Jump to content

8η συνάντηση Μελών Θεσσαλίας


Thomas-1.8T

Recommended Posts

Καταρχήν ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά,που έδωσαν το βροντερό παρών τους :bravo:

Χάρηκα πολύ που γνώρισα τον Δημήτρη (dimmm) από κοντά,την Ντία με το καθαρό Α3 :thumbsup:

και ξαναβρεθήκαμε με τον Γιώργο (mayrosA3)

Τέλος,η φετινή μεταγραφή και η πρώτη με τα μέλη Θεσσαλίας (εντός) sakis_tdi :party3:

 

Στον καφέ,το κλίμα γνωστό.Τα πειράγματα έδιναν και παίρνανε και το γέλιο δεν σταματούσε.

(το μόνο "άσχημο" ήταν,του ότι δεν είχαμε την δυνατότητα να τα πούμε με όλους όπως θα θέλαμε)

Με ποιον να πρωτομιλήσεις???

Η φαεινή ιδέα ήταν το να πάμε για καρτ....

Αν υπήρχε κάποιος με πρόσβαση στην έκδοση διπλωμάτων,θα ανακαλούνταν πολλά (όλα) :new_lol:

Ποιο πολύ με συγκρουόμενα έμειαζαν,παρά με κάρτ :P

Σπασμένα ψαλίδια,πηδούσαν αναχώματα,ίσια δεν πήγαινε κανείς :S

 

Έχω τόσα πολλά στο μυαλό μου να πω,που είναι πολύ φρέσκα και θα πρέπει να ηρεμήσω λίγο,

να τα ξεδιαλύνω και θα επανέλθω.

Φως πάντως θα δώσουν οι φώτο...

 

Μία για πρόγευση...

 

post-1378-1234114303_thumb.jpg

Edited by Thomas-1.8T
Link to comment
Share on other sites

:unsure::unsure:ΤΙ????? ΔΕΝ ΕΒΡΕΞΕ ?????????????????????? :thumbsup::D:P

 

Ετσι ετσι να μεγαλωνει η Παρεα!!!!!!!!!!!!! Περιμενουμε κα αλλες φωτοοοοοοοοοοοοο :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:unsure::unsure:ΤΙ????? ΔΕΝ ΕΒΡΕΞΕ ?????????????????????? :thumbsup::D:P

 

Ετσι ετσι να μεγαλωνει η Παρεα!!!!!!!!!!!!! Περιμενουμε κα αλλες φωτοοοοοοοοοοοοο :thumbsup:

Μάνο μολάμε για τρελό ήλιο.Με πουκαμισάκι ήμασταν και κοντομάνικα (μέχρι κάποια ώρα βέβαια)

 

ααα!!! αν δει κανείς τον Άγγελο,πείτε μου να σταματήσω να τον ψάχω... :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ΕΕ Θωμακο δεν τα λες ολλα οτι ειναι η μανδικη μερα που πηρεσ πορτοκαλαδα χαααααααααααααχχχχχαχαχααα :haha4: :haha4: :P::dansen::thumbsup::P

Link to comment
Share on other sites

Μάνο μολάμε για τρελό ήλιο.Με πουκαμισάκι ήμασταν και κοντομάνικα (μέχρι κάποια ώρα βέβαια)

 

ααα!!! αν δει κανείς τον Άγγελο,πείτε μου να σταματήσω να τον ψάχω... :hysterical::hysterical::hysterical:

 

Λογικό να μην βρέξει αφού τραβήξαμε όλη την βροχή της Ελλάδας στην πάτρα και έγινε χαμός... :new_lol:

Μπράβο παιδες περιμένουμε φωτογραφίες..... :bravo:

Link to comment
Share on other sites

ΕΕ Θωμακο δεν τα λες ολλα οτι ειναι η μανδικη μερα που πηρεσ πορτοκαλαδα χαααααααααααααχχχχχαχαχααα :haha4: :haha4: :P::dansen::thumbsup::P

χαχαχα λες και πήγαν τα καπή εκδρομή είμασταν στην πίστα.

Οι μισοί πίναν βυσινάδα και οι άλλοι μισοί περτικαλάδα :new_lol:

Άντε ωρε μαθουσάλες :haha4:

Υπάρχει και φωτό με το συγκεκριμένο...συμβάν

Edited by Thomas-1.8T
Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε παιδια, παντα καλα να περνατε, ετσι σας βλεπουμε εμεις εδω και ζηλευουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε μάγκες,είμαι σίγουρος οτι περάσατε τρελά. :thumbsup:

Ενα μεγάλο μπράβο σε ολους σας & ιδιαίτερα στον ''πρόεδρο''-καραφλό κεφάλι(Θωμά)

για την όλη οργάνωση του event. :new_thumright:

Πάτε για άλλα,καλύτερα λέμεεεε.

Link to comment
Share on other sites

Καλά ήταν μωρέ δε βαριέσε!!!!!!!

Θωμά θέλεις κούρεμα

Guss φιλαράκι όχι άλλο κάρβουνο ( γελάω ακόμη με το φλούρί και την πίτα ) angel!!!!!!!! :knife:

Να και ο Τρύφων Σαμαράς των φαλακρών :new_lol:

Μου έχασες και τα γυαλιά,ξέχασες και το δώρο σου στο αμάξι μου... :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Μου έχασες και τα γυαλιά,ξέχασες και το δώρο σου στο αμάξι μου... :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Τι να σου πω ρε Θωμά!!!!!!!!!!!

 

Χαλάλι σου και τα γυιαλιά και ο σκούφος σου μαζί....

Ειπαμε χαραμίζεσε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λαρισα αποτι εμαθα ειχε τρελλο ηλιο.Σε αντιθεση με το περτουλι που ημουνα εφαγα τρελλο χιονονερο.θωμα το μυαλο μου παντως αν και απων ηταν στην συναντηση.ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι εκει. :D

Link to comment
Share on other sites

Θωμα που ειναι η φωτο??? Θελουμε αποδειξεις!!!! :P:speak_cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ολα ηταν σουπερ ,χαρηκα πολυ που σας γνωρισα!!!! Ελπιζω να το επαναλαβουμε και να ειμαστε ακομα περισοτερα ατομα ,αν και ετσι ειμασταν πολυ καλα ,πολυ γελιο και βαβουρα με τα audakia μας........ :biggrinthumb:

 

Οταν εχεις τον θωμα να οργανωνει ολα ειναι σουπερ :speak_cool: :speak_cool: :speak_cool:

Link to comment
Share on other sites

που ειναι φωτο ρε να δειξουμε ποσο γρηγοροι ειμαστε στα καρτ οδηγωντας με το ενα χερι και με το αλλο να τρωμε σαντουιτς(και να κανουμε και αναποδο τιμονι στις στροφες...) :biggrinthumb::D

Link to comment
Share on other sites

που ειναι φωτο ρε να δειξουμε ποσο γρηγοροι ειμαστε στα καρτ οδηγωντας με το ενα χερι και με το αλλο να τρωμε σαντουιτς(και να κανουμε και αναποδο τιμονι στις στροφες...) :biggrinthumb::D

Που το βρήκες εσύ το σαντουιτσάκι ρε?

Εμάς στην απ'έξω ε!!! χαραμοφάη :new_lol:

Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες εσύ το σαντουιτσάκι ρε?

Εμάς στην απ'έξω ε!!! χαραμοφάη :new_lol:

 

ολοι εκει ηταν!! φαγανε και οι αλλοι(αποστολη κλπ..) εσυ που ησουν παλι???

αλλα να μου πεις εδω ημουν διπλα σου και δεν με ειδες και φωναζες αγγελε που εισαι ρε!!!! :P:P

Link to comment
Share on other sites

ολοι εκει ηταν!! φαγανε και οι αλλοι(αποστολη κλπ..) εσυ που ησουν παλι???

αλλα να μου πεις εδω ημουν διπλα σου και δεν με ειδες και φωναζες αγγελε που εισαι ρε!!!! :P:P

xaxaxaxa το σκεφτόμουν μετά και γελούσα μόνος μου :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Δεν μιλούσες τρελή,με άφηνες να φωνάζω :new_lol:

Τι σκηνή ήταν αυτή ρε φίλε?

Ήθελε βιντεάκι αυτό χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.