Jump to content

προγραμμα gt innovesion.......


Recommended Posts

Καλησπερα απο θεσσαλονικη..Εδω και 7 μηνες ειμαι κατοχος του α4 β8 160 ps και αρχεισα να ψηνωμαι για παραπανω ps.Πειρα τηλ. στηv gt innovesion και μου ειπανε για 205ps.... 33 poπη...{500 euro μονο}""""το εχει βαλει καποιος...για λετε για λετε....... thnx AAAAAAAAAA Θελω να βαλω και air panel της k&n μου ειπανε 82 ευρω

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Γεια σου φιλε μου.τα λεφτα ειναι καλα για το προγραμα και τα αλογα.40 με 45 δινουν οι περησοτεροι.Το μερος που λες δεν το γνωρηζω!οσο για το πανελ τοσο εχει και ειναι μια καλη σηγουρη λυση.

Link to comment
Share on other sites

Η gt.... εχει εδρα τη θεσσαλονικη... τωρα τι κανουν απο θεμα δουλειας δεν ξερω...

[/qu

και εγω αυτο θα βαλω φιλε μου το εχουν δυο φιλαρακια μου σε 1.8 τσι και τα αμαξια σχιζουν μαζι με περειφερειακα (εξατμησεις 70φ εισαγωγη αερος και intercooler απο s3 τους εβγαλαν 243 αλογα πανω σε Α3 μιλαω τωρα )

Link to comment
Share on other sites

σε πρωτη φαση θελω μονο το προγραμμα και φιλτρο κ&n ...... να βαλω air panel η εξωτερικο

Μην βαλεις πιο ελευθερο φιλτρο μεσα στο φιλτροκουτι!

Δεν θα δεις καμια διαφορα, τσαμπα τα λεφτα! Φοραω και εγω στο ιδιο αμαξι και τωρα θελω να βαλω εισαγωγη ελευθερη!

Link to comment
Share on other sites

Τι μαρκα να βαλω και ποιο? :huh: ......Πανω κατω το κοστος.....

Και εγω το ψαχνω ακομα...........

Αλλα μου φαινεται για το δικο μας δεν εχει βγει ακομα!

Link to comment
Share on other sites

Ένα Golf που έχω βολτάρει με το συγκεκριμένο πρόγραμμα μου άρεσε

θωμαααα!!!που εισαι εσυ???σε χω χασει..κανονισε μου ενα πατημα με ενα δυνατο σ3 του ινοβεισιον...για να δουμε διαφορες! ;)

Link to comment
Share on other sites

θωμαααα!!!που εισαι εσυ???σε χω χασει..κανονισε μου ενα πατημα με ενα δυνατο σ3 του ινοβεισιον...για να δουμε διαφορες! ;)

Και που θα βρούμε ρε Βαγγέλη μαμά S3 με giac μόνο και μαμά S3 με gt innovesion μόνο?

Άντε και τα βρίσκουμε,θα βρεθείτε κάπου στην μέση από Θεσ/νικη και Αθήνα για πάτημα?

Και αυτό το... ανορθόδοξο να γίνει,νομίζεις θα βγάλεις άκρη για οτιδήποτε?

Link to comment
Share on other sites

Και που θα βρούμε ρε Βαγγέλη μαμά S3 με giac μόνο και μαμά S3 με gt innovesion μόνο?

Άντε και τα βρίσκουμε,θα βρεθείτε κάπου στην μέση από Θεσ/νικη και Αθήνα για πάτημα?

Και αυτό το... ανορθόδοξο να γίνει,νομίζεις θα βγάλεις άκρη για οτιδήποτε?

εχει ενα καλο λεει!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

εχει ενα καλο λεει!!! ;)

Δεν το ξέρω καθόλου Βαγγέλη και έτσι δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

Ούτε τον τύπο τον ξέρω ούτε τπτ.

Μόνο το Golfακι που βόλταρα γνωρίζω :speak_cool:

Edited by Thomas-1.8T
Link to comment
Share on other sites

Και που θα βρούμε ρε Βαγγέλη μαμά S3 με giac μόνο και μαμά S3 με gt innovesion μόνο?

Άντε και τα βρίσκουμε,θα βρεθείτε κάπου στην μέση από Θεσ/νικη και Αθήνα για πάτημα?

Και αυτό το... ανορθόδοξο να γίνει,νομίζεις θα βγάλεις άκρη για οτιδήποτε?

 

Παρωωωωων :D :D :D . Εχω βεβαια και εισαγωγη.

Edited by lekoS3
Link to comment
Share on other sites

βαλε 200-300 ευρω παραπανω και πηγαινε σε δοκιμασμενες λυσεις.revo-giac-unitronic-superchips-ανδριανακη κλπ κλπ...

το λεω επειδη θες μονο προγραμμα.

 

οσο για εισαγωγη μην κανεις τιποτα

 

δεν προκειτε να παρεις τιποτα εφοσον δεν μιλαμε για big turbo εφαρμογες.

το μονο θα ακους πιο ποροτικο θορυβο απο το μοτερ.

αν θελεις να πεταξεις 2 κατοσταρικα βαλε TTDA.

 

πριν 2 χρονια ξημερωβραδιαζομασταν με παρεουλα απο το club και καναμε μετρισεις σε φιλτρα σε 1ο σταδιο ΦΠΕ αλλα διαφορες υπερελαχιστες σε σχεση κοστος/αποδοση

Link to comment
Share on other sites

vageli για τον παζαρο λες μακρια?......ΤΤDA ειναι airbox "καταργουμε το φιλτροκουτι" για να μπει

Τι εννοεις?

εισαγωγη να βαλεις μονο?η προγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Αν σε καλυπτει 100% ο παζαροπουλος σε καποια ενδεχομενη βλαβη βαλτο!

Καταρχην τι προγραμμα ειναι???ονομα??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο θεσσαλονικη..Εδω και 7 μηνες ειμαι κατοχος του α4 β8 160 ps και αρχεισα να ψηνωμαι για παραπανω ps.Πειρα τηλ. στηv gt innovesion και μου ειπανε για 205ps.... 33 poπη...{500 euro μονο}""""το εχει βαλει καποιος...για λετε για λετε....... thnx AAAAAAAAAA Θελω να βαλω και air panel της k&n μου ειπανε 82 ευρω

 

Oσον αφορα στην εισαγωγη , αν χρησιμοποιησεις καποιο κιτ προσεξε την αποσταση και τος σωληνωσεις κοντα στο MAF ( στα μοτερ αυτα ειναι ακριβως μετα το φιλτροκουτι ) ωστε να μετραει σωστα. Οσον αφορα στο προγραμμα , για ευνοητους λογους δεν μπορω να εκφερω αποψη...

Link to comment
Share on other sites

Ο παζαροπουλος μου ειπε για καποιο δικοτους προγραμματηστη της ps pawer ....με κοστος 1000europoula.Αλλα σε 20 ημερες θα παω στη gt innovesion :59:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.