Jump to content

FOUR RINGS FEST 2009!!!!


Recommended Posts

Πρόσθετα με τα παραπάνω, θέλω να ευχαριστήσω θερμά, τα άτομα του ΑSC που ασχολήθηκαν με την διοργάνωση της όλης εκδρομής, επιτρέψτε μου να μην μιλήσω συγκεκριμένα για να μην αφήσω κάποιον εκτός. Λεπτομέρειες που έκαναν την διαφορά, όπως κι ένα απλό sticker με την Ελληνική σημαία στα αυτοκίνητα μας, ή ένα γενναιόδωρο κέρασμα snack στον συνοριακό σταθμό, μοίρασαν χαμόγελα! Η πλάκα, ο "χαβαλές" και το κέφι, συμπλήρωσαν τις όμορφες αυτές νότες της εκδρομής μας. Χαίρομαι που όλοι πήγαν και επέστρεψαν σώοι και αβλαβής στα σπίτια τους και έχουν να εξιστορούν τις εμπειρίες τους στα υπόλοιπα μέλη του ASC

 

Ευχαριστούμε πολύ

Edited by yannis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Μπραβο σας και παλι μπραβο σας αν και δεν ημουν κοντα καπου εκει τριγυρω ηταν το πνευμα μου blush.gif καραγουσταρω που ανηκω σε αυτο το κλαμπ κυριοι :bravo:

Link to comment
Share on other sites

It's our pleasure to be our guests in Bansko - FRF 2009 and 100 anniversary Audi!!! :)

I would like to THANKS to all participants, you and the Romanians! We had a great time together, with our cars!!! :thumbsup:

My friends and me wish this event never ending...but thats' impossible! ;)

See all of you again next year!!! :whoohoo:

 

P.S. @yannis thanks for your translation! :bravo:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σας και παλι μπραβο σας αν και δεν ημουν κοντα καπου εκει τριγυρω ηταν το πνευμα μου blush.gif καραγουσταρω που ανηκω σε αυτο το κλαμπ κυριοι :bravo:

 

Δυστυχως οσοι δεν ηρθατε εστω και για λιγο ΧΑΣΑΤΕ.

Γιαυτο εγω φροντισα να παω εστω και για λιγες ωρες

εκει για να μην χτυπαω το κεφαλι μου στο τοιχο μετα

γιαυτο που εχασα γιατι αλλιως να εισαι ΕΚΕΙ και να τα ζεις

και αλλιως να τα διαβαζεις.

Link to comment
Share on other sites

Πρόσθετα με τα παραπάνω, θέλω να ευχαριστήσω θερμά, τα άτομα του ΑSC που ασχολήθηκαν με την διοργάνωση της όλης εκδρομής, επιτρέψτε μου να μην μιλήσω συγκεκριμένα για να μην αφήσω κάποιον εκτός. Λεπτομέρειες που έκαναν την διαφορά, όπως κι ένα απλό sticker με την Ελληνική σημαία στα αυτοκίνητα μας, ή ένα γενναιόδωρο κέρασμα snack στον συνοριακό σταθμό, μοίρασαν χαμόγελα! Η πλάκα, ο "χαβαλές" και το κέφι, συμπλήρωσαν τις όμορφες αυτές νότες της εκδρομής μας. Χαίρομαι που όλοι πήγαν και επέστρεψαν σώοι και αβλαβής στα σπίτια τους και έχουν να εξιστορούν τις εμπειρίες τους στα υπόλοιπα μέλη του ASC

 

Ευχαριστούμε πολύ

Αυτό είναι το Audi Sport Club,μεσα απο αυτές τις γραμμές βγαίνουν πολλά συμπεράσματα,

σας ευχαριστούμε που μας στηρίζετε με την παρουσία σας όλα αυτά τα χρόνια... :bravo::new_thumright:

 

Γιάννη...έγραψες!!! :new_thumright::worthy::new_thumright:

Link to comment
Share on other sites

Μου ειχε πει ο Αριστος το εξης: Καλες οι εκδρομες του Club, αλλα πρεπει να πας σε 2-3μερη εκδρομη και μετα θα μου πεις!!

Τα ειδα ολα!!!

Αριστο φιλε μου γιαυτο σε πηρα τηλεφωνο το πρωι, για να σου πω οτι δικαιωθηκες σε οτι μου ειπες!!

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι που δεν μπορεσα να ημουν σε αυτη την τρελλη παρεα! :thumbsdown::thumbsdown: Χαιρομαι πολυ ομως που διοργανωθηκε μια τοσο αρτια εκδρομη και περασαν τελεια οσοι πηγαν!! Ελπιζω να τα καταφερω του χρονου!!!

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπαν και τα αλλα παιδια ολα ηταν τελεια.Περασαμε απιστευτα και οσοι δεν ηρθαν εχασαν

μια υπεροχη εκδρομη.Στον φιλο Σιμο δεν υπαρχουν λογια να εκφρασω την ευγνωμοσυνη μου για

ολες τις βολτες που μας συνοδευσε το φαγητο που μας εφερε στα συνορα καθως και το παρκιν

που πληρωσε στη βολτα που πηγαμε.Χιλια ευχαριστω για ολα.....

Επισεις γνωρισα τον Σακη απο την Καβαλα και αλλα παιδια απο τα βορεια και λυπαμε που δεν

ειναι εδω κοντα για να κανουμε παρεα.Ολοι ειμαστε υπεροχοι και οι μνημες απο αυτη την εκδρομη

μας δινουν την δυναμη να παμε παλι στην γνωστη μας ρουτινα.Ανυπομονω να ξαναβρεθουμε και να

περασουμε οπως μονο το το Audi sport club ξερει.

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν 00020121.gif

Χαίρομαι ιδιαίτερα πρώτ'απ'όλα που επιστρέψαμε όλοι καλά στα σπίτια μας.

 

Θέλω να πω πως νιώθω πολύ ευτυχισμένος που είμαι μέλος αυτού του κλαμπ,κάτι που αντιλήφθηκε και η Μαρίatos (η γυναίκα μου) όταν με έβλεπε στο δρόμο τόσο χαρούμενο που ερχόμουν να σας δω και τόσο λυπημένο στην επιστροφή που αναγκάστηκα να γυρίσω πρόωρα.

 

Από τη χαρά και τον ενθουσιασμό όλων όσων συμμετείχαν στην εκδρομή ο καθένας μπορεί να καταλάβει πως πρώτο μέλημα αυτής της παρέας είναι να περνάει καλά και να πληθαίνει με κόσμο που επιζητεί το ίδιο.Νομίζω πως τα επιτεύγματά μας θα τα ζήλευαν πολλοί και ίσως αυτό είναι ένα μεγάλο κίνητρο για να γίνει αυτή η παρέα ακόμη μεγαλύτερη.

Και όταν λέω επιτεύγματα δεν εννοώ διακρίσεις σε κόντρες,αναβαθμίσεις κ.α. αλλά αυτό το δέσιμο μεταξύ ανθρώπων που καλά καλά δεν γνωρίζουν τα πρόσωπα ο ένας του άλλου μόνο επίτευγμα μπορεί να θεωρηθεί.

Βλέπετε,λέω ΄΄επιτεύγματά μας΄΄ και χρησιμοποιώ 1ο πρόσωπο γιατί όλο αυτό να είναι και δικό μου.Αυτή η παρέα δε σ'αφήνει με τίποτα να νιώσεις ξένος.

 

Επίσης θέλω να συγχαρώ όλους αυτούς που κάνουν "κουμάντο" εδώ μέσα

και ποδυκνε'ιουν συνεχώς πως άξια και δίκαια απολαμβάνουν το σεβασμό όλων των μελών και είμαι σίγουρος πως χαίρονται και αυτοί με τη σειρά τους βλέποντας αυτό που δημιούργησαν να εξελίσεται όπως αυτοί το είχαν οραματιστεί.

 

Τέλος για να μην κουράζω άλλο,να πω πως το να κάνω ταξίδι 5 ωρών για να δω επιτέλους τους "άγνωστους" φίλους μου έστω για 1 ώρα δεν ήταν καθόλου αγγαρεία,αλλά το καλύτερο δώρο για τον εαυτό μου.Χάρηκα που γνώρισα όσους γνώρισα και ανυπομονώ όπως πιστεύω όλοι,για την επόμενη φορά.

0002031C.gif Αudi Sports Club

Link to comment
Share on other sites

Peri φιλε μου! μου ειναι αδυνατο να πιστεψω αυτο που εγινε!!! Να κανεις 5 ωρες ταξιδι και να ειμαστε πισω απο ενα τζαμι?? ειναι δυνατον??? Οχι οτι δεν ξερω τι παιδι εισαι!!! αυτο το εχεις αποδειξει, αλλα ετσι για το γαμωτο να λεγαμε μια κουβεντα...Οπως ειπες παραπανω την επομενη φορα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου ειχε πει ο Αριστος το εξης: Καλες οι εκδρομες του Club, αλλα πρεπει να πας σε 2-3μερη εκδρομη και μετα θα μου πεις!!

Τα ειδα ολα!!!

Αριστο φιλε μου γιαυτο σε πηρα τηλεφωνο το πρωι, για να σου πω οτι δικαιωθηκες σε οτι μου ειπες!!

Φαντάσου το πρόγραμα να είχε και μπουζούκια...θυμίσου το... :biggrinthumb:

Link to comment
Share on other sites

Eνα μπραβο :bravo: απο μενα κι ενα ευχαριστω :wub: σε ολα τα παιδια που απαρτιζουν την Δ.Ο,αλλα ενα ακομα ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ μπραβο σε ολα τα μελη :love::love: που μας ακολουθουν και μας στηριζουν.Χαρη σε αυτα τα μελη η λεσχη εχει καταφερει ολα αυτα που μας εχουν φερει στην κορυφη.

 

Εντυπωσεις τωτα απο την εκδρομη...

 

Η οργανωση των Βουλγαρων φιλων μας ηταν απιστευτη,απο το φοβερο για τα δεδομενα ξενοδοχειο,το κεφατο (αχ να ηταν μπουζουκια) party,μεχρι την αστυνομικη συνοδεια για την διαδρομη στο φαγητο του Σαββατου(στην αρχη εστειλαν ενα περιπολικο αλλα στο φευγα που ειχαν δει ποσα AUDI υπαρχουν εκλεισαν τελειως τον δρομο μεχρι το ξενοδοχειο για μας(12χλμ).

Οι γνωστοι αγνωστοι ξαναχτυπησαν στο χωρο της πισινας αλλα φετος ειχαμε και πολλα new entrys.Πολλα νεα μελη ακολουθησαν σε αυτην την εκδρομη και νομιζω απο το κλιμα που ειδαν οτι ανυπομονουν για την επομενη.Χαρηκα που γνωρισα ολα τα νεα παιδια και ελπιζω να τα ξαναδω συντομα.

 

Το καλυτερο κομματι (λογω οτι ειπωθηκαν πολλες ατακες) ηταν η επικοινωνια με τα ατομα του ξενοδοχειου και ειδικα με τα γκαρσονια.

 

1. Παραγγελεια Dimple,o σερβιτορος δεν το καταλαβαινει τι ειναι και μενει σαν χανος να κοιταει,αστο του λεω CLEAR, φερε ενα ΗΑΙG ,παλι τα ιδια ...αστο CLEAR- DELETE...φερε ενα johny walker,αυτος ξανα τα ιδια κοκκαλο....αστο ρε του λεω CLEAR-DELETE.....ESC,φερε ενα ουισκυ...οκ μου λεει.

2. Ερχεται με τα πολλα η πιο πανω παραγελλεια...τον ρωταω τι εβαλες BALLANTINE'S μου απανταει ,οκ του λεω φερε και PENUTS... αυτος παλι σαν χανος ,δεν γινεται ρε γαμωτο λεω ,,,αστο CLEAR ...φερε CASIOUS τιποτα αυτος ...φερε φυστικια ρε του πως τα λετε εδω??? ΦΥΣΤΙΚΙΑ μου απανταει και πηγε να φερει

 

 

αυτα και πολλα ακομα που απο την οθονη δεν καταλαβαινεις τι εγινε.....γι αυτο οπως ειπε και ποιο πανω ο Ledinos η εκδρομες αυτες ειναι το κατι αλλο,μην τις χανετε.

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ!!!! :new_thumright::love::love::love::new_iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους που διοργανωσαν αυτη την φανταστικη εκδρομη.Πρωταρης σε εκδρομη εκτος συνορων και τα λογια ειναι περιττα για τα παιδια και μελοι του AUDI SPORT CLUB.Με εκαναν να νιωθω μελος μιας πολυ μεγαλης οικογενειας.Χαρηκα που γνωρισα νεα ατομα αλλα ειδα παλι και τους παλιους γνωριμους.Χαλαλι η ταλαιπωρια στο ταξιδι της επιστροφης(13 ωρες οδηγηση).Δεν καταφερα να γνωρισω τον peri αλλα πιστευω στην επομενη να το καταφερω.Μπραβο και στον petro 7 που ηρθε εστω και για μια μερα.Να εισατε καλα ολοι παιδια αντε και στην επομενη ακομα περισσοτεροι

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως αλλη μια τελεια εκδρομη με το ΑSC ελαβε τελος αλλα δεν πειραζει ζουμε για την επομενη :whoohoo: .Οσοι δεν ηρθαν απλα εχασαν και οτι και αν γραψουμε οτι φωτο και αν βαλουμε δεν μπορουμε να περιγραψουμε τις υπεροχες στιγμες που περασαμε και θα μας συντροφευουν για παντα!

Χαρηκα πολυ γιατι γνωρισα πολλα νεα μελη και βλεπω οτι η παρεα μας συνεχως μεγαλωνει.Καποιοι κανανε πολλααααα χιλιομετρα(και οχι μονο) για να δωσουν το παρων (Κύπρος Αθηνα Πατρα Κερκυρα Λαρισα ) αλλα πιστευω στο τελος οτι αυτη η υπεροχη εμπειρια τους αποζημιωσε :59:

Ολα ξεκινησαν την Πεμπτη με την αφιξη του Adui,Noel,Mangp και Andrew260 στην Δραμα. Ξεκινησαμε χαλαρα με καφε και μπυρα και καταληξαμε μαζι με τα υπολοιπα παιδια απο Δραμα σε ενα τρελο φαγοποτι :party2: . Παρασκευη μεσημερι βρεθηκαμε λιγο εξω απο την Δραμα και με τα υπολοιπα παιδια που ηρθαν και ξεκινησαμε για τα συνορα. Εκει βρηκαμε τα παιδια απο την Κερκυρα που μας περιμεναν και μετα απο λιγο ηρθε και ο Σωκρατης με τον Δημητρη.Ετσι ξεκινησε το κομβοι για το Bansko.Αφιξη και βουρ ολοι στην πισινα για τα γνωστα οργια του ASC.Το βραδακι χαλαρα φαγητο μια μπυρα και νωρις για υπνο γιατι μας περιμενε μια γεματη μερα. Σαββατο πρωι, πρωινο και αμεσως μετα στην αιθουσα για ανταλλαγη πλακετων με Βουλγαρους και Ρουμανους. Μετα ανασυγκροτηση και με συνοδεια αστυνομιας πηγαμε στο Katarino για το γευμα. Μετα το γευμα καποια μελη πηγαμε στο Santanski ενω οι περισσοτεροι προτιμησαν να επιστρεψουν στο ξενοδοχειο να απολαυσουν το spa. Την ωρα που λειπαμε ηρθε και το τρελοκομειο ο Πετρος που τελικα δεν μασαει πουθενα αλλα και ο Περρης απο Ξανθη που δυστυχως δεν καταφεραμε να τον δουμε.Φαγητο και το βραδυ οι Βουλγαροι ετοιμασαν μια ωραια βραδια με DJ που ολοι γιναμε μια ωραια μεγαλη παρεα. Κυριακη πρωι και μετα το πρωινο ανεβηκαμε στο ορος Pirin για την φωτογραφηση.Μετα το τελος της φωτογραφησης με βαρια καρδια πηραμε το δρομο της επιστροφης.Μετα τα ελληνικα συνορα ο Noel ο Adui και ο Dimitris μας αποχαιρετησαν ενω οι υπολοιποι πηγαμε για φαγητο στην Δραμα.Ετσι τελειωσε αυτο το υπεροχο τετραημερο.

Χαρηκα πολυ που ηρθατε για μια ακομη φορα στα μερη μας και πιστευω να ημασταν καλοι οικοδεσποτες.Ελπιζουμε να περασατε καλα και να μας ξαναρθετε!!!

 

Εγω και η γυναικα μου ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι που ανηκουμε σε αυτην την υπεροχη παρεα και σας ευχαριστουμε πολυ για τις υπεροχες στιγμες που μας χαριζετε :love::wub:

Edited by simon a4
Link to comment
Share on other sites

Kαι γω με τον ντινο φυγαμε συνχωρα το ταξιδι που επρεπε να παω απο Αθηνα αλλιως θα καθομασταν Δραμα.Εκει να δεις γλεντια

Link to comment
Share on other sites

Kαι γω με τον ντινο φυγαμε συνχωρα το ταξιδι που επρεπε να παω απο Αθηνα αλλιως θα καθομασταν Δραμα.Εκει να δεις γλεντια

 

Δεν πειραζει που δεν μεινατε αφου ηταν λογικο με ολο αυτο το ταξιδι που ειχες να κανεις.

Βρηκατε κινηση στο γυρισμο σας?Εμεις καναμε 6 ωρες και κατι

Edited by petros7
Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σου πω πετρο συμφωνα με τα λεγομενα του ντινου η καθυστερηση ηταν περιπου 2 ωρες φαντασου τι επαθα

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να σας ευχαριστησω ΟΛΟΥΣ για τα καλα σας λόγια , αλλα χωρις την δικη σας συμμετοχη, συνεργασια και κατανοηση η Δ.Ο. δεν θα μπορουσε να καταφερει ΤΙΠΟΤΑ. Αυτο δειχνει για ακομα μια φορα το ποσο ΜΕΓΑΛΗ και ΔΕΜΕΝΗ ΠΑΡΕΑ ειμαστε!!!!!!! :new_thumright:

 

Δεν ειναι τυχαιο οτι ΟΛΑ πηγαν καλα , συμφωνα με το προγραμμα , ειμαστε ΟΛΟΙ με ασφαλεια σπιτι μας και σκεφτομαστε τις ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ στιγμες που ζησαμε.

 

Ειμασταν 50 ατομα περιπου .....και ομως..... ειμασταν ΟΛΟΙ σαν ΕΝΑ. Δεν υπηρξε η παραμικρη γκρινια!!! Τετοιο κλιμα ειναι πραγματικα σπανιο!!!

 

 

Θα ηθελα να ευχαριστησω επισης τις ΓΥΝΑΙΚΕΣ της ΠΑΡΕΑΣ για την στηριξη , την βοηθεια τους !!! Εκαναν πιο ομορφο αυτο το ταξιδι με την ενεργεια τους και την παρουσια τους!!!!!!!!

 

 

Αυτο το ταξιδι ειναι μια εμπειρια που δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ!!!!!!

 

Και ειμαι ΤΥΧΕΡΟΣ που το εζησα μαζι με ΟΛΟΥΣ εσας , την ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ , την 2η οικογενεια μου.

 

Να ειμαστε ΟΛΟΙ καλα να ξαναζησουμε αναλογες στιγμες και στο μελλον.....

Link to comment
Share on other sites

Φήμες αναφέρουν,ότι ο Τσαμτσίκας παράτησε την Βαρβάκειο και ανεβαίνει Bansko να καλύψει ρεπορτάζ μαζί με Ευαγγελάτο...

Η Όλγα Τρέμη,ακόμη τρέμει από τα ουρλιαχτά (μελωδίες για εμάς) εξατμίσεων...

Ο Σρόιτερ έμαθε Ρουμάνικα σε 2 ώρες. Μπέρδεψε τις χώρες...

Ο Γαλάτης στην Μύκονο τραβάει τα αυτιά του πελεκάνου,που δεν τον ενημέρωσε έγκαιρως...

Στο Alter στείλαν την Πετρούλα να παρουσιάσει το δελτίο με τον Τράγκα και τον Χατζηνικολάου στο Star για τον καιρό,

μαζί με την Αφρούλα...

Ο Αυτιάς είναι πλέον ζευγάρι με τον Παπαδάκη και η Τατιάνα με την Μενεγάκη...

Ο Δρακάκης φόρεσε μονόχρωμη γραβάτα και δεν κοίταξε ρολόι μόλις τελείωσε το δελτίο...

Η Εθνική το 0-2 το έκανε 4-2...

Είχε πάνω από 20 βαθμούς και δεν έβρεχε,ούτε σταγώνα...

Γνώμη μου είναι να κόψουμε τις εκδρομές,γιατί με βλέπω στην Αφρική και να πουλάω cd

θα καταστρέψουμε πολύ κόσμο ακόμη,αν συνεχείσουμε με αυτό το ρυθμό...

 

Όπως και να έχει το θέμα,οι μούτζες και τα καντήλια που φάγαμε από 1+1 χλμ ουρά,

καθώς φεύγαμε απί το (έλα πές το,δεν το έχω τώρα.Σάββατο μεσημέρι,μετά το φαγητό,καταλάβατε)

είναι άλλο πράγμα,σκέτη απόλαυση.Τόσες καλές κουβέντες που θα λέγανε από μέσα τους,

δεν ξέρω αν θα άντεχα να τις ακούσω,χωρίς να αρχίζω να σπαράζω σε λιγμούς χαράς...

 

 

Υ.Γ σηγχαρητήρια σε όποιον το διάβασε όλο,αν δε,έβγαλε και νόημα,θέλει γιατρό επειγόντως :new_lol::new_lol::new_lol:

 

Περαστικά μας που γυρίσαμε πίσω και στην επόμενη με μεγαλύτερο παλμό και τρέλα λέμεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Ηταν μια πραγματικα υπεροχη εμπειρια..Πρωτη φορα για μενα που γνωρισα μελη απο το κλαμπ και πραγματικα καταλαβα οτι απλα ειμαστε μια μεγαλη οικογενεια στην κυριολεξια.. Θελω να ευχαριστησω ολους οσους ηταν εκει και εκαναν την διαμονη μας πιο ευχαριστη και ανυπομονω για την επομενη φορα...Επισεις ευχαριστω τους φιλους μας τους ρουμανους που μας συνοδεψαν εμενα και τον ακη εως την σοφια με πραγματικη συνοδεια και χωρις να επιτρεπουν σε κανενα να χωθει αναμεσα μας. και βεβαια απο οτι φανηκε πολυ διαβασμενοι στα μπλοκα...εισασταν ολοι υπεροχοι και νοιωθω περηφανος που ανηκω στην παρεα του asc...

Link to comment
Share on other sites

:hysterical: Γεια σου Θωμάκο με τις γυναίκες σου :new_lol::new_iloveyou:

 

 

 

Δημήτρης

Και σε πρώτη Πανελλήνια προβολή,από που δανείστηκε ο Δημήτρης τα...~ άλογα,για το αμάξι του

Απολαύστε άφοβα,δεν δαγκάνει :hysterical::hysterical::hysterical:

post-1378-12553854642103_thumb.jpg

Edited by Thomas-1.8T
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.