Jump to content

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 14-15-16/06 Πάλαιρο (Απέναντι απο την Λευκάδα)


Recommended Posts

Ειχα την ελπίδα ότι θα μας έκανες καμια καταδρομική παρόλο που δεν είχες γραψει κάτι...

 

Και έλεγα φέτος ότι θα τα λεγαμε και απο κοντά ρε γ@μοτι :sorry: όχι μόνο απο δω μέσα.....

 

4 Χρόνια και.....εδω μέσα έχω ακούσει τα καλύτερα απο όλα τα παιδιά και Σίμο ακομα δεν έχω δεί :laughing: :laughing:

 

Βέλος μην τον πιστεύεις, μπορεί τελευταία στιγμή να τον δεις μπροστά σου, το έχει κάνει ο κ. Σίμος.

 

5 και σημερα!!!! πλησιαζουν οι μερες λεμεεεεε!!!  :party2:  :LaieA_013:  :Laie_25:

 

Αγγελική ούτε η Παρασκευή έφτασε ακόμα! Αλλά βέβαια, ξέχασα ότι κάποιοι θα λείπουν μια βδομάδα !

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

 

Αγγελική ούτε η Παρασκευή έφτασε ακόμα! Αλλά βέβαια, ξέχασα ότι κάποιοι θα λείπουν μια βδομάδα !

 

 

Δημήτρης

Τι να κάνουμε κάποιοι έχουν και τα τυχερά τους!!!!   :clap2:  :lol:   ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχα την ελπίδα ότι θα μας έκανες καμια καταδρομική παρόλο που δεν είχες γραψει κάτι...

 

Και έλεγα φέτος ότι θα τα λεγαμε και απο κοντά ρε γ@μοτι :sorry: όχι μόνο απο δω μέσα.....

 

4 Χρόνια και.....εδω μέσα έχω ακούσει τα καλύτερα απο όλα τα παιδιά και Σίμο ακομα δεν έχω δεί :laughing: :laughing:

Δεν μπορει δεν μπορει καπου θα συναντηθουμε...οπως λεει και το τραγουδι πιστευω στην καλοκαιρινη αδεια να περασω απο τη ΕΔΡΑ και να σας δω ολους...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βέλος μην τον πιστεύεις, μπορεί τελευταία στιγμή να τον δεις μπροστά σου, το έχει κάνει ο κ. Σίμος.

 

 

Αγγελική ούτε η Παρασκευή έφτασε ακόμα! Αλλά βέβαια, ξέχασα ότι κάποιοι θα λείπουν μια βδομάδα !

 

 

Δημήτρης

:sCo_hmmthink:

Δεν μπορει δεν μπορει καπου θα συναντηθουμε...οπως λεει και το τραγουδι πιστευω στην καλοκαιρινη αδεια να περασω απο τη ΕΔΡΑ και να σας δω ολους...

μαζι θα κατέβουμε στην ΕΔΡΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βέλος μην τον πιστεύεις, μπορεί τελευταία στιγμή να τον δεις μπροστά σου, το έχει κάνει ο κ. Σίμος.

 

Δημήτρης

 

 

Γι'αυτό το είπα και γω Μήτσο!!! :sHa_wink3:

 

Δεν μπορει δεν μπορει καπου θα συναντηθουμε...οπως λεει και το τραγουδι πιστευω στην καλοκαιρινη αδεια να περασω απο τη ΕΔΡΑ και να σας δω ολους.

 

:sCo_hmmthink:

μαζι θα κατέβουμε στην ΕΔΡΑ!!!!!

 

 

 

Και τα δύο μαζί να κατεβείτε και αμα δε πάει για ανακαίνιση η έδρα να μη με λένε gi0rg0s-μοντελο-βέλος-darkrider και δε ξέρω τι άλλο με έχουν πει τα τελευταία 4,5 χρόνια χαχαχαχαχαχαχαχαχα :new_iloveyou: :new_iloveyou:

Edited by Velos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 και σημερα!!!! πλησιαζουν οι μερες λεμεεεεε!!!  :party2:  :LaieA_013:  :Laie_25:

 

 

Αγγελική ούτε η Παρασκευή έφτασε ακόμα! Αλλά βέβαια, ξέχασα ότι κάποιοι θα λείπουν μια βδομάδα !

 

 

Δημήτρης

 

 

 

Κατάλαβες φιλαράκι η Αγγελική τι μας κάνει...τώρα 5 και σήμερα και μετά φωτογραφίες στο fb και δω έτσι για να γουστάρουμε....Και μετά μου λες καλό παιδί...

 

Δεν της ξαναμιλάω ρε!! :sarcastic_blum:

 

 

 

 

 

:sHa_friends::laughing: :laughing:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για αρχή φιλαράκι, θα πλακώσω στο ξύλο τον admin και μετά, αν φυσικά επιζήσει, θα δω αν θα ξαναμιλήσω στην Αγγελική. Θα φάει μεγάλο banio στη πισίνα, από ψηλά..

 

 

Δημήτρης

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για αρχή φιλαράκι, θα πλακώσω στο ξύλο τον admin και μετά, αν φυσικά επιζήσει, θα δω αν θα ξαναμιλήσω στην Αγγελική. Θα φάει μεγάλο banio στη πισίνα, από ψηλά..

 

 

Δημήτρης

 

 

Να σε δώ τι θα λές οταν απο Πέμπτη θα ανεβάζουν φωτογραφίες απ'τη πισίνα και μεις θα ψηνόμαστε για τα καλά...Κατάλαβεςς!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ασε γιατί θα φτάσω φουρτουνιασμένος την Παρασκευή και μόλις τον δούμε ξέρεις τι θα επακολουθήσει....

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ασε γιατί θα φτάσω φουρτουνιασμένος την Παρασκευή και μόλις τον δούμε ξέρεις τι θα επακολουθήσει....

 

 

Δημήτρης

 

 

 

 

Πώπω και αν έχει αρχίσει και παίρνει και χρωματάκι κιόλαςςς.....αστο δεν θέλεις να σου πώ τι σκέφτομαι.... :sHa_hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το κατάλληλο μαγιό για την εκδρομή!!

DSC_0669.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το κατάλληλο μαγιό για την εκδρομή!!

attachicon.gifDSC_0669.jpg

 

 

Group buy τωρα!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιδάκια μου καλά κι αγαπημένα η κατάθεση έγινε αλλά σε άλλο όνομα ( Στέλλα Παπαπαρασκευά)-μακάρι ναν καλά η αδελφή μου- οπόταν νομίζω κι εγώ κομπλέ έστω και καθυστερημένα!
 

Edited by andrew@260+
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ακόμα παρουσία george chatzitheodorou+natasa klimatsaki. Έκανα κατάθεση των χρημάτων στην τράπεζα. Καλό ταξίδι να έχουμε και καλά να περάσουμε

Edited by Kavouras
τροποποίηση των greeklish σε Ελληνικά
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιδάκια μου καλά κι αγαπημένα η κατάθεση έγινε αλλά σε άλλο όνομα ( Στέλλα Παπαπαρασκευά)-μακάρι ναν καλά η αδελφή μου- οπόταν νομίζω κι εγώ κομπλέ έστω και καθυστερημένα!

 

:JC_doubleup:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έγιναν οι προσθαφαιρέσεις...

 

1. Nikos0583   +3

2. Dinos          +2

3. Soki             +1

4. leras           +1,5

5. MariaS        +2

6. Panthir        +1

7. Adui            +1

8. theodore saba    +1

9. dimtdi              +1?

10. Anestis S4     +1

11. yellow devil s3     +3

12. Thomas-1.8T

13. Legend                 +1

14. Paulos Provis       +1

15. EleniTT            +1

16. Mangp              +1

17. AntonisTT        +1

18. Lan Man           +1

19. Vikki                +1

20. Sky                   +1

21. dimtdi              +1 (δις)

22. NA ME KAI EGW +1

23. Andrew@260         +1

24. Νικος Κυριακοπουλος    +1

25. Petros7                    +1 ?

26. Αγγελινα Sky       +1

27. ZamanF               +1

27. Dimitris Kon       +1

29. Velos                    +1

30. Vikki (δις)           +1

31. Georgetfsi  + Natassa

 

 

Φαντάζομαι την χαρά του ξενοδόχου και του συντηρητή της πισίνας ! Και καλά ο πρώτος... ο δεύτερος?? :cold:

Edited by Dinos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έγιναν οι προσθαφαιρέσεις...

 

1. Nikos0583   +3

2. Dinos          +2

3. Soki             +1

4. leras           +1,5

5. MariaS        +2

6. Panthir        +1

7. Adui            +1

8. theodore saba    +1

9. dimtdi              +1?

10. Anestis S4     +1

11. yellow devil s3     +3

12. Thomas-1.8T

13. Legend                 +1

14. Paulos Provis       +1

15. EleniTT            +1

16. Mangp              +1

17. AntonisTT        +1

18. Lan Man           +1

19. Vikki                +1

20. Sky                   +1

21. dimtdi              +1 (δις)

22. NA ME KAI EGW +1

23. Andrew@260         +1

24. Νικος Κυριακοπουλος    +1

25. Petros7                    +1 ?

26. Αγγελινα Sky       +1

27. ZamanF               +1

27. Dimitris Kon       +1

29. Velos                    +1

30. Vikki (δις)           +1

31. Georgetfsi  + Natassa

 

 

Φαντάζομαι την χαρά του ξενοδόχου και του συντηρητή της πισίνας ! Και καλά ο πρώτος... ο δεύτερος?? :cold:

:JC_cheesy:  :JC_cheesy:  :LaieA_014:

Link to comment
Share on other sites

αυτή έχει κλείσει απο καιρο!!!!

 

 

 

 

Nαι ρε σύ......αλλά γιατί δεν του λές την αλήθεια ότι θα τον έχεις μαζί μου στις "πίσω θέσεις" και ότι θα ξεκινήσουμε απο Πέμπτη βραδάκι και πρώτα ο Θεός Παρασκευή χαράματα θα φτάσουμε....έτσι για να το ευχαριστηθούμε κιόλας :sHa_wink3::sHa_hehe::sHa_sarcasticlol: :sHa_sarcasticlol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:new_iloveyou: :new_iloveyou:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για ακόμη μία χρονιά δεν θα καταφέρω να είμαι μαζί σας........ :sCo_idk3:

 

Καλά να πάτε , καλά να περάσετε ( δεν έχω καμιά αμφιβολία γι' αυτό ) και καλά να επιστρέψετε !

 

Στην επιστροφή, αν έχετε χρόνο και διάθεση,  μπορούμε να βρεθούμε στο Ρίο για ένα καφεδάκι ! 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή, πολλά μέλη μου στέλνουν μηνύματα και με παίρνουν τηλέφωνο από Αθήνα, για το αν θα γίνει audi train κλπ, σας δηλώνω ότι δεν θα γίνει τέτοιο κομβόι αυτοκινήτων, καθώς είναι μεγάλο το ταξίδι και πολλά τα αυτοκίνητα για να γίνει κάτι τέτοιο. Στην Ε.Ο. είναι επικίνδυνο το κομβόι. Ο καθένας από μας θα ταξιδέψει μόνος του για δική του ασφάλεια, ωστόσο, μεταξύ σας μπορείτε να συννενοηθείτε όποιοι είναι από Αθήνα, να πάνε παρέα, αλλά επαναλαμβάνω, δεν θα γίνει καμία ανακοίνωση για κοινή αναχώρηση.

 

 

Δημήτρης

Edited by Dimitris_Kon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nαι ρε σύ......αλλά γιατί δεν του λές την αλήθεια ότι θα τον έχεις μαζί μου στις "πίσω θέσεις" και ότι θα ξεκινήσουμε απο Πέμπτη βραδάκι και πρώτα ο Θεός Παρασκευή χαράματα θα φτάσουμε....έτσι για να το ευχαριστηθούμε κιόλας :sHa_wink3::sHa_hehe::sHa_sarcasticlol: :sHa_sarcasticlol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:new_iloveyou: :new_iloveyou:

 

 

"αγοράκι" μου πρόσεχε τί εύχεσαι !!!!!!!!

γιατί είμαι "παιδί της νύκτας " εγώ και στο τέλος θα είσαι στο πίσω κάθισμα με κάτι εκφράσεις  :sSa_worried3:  :sSc_eek:  :JC_spank:   και στο τέλος θα έχει και  :smokeing:  η φάση  "αλά Χόλλυγουντ" !!!!!!!

Πέστο μου Δημήτρη μου πέστο μου ΠΑΣΑ μου και θα κάνω το βέλος να........μην μπορεί να τεντωθεί!! Χεχεχε(πονηρό-διαβολικό γέλιο)!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.