Jump to content

Ανεπίσημο group buy καλώδια τύπου vag com (διαγνωστικά) 2ο μέρος


Dimitris_Kon

Recommended Posts

Ναι φυσικά. Το βράδυ θα ενημερώσω τις σχετικές αποστολές. Αρκεί να υπάρχει usb θύρα.

 

 

Δημήτρης

Edited by Dimitris_Kon
Link to comment
Share on other sites

ασχετη/σχετικη ερωτηση...το software που ακολουθει το καλωδιο ειναι universal & free? μπορει να εγκατασταθει σε pc & tablet (android/iOS?)

Νομιζω οτι μπορει να δουλεψει μονο σε windows...android και ios νομιζω δεν υποστηριζονται.

Link to comment
Share on other sites

είπα να πάρω καλώδιο/software και εγώ - βρήκα έκδοση vcds 15.7 και 16.8 - ποια από τις δύο να προτιμήσω??

 

Εν τω μεταξύ έχει κυκλοφορήσει και η 17.1 αλλά είναι η καινούργια της χρονιάς, μπορούμε να την "εμπιστευτούμε"??

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη πρέπει να εχω ακόμα δυο καλώδια αν θες το ένα. Ζήτω συγγνώμη που δεν έστειλα τα καλώδια, αντιμετώπισα ένα θέμα υγείας το οποίο με κράτησε σπίτι για 2 βδομαδες και για άλλες 2 ακόμα θα είμαι σε χαλάρωση. Θα τα στείλω το συντομότερο δυνατόν.

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη πρέπει να εχω ακόμα δυο καλώδια αν θες το ένα. Ζήτω συγγνώμη που δεν έστειλα τα καλώδια, αντιμετώπισα ένα θέμα υγείας το οποίο με κράτησε σπίτι για 2 βδομαδες και για άλλες 2 ακόμα θα είμαι σε χαλάρωση. Θα τα στείλω το συντομότερο δυνατόν.

Δημήτρης

Δημήτρη αν αναφέρεσαι σε μένα, ναι θα το ήθελα ρε φίλε αν δε το χρειάζεσαι...πες μου που, πως να σου δώσω τα χρήματα!

 

Περαστικά να ειναι ότι και να είχες, 2 βδομάδες ειναι μεγάλο διάστημα ανάρρωσης, σιδερένιος!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες. Κήλη μεσοσπονδυλιου ρίσκου με συνέπεια την ελαφρά κάκωση ισχυακου νεύρου. Θελει απο 2 έως 6 εβδομάδες ανάρρωση και μαλλον φυσιοθεραπεία. Είμαι ήδη καλύτερα πάντως.

 

 

Δημήτρης

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη σιδερένιος φίλε!

 

Χρυσή ευκαιρία βέβαια για σένα να ξέρεις, τώρα μπορείς στις επικαθίσεις να αναλάβεις το ρόλο του Τεχνικού Σύμβουλου και ο Δρ Κάβουρας να γίνει "εκτελεστικός" για ΟΛΑ τα οχήματα (ετοιμάζω φωτογραφική μόνο για αυτό)!!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

τα θέματα περί ασθένειας να μεταφερθούν στην ενότητα   -> Προβλήματα AUDI

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες. Κήλη μεσοσπονδυλιου ρίσκου με συνέπεια την ελαφρά κάκωση ισχυακου νεύρου. Θελει απο 2 έως 6 εβδομάδες ανάρρωση και μαλλον φυσιοθεραπεία. Είμαι ήδη καλύτερα πάντως.

 

 

Δημήτρης

Περαστικά και σύντομα φίλε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες. Κήλη μεσοσπονδυλιου ρίσκου με συνέπεια την ελαφρά κάκωση ισχυακου νεύρου. Θελει απο 2 έως 6 εβδομάδες ανάρρωση και μαλλον φυσιοθεραπεία. Είμαι ήδη καλύτερα πάντως.

Δημήτρης

Ανέφερες στο γιατρό σου, τι στήσιμο έχει το αμάξι σου;;;;;;

Μάλλον για Q7 σε βλέπω!!!

 

Γρήγορη ανάρρωση να έχεις!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπα για Α8 τον βλέπω με καθίσματα που κάνουν μασάζ

audi a8  ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΕΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΜΕ ΜΝΗΜΕΣ KAI ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ MASSAGE-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παίδες, μετά από αλεπάλληλες ακυρώσεις, λάθη στην αποστολή και διάφορες αδυναμίες που προέκυψαν για τις αποστολές, μεταξύ των οποίων και ένας λόγος υγείας που με "κράτησε", έμειναν 8 καλώδια τα οποία θα τα διαθέσω. Όποιος θέλει εκ νέου ας το δηλώσει εδώ.

Θα είναι και η τελευταία λίστα.

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μετά από αλεπάλληλες ακυρώσεις, λάθη στην αποστολή και διάφορες αδυναμίες που προέκυψαν για τις αποστολές, μεταξύ των οποίων και ένας λόγος υγείας που με "κράτησε", έμειναν 8 καλώδια τα οποία θα τα διαθέσω. Όποιος θέλει εκ νέου ας το δηλώσει εδώ.

Θα είναι και η τελευταία λίστα.

 

 

Δημήτρης

Καλημέρα!ας κανω εγω την αρχη με ενα!

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια αξιολόγηση για το καλώδιο !!?? έχω το 12.12 και δεν μπαίνει σε πολλά μενού , θα με ενδιέφερε ένα

 

κάποια χαρακτηριστικά του !!??  ποια μενού υποστηρίζει , κλειδώνει !!???   για AUDI A4 B7

Edited by metero
Link to comment
Share on other sites

έκδοση 15.7.1 πολύ καλή και πολύ σταθερή - δεν κλειδώνει όπως πολλές παλαιότερες που έχω ακούσει παράπονα και δουλεύεις με το internet/wifi και antivirus ανοικτά...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια αξιολόγηση για το καλώδιο !!?? έχω το 12.12 και δεν μπαίνει σε πολλά μενού , θα με ενδιέφερε ένα

 

κάποια χαρακτηριστικά του !!??  ποια μενού υποστηρίζει , κλειδώνει !!???   για AUDI A4 B7

η έκδοση που έχουμε πάρει ως κλάμπ μεσω του group buy (15.7.1) είναι πάρα πολύ σταθερή και έχεις πρόσβαση σε όλους τους εγκεφάλους όλων των αυτοκινήτων.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μετά από αλεπάλληλες ακυρώσεις, λάθη στην αποστολή και διάφορες αδυναμίες που προέκυψαν για τις αποστολές, μεταξύ των οποίων και ένας λόγος υγείας που με "κράτησε", έμειναν 8 καλώδια τα οποία θα τα διαθέσω. Όποιος θέλει εκ νέου ας το δηλώσει εδώ.

Θα είναι και η τελευταία λίστα.

 

 

Δημήτρης

 

Μήτσο όλα καλά με τη μέση?? άντε γιατί σε έχουν χώσει σε κάτι καθαρισμούς όπως πήρε το αυτί μου... :sHa_wink3:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μήτσο όλα καλά με τη μέση?? άντε γιατί σε έχουν χώσει σε κάτι καθαρισμούς όπως πήρε το αυτί μου... :sHa_wink3:

Θα του ΛΙΩΣΩ ΤΟ ΚΟΡΜΙ!!!!

 

 

(για να "κλέψω" την ατάκα που μου λέει συνέχεια :D )

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.