Jump to content

ΕΠΙΣΗΜΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΤΟ MAX POWER


KAPSALISS

Recommended Posts

εγω μενω Καστελλα και λεω να ερθω για καφεδακι μιας και νομιζω με καποια μελη πρεπει να εχουμε μιλησει σε αλλα club.Ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα?

Σοκι εισαι ο Σωκρατης απο gtc?

Mike απο S3club?

επισης mixoula απο gtc?

Ναι ηλία και μην το σκέφτεσαι καθόλου θα είμαστε όλοι εκεί :speak_cool:;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

και βεβαια θα ειναι μοναδικη ευκαιρια πιστευω.οποιος δεν ερθει πραγματικα θα χασει δοιτι τετοια events δεν γινονται καθε μερα.σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Υπεν8υμίζω...

 

Να ενημερώσω τα μέλη που έχουν ενδοιασμούς λόγω του καιρού ή οποιουδήποτε άλλου λόγου οτι δεν είναι απλό meeting ή εκδρομή, αλλά φωτογράφηση σε περιοδικό και μάλιστα το no1 του χώρου!!! Δεν είναι κάτι που γίνεται κά8ε μέρα. Δεν νομίζω ότι είναι άσχημο έστω και σαν ενθύμιο, να αποτυπώσετε τις φυσιογνωμίες σας και τα αυτοκινητά σας σε ένα περιοδικό σαν το ΜΑΧ POWER. Για αυτό λοιπόν ΜΑΧ POWER διά8εση! :speak_cool:

 

ΟΛΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 23/11 19:30 ΣΤΟ OLYMPICO!

Link to comment
Share on other sites

Υπεν8υμίζω...

 

Να ενημερώσω τα μέλη που έχουν ενδοιασμούς λόγω του καιρού ή οποιουδήποτε άλλου λόγου οτι δεν είναι απλό meeting ή εκδρομή, αλλά φωτογράφηση σε περιοδικό και μάλιστα το no1 του χώρου!!! Δεν είναι κάτι που γίνεται κά8ε μέρα. Δεν νομίζω ότι είναι άσχημο έστω και σαν ενθύμιο, να αποτυπώσετε τις φυσιογνωμίες σας και τα αυτοκινητά σας σε ένα περιοδικό σαν το ΜΑΧ POWER. Για αυτό λοιπόν ΜΑΧ POWER διά8εση!

 

ΟΛΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 23/11 19:30 ΣΤΟ OLYMPICO!

 

Παιδια ο καιρος σιγα σιγα ανοιγει.Μαλλον θα ειμαστε τυχεροι και θα κανουμε τη φωτογραφηση οπως ηταν στο προγραμμα να γινει :)

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφιση στεφθηκε με επιτυχια.Μπορειτε να γραψετε τις εντυπωσεις σας εδω.

 

Το παρων θα κλειδωθει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.