Jump to content

Αλλαγη φωτων καμπινας


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια καλο πασχα να εχετε μπορει καποιος να μου πει τι λαμπες πρεπει να αγορασω για να αλλαξω τις λαμπες στους πισω . Εννοω για τον ουρανο που ο καθε επιβατης μπορει να πατησει το κουμπι και να αναψει το δικο του φωτακι, εχει τις εργοστασιακες και θελω να βαλω ασπρες λεδ η ασπρες λαμπες.

Link to comment
Share on other sites

Κώστα θες να αλλάξεις τις λάμπες μονο στην πλαφονιέρα των πισω καθισμάτων;;και μπροστά τι θα εχεις τις κλασικές πυρακτώσεως;;

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη τις εχω αλλαξει ηδη ολες τις αλλες απλα αλλαξα το φωτισμο της πλαφονιερας τις πισω ειχα το μονο φωτισμο και εβαλα το διπλο που αναβει δεξια η αριστερα η και τα δυο

Edited by Kostasz4
Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη τις εχω αλλαξει ηδη ολες τις αλλες απλα αλλαξα το φωτισμο της πλαφονιερας τις πισω ειχα το μονο φωτισμο και εβαλα το διπλο που αναβει δεξια η αριστερα η και τα δυο

Τις ίδιες που είχες βάλει δεν έβρισκες να μην κάνουν διαφορά ;

Link to comment
Share on other sites

εχω παραγγειλει κ εγω την ιδια πλαφονιερα

πριν λιγο καιρο πηρα και για μπροστα γιατι ειχα αυτη με το ενα κουμπι...τωρα εχω αυτη που αν θες αναβεις ειτε αριστερα ειτε δεξια συν τα 2κοκκινα λεντακια που δινουν ενα αμυδρο φως στην καμπινα αλλα πολυ χρησιμο!

παρεπιπτοντως εχει βαλει κανενας aftermarket led DRL σε φαναρι facelift χωρις xenon???

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω και εγω για μπροστα ρε παναγιωτη σε ασπρο χρωμα που βρηκες την δικια σου για να βρω και εγω

Edited by Kostasz4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ναι δεν βρισκω κσποια σε λογικη τιμη

καθομουν και χαζευα και βρηκα αυτα ισως σε βοηθησει

maplight_en.html

162834948676

αποτι φαινεται η πλαφονιερα μας ταιριαζει και σε καποια α4

με μια μικρη ερευνα στο ebay υπαρχουν αρκετες σε καλη τιμη με φωτα αναγνωσης!

αν θες ambient lights δλδ τις μικρες κοκκινες ψειρες αναβαινει αρκετα η τιμη οποτε μαλλον ειμα τυχερος που την ειχα βρει ενα 40αρι :JC_doubleup:

ελπιζω να σε βοηθησει το λινκ

232405229059 δες και αυτο ειναι αυτο που ψαχνεις ελπιζω να το δεις εγκαιρως και να το προλαβεις εχει και ambient lights

292447124047

Edited by Panagiotis01
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ που ασχοληθηκες πραγματικα αφωνος τι να πω θποχρεως θα κοιταξω να παραγγειλω την τελευταια

Link to comment
Share on other sites

Φίλε στο δικό μου πήρα πριν λίγες μέρες από ebay αυτή πιο κάτω και έκατσε μια χαρά, το μόνο που έβαλα από τη δικιά μου είναι το τζαμάκι γιατί ήταν λίγο θολό αυτό που είχε. 540fcddc8c2a516a9f2ca3b346dc353f.jpg

Edited by makisaudi
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ που ασχοληθηκες πραγματικα αφωνος τι να πω θποχρεως θα κοιταξω να παραγγειλω την τελευταια

τιποτα κωστα ψανω συνεχεια στο ιντερνετ και βρηκα και αυτο γενικα υπαρχουν πολλα ῞καλουδια῞ για το μοντελο μας κ εγω συνεχεια σε αγορες ειμαι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη μια απο τα ιδια ειμαι και εγω δεν τελειωνει ποτε η αρρωστεια εγω α3 το πηρα και το εχω κανει σ3 περιμενω καθισματα να μπουν μπακετ του ρς3 μοτερ τετρακονηαη κτλ κτλ κτλ μετα αλλα εχω τελειωσει μεσα εξω καντραν τιμονια ναβι κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

ειναι να μην ξεκινησεις μετα δεν υπαρχει σωτηρια!

κ εγω τωρα βρηκα ενα σαλονι απο s3 δερμα υφασμα και λεω ε ας βαλω και εναν τεμπελη, ας βαλω και τις πλαφονιερες, ας βαλω και τα πεταλακια,και τωρα ψαχνω και φρενα και κανενα προφυλακτηρα και αν δεν βρεθει καποιος να με σταματησει με βλεπω να ριχνω οτι λεφτα εχω στο αμαξι  :sSa_worried3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παρεπιπτοντως εχει βαλει κανενας aftermarket led DRL σε φαναρι facelift χωρις xenon???

Η16 ειναι ο τύπος της λάμπας..προτίμησε Cree led για περισσότερη φωτεινότητα

Σε περίπτωση που εχεις βάλει xenon επέλεξε smd led..όλα τα αλλα εμενα τα έκαιγε μόλις άναβα τα xenon

Link to comment
Share on other sites

Πηρα καποια ουτε που ξερω τι ειναι αλλα ειναι πενα ναι εχω ξενον εργοστασιακα αλλα ουδεποτε μου εκαψε τιποτε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.