Jump to content

Λευκα όργανα


Recommended Posts

καλησπέρα. θα ήθελα να βάλω λευκα όργανα. ξέρετε να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο a3 8l που να έβγαινε με λευκα η αν μπορώ να βρω από κάπου αλλου? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

απο οσο ξερω δεν ηπαρχουν μονο αν βαλεισ χαρτακια καντραν λευκα αλλλα εχω ακουσει οτι χαλαει η ακριβηα του κοντερ αμα βγαλεις της βελονες για να μπουν παντος τα λευκα ειναι πολυ ωραια.και ενα διγμα

post-9270-1245643626_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

απο οσο ξερω δεν ηπαρχουν μονο αν βαλεισ χαρτακια καντραν λευκα αλλλα εχω ακουσει οτι χαλαει η ακριβηα του κοντερ αμα βγαλεις της βελονες για να μπουν παντος τα λευκα ειναι πολυ ωραια.και ενα διγμα

Έτσι ακριβώς.

Μην "παίζεις" με το καντράν Πάρη

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς.

Μην "παίζεις" με το καντράν Πάρη

 

όχι ρε παιδια λευκά όργανα! Saxo-Rallye κατάσταση...

Link to comment
Share on other sites

αυτήν τι νοοτροπία που έχουμε σαν λαός δεν μπορώ να την καταλάβω. το ότι έχουμε Audi και όχι lada μας κάνει ανωτερους από κάποιους άλλους????

 

ο καθένας αγοράζει το αυτοκίνητο που αντέχει οικονομικά.πόσους ξέρω με ακριβά αυτοκίνητα οι οποιοι δεν έχουν 10 euro να βάλουν βενζίνη.

 

προσωπικά θα σεβαστώ περισσότερο αυτόν που θα πάρει lada γιατί αυτό μπορεί από αυτόν που θα χρεωθεί μέχρι το λαιμό για να πάρει ένα ακριβό αυτοκίνητο για να το παίζει μούρη.

 

πάντα φιλικά και χωρίς καμια παρεξήγηση

 

Παρης

Edited by Paraskevas
Link to comment
Share on other sites

αυτήν τι νοοτροπία που έχουμε σαν λαός δεν μπορώ να την καταλάβω. το ότι έχουμε Audi και όχι lada μας κάνει ανωτερους από κάποιους άλλους????

 

ο καθένας αγοράζει το αυτοκίνητο που αντέχει οικονομικά.πόσους ξέρω με ακριβά αυτοκίνητα οι οποιοι δεν έχουν 10 euro να βάλουν βενζίνη.

 

προσωπικά θα σεβαστώ περισσότερο αυτόν που θα πάρει lada γιατί αυτό μπορεί από αυτόν που θα χρεωθεί μέχρι το λαιμό για να πάρει ένα ακριβό αυτοκίνητο για να το παίζει μούρη.

 

πάντα φιλικά και χωρίς καμια παρεξήγηση

 

Παρης

Συμφωνω :bravo::new_thumright:

Link to comment
Share on other sites

αυτήν τι νοοτροπία που έχουμε σαν λαός δεν μπορώ να την καταλάβω. το ότι έχουμε Audi και όχι lada μας κάνει ανωτερους από κάποιους άλλους????

 

ο καθένας αγοράζει το αυτοκίνητο που αντέχει οικονομικά.πόσους ξέρω με ακριβά αυτοκίνητα οι οποιοι δεν έχουν 10 euro να βάλουν βενζίνη.

 

προσωπικά θα σεβαστώ περισσότερο αυτόν που θα πάρει lada γιατί αυτό μπορεί από αυτόν που θα χρεωθεί μέχρι το λαιμό για να πάρει ένα ακριβό αυτοκίνητο για να το παίζει μούρη.

 

πάντα φιλικά και χωρίς καμια παρεξήγηση

 

Παρης

 

 

φιλικα μπορεις να μου πεις ποιος μιλησε για ανωτεροτητα????γιατι εγω δεν ειδα πουθενα κατι τετοιο μονο ειπαμε την γνωμη μας για το λευκα οργανα.μπορει να εχει καποιος αλλο γουστο αλλα δεν σημαινει οτι επειδη ΕΝΑΣ το βρισκει ομορφο ειναι κιολας.

οσο για το ποιον θα σεβαστεις και αυτο υποκειμενικο ειναι ;)

 

χωρις καμια παρεξηγηση Μακης

Link to comment
Share on other sites

αυτήν τι νοοτροπία που έχουμε σαν λαός δεν μπορώ να την καταλάβω. το ότι έχουμε Audi και όχι lada μας κάνει ανωτερους από κάποιους άλλους????

Πάρη, παρεξήγησες μάλλον το πως το είπε ο Πάνος.. Τα πράγματα είναι απλά.. έχεις δει άσπρα όργανα σε κάποιο premium αυτοκίνητο; Συνήθως αυτά τα βάζουν σε σπορ εκδόσεις μικρομεσσαίων αυτοκινήτων. Οπότε δεν πολυταιριάζουν.. Ούτε θέμα ανωτερότητας ούτε τίποτα..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να το πήρα λίγο πιο βαριά από ότι έπρεπε. ζητω συγγνώμη.

αλλα αυτή η νοοτροπία που σου συμπεριφέρονται ανάλογα με το τι σηματάκι έχουν τα κλειδιά σου και ποσο φουσκωμένη είναι η τσεπι σου μου την δίνει πολύ άσχημα.

oσο για το αν υπάρχουν σε premium αυτοκίνητα ναι υπάρχου. κοιτάξτε σε porsche και mercedes και αλλα.

 

στο θέμα μας όμως μιας και ξεφύγαμε.

φυσικά ο καθένας μπορεί να πει τι γνώμη του και για αυτο άνοιξα το topic. σε μερικούς αρέσουν σε άλλους πάλι όχι. εμενα προσωπικά μου αρέσουν γιατί σπάει αυτήν την μαυρίλα.

 

το θέμα είναι ποσο εύκολο και ασφαλές είναι να αλλαχτούν χωρίς να έχω τίποτα αλλαγές στις ενδείξεις όπως αναφέρθηκε από τον VAGARIOUS και Thomas

 

ευχαριστω.

 

Παρης

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να το πήρα λίγο πιο βαριά από ότι έπρεπε. ζητω συγγνώμη.

αλλα αυτή η νοοτροπία που σου συμπεριφέρονται ανάλογα με το τι σηματάκι έχουν τα κλειδιά σου και ποσο φουσκωμένη είναι η τσεπι σου μου την δίνει πολύ άσχημα.

oσο για το αν υπάρχουν σε premium αυτοκίνητα ναι υπάρχου. κοιτάξτε σε porsche και mercedes και αλλα.

 

στο θέμα μας όμως μιας και ξεφύγαμε.

φυσικά ο καθένας μπορεί να πει τι γνώμη του και για αυτο άνοιξα το topic. σε μερικούς αρέσουν σε άλλους πάλι όχι. εμενα προσωπικά μου αρέσουν γιατί σπάει αυτήν την μαυρίλα.

 

το θέμα είναι ποσο εύκολο και ασφαλές είναι να αλλαχτούν χωρίς να έχω τίποτα αλλαγές στις ενδείξεις όπως αναφέρθηκε από τον VAGARIOUS και Thomas

 

ευχαριστω.

 

Παρης

Τα άλλαξε ξάδελφος μου(μονος του) σε MG ZR και δεν είχε κανένα πρόβλημα απλά πρέπει να κάνεις κινήσεις χειρουργικής ακρίβειας για να μην κάνεις ζημιά όπως σου είπαν και τα παιδιά πιο πάνω..Αμα πήρες την απόφαση απο 'δω και πέρα ebay is your friend Παρασκευά(που είσαι και συνονόματος με τον γέρο μου :offtopic::offtopic:;) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.