Jump to content

Μετατροπή από 1.8 20ν σε 1.8Τ 150hp+


Recommended Posts

Αααα ξεχασα να συμπληρωσω κατι...!

Costa S3 πιστευω,οταν σου λενε τον καφε,παθαινουν την πλακα τους...!χαχαχοχα! :haha4:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

πραγματικα εκανες λαθος επιλογη!!!!!!!! τπτ αλλο δν λεω!!!

έκανε ξεκανε το παιδί λόγω ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ δεν μπορούσε να πάει σε κάτι διαφορετικό!!!

πεστου εστω απο ευγένεια ρε παλικάρι ενα καλορίζικο...

η τουλάχιστον υποστήριξε την άποψη σου αφού τόσο έντονα την παραθέτεις..

καλορίζικο φίλε απο 'μένα απροβλημάτιστο και να το χαίρεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Να το χαίρεσαι φίλε μου, το octavia πλέον είναι ένα ολοκληρωμένο αυτοκίνητο και με αυτά που προσφέρει είναι σίγουρα μία πάρα πολύ καλή επιλογή..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

Να το χαίρεσαι φίλε μου, το octavia πλέον είναι ένα ολοκληρωμένο αυτοκίνητο και με αυτά που προσφέρει είναι σίγουρα μία πάρα πολύ καλή επιλογή..

 

 

Μιχάλης

+1...δεν ξέρω αν είναι μόνο σε 'μένα που φάνηκε αυτό αλλά το octavia εχει αναβαθμιστεί πολύ..μου έκαναν εντύπωση πάντως οι μεγάλοι του χώροι και η άνεση που προσφέρει στον επιβάτη του...

Link to comment
Share on other sites

Eχω μπει και γω σε octavia 5 gt και αν και δεν μπορω να πω πω οτι εντυπωσιαστηκα με το εσωτερικο του το οποια εδειχνε "φτωχο" σε σχεση με του Α4 μου απο αποψη ποιοτητας, ειχε ενα μοτερ το οποιο στροφαριζε αρκετα καλα και γραμμικα και μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση μιας και μου φανηκε και πιο ζωντανο απο το 5 RS του κουμπαρου μου που ειχα οδηγησει... Μοναδικο του μειονεκτημα το οποιο μπορει να ηταν και τυχαιο στο συγκεκριμμενο αυτοκινητο ηταν το σασμαν του το οποιο αν και ειχε μολις 14000χλμ γρατζουνουσε στις αλλαγες 1η-2α και 2α-3η και χωρις ιδιαιτερο ζορισμα. Οπως και να'χει πιστευω οτι ειναι τιμιο αμαξι για τα χρηματα τα οποια κοστιζει και εκανες καλη επιλογη... Καλοριζικο και καλοταξιδο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.

Μετα απο 1.5 χρονο, 30.000km/h, αναβασεις, στροφιλικια, φιλικα πατηματα στην Εγνατια κ αρκετους γρηγορους γυρους στην πιστα των Σερρων(1.39.877), το Octavia 1.8Tsi μπορω να πω οτι ειναι μια ακρως τιμια (value for money) επιλογη.

Εννοειται πως σε εμφανιση μεσα εξω δεν πλησιαζει το Α4 αλλα κατα τα αλλα ειναι Group VAG κ αυτο φαινεται...!

Link to comment
Share on other sites

το οκτάβια είναι πολύ καλό και καλώς δεν έμπλεξες με μετατροπή στο Α4. Δεν ξέρω αν σε συμφέρει με τα νέα τέλη τα 2 τουτού..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.