Jump to content

Ομαδική αγορά καρτών SD 4GB για το RNS-E.


Recommended Posts

Με αφορμή ότι σιγά σιγά οι κάρτες SD που παίρνουν τα αγαπημένα μας RNS-E αρχίζουν να εξαφανίζονται από την αγορά τι θα λέγατε να μαζευτούμε να πάρουμε για να έχουμε spare ???

 

 

Εδώ και το λίνκ για τα 4GB.

 

Εδώ και το λινκ για τα 2GB.

 

post-1-0-41668100-1300957069_thumb.png - post-8199-0-04271200-1300959841_thumb.png

 

 

 

 

Υπεύθυνoς Group Buy : Giannis Amar

Edited by Giannis Amar
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εγώ αν δεν τσεκάρω μια βασική λειτουργία δεν είμαι σίγουρος...... Εαν δεν λειτουργεί η κάρτα με το τιμόνι δεν νομίζω να προχωρήσω. Θέλω πρώτα να το τσεκάρω και μετά, Γιατί έτσι θα είναι ξενέρωμα και το λέω αυτό γιατί με την λειτουργία του bluetooth, από τα χειριστήρια του τιμονιού λειτουργούν τα tracks από το κινητό!!

Edited by Dinos
Link to comment
Share on other sites

Έχω 2αρα και με βολεύει,η 4σαρα θα βολεύει περισσότερο αλλά προσωπικά δε μου χρειάζεται.

 

Πολύ καλή κίνηση πάντως Γιάννη, ορμάτε και γω θα σας παρακολουθώ sFun_nahnahna3.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν δεν τσεκάρω μια βασική λειτουργία δεν είμαι σίγουρος...... Εαν δεν λειτουργεί η κάρτα με το τιμόνι δεν νομίζω να προχωρήσω. Θέλω πρώτα να το τσεκάρω και μετά, Γιατί έτσι θα είναι ξενέρωμα και το λέω αυτό γιατί με την λειτουργία του bluetooth, από τα χειριστήρια του τιμονιού λειτουργούν τα tracks από το κινητό!!

 

Τι εννοείς αγαπητέ όταν λες ότι δε λειτουργεί η κάρτα με το τιμόνι;να αλλάζεις μήπως τραγούδια από το τιμόνι η να ανεβάζεις ένταση;; αυτό λες;αν λες αυτό στο δικό μου συνεργάζεται άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς αγαπητέ όταν λες ότι δε λειτουργεί η κάρτα με το τιμόνι;να αλλάζεις μήπως τραγούδια από το τιμόνι η να ανεβάζεις ένταση;; αυτό λες;αν λες αυτό στο δικό μου συνεργάζεται άψογα.

 

 

Σίγουρα θα θέλει θέλει vag-com !

 

Dino γρήγορα για καφεδάκι με τον Don Dimitri ή με τον Κάβουρα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς αγαπητέ όταν λες ότι δε λειτουργεί η κάρτα με το τιμόνι;να αλλάζεις μήπως τραγούδια από το τιμόνι η να ανεβάζεις ένταση;; αυτό λες;αν λες αυτό στο δικό μου συνεργάζεται άψογα.

 

Ρε Κώστα έκανα μια προσπάθεια με μια κάρτα (ανταπτορα όμως) και δεν μου λειτουργούσε το volume. Θέλω να δοκιμάσω με κάρτα του Πανουλη και εάν δω ότι είναι οκ θα παραγγείλω, εάν δεν μου λειτουργεί, θα κάνω δουλειά από το κινητό που έχω και μάλιστα είναι και 8G :sHa_thumbgoodjob:

Link to comment
Share on other sites

SD 4GB???

το δικό μου μόνο μέχρι 2....:ranting2:

 

Και τα 2GB πρέπει να μην υπάρχουν στην αγορά.

 

Οσοι λοιπόν θέλουν 2GB πάνε για 2, όσοι θέλουν 4GB πάνε για 4.

 

Παιδιά καλό ειναι να έχουμε μία, δυό ρεζέρβα γιατί μνήμες είναι και χαλάνε και μπορεί να χαθούν !

 

Μετά θα ψάχνουμε και δεν θα τις βρίσκουμε πουθενά !

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2GB πρέπει να μην υπάρχουν στην αγορά.

 

Οσοι λοιπόν θέλουν 2GB πάνε για 2, όσοι θέλουν 4GB πάνε για 4.

 

Παιδιά καλό ειναι να έχουμε μία, δυό ρεζέρβα γιατί μνήμες είναι και χαλάνε και μπορεί να χαθούν !

 

Μετά θα ψάχνουμε και δεν θα τις βρίσκουμε πουθενά !

Γιάννη εαν το αναλάβεις, στείλε μου πμ για να το κάνω επίσημο. :sHa_thumbgoodjob:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και έγινε και επίσημο το group buy ξεκινάω με την λίστα.

 

Giannis Amar - 2 τεμάχια 4GB

Link to comment
Share on other sites

1 τεμ και θα δω μηπως θελησω παραπανω! :sHa_thumbgoodjob:

 

 

4 ή 2 GB Alex ?

Link to comment
Share on other sites

4 ή 2 GB Alex ?

Γιαννη χρησιμοποιουσα 2αρα...απεφυγα την 4αρα γιατι ελεγαν οτι αργει να φορτωσει!

Ισχυει?

Αν οχι βαλε με για 4αρα! :sHa_thumbgoodjob:

Link to comment
Share on other sites

Alex είναι λογικό να φορτώνει λίγο πιο αργά η 2GB από την 4GB αφού έχει διπλάσιο μέγεθους.

Εγώ πάντως δεν έχω παρατηρήσει τόση μεγάλη καθυστέρηση ώστε να είναι ενοχλητική.

Στην θέση σου θα έπαιρνα τα 4GB.

Edited by Giannis Amar
Link to comment
Share on other sites

Alex είναι λογικό να φορτώνει λίγο πιο αργά η 2GB από την 4GB αφού έχει διπλάσιου μεγέθους.

Εγώ πάντως δεν έχω παρατηρήσει τόση μεγάλη καθυστέρηση ώστε να είναι ενοχλητική.

Στην θέση σου θα έπαιρνα τα 4GB.

Βαλε με στην λιστα τοτε :sHa_thumbgoodjob:

Link to comment
Share on other sites

Λίστα

Giannis Amar - 2 τεμάχια 4GB

Alex - 1 τεμάχιο 4GB

Edited by Giannis Amar
Link to comment
Share on other sites

Λίστα

 

Giannis Amar - 2 τεμάχια 4GB

Alex - 1 τεμάχιο 4GB

 

Ντινος 1 τεμ. 4αρι

Link to comment
Share on other sites

Λίστα

 

Giannis Amar - 2 τεμάχια 4GB

Alex - 1 τεμάχιο 4GB

Dinos - 1 τεμάχιο 4GB

Edited by Giannis Amar
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, για τι κόστος μιλάμε??? (απλώς για να το ξέρουν όσοι θέλουν να προστεθούν στη λίστα)

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, για τι κόστος μιλάμε??? (απλώς για να το ξέρουν όσοι θέλουν να προστεθούν στη λίστα)

 

Στο 1ο ποστ του τοπικ εχει βαλει λινκ ο Γιαννης!

Edited by Alex
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση, ποσο σιγουρο ειναι οτι παιζει η 4αρα; Εχω εχω δοκιμασει και δεν εχει παιζει αλλα δεν ειμαι και σιγουρος αν ηταν απλη ή HDSC.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση, ποσο σιγουρο ειναι οτι παιζει η 4αρα; Εχω εχω δοκιμασει και δεν εχει παιζει αλλα δεν ειμαι και σιγουρος αν ηταν απλη ή HDSC.

 

τα παλια μηχανήματα δεν παίζουν HDSD....(όπως το δικό μου πχ....)

για τα καινουργια δεν ξέρω.....

Εγω πάντα εχω καμια δεκαρια στο αυτοκινητο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.