Jump to content

Navigation A3 γνησιο


Recommended Posts

Λοιπον εφτασε ο καιρος να κανω μια αλλαγη στο εσωτερικο του Α3 μου.Θελω να βαλω το navi της αουντι το γνησιο.Το θεμα ειναι που θα το βρω καθως ποσο μπορει καποιος να εμπιστευτει να δωσει 700 και 800 και 1000 ευρω για να το παρει απο το ebay η απο οποιοδηποτε αλλο παρομοιο σαιτ;το ναβι θελω να το βαλω κυριως για τη καμερα στην οπισθεν,μη μου πει κανεις να βαλω μια καμερα στο καθεφτη και κατι αλλες βλακειες,εγω θελω το ναβι αλλα να ξερω οτι παιρνει και καμερα,μπορει να μου πει καποιος αν το γνησιο ναβι παιρνει καμερα;τουλαχιστον σε 2 εβδομαδες θελω να το εχω αλλαξει με το κονσερτ που εχω τωρα πανω.Μην απογοητευτω ας μου πει καποιος που ξερει οτι παιρνει καμερα το γνησιο ναβι γιατι δε θελω να βαλω αλλο ναβι :D:unsure:

 

Για αντιπροσωπεια δε συζηταμε ετσιιιιιι :P εκει κοβουν ποπο :P

Edited by kotsos_7
Link to comment
Share on other sites

Το Navi (με tv tuner, η multimedia box) μπορεί να πάρει 2 εισόδους video.

Αρα δεν θα υπάρχει πρόβλημα με την camera.... Μάλιστα βρήκα και τρόπο να μπαίνει αυτόματα η camera με το που μπαίνει όπισθεν...

 

 

ΠΣ.... Κυκλοφορούν cameres που είναι ενσωματωμένες στο πλαιδιο πινακίδας...

Link to comment
Share on other sites

Το Navi (με tv tuner, η multimedia box) μπορεί να πάρει 2 εισόδους video.

Αρα δεν θα υπάρχει πρόβλημα με την camera.... Μάλιστα βρήκα και τρόπο να μπαίνει αυτόματα η camera με το που μπαίνει όπισθεν...

 

 

ΠΣ.... Κυκλοφορούν cameres που είναι ενσωματωμένες στο πλαιδιο πινακίδας...

 

Καλα λενε οτι εισαι Αρχηγαρα!!!! :speak_cool:

Link to comment
Share on other sites

Ισως απο βδομαδα να κανω τη κινηση να το αγορασω οποτε οποιο καλο παιδακι μπορεσει να μου βρει κατι καλο θα του ειμαι υποχρεος :rolleyes: Αφου ο παναγιωτης μας εδωσε την ευχαριστη ειδηση της καμερας απομενει το θεμα της αγορας και απο που θα το παρουμε.

Link to comment
Share on other sites

με το καλο παλικαρια οσοι ενδιαφερονται!!!!

 

http://cgi.ebay.de/Audi-A3-S3-CHROM-DVD-20...93%3A2|294%3A50

 

μου φαινεται αξιόπιστος και η τιμούλα του με ενα καλο παζαρι θα ειναι ελκυστικότατη θα έλεγα για γνήσιο νάβι!!!

εσείς τι λέτε??? :)

Link to comment
Share on other sites

καλη η τιμη του! ελπιζω μονο εαν δεν ξερεις να μην το βαλεις μονος σου. κοιταζα το βιντεο που εχει και καθε κινησή του (που τραβαγε/εβαζε καλωδια) ηταν μια μαχαιριά στην καρδια μου :S αν και γενικα ειμαι πατεντακιας και ψιλοπιανουν τα χερια μου :P

 

θα ηθελα να κανω και μια επισημανση... για να λειτουργει σωστα το gps πιστευω θελει και τοποθετηση της κεραιας για το δορυφορικο σημα. για τσεκαρε το

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακριβό..... Έχω κάποιες άκρες..Θέλετε να ρωτήσω?

Όσο πιο πολύ..τόσο πιο καλή τιμή....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακριβό..... Έχω κάποιες άκρες..Θέλετε να ρωτήσω?

Όσο πιο πολύ..τόσο πιο καλή τιμή....

 

Σαφως,ρωτα και πες μου Πανο :D Να εχει ολα αυτα που χρειαζεται ετσι,ξερεις εσυ :new_thumright:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακριβό..... Έχω κάποιες άκρες..Θέλετε να ρωτήσω?

Όσο πιο πολύ..τόσο πιο καλή τιμή....

και γω ενδιαφερομαι αρχηγε μου!και ειναι και πιο σιγουρη η ακρη σου δεν παιζει να χασουμε τα φραγκα μας!

Link to comment
Share on other sites

και γω ενδιαφερομαι αρχηγε μου!και ειναι και πιο σιγουρη η ακρη σου δεν παιζει να χασουμε τα φραγκα μας!

 

Βαγγελη προς το παρον θελουμε 2 ναβι οποτε οποιος αλλος θελει να το πει για να κανονισει ο Παναγιωτης τα τεμαχια :D

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη προς το παρον θελουμε 2 ναβι οποτε οποιος αλλος θελει να το πει για να κανονισει ο Παναγιωτης τα τεμαχια :D

εγω μαζι με το ναβι...θελω και καποιον να μου το βαλει...(το ναβι στο αμαξι)μη παρεξηγιθουμε κιολας! :speak_cool:

Link to comment
Share on other sites

εγω μαζι με το ναβι...θελω και καποιον να μου το βαλει...(το ναβι στο αμαξι)μη παρεξηγιθουμε κιολας! :speak_cool:

 

Μια απ'τα ιδια Βαγγελη,μου ειπε ο Πανος οτι θα με βοηθησει δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο :D ιδωμεν

Link to comment
Share on other sites

4 κλειδακια ειδικά θέλει για να βγει το υπάρχον και να μπει το νέο και ενα Plug And Play Adaptor και θα είστε αρχοντες....

Link to comment
Share on other sites

τη κεραια για το ναβι πως θα βαλουμε...θελει ξυλωμα ταπετσαριες...κλπ...να βγει το καρχαριακι πανω...!

 

 

Ξέχνα το Βαγγέλη, θέλει τρύπημα ο ουρανός.. Στα navi που βάζουμε retrofit δεν κάνουμε τέτοιο πράγμα, υπάρχει κεραιούλα μικρή με μαγνήτη που μπαίνει συνήθως πίσω από το ντουλαπάκι του συνοδηγού :speak_cool:

Έχετε στο νου σας, όπως θα σας πει ο Σκύλος, για να λειτουργήσει το rsne, χρειάζονται και μερικοί αντάπτορες, ανάλογα με τι ακριβώς θέλετε (π.χ. bluetooth, tv, dvd κτλ) και επίσης vag com για κωδικοποίηση.

Γενικά πάντως είναι απλό, αρκεί να έχετε υπομονή..

 

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

θελω αν λειτουργουν τα παντα..!θελω να τα παρω ολα μαζι..υπομονη δεν εχω!θελω να το παρω να παω σε καποιον να κατσω μια δυο τρεις ωρες...να πληρωσω και να φυγω...!και να με ετοιμος...δν μπορω τα μπερδεματα!

Link to comment
Share on other sites

θελω αν λειτουργουν τα παντα..!θελω να τα παρω ολα μαζι..υπομονη δεν εχω!θελω να το παρω να παω σε καποιον να κατσω μια δυο τρεις ωρες...να πληρωσω και να φυγω...!και να με ετοιμος...δν μπορω τα μπερδεματα!

 

 

Α καλό!!!

Έγινε φίλε δύο ώρες κομπλέ με ξήλωμα σίγουρα :P:P

Και μετά κουδούνι πίσω από το rsne!!

Α τώρα που το θυμήθηκα : Θα στο βάλει ο Άλεξ που ξέρει.. Όλα τα ξέρει αυτός!!

 

 

 

Δημήτρης

Edited by dimitris A4TFSIQ
Link to comment
Share on other sites

Α καλό!!!

Έγινε φίλε δύο ώρες κομπλέ με ξήλωμα σίγουρα :P:P

Και μετά κουδούνι πίσω από το rsne!!

Α τώρα που το θυμήθηκα : Θα στο βάλει ο Άλεξ που ξέρει.. Όλα τα ξέρει αυτός!!

 

 

 

Δημήτρης

δεν ξερω λεω...5 οσες ειναι ...θα το αφησω πρωι να το παρω απογευμα..αλλα να γινει σωστη δουλεια...οχι ελα αυριο και δν εφταξα το ντβντ...και το σντ δν παιζει και μακακιες...θελω να ναι ετοιμο!

Link to comment
Share on other sites

Ξέχνα το Βαγγέλη, θέλει τρύπημα ο ουρανός.. Στα navi που βάζουμε retrofit δεν κάνουμε τέτοιο πράγμα, υπάρχει κεραιούλα μικρή με μαγνήτη που μπαίνει συνήθως πίσω από το ντουλαπάκι του συνοδηγού :speak_cool:

Έχετε στο νου σας, όπως θα σας πει ο Σκύλος, για να λειτουργήσει το rsne, χρειάζονται και μερικοί αντάπτορες, ανάλογα με τι ακριβώς θέλετε (π.χ. bluetooth, tv, dvd κτλ) και επίσης vag com για κωδικοποίηση.

Γενικά πάντως είναι απλό, αρκεί να έχετε υπομονή..

 

 

 

Δημήτρης

 

Αυτο μου ειπε και ο Πανος,οτι ειναι απλο,κατσε να το παρουμε πρωτα και βλεπουμε :new_lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο μου ειπε και ο Πανος,οτι ειναι απλο,κατσε να το παρουμε πρωτα και βλεπουμε :new_lol:

 

 

Μια διευκρίνηση : Δεν παίζει DVD θέλει player..

 

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρίνηση : Δεν παίζει DVD θέλει player..

 

 

 

Δημήτρης

 

Μη μου τα λες εμενα αυτα,εγω εμαθα οτι δεχεται καμερα απο κει και περα οτι αλλο θελησουμε το βαζουμε στο μελλον :thumbsup: συμφωνεις;δε πιστευω να διαφωνεις τωρα που σε βρηκα,αντε σε ψαχνουν και τα μουλαρια μου :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Μη μου τα λες εμενα αυτα,εγω εμαθα οτι δεχεται καμερα απο κει και περα οτι αλλο θελησουμε το βαζουμε στο μελλον :thumbsup: συμφωνεις;δε πιστευω να διαφωνεις τωρα που σε βρηκα,αντε σε ψαχνουν και τα μουλαρια μου :unsure:

 

 

Που είναι τα μουλάρια Κώστα?? :new_lol::new_lol:

:offtopic::offtopic:

 

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.