στο τέλος θα σου στείλω δύο δεξια bilstein Pss9 να δοκιμάσεις το στριψιμο με τα σκληρα σινεμπλόκ  χαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα το πάω και πιο extreme γιατί σκέφτομαι ότι στις 18αρες θα βάλω 245 λάστιχο και όχι 225.

Σκέψου το, στη μεριά μου έχω μαλακά σινεμπλοκ, και 18αρες. Άμα βάλω και 245 θα κρατάει καλύτερα πιστεύω

Link to comment
Share on other sites

οκ στείλε μου διευθυνση να σου στειλω και τα δεξια αμορτισέρ . θα στα φέρει ένας φίλος μου παπάς που θα σε διαβάσει τσάμπα :sHa_hehe:

από δω το πάς από κει το φέρνεις όλο και πιο στοκ το εργαλείο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στη φωτο. Μοιαζει παντως η παρα πολυ οριακό ή λάθος το οφσετ.Οπτικα πάντως είναι σουπερ η 18ρα

σε ποια διάσταση λάθος το offset?
Link to comment
Share on other sites

Και στις 2 φωτο στους πισω τροχούς...αλλα μπορεί να είναι η γωνία λήψης της φώτο...οπότε να λεω μπούρδες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι όπως είναι αυτό μοιάζει, αλλά παρά το γεγονός ότι η δεξια είναι η εργοστασιακή και η αριστερή aftermarket και στις 2 είναι σωστό. Σωστή η παρατήρηση σου ομως!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Doc άσε τα τρελά και βάλε μια τετράδα ίδια ζάντες σε διάσταση ( Θεέ μου τί γράφουμε!!!!!! )  και μην το κάνεις το αμάξι πανηγύρι......και οι δύο είναι όμορφες. Διάλεξε ποιά θές και βάλε τετράδα....πάνε κάτσε μέσα όταν θα το κάνεις ευθυγράμμιση και βγές δοκιμή....

Edited by Dikonou
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα όταν το πήρα τράβηξα μια εκκίνηση με αντιλαγκ, και αφησα κάτι ροδιές στο δρόμο με τα 4 που ήταν ευθείες. Αυτό δεν είναι η ευθυγράμμιση?

 

Sent from my SM-P550 using Tapatalk

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα πατέντα για να ανακουφίζει τις αναθυμιάσεις από το καπακιον83db29c22f4bde619f9273dc82c91ffb.jpg

 

Το μόνο νον στοκ πραμα

Edited by A80Avant
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

σιγα τις αναθυμιασεις από το μαμα τουρμπο, αντε να βγάλει λιγο λαδιλα όσο κραταει η ... μπριζόλα του μπαρμπα μητσου στα καρβουνα...

σωστός???

Edited by mariosA4
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ρε συ, είναι τόσο ευαίσθητη σε νερά που το φοβάμαι. Δεν πετάω καμία οδοντόβουρτσα πλέον μπας και μπορέσω να τα καθαρίσω σιγά σιγά τα διάφορα σημεία.

 

άσχετο, το σόρρυ που ρίχνουν για τον καθαρισμό στις ζαντες κάνει και για το μοτέρ?

Link to comment
Share on other sites

Μπιλυ με αφρό και ζεστό νερό και κάλυψη καλωδιώσεων. Αλλιώς πάρε την οδοντόβουρτσα του κάβουρα (πρέπει να χει καμια δεκαριά)

 

 

Δημήτρης

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι τώρα ως στοκ καταφευγεις στην λύση του ελαφρωματος.

 

Τι το θες το στοκ οεοοοοο!!!

για το εγκεφαλάκι (κουτάκι γκρι) είναι stock?

Link to comment
Share on other sites

ποιο ειναι αυτο? έχει 3 εγκεφάλους το αμάξι. απλά πράγματα.

Βασίλη τι τους θες τους τρεις. Έναν για κάθε πρόγραμμα ξεφτίλα. Βάλε ένα πρόγραμμα και πέτα τους άλλους. Θα ελαφρωσεις αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.