Jump to content

S-Line Project here we go!


Recommended Posts

Απο eBay τα παιρνω εγω κατα κυριο λογο. Δεν υπαρχει καποιο λινκ απλα μπαινεις ebay.co.uk + ebay.de και αρχιζεις το ψαξιμο!

 

Το μυστικο ειναι να εχεις υπομονη και να πετυχεις καποια καλη ευκαιρια! Οπως το εχω κανει αρκετες φορες εγω δηλαδη :lol:

 

Υπομονη πανω απολα!

 

συμφωνώ μαζί σου, έχει πολλές ευκαιρίες στο ebay αλλα δεν θέλει βιασύνες...

 

Συγχαρητήρια για τη προσπάθεια, ελπίζω το τελικό αποτέλεσμα να σε ικανοποιήσει

Link to comment
Share on other sites

dinos ποσο σου πηγε το σποιλερ?

απο που???

 

To spoiler το πηρα γνησιο και ηταν πανακριβο, δλδ γυρω στα 450 αλλα δυστυχως ηταν μονοδρομος να το παρω απο Audi ενω δεν ηταν στα σχεδια μου, κι αυτο γιατι εγινε μια αλλαγη με λαθος ανταλλακτικο που εκανε 250 και χρηματα δεν μπορουσα να παρω πισω, οποτε το μονο πραγμα που ειχα σε εκκρεμοτητα ηταν το spoiler, και γιαυτο το πηρα γνησιο!!:new_thumright:

Link to comment
Share on other sites

...έχουμε part nos. από προβολάκια, γρίλιες προβολακίων και τον προφυλακτήρα τον ίδιο; Σχετικά με τα προβολάκια μπορώ να χρησιμοποιήσω τα υφιστάμενα από το non-s-line; Το ξέρω πως οι γρίλιες είναι διαφορετικές, αλλά ίσως τα προβολάκια αυτά καθε αυτά έχουν την ίδια πατούρα για εγκατάσταση και μοιράζονται το ίδιο part no. ΕΤΚΑ κάποιος;

 

Ξέρετε αν θα χρειαστώ κάτι άλλο για να προχωρήσω και εγώ σε αλλαγή; Επίσης έχω bi-xenon στο δικό μου, θα χρειαστεί προφανώς να υπάρχουν και οι οπές από όπου ξεπετάγονται τα πιτσιλιστίρια...Γίνονται εύκολα αυτά σε ένα φανοποιείο αν εν τέλει καταφέρω να βρω ένα από δίχως τις οπές;

 

Δεν παρατηρησα την ερωτηση σου.

Ας απαντησω τωρα λοιπον

 

Εχουμε και λεμε: Τα προβολακια ειναι διαφορετικα, οπως και οι φισσες που συνδεονται. Θες επισης και καινουρια πλαστικα καλυμματα για τα προβολακια.

 

Προφυλακτηρας : 8P0 807 105 A (το Α δηλωνει οτι θα εχει τρυπες για πιτσιλιστιρια, μην κανεις καμια καγκουρια και παρεις χωρις και αρχισεις να τρυπας μετα!!!)

Προβολακια : 8E0 941 699 C (Left)

8E0 941 700 C (Right)

Καπακια Για : 8P4 807 681 F (Left)

Προβολακια : 8P4 807 682 F (Right)

 

Χρειαζεσαι και καινουριες φισσες για τα προβολακια, βιδουλες κλπ

Αν φτασεις μεχρι εκει πες μου να σου γραψω και τα υπολοιπα :)

Link to comment
Share on other sites

Και με τις μπουκες στην σωστη θεση! Τωρα εδειξε ο προφυλακτηρας επιτελους, αντε παμε για τα μπροστα πλεον!

 

auto008.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και με τις μπουκες στην σωστη θεση! Τωρα εδειξε ο προφυλακτηρας επιτελους, αντε παμε για τα μπροστα πλεον!

 

auto008.jpg

+1000 Φοβερο αποτελεσμα!!! :new_thumright: :new_thumright: :new_thumright:

Link to comment
Share on other sites

Και με τις μπουκες στην σωστη θεση! Τωρα εδειξε ο προφυλακτηρας επιτελους, αντε παμε για τα μπροστα πλεον!

 

auto008.jpg

 

Πολύ ωραίο μεγάλε :biggrinthumb:

 

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο οτι αλλαξε αισθητικα, επρεπε να γινει και για πρακτικους λογους!:new_thumright:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο οτι αλλαξε αισθητικα, επρεπε να γινει και για πρακτικους λογους!:new_thumright:

 

Δεν ηθελα να το αφησω καθολου ετσι γιατι θα ζοριζοταν το πλαστικο απο τις αναθυμιασεις.

 

Μηπως πιστευετε οτι επρεπε να βγει λιγο ακομα πιο εξω?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηθελα να το αφησω καθολου ετσι γιατι θα ζοριζοταν το πλαστικο απο τις αναθυμιασεις.

 

Μηπως πιστευετε οτι επρεπε να βγει λιγο ακομα πιο εξω?

Εκει που ειναι τωρα ειναι τελεια θεση το εκανες να φαινεται μαμα μπραβο! :speak_cool:

Edited by dimitris A4TFSIQ
ορθογραφία
Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω Γιαννη ;)

Με τον καιρο θα το συνηθισει το ματι!

 

(Στο πμ σου θα απαντησω αυριο, μαζευω πληροφοριες )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επειδη δεν νοειται s-line πακετο χωρις αλλαγη ζάντας, εβαλα σε αναμονη τον μπροστινο προφυλακτηρα επειδη βολεψα μια σουπερ ουαου τιμη για 4 ζαντουλες 18αρες

 

Ειναι αυθεντικες Audi απο RS6 μοντελο (καρε κανονικα για Α3 112), βρηκα εναν αγγλο που σκοπευε να τις αλλαξει και τις αρπαξα! Λογικα απο βδομαδα θα εχουν ερθει και θα τις βολεψω πανω στο αμαξι.

 

Ιδου και μια φωτο:

 

8246_D69849-01H5ADW.JPG

 

Δεν ειναι τιποτα extreme, εψαχνα για διαιρουμενες BBS αλλα εβγαιναν πανακριβες, οποτε αποφασισα να αλλαξω οδο :)

 

Τις φορανε παρα πολυ στην Αγγλια, στην Ελλαδα δεν εχω δει ουτε εναν με τις συγκεκριμενες, περιεργο!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν νοειται s-line πακετο χωρις αλλαγη ζάντας, εβαλα σε αναμονη τον μπροστινο προφυλακτηρα επειδη βολεψα μια σουπερ ουαου τιμη για 4 ζαντουλες 18αρες

 

Ειναι αυθεντικες Audi απο RS6 μοντελο (καρε κανονικα για Α3 112), βρηκα εναν αγγλο που σκοπευε να τις αλλαξει και τις αρπαξα! Λογικα απο βδομαδα θα εχουν ερθει και θα τις βολεψω πανω στο αμαξι.

 

Ιδου και μια φωτο:

 

8246_D69849-01H5ADW.JPG

 

Δεν ειναι τιποτα extreme, εψαχνα για διαιρουμενες BBS αλλα εβγαιναν πανακριβες, οποτε αποφασισα να αλλαξω οδο :)

 

Τις φορανε παρα πολυ στην Αγγλια, στην Ελλαδα δεν εχω δει ουτε εναν με τις συγκεκριμενες, περιεργο!

Πολυ καλες μου αρεσουν γιατι ειναι απλες αυτες που φαινονται EXTREME εμενα προσωπικα δεν μου αρεσουν πολυ καλη επιλογη :speak_cool::thumbsup:

Edited by dimitris A4TFSIQ
ορθογραφία
Link to comment
Share on other sites

 

Προφυλακτηρας : 8P0 807 105 A (το Α δηλωνει οτι θα εχει τρυπες για πιτσιλιστιρια, μην κανεις καμια καγκουρια και παρεις χωρις και αρχισεις να τρυπας μετα!!!)

 

Έχω εντοπίσει τον 8P4 807 437 D/E (SRA), δεν πρόκειται για τον ίδιο προφυλακτήρα;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν νοειται s-line πακετο χωρις αλλαγη ζάντας, εβαλα σε αναμονη τον μπροστινο προφυλακτηρα επειδη βολεψα μια σουπερ ουαου τιμη για 4 ζαντουλες 18αρες

 

Ειναι αυθεντικες Audi απο RS6 μοντελο (καρε κανονικα για Α3 112), βρηκα εναν αγγλο που σκοπευε να τις αλλαξει και τις αρπαξα! Λογικα απο βδομαδα θα εχουν ερθει και θα τις βολεψω πανω στο αμαξι.

 

 

ρε...ούτε ένα μήνυμα για να ενημερώσεις?φτού σου αλήτη...rocket.gif

 

new_lol.gif

 

Καλοφόρετες και καλοπάτητες Αριστείδη!! new_thumright.gif

Όπως σου έχω πει, οι ζάντες αυτές δείχνουν πολύ ωραίες πάνω στο Α3.wub.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε...ούτε ένα μήνυμα για να ενημερώσεις?φτού σου αλήτη...rocket.gif

 

new_lol.gif

 

Καλοφόρετες και καλοπάτητες Αριστείδη!! new_thumright.gif

Όπως σου έχω πει, οι ζάντες αυτές δείχνουν πολύ ωραίες πάνω στο Α3.wub.gif

 

Χαχαχα προσπαθησα να σε ενημερωσω οταν μιλησαμε στο τηλεφωνο αλλα μετα σκεφτηκα να στο πω οταν γυρνουσες αθηνα!!

 

Μονο να σου πω οτι η προσφορα που βρηκα ειναι καλυτερη απο εκεινη που εχασα την τελευταια στιγμη! Μολις γυρισω Ξανθη θα ενημερωσω αναλογα, τωρα κρεμιεμαι

απο τα καγκελα για λιγο ασυρματο internet!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

photoml.jpg

 

!!!!!

 

Την Τρίτη τα υπολοιπα, ειπα να μοιραστω μαζι σας την χαρα μου -για αλλη μια φορα :)-

Σταθερα στην παραδοση η φωτο ειναι απο κινητο, αρα λιγο μαπα :)

Edited by mogolfiero
Link to comment
Share on other sites

Καλοφορετες Αριστειδη!! Αναμενω φωτο!!!!:sHa_thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

Καλοφορετες φιλε περιμενουμε foto

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.