Jump to content

9η συνάντηση μελών Θεσσαλίας 2/3/09


Thomas-1.8T

Recommended Posts

Η συνάντηση βέβαια έγινε και μεγάλη επιτυχία! Τι και αν ήταν σε επιφυλακή ο θωμάς, τι και αν ξεκίνησα απο Χορευτό και είχα ταξίδι, ο κόσμος όλος γύρισε, εμεις συναντηθήκαμε! Τσακίσαμε τα καημένα τα τσιπουρακια στη παραλία στο Βόλο και μετά πήγαμε στις Μηλιές στο Πήλιο!

Τρελή παρέα, πολύ πλάκα και βέβαια γνωρίσαμε και τον guss που μας έδειξε και το απίστευτο Q5 το οποίο είναι απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!

 

Να ευχαριστήσουμε τα παιδια για την φοβερή παρέα, και τους περιμένουμε πως και πως στην Αθήνα!

 

ΦΩΤΟ αναμένονται !!!!

Edited by L3g3nd
Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστούμε κατ'αρχήν τον Book με τα κονέ του,που είπιαμε τα τσιπουράκια μας :party2:

Η παρέα κλασική τρέλα Audi Sport Club.

Χάρηκα ιδιαίτερα που είδα μετά από καιρό τα παιδιά από Αθήνα,αν και όχι όλλους...

Οι ποιο τυχεροί(η) :D έκαναν και έστω μια μικρή βόλτα με το θηρίο.Εγώ όχι :cry:

Δεν με χαλάει βεβαίως,γιατί το επόμενο ραντεβού που κλείστηκε Αθήνα,θα το κατεβάσω εγώ (Ακούς Gus :P )

 

aaa!!! Ευτυχώς αυτή η φορά ήταν "αναίμακτη" :new_lol::new_lol::new_lol:

 

Ευχαριστώ παίδες,για την υπέροχη Καθαρά Δευτέρα που μου χαρίσατε :new_thumright:

 

Υ.Γ και ο LG μεγάλωσε :D

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστούμε κατ'αρχήν τον Book...

 

 

Δεν λες πάλι καλα που ήταν κλειστές οι πόρτες γιατι την Παυλίνα 8α την ψάχνατε σαν τον Παλαιοκώστα :hysterical: :hysterical:

8α το γύριζε πίσω με 30.000 χιλιόμετρα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν λες πάλι καλα που ήταν κλειστές οι πόρτες γιατι την Παυλίνα 8α την ψάχνατε σαν τον Παλαιοκώστα :hysterical: :hysterical:

8α το γύριζε πίσω με 30.000 χιλιόμετρα!

Γιατί νομίζεις ότι έκανε γύρο από το κτήριο?

Μέρος να την κοπανήσει έψαχνε :new_lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν και ήμασταν λίγο στριμωγμένα στο τσιπουράδικο πιστεύω ότι η καλή παρέα μετρούσε πάνω από όλα .Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά για την καταπληκτική Καθαρά Δευτέρα που περάσαμε στο Βόλο, το Θωμά που παράτησε τη δουλειά του για να μας δει, τον Πάνο και την Παυλίνα με τον μικρό στο καρότσι (η οποία ήταν πιο φρέσκια από ποτέ -sorry Legend- ) τον Τίμο και την Στέλλα που ήρθαν από Αθήνα και τον GUSS με τα όμορφα κορίτσια του , αν και στο τέλος μας “φόρτωσε” με το νέο του Q5 .Εύχομαι στο μέλλον να έχουμε ακόμη καλύτερες συναντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.