Jump to content

Συνάντηση AUDI SPORTS CLUB


KAPSALISS

Recommended Posts

Θα προσπαθησω και εγω. Αν δεν προκυψει τιποτα λογω αποστασης

(πατρα) θα ειμαι εκει.

 

Να έρθεις για να συζητήσουμε και για το group buy :new_thumright:

όπως ελπίζω να έρθει και ο sotos απο πάτρα, θα μας πει την δευτέρα που θα μπει στο internet...

Edited by Soki
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον......

Οι κάτωθι

dpan(2)

Motorbreath

Soki

Kapsaliss(2)

Aristos(2)

Aquman(2)

Adui(2)

Nikolakis(2)

Toyotomi(2)

Τom

ΤάσοςΑ4

Lefteris

Tasosa4

Legend(?)

rigas(?)

 

δηλωνουμε υπευθυνα οτι θα συμμετεχουμε στην συναντηση του AUDI SPORTS CLUB :P:D Ποιος αλλος??? Για να βλεπω χερακια :P:D:whoohoo:

Edited by KAPSALISS
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον......

Οι κάτωθι

dpan(2)

Motorbreath

Soki

Kapsaliss(2)

Aristos(2)

Aquman(2)

Adui(2)

Nikolakis(2)

Toyotomi(2)

Τom

ΤάσοςΑ4

Lefteris

Tasosa4

Legend(?)

rigas(?)

Isobitis(2)

vatanen

leone1968

s2abt

 

 

δηλωνουμε υπευθυνα οτι θα συμμετεχουμε στην συναντηση του AUDI SPORTS CLUB :P:D Ποιος αλλος??? Για να βλεπω χερακια :P:D:whoohoo:

 

έτσι,μην ξεχνιόμαστε......

Edited by Soki
Link to comment
Share on other sites

Την ίδια μέρα έχουμε συνάντηση και το Audi S3 Club, η οποία συνήθως μας οδηγεί αργά το βράδυ προς τα έκει για... παιχνιδάκια.... Για να βρεθούμε λίγο...

 

ναι μικε, να τα πουμε...s2abt, για έλα και συ... να σε δούμε να σε χαρούμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...! Λέω να ερθω και εγω αυριο να σας γωωρίσω κ εγώ ο νέος κ θα έχω κ έναν φίλο μου μαζί με ένα Α4..! Οπότε αν είναι εύκολο 2 θεσούλες κ για εμένα παρακαλώ....

Link to comment
Share on other sites

και συνεχίζουμε........

 

Λοιπον......

 

-dpan(2)

-Motorbreath

-Soki

-Kapsaliss(2)

-Aristos

-Aquman(2)

-Adui(2)

-Nikolakis(4)

-Toyotomi(2)

-Τom

-ΤάσοςΑ4

-Lefteris

-Tasosa4

-Legend(?)

-rigas(?)

-Isobitis(2)

-vatanen

-leone1968

-s2abt

-dimitris(2)

-aggelisA3(2)

-Γιαννης

-παρης (2)

 

 

....η παρέα μεγαλώνει!!

Ελπίζω να μας χωρέσει το flocafe,αλλά στην τελική έχουμε και τον παιδότοπο που υπάρχει στα Goody's ε?...χαχαχαχα

Edited by Soki
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...! Λέω να ερθω και εγω αυριο να σας γωωρίσω κ εγώ ο νέος κ θα έχω κ έναν φίλο μου μαζί με ένα Α4..! Οπότε αν είναι εύκολο 2 θεσούλες κ για εμένα παρακαλώ....

 

Με το καλό να έρθεις φίλε μου να σε γνωρίσουμε απο κοντά και να σου μεταδώσουμε τον ιό της τρέλας που κουβαλάμε....τα λέμε εκεί λοιπόν!!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να σας υπενθυμίσω Τα τηλέφωνα επικοινωνίας : 6948 91 84 70 & 6977 520 730. Να τα έχετε μαζί σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε το καφέ ή να μας ενημερώσετε σε περίπτωση που καθυστερησετε!

Link to comment
Share on other sites

Για τα μέλη της Αττικής να θυμίσω οτι σήμερα καλό είναι να έρθετε στην συνάντηση εκτος απο να ανταλλάξουμε τις ευχές και απο κοντά και να τα πούμε, θα έχετε την δυνατότητα να δοκιμάσετε και τα μπουφάν του Audi Sports Club ετσι ώστε να καταλήξουμε στα νούμερα.....Οπότε προσπαθήστε να δηλώσετε παρών!

Αντε γιατί μου έλειψε η τρελοπαρέα...

 

Για τα μέλη εκτος Αθηνών ισχύουν αυτά που είπαμε, θα αποσταλούν και σε περίπτωση που δεν σας κάνουν θα αντικατασταθούν.

Edited by Legend
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσα να ερχομουν αλλα δυστυχως εχω το μαγαζι (λειπει και ο συνεταιρος ταξιδι). Βγαλτε καμια φωτο να δουμε και εμεις οι κακομοιροι. Καλα να περασετε παιδια.

Edited by Legend
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσα να ερχομουν αλλα διστοιχως εχω το μαγαζι(λειπει και ο συνεταιρος ταξιδι). Βγαλτε καμια φωτο να δουμε και εμεις οι κακομοιροι. Καλα να περασεται παιδια.

 

Δεν είναι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία συνάντηση αυτή, θα μπορέσεις στην εκδρομή η σε άλλες :speak_cool:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: Ωραια και μονο στην ιδεα πορωνομαι...

Ελπιζω στην επομενη :whoohoo: να ειμαι εκει!

Edited by Legend
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: Ωραια και μονο στην ιδεα πορωνομαι...

Ελπιζω στην επομενη :whoohoo: να ειμαι εκει.

...μέχρι τότε πήγαινε να δεις φωτογραφίες απο την 1ή μας συνάντηση ( http://forum.audisportsclub.gr/index.php?a...y&cmd=sc&cat=11 )

Edited by Legend
Link to comment
Share on other sites

Η συναντηση sto Flocafe Αγ.Στεφανου εγινε με επιτυχια και η προσελευση των μελων ηταν μεγαλη , ευχαριστουμε ολα τα μελη για τη συμμετοχη τους και κυριως τα νεα μελη:)

 

Τις εντυπωσεις σας μπορειτε να τις καταθεσετε εδω

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.