Jump to content

ΕΠΙΣΗΜΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΤΟ MAX POWER


KAPSALISS

Recommended Posts

Εδώ μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή στην επίσημη φωτογράφιση της λέσχης απο το περιοδικό MAX POWER .

Εγω θα ειμαι εκει . Πιστευω και οι περισσότεροι απο εσάς. :)

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Η ημερα της φωτογραφισης αλλαξε. Θα γινει την ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/2005 και ΩΡΑ 19:30 στο Parking του Cafe OLYMPICO , διπλα στο Σ.Ε.Φ. Παρακαλουμε τα μελη να δηλωσουν ξανα συμμετοχη και ζητουμε συγγνωμη για την αναστατωση .

 

Ευχαριστουμε .

Edited by Soki
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Φωτογραφιση στο ΜAX POWER?????????

Δεν νομιζω να θελει και ρωτημα.....ειμαι μεσα με τα μπουνια!!!!!Θα ξεκινησω απο τωρα να γυαλιζω το τουτου μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή στην επίσημη φωτογράφιση της λέσχης απο το περιοδικό MAX POWER .

Εγω θα ειμαι εκει . Πιστευω και οι περισσότεροι απο εσάς. :)

καλα εννοειται οτι θα ερθω για την φωτογραφιση.ενα φτερο εχω χτυπημενο ομως και ελπιζω να ειναι ετοιμο μεχρι τοτε.περιμενω απαντηση φιλε μου καπσαλη.σου εστειλα και το κινητο μου οπως μου ειπες σε pm.αντε να μας δουν τα φλας της δημοσιοτηταςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω φυσικα.

παιδια ειπα και εγω μεσα αλλα δεν ηξερα οτι ειναι της Αγιας Αικατερινης.σε αυτη την περιπτωση αν και το θελω οσο τπτ αλλο δεν θα μπορεσω να ειμαι εκει.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θα σας δωσουν κανα φραγκο να το βαλουμε στο κλαμπ δεν χρειαζετε να τους δινετε τζαμπα θεματα!!!!Πατε να κανετε κανα meeting φωτογραφιστε τα τουτου και βαλτε τα στην σελιδα μας ;)

Link to comment
Share on other sites

που εισαι ΤΟΜ ,χαθηκες.εαν διαβασεις την ανακοινωση θα δεις οτι ειναι 25/11 και ημερα παρασκευη στις 7:30 το απογευμα.

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφωνικα δηλωσε συμμετοχη ο Σπυρος Ρ. και με PM το μέλος stegnos. :)

Για να μαζευομαστε..... :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια ενοειται πως και εγω ειμαι μεσα μονο που δεν ξερω ποτε ειναι.. :P

 

Ελπίζω αυτή την φορά να έρθεις με το αυτοκίνητό σου όμως ε???

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Η ημερα της φωτογραφισης αλλαξε. Θα γινει την ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/2005 και ΩΡΑ 19:30 στο Parking του Cafe OLYMPICO , διπλα στο Σ.Ε.Φ. Παρακαλουμε τα μελη να δηλωσουν ξανα συμμετοχη και ζητουμε συγγνωμη για την αναστατωση .

 

Ευχαριστουμε . :)

 

Η αλλαγη της ημερας εγινε σε συνενοηση με το περιοδικο για τους κατωθι λογους :

 

1. Την Παρασκευη ειναι ανοιχτα τα καταστηματα αρα πολλα μέλη θα δουλευουν.

2. Την Παρασκευη ειναι της Αγίας Αικατερινης , αρα πολλοι ειναι λογικο να εχουν κοινωνικες υποχρεωσεις.

 

Πιστευω να συμφωνειτε ολοι. :)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως πρεπει να κανονισουμε ομαδικο γυαλισμα???χαχαχαχα

είμαι μέσα, ειμαι μεσα, όπου και αν το κανετε οτι και αν γινει ο κόσμος να χαλασει ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι

μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα ειμαι μεσα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.