Jump to content

Ανεπίσημο group buy καλώδια τύπου vag com (διαγνωστικά) 2ο μέρος


Dimitris_Kon

Recommended Posts

Πάντα Κώστα είσαι πρωτοπόρος

Δηλ. αυτό είναι μόνο για να χαζεύεις?

Προφανώς θα δίνει infos , για οιοδήποτε σχετίζεται με το αυτοκίνητο

Link to comment
Share on other sites

Πάντα Κώστα είσαι πρωτοπόρος

Δηλ. αυτό είναι μόνο για να χαζεύεις?

Προφανώς θα δίνει infos , για οιοδήποτε σχετίζεται με το αυτοκίνητο

Ναι, το παίρνεις , παίζεις λίγο , το βαριέσαι και το παρατάς :)

Για τους <<πειραγμένους>> που τους ενδιαφέρει να παίρνουν στοιχεία μια χαρά είναι. 

Edited by konan
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς θα απουσιάζω, αν θέλεις να έρθεις την επόμενη εβδομάδα να το πάρεις από τη συνάντηση για τον καθαρισμό, διαφορετικά θα πρέπει να στο στείλω.

 

 

Δημήτρης

Δημητρη καλημέρα!Εγω που ειμαι απο Θεσσαλονίκη πως θα γινει η κατάθεση-αποστολή;

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η παραγγελία για τα καλώδια έκλεισε. Θα συννενοηθούμε λεπτομερώς με pm για τις αποστολές σε όσους μένουν εκτός Αθηνών. Για τους υπόλοιπους, είτε θα περάσουν από το event των καθαρισμών, είτε θα κανονίσουμε από κοντά να τα παραλάβουν.

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αύριο οποίος ειναι απο Αθήνα και θελει να παραλάβει καλώδιο θα τα εχω μαζί μου στον καθαρισμό που θα κάνουμε στη Μαγούλα. Μπείτε στο τοπικ να δείτε θα είμαι απο το πρωί εκεί μεχρι το μεσημέρι. Προσοχή, όχι στην έδρα αλλα στη Μαγουλα Αττικης, υπάρχει σχετικό link στο τοπικ με τους καθαρισμούς.

 

 

Δημήτρης

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αύριο οποίος ειναι απο Αθήνα και θελει να παραλάβει καλώδιο θα τα εχω μαζί μου στον καθαρισμό που θα κάνουμε στη Μαγούλα. Μπείτε στο τοπικ να δείτε θα είμαι απο το πρωί εκεί μεχρι το μεσημέρι. Προσοχή, όχι στην έδρα αλλα στη Μαγουλα Αττικης, υπάρχει σχετικό link στο τοπικ με τους καθαρισμούς.

Δημήτρης

Δημήτρη καλημέρα εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω Μαγούλα εάν γίνετε να περάσω αύριο Δευτέρα από Αθήνα να το πάρω;

Edited by Kavouras
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Δημήτρη μπορεί το καλώδιο να δουλεύει και σε παραπάνω από 1 λάπτοπ?Μπορώ να κάνω εγκατάσταση του προγράμματος πχ σε 3 λάπτοπ και να διαλέγω ποιο θέλω συνδέοντας το καλώδιο??

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω δοκιμάσει να είμαι ειλικρινής όποτε δεν ξέρω. Θεωρώ ομως οτι μαλλον θα λειτουργεί.

 

 

Δημητρης 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας..Για να γνωρίζουν και οι υπόλοιποι, τελικά έκανα εγκατάσταση το πρόγραμμα σε windows xp-windows starter και windows 7..Και στις 3 περιπτώσεις δουλεύει το πρόγραμμα μια χαρά με το ίδιο καλώδιο φυσικά..

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Παιδιά έχει κανείς το πρόγραμμα από το group buy που είχαμε κανει; Κατά λάθος ενημερώθηκε το vcds στην έκδοση 20.1 και τώρα δεν βρισκω την έκδοση 15.7 για να παίξει το καλώδιο ξανά... 

Link to comment
Share on other sites

Καλό απόγευμα σε όλους και καλώς σας βρήκα .  Πώς μπορώ να αποκτήσω και εγώ ένα καλώδιο ρε παιδιά ;  Φαντάζομαι πως δεν έχει μείνει κανένα.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, jasonbourne said:

Εγώ πρέπει να το έχω.Που βρίσκεσαι?

Sent from my AC2003 using Tapatalk
 

 

Δυστυχώς δεν ειμαι κοντά...είμαι Λάρισα πιά. Σε ευχαριστώ πάντως.

 

Ελπίζω μόνο να μην κλείδωσε γιατί καταλάθος το κούμπωσα, χωρίς να δώ ότι είχε κάνει αναβάθμιση σε 20.1

Edited by S3-Nick
Link to comment
Share on other sites

 
Δυστυχώς δεν ειμαι κοντά...είμαι Λάρισα πιά. Σε ευχαριστώ πάντως.
 
Ελπίζω μόνο να μην κλείδωσε γιατί καταλάθος το κούμπωσα, χωρίς να δώ ότι είχε κάνει αναβάθμιση σε 20.1
Ναι δε ξέρω αν θες στο στέλνω με courier.Δεν είναι τίποτα για μένα θα βάλω τη γραμματέα....
ΧΑ χα
Δε το χρησιμοποιώ και πολύ πλέον το καλώδιο.

Sent from my AC2003 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jasonbourne said:

Ναι δε ξέρω αν θες στο στέλνω με courier.Δεν είναι τίποτα για μένα θα βάλω τη γραμματέα....
ΧΑ χα
Δε το χρησιμοποιώ και πολύ πλέον το καλώδιο.

Sent from my AC2003 using Tapatalk
 

 

Σε ευχαριστώ!! Εάν δεν βγάλω άκρη θα σου στείλω ένα pm... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.